Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
441. hozzászólás - 2008.12.02. 10:43:24 (Válasz Sultankalifa #439 hozzászólására.)
Kedves Sultankalifa!

A (M)alter-ego klán az én vezérletem alatt épült, és állíthatom, hogy egyetlen máshol fejlődő tag sem fog beugrani hozzánk. Kitaláltunk egy koncepciót, amit szeretnénk megvalósítani, de szabályosan egyedül a reinkarnálódással van esélyünk. (Töröljük a karaktereinket bizonyos időközönként és újra regelünk.)

Hidd el, ha lenne más módja a békés fejlődésnek akkor nem ezt választanánk, hiszen 1. szinten jóval kevesebbet ad a vadászat, mint mondjuk 10. szinten (így a mi álmunk is nehezebben valósul meg), de a világ 2-ben az első 9. szintű karakter megjelnése után 48 óra alatt 4 hadüzenetet kaptunk. Mindenki minket akar farmolni, mert azt hiszik ez könnyű lesz, mi pedig a 3 hét utáni döntetlenre megyünk rá.

Mivel a karaktereink úgy sem fejlődnek, csak építenek, ezért nekünk megéri, mert hosszútávon többet buknánk a napi 20-30% lélekkút bukással. Jelenleg ez az egyetlen módja a farmolás kivédésének és szerintem teljesen szabályos.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
442. hozzászólás - 2008.12.02. 11:13:57 (Válasz Ricardo #441 hozzászólására.)
"az első 9. szintű karakter megjelnése után 48 óra alatt 4 hadüzenetet kaptunk. Mindenki minket akar farmolni"
Ennek oka az lehet, hogy nagyon magas szintű a kutatok a tagok erejéhez képest. Ez a rabszolgázás egyértelmű hátránya.

"szerintem teljesen szabályos."
A multizás nem szabályos, és ennek minősített esete, ha ugyanazon szövetségben, rabszolgának használod a második karaktert.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
443. hozzászólás - 2008.12.02. 11:46:01 (Válasz Mortimer #442 hozzászólására.)
De nincs második karakterünk. Mindenki csak azzal az eggyel játszik, amelyiket törölni szokta. Nálunk mindenki csak az építő karakterével játszik.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
irritálóOrizaNő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
444. hozzászólás - 2008.12.02. 15:14:36 (Válasz Oriza #72 hozzászólására.)
Idézet: Oriza - 2008.10.20. 15:33:56
Minap láttam a portya-listámban egy Anyad nevű karaktert!
Ez rendben van így, és csak én vagyok érzékeny ezekre a dolgokra?


Ezt októberben írtam, úgy látszik, tényleg nem zavar mást...
Pontszám: 5
népszerűCzipeterFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
445. hozzászólás - 2008.12.04. 11:11:45
Tisztelt Üzemeltető!

