Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3641. hozzászólás - 2010.05.26. 17:41:09 (Válasz EMTyb #3639 hozzászólására.)
Had válaszoljak egy régi viccel:

Két zsidó fiatalember vitába keveredik és egyikük végül elmegy a rabbihoz s megkérdezi:
- Rabbelében! Szabad-e a Tóra tanulmányozása közben cigarettázni?
- A legszigorúbban tilos! - válaszolja felháborodottan a rabbi.
Amikor a másik ezt meghallja, fölényesen legyint: - Rosszul kérdeztél! És elmegy ő is egy rabbihoz, s megkérdezi:
- Rabbelében! Szabad-e cigarettázás közben tanulmányozni a Tórát?
- A Tórát tanulmányozni mindig szabad! - vágja rá a rabbi.

Nekünk is van két rabbink. De emiatt nem a hívek a szemetek.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.25
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3642. hozzászólás - 2010.05.26. 17:48:56 (Válasz Byzon #3641 hozzászólására.)
Akkor úgy lenne fair, ha mindenki ugyanazzal a rabbival tudna kommunikálni, kérdezni tőle, mert ha a főrabbi nem hajlandó szóba állni a pór néppel, csak egy kis csoporttal, akkor bizony felfordulás lesz, mért két különböző igét terjesztenek.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.71
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3643. hozzászólás - 2010.05.26. 17:51:21 (Válasz pityu #3642 hozzászólására.)
Ezt maximálisan elfogadom mint nézőpontot, de ezt verd le a főrabbin.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.68
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3644. hozzászólás - 2010.05.26. 17:59:59
A tanulság: Fórumozás közben nyugodtan lehet dohányozni, sőt dohányzás közben is lehet fórumozni
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 6.48
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3645. hozzászólás - 2010.05.26. 18:26:10 (Válasz EMTyb #3632 hozzászólására.)
Idézet: EMTyb - 2010.05.26. 16:51:45
Szerinted ilyenek után ne általánosítsunk? Egy szövetség, mely szemet húny a tagjai "csínytevései" felett, de amikor borulna a bili, hipp-hopp kirúgja?
Összetartó társaság, az már biztos.


Nyomatekosan kerlek, hogy fejezd be az alaptalan vadaskodast.
Semmilyen "csinyteves" felett nem hunyunk szemet, aki a tagjaink kozul csalas eszkozevel el azt attol azonnal es veglegesen elkoszonunk. Mint korabban mar tobb izben leirtam, ennek eldontese a jatekvezetes hataskore. Ha tudomasod van rola, hogy barmelyik Legios megszegte a szabalyokat vagy barmilyen mas formaban csalt kerlek haladektalanul hozd a jatekvezetes tudomasara. Ha nincs ilyesmirol tudomasod, akkor ne probalj ugy tenni mintha lenne.
Koszi.

(Zarojeles megjegyzesem, hogy a VU kapcsan jonehany tarsasagnak voltam tagja, mindegyikrol elmondhato pro es kontra sok minden, a Legio osszetartasaban pont kiemelkedik a mezonybol.)
Pontszám: 6.29
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3646. hozzászólás - 2010.05.26. 18:43:57 (Válasz Piciklon #3621 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2010.05.26. 15:54:53
Nem támadok...tényt közlök.

Az versenyszerver volt, ami a többi világon valós előnyhöz juttatta a karaktereket. Pont. Vita nincs.


Pici... látom hat a környezet.
Ez egy gusztustalan sarkítás, ráadásul gyenge is.

Valós előnyt kaptunk? Szívesen kiszámolom neked azt, hogy mennyit termelt nekem az 1% vadászatnövelésem.
Cserébe vesd össze, hogy mennyit termelt Tony mondjuk ezidő alatt.
Plusz pontokért kiszámolhatod, hogy Tony X ideig tartó termelését Sasu mennyi idő alatt reprodukálhatta volna.
Belegondolni is rossz mennyi építésetek maradt volna ki, brühühü.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.98
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3647. hozzászólás - 2010.05.26. 18:44:23 (Válasz Kocos #3645 hozzászólására.)
Kis csoportban kevesebb a széthúzó erő
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.29
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3648. hozzászólás - 2010.05.26. 18:53:57
pénzt kellene kérnem a nevem felhasználásáért már meggazdagodhattam volna
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.14
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3649. hozzászólás - 2010.05.26. 19:22:32 (Válasz Kocos #3645 hozzászólására.)
Nem vagyok az a feljelentgetős típus. Nem véletlenül lett az egész névtelenítve. Azért lett kihozva ide a külső fórumra, LoD játékvezetéshez intézett levelével együtt, hogy végre tiszta vizet öntsünk a pohárba. Igen, nyilvánosan.

Ha nem szedtem volna ki a neveket, akkor már nem lenne alaptalan a vádaskodás? Ugye ezt te sem gondolod komolyan. A levélváltás attól még megtörtént, létezik nevekkel is. Ha a játékvezetés akar valamit lépni, megteszi.

Én személy szerint csak arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg úgy van-e, hogy amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek. Illetve, hogy Jupiternek egyáltalán miért szabad.
Pontszám: 6.32
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3650. hozzászólás - 2010.05.26. 21:24:08 (Válasz Piciklon #3605 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2010.05.26. 14:42:06
Akkor ezennel szeretném kérni a JV-t, hogy az első 2 v4 győztes szövetségének tagjaitól is vegye el a medálokat mivel pontosan olyan módszerrel sikerült leverni az epikeket, ami ellen kardoskodnak (igen az enyémet is el lehet venni...az egyik építő voltam). (Sőt néhány egyéb hosszabban rá-nem-érő tag is kapott...khm...szövetségi segítséget.)

Illetve akik a scriptekkel kapcsolatban hőbörögnek...vajon az is csalás, ha "csak" teszteljük a készítőnek? Köszöntem.

*közvetlen eljuttatva a JV-nek...részemről rövidre zárva a téma.


Bocsánat, de ilyen alapon az egész pl. azúr légiót *(és rengeteg másik szövetség tagjait is)* véglegesen zárolni kellett volna már több mint egy éve. Ezt te sem gondolod komolyan. Az ujjal mutogatás helyett konkrét szabályokat és állásfoglalást várunk a játékvezetéstől, amit vasszigorral be is tart.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.05.26. 21:34:02-kor
Pontszám: 7.33
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3651. hozzászólás - 2010.05.26. 21:41:38 (Válasz pityu #3640 hozzászólására.)
Hikari
Smaragd Horda
50. szint
Ápr. 1., 17:39:31
Nem adtam fel, küzdök, de ha megnyerik ezt, én nem kérek a VU-ból többet. Ez a 3. V4-em, nagyon jól tudom, hogy mennyire stresszes, főleg, ha valaki ennyit helyettesít, mint én. És pontosan ezért nem kérek a VU-ból. Csak a héten 3-szor keltem fel éjjel a szaros epikus miatt, vittem másik 4-5 embert. V1-en ez még elmegy, de itt nagyon gáz epikspeccel ennyi, ha meg még lötyire is vadászni kell...
[...]


Az egyik kedvenc hozzászólásom V4 végnapjaiból.
(Bocsi, nem hagyhattam ki! - Tudod, a tisztánlátás végett vagy hogy is szoktál fogalmazni.)
Szerintem magáért beszél.
Pontszám: 7.08
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3652. hozzászólás - 2010.05.26. 22:13:07 (Válasz Ywgarrd #3650 hozzászólására.)
"Az ujjal mutogatás helyett konkrét szabályokat és állásfoglalást várunk a játékvezetéstől, amit vasszigorral be is tart."

Talán akkor tényleg nem kellett volna a Légió felé ujjal mutogatni eddig sem (pláne, ha bizony a mutogatók saját magukra is mutogathatnának éppen. Általánosítok? Csak annyira, amennyire engem is több ízben lecsalóztak a mutogatók, csak azért, mert Légiós vagyok. Ezt egy darabig tolerálja az ember, de amikor sokadszorra veszi valaki a bátorságot, hogy lecsalózzon mindenféle alap nélkül, bizony elege lesz a "célpontnak"). A JV állásfoglalást pedig nem a Légión kellene számon kérni, sem más egyéb játéktechnikai mechanizmust, szabályt vagy egyebet. Egy ideig vicces volt az a kényszerképzet, hogy a Légió kedve szerint rángatja a JV-t, s, hogy a Légió játékosai alkotják a szabályokat, de ha ezt bárki is komolyan vette akár csak egy percig is, nos annak valószínűleg akciós, alig használt ősköveket is el tudnék adni, s előre utalna..
Zoidberg - v1
Pontszám: 6.36
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3653. hozzászólás - 2010.05.26. 22:19:27 (Válasz Blackjack #3652 hozzászólására.)
nem a légióra ment a mutogatás, én még asszem jelen voltam a vitaindításánál, konkrétan egy példát hoztam fel.
légiósok a résztvevők valóban, ettől miért kell az egész szövetségnek magára venni?
Bagatell terelésnél meg sokkal többet érne, egy "ugyan, dehogy ez nem így van, hanem...", vagy "megkérdezzük mit mondanak" vagy "igen, egy ember viszi a karaktereket már egy ideje, de ez szerintünk jól van így".

vagy igen, az agyatlan pontozás is egy válasz
A hozzászólást cirip módosította 2010.05.26. 22:22:06-kor
Pontszám: 5.91
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3654. hozzászólás - 2010.05.26. 22:28:22 (Válasz cirip #3653 hozzászólására.)
Akkor kérlek nézd át az Azúr Légió topicot, hogy hányszor lett konkrétan lecsalózva az egész szövetség, s kik által (ha nem lett szerkesztve, bár nem valószínű). Ha az neked bagatell terelés, hogy bármit mondunk az nem úgy van, akkor igazad van. Ne haragudj, de Pityu és a többiek szava a v4 kapcsán semmivel sem hitelesebb, ők mégis elvárják, hogy elhiggye mindenki, azt amit mondanak "Az nem úgy volt mert"..ennyit, még többet is kifejtettek már a Légiósok korábban is, minden egyes vádaskodásra nem fogunk már reagálni, mert ez egyszerűen nonszensz, hogy egyesek csak úgy lecsalózhatnak pl. engem, és még nekem kellene bizonygatnom, hogy ugyan már, azt az egy darab karaktert amit viszek, ami nem is erős, mennyiben látják csalásnak). Mások mást állítanak, csak a két fél szava megy egymás ellen, s abba meg ne menjünk bele, hogy kinek hitelesebb a szava. A v4 kapcsán, és a Légió felülvizsgálatának kapcsán is a JV szava dönt(ött). Persze, mivel nincs a Légió 90%-a bannolva, ahogy az egyesek szerint elvárható lenne, így egészen biztosan a JV korrupt. Ez a felállás (a másiknak nem lehet igaza, pro és kontra), nem vitaalap, hanem sárdobálás, amit az egyik fél folytat kitartóan.
A hozzászólást Blackjack módosította 2010.05.26. 22:31:37-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.82
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3655. hozzászólás - 2010.05.26. 22:41:38 (Válasz Blackjack #3654 hozzászólására.)
Szerinted tisztább lesz valaki attól, hogy mantraszerűen ismételgeti: "v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4v4"?
Szerintem nem.
Egy versenyszerveren kizárólag epikusütésre helyettesíteni egy dolog.
Egy végtelen világon több karaktert vinni, nyílt szabálysértésként egy másik dolog.
Mi a különbség?
Első esetben csak epikütésről van szó. Szó sincs kamráról, vadászásról, fejlesztésről, építésről, manakonstrukcióról, PORTYÁRÓL, térkapuról, fórumba vicceskedésről, izzadságszagú, nagyfórumos szövetségi összeborulásról.
Büntetést mindenkinek, aki megszegi az 1 világ = 1 karaktert.
Bant - mondjuk ideiglenest a FŐ KARAKTERNEK, hogy legalább lássuk, nem szarik a JV a játékára.
Aztán válasszon melyiket törli.

Legalább egy pillanatra lássuk a GIGAHIPERSZUPERMULTISZŰRŐT működés közben.

Róka,
Képzeld, ennél mocskosabb dolgot is hallottam. Volt a v4-en egy szövi, aki kibaszta azokat, akik nem osztották meg a jelszavuk (nehogy a konstrukció/epikverő kapacitás kárba vesszen jeligére). Tudod, ugyanaz volt, amelyik bérépítőkkel érte el az eddigi leghülyébb v4-es szabálymódosítást. Ismerős, pajti?
A hozzászólást Damage módosította 2010.05.26. 22:42:14-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.73
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3656. hozzászólás - 2010.05.26. 22:47:38 (Válasz Blackjack #3654 hozzászólására.)
hát, én konkrétan meg vagyok győzödve róla, hogy a légiósok nagy részével nincsen semmi gond
amin hisztizünk, az az hogy konkrétan tudunk olyan esetről amikor is egy ember több karaktert "futtat", és ezen esetben valóban nem történik semmi, de ha ez szabályos, akkor legyen mindenki számára az.

hogy őszinte legyek én még a kiskarakterek létével is kiegyeznék, bár bevallom nem tetszik, hiszen az is a jelenlegi szabályok megsértése.

Régen volt egy olyan közhiedelem (javítsatok ki, ha le is volt írva valahol), hogy az még hagyján ha valaki belép más karakteréhez, de például portyázást nem indíthat.
Emlékszik még erre valaki?
Pontszám: 8.56
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3657. hozzászólás - 2010.05.26. 23:08:49 (Válasz Damage #3655 hozzászólására.)
Én tudok mire alapozni, kiscsillagom, Veletek ellentétben. Mondhatjuk, hogy elvégeztem a házi feladatom.
Amennyire kívülállóként látom, ugyanezt csináljátok a Légióval is, de ami a nagyon szomorú, hogy annyit mondogattok egymásnak és magatoknak esti meséket, amíg már el is hiszitek, hogy úgy van.
Nyilván nem várod el (ugye?), hogy bárki elhiggye, ha már epikust ütni belép az ember, akkor nem nyúl ehhez-ahhoz is. (Avagy idézgethetek "mocskosabb" hsz-okat is, bár az igazi nem erről a szövifórumról lenne.) Kéretik figyelembe venni, hogy ezzel egyúttal kijelentettem azt is, hogy abból, amit én tapasztaltam és hallottam a játékban, egyértelműen következik, hogy az AL tagjai is odakapnak máshoz is, ha(!) már belépnek.
Fordítsuk meg a dolgot: ki nem...?
Sötétben tapógatóz(ta)tok mindig is, én nem mondom, hogy ez nem egyfajta szórakozás, morális fölény látszatát kelteni ebből viszont messze több, mint leányálom.
Pontszám: 7.11
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3658. hozzászólás - 2010.05.26. 23:23:14 (Válasz Blackjack #3652 hozzászólására.)
Amit írtam, konkrétan az epikus ütésére vonatkozott, nem állt szándékomban lecsalózni benneteket. A kiemelésnek az oka, hogy egyik tagotok hozzászólására reagáltam. Ha ebből ezt vontad le, akkor sajnálom, az már a te problémád.

Engem továbbra is csak az érdekel, hogy a játékvezetés miként foglal állást. A sárdobálásból kimaradok..
Pontszám: 8.00
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3659. hozzászólás - 2010.05.26. 23:25:22
Multizás, helyettesítés, tartós helyettesítés. A JV ugye nem tudja megállapítani, hogy egy személy játszik több karakterrel vagy az egész család kattant rá hirtelen a VÚ-ra. Szerény véleményem szerint a játéknak rosszat tesz bármiféle helyettesítés(állandó/alkalmi) de fogadjuk el, hogy ez egy létező probléma(?). Jöhetünk havonta a fórumra sárral dobálózni vagy megpróbáljuk megoldani a helyzetet.

Szerintem jó megoldás lenne ha egy IP címről egy világra max. 3 karakter léphetne be. Nem tudom, hogy ez mennyire megoldható de más játékokban már láttam ilyesmit. Ezzel legalizáljuk ha valakinek több karaktere van és a helyettesítést is engedi csekély mértékben. Nem lesz több "havernál összejövünk VÚ-zni" banzáj és ahol egy gépre 4-en jutnak ott is szívás lesz. Valamit valamiért ugye.
A hozzászólást Hype módosította 2010.05.26. 23:27:26-kor
Hype, v1
Pontszám: 6.22
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3660. hozzászólás - 2010.05.26. 23:31:08 (Válasz Hype #3659 hozzászólására.)
sajnos az ip szűrést az nem veri át, aki nem akarja (izé, nem tapasztalatból mondom, mielőtt az jönne )
és kollégiumok, vagy nagyobb otthonok esetében is elég nagy szívás lenne

DE dícséretes a megoldáskeresés
Pontszám: 5.09
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!