Szeretnék bejelenteni egy általam észlelt hibát, miszerint Capt_Keyes trágár szöveget használ a karaktere leírásában (és egy forrásmegjelölés nélkül idézett Depresszió dalszöveget, de ez engem nem bánt). Köszönöm, hogy megteszik a szükséges lépéseket!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
446. hozzászólás - 2008.12.05. 08:18:45 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.18. 15:39:23
Bocsánat, hogy ideírom, de nem találtam jobb helyet. 2 db e-mailt kaptam egy kedves játékostárstól... Ha megengeditek, előre is elnézést kérek, idézném:
"Figyelj faszfej! Muszály neked minden fórumon válaszolni a sok buzinak aki pampog? Menj már a büdös picsába!!! Ki a kurva annyukat érdekli, hogy mi a fasszomat nem tudnak! Majd rájönnek bazd meg! Elegem van belőlük is, meg az ilyen faszfej szmaritánus debilekből is mint te kicsi csíra!!!!! Hiába játszod a nagyokost buzikám, a játékban bármikor széjjelcsapom a pofád köcösg!!! Húzzad meg magadat aszt ajánlom! MEGÉRTTETTED FASSSZOPÓ????"
Itt nem vettem még a fáradtságot a válaszra, ugyanis nem szoktam névtelen levelekre adni, avagy reagálni. De most jött még egy:
"Na idefigyelj szájbabaszott köcsögbuzzi!
Asszem nem voltam elég világos a múltkór, hogy raknád szájba annyádqat!!! Ha tovább pofázól minden fórumon, hogy nem lehett tőled nyugissan körbenézzni, mocsadék, akkor felnyalatom veled a kibaszott flasztertt bazdmeg! Akármikor széjjelbaszom a szádat a játékban a jókúrvaanyáddal eggyütt, megértetted????
Fanthasylia"
Másodszorra már sikerült aláírnod is. Remélem, ha harmadszor is küldesz e-mailt, akkor a saját karaktered nevét adod meg! Ugyanis véletlenül tudom, hogy Fanthasylia játékosa hölgy, te pedig az email címed alapján (gabor222222@citromail.hu) olybá tűnik, férfiember vagy... (Bár mondjuk nálam ez ott kezdődik, hogy nem bújok más szoknyája mögé!) Emellett nincs szerencséd a választással, mert Khettyvel elég jóban vagyok, és rajta keresztül már valamelyest ismerem a Napkapu tagjait, s egyikükről sem tételeznék fel ilyen hangvételű és helyesírású üzenetet. Az pedig, hogy elhiggyem, hogy az üzenet Fanthasyliától jött, nos ez egy pillanatra sem fordult meg a fejemben! Mivel az emailemre nem reagáltál, így itt írom le:
Elvtelen dolognak tartom, hogy egy az egészről mit sem sejtő játékos nevében írsz le ilyen mondatokat, legalább vállald fel a véleményedet! Nem te vagy az első, aki amiatt ír felháborodott levelet, hogy unja a Drakinra meg az állatbefogásra vonatkozó kérdéseket és válaszokat, ezen játékosokkal mindig megbeszéltem ezt az ügyet, de azt hiszem veled nem fogom, mert nem hiszem, hogy lehet.
Jóval erősebb vagy mint Incubus, a karakterem? Elhiszem barátom, de ez még nem igazán fegyvertény... Viszont ha így van, akkor mi szükség erre a hangnemre? Elhittem volna akkor is, ha finomabban fogalmazol...
Remélem egyet értünk abban, hogy a becsület úgy diktálja, hogy Fanthasyliától töredelmesen bocsánatot kérj. Remélem van benned ennyi tisztesség...
Egy tanácsot azért had adjak. Ehhez az e-mailhez nem akármilyen indulatok kellettek. A Végzetúr viszont egy játék. Egy játék, amelynek a célja a szórakoztatás lenne. Kérlek szépen, próbáld meg élvezni a játékot, mert ezek az indulatok, úgy hiszem, csak tönkre teszik.
És végül. Elhiszem, hogy sokak számára idegesítőek az unalomig ismételt kérdések és mivel nem szeretném, ha te vagy bárki más ellehetetlenítené a játékomat, így ezennel szeretném jelezni, a továbbiakban a fórumon kérdésekre nem válaszolok. Viszont minden kedves kezdő játékosnak továbbra is áll rendelkezésére szerény tudásom, de csak és kizárólag privát üzenet esetén. Sajnálom, de én sem szeretném a következő időszakot 1Ép-re verve tölteni. És elnézést mindenkitől, akiket eddig untattam Drakinnal, meg a többivel...
Illetve Miklóst szeretném még megkérni, hogy ha mód és lehetőség van rá, anélkül, hogy a felhasználási feltételeket megsértené, akkor a gabor222222@citromail.hu címről regisztrált kedves játékosnak adja már át ezen hsz legalább a Fanthasyliától való bocsánatkérésre felszólító részét... Nem kérem, hogy áruld el ki a karakter, csak add át légyszíves, persze, ha erről a címről regisztrált a játékra.
Minden kedves fórumozótól kérném emellett, hogy ha valahol a sokadik átnézés után is maradt volna ebben a hsz-ben netikettet sértő rész, akkor szóljanak és átírom.

Tisztelettel:
Byzon (avagy Incubus)


Nos srácok akik kiálltatok mellettem és informálást kértetek, nektek mondom:
Nos azóta szinte 100%-os bizonyossággal tudjuk ki volt a kedves játékostárs. Én akkor megígértem, hogy szólok nektek, így meg is teszem, bár hidjétek el, nem túl jó kedvvel.
Váltottam pár e-mailt még a sráccal. Hamar kiderült olyan dolgokról tud a rubintok-Napkapu háborúból, amit tényleg csak olyan valaki ismerhet, aki részt vett benne. (Hány győzelemnél kapituláltunk, hogy ekkor lett elege a folyamatos leütésből az egyik társunknak, stb.) Végül ha nem is fórumon (tehát nem hivatalosan) elismerte ki ő, amikor szembesítettük vele. Egy olyan társunk, akit a háború után elküldtünk a rubintoktól (sokaknak nem tetszett, hogy az akkori vezérünket Maxit vádolja a háborús vereségért, mikor ő is tudta, esélyünk nem lett volna, és akkor akarta a leváltását, sőt a kizárását, amikor Max nem tudta megvédeni magát. Végül a srácok kizárták mint bomlasztó embert, Max minden tiltakozása ellenére). Lényegében a leveleivel annyit akart elérni, hogy újabb háborúba kergesse a két szövetséget, remélve, hogy hosszú távon nekünk elegünk lesz és abbahagyjuk a játékot. Mivel ő maga is rubint, nem volt jobb ötlete a bosszúállásra.
Ugyan azt ígértem megírom adott esetben a nevét, de most mégsem teszem. Nem hivatalosan ismerte el (bár a srácok akiknek megmutattam (az egykori rubintok) kizártnak tartják a tévedés lehetőségét. Egyforma szóhasználatok, kifejezések, a háború beható ismerete, olyan dolgok idézése amik csak a klánfórumon hangzottak el, stb.) Ráadásul én nem szeretném ha bárki azért hagyná abba a játékot, mert túl sokat támadják, túl sok olyan játékost láttam, aki a kilátástalan háborúk miatt fejezte be, amikben mindig bucira van verve. Khettynek elmondtam, tőle a srác bocsánatot kért a Napkapu belekeverése miatt, amit Khetty elfogadott. Ezzel részemről korrekt befejezést adott a dolognak, a minket ért egyéb megjegyzései nem érdekelnek sem rólam, sem egykori társaimról sem édesanyámról. Tudom, hogy amíg csak játszom megpróbál majd mindent, hogy keresztbe tegyen nekem és egykori társainknak, de ezt felvállaljuk.
Szóval köszönöm kedves szavaitokat, remélem megértetek, de nem kívánom megosztani a játékos nevét veletek, nem lenne korrekt.

Jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
447. hozzászólás - 2008.12.05. 08:33:40
Nagyon szimpatikus a hozzáállásod. Szeretnék én is nyugodt és elnéző lenni! Sajnos nem vagyok.

Ha továbbra is megpróbál keresztbe tenni, akkor legyen ez a legnagyobb öröme az életben.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7
népszerűCzipeterFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
448. hozzászólás - 2008.12.05. 10:44:52
Byzonnak csak ezt a legutóbbi üzenetét olvastam, de ez is elkeserítő. Nekem nem ér annyit ez a játék (bocs, TM) vagy akármelyik (pedig tényleg szeretek játszani), hogy az idézett levelek megírójához hasonló emberszabásúval egy (akár virtuális) térben mozogjak. Nagyon sajnálom azt a közösséget, amelyik az ilyeneket nem veti ki magából.
Capt_Keyes trágár (és plagizáló) karakterleírása (csak ez szúrt nekem szemet az eddigiekben) még mindig ott díszeleg a karakterlapján. (Mondjuk ha én futtatnám a játékot, akkor nem hogy nem tűrném az ilyet, hanem kezdhetné egy új álnévvel, emailcímmel, stb. regisztrálni az új karakterét, amennyiben játszani akar még.) És a fentiek szerint ez csak egy csepp a tengerben avagy egy szelet a tortából.
A hozzászólást Czipeter módosította 2008.12.05. 11:18:10-kor
Pontszám: 5
népszerűCzipeterFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
449. hozzászólás - 2008.12.05. 11:08:42
Idézet: Felhasználási feltételek
4. Netikett

Elvárjuk mindenkitől a normális, civilizált emberhez méltó kommunikációt. A netikett vonatkozik (szövetség, karakter) leírásokra, karakter nevekre, üzenetekre, szövetség leírásokra.
Tilos minden:

* Rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemények, avagy a való életbe átnyúló fenyegetések.

* Minden olyan szöveg, amely tartalma a közzétételének időpontjában hatályos magyar vagy nemzetközi jogszabályba ütközik, illetve bűncselekményre vagy egyéb jogsértésre történő felhívást, arra való jelentkezést tartalmaz.
* Minden olyan anyag nyilvánossá, hozzáférhetővé tétele vagy átjátszása, amely kiskorúak számára amúgy nem elérhető, beleértve a szexuális, tisztességtelen, illegális és obszcén tartalmat.
* Felhasználó oly módon való zsarolása, amely szabályszegésre kényszerít.

* Mindennemű reklám, melyet a Beholder Kft. nem hagy jóvá. Lényegtelen a reklám hordozómédiuma.
* Kétes tartalmú képek és nagyméretű profilok sem megengedettek, a játékvezető által minden további nélkül törölhetők.
* Nem engedélyezett lánclevelek vagy hasonlók továbbítása, elindítása függetlenül azok tartalmától.
* A belső levelező rendszerben vagy a nyilvános fórumon tilos a SPAM (levélszemetelés)

Idézet: Capt_Keyes játékosa
Ha Megtámadsz Hjaf megbasz anyád hátán!
A hozzászólást Czipeter módosította 2008.12.05. 11:12:44-kor
Pontszám: 8.33
utáltHadesFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
450. hozzászólás - 2008.12.05. 22:29:52
Üdv mindenkinek

Kezdő vagyok:)
a Toplistán talaltám egy karit:
lvl:5
Győzelem:499 Vereség: 138
Zsákmányolt lélekenergia: 68.332
Elvesztett lélekenergia: 6.208
Kicsit durva.Sokat csatázik az illető de ez az eredmény akkor is érdekes.Nem kizárt hogy tudatlanságom miatt tartom furának ezt az eredményt.Ha valaki tudja rá a magyarázatot akkor lécci irja meg mert én is elkezdem
A hozzászólást Hades módosította 2008.12.05. 22:33:45-kor
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
451. hozzászólás - 2008.12.05. 23:04:17 (Válasz Hades #450 hozzászólására.)
Idézet: Hades - 2008.12.05. 22:29:52
Üdv mindenkinek

Kezdő vagyok:)
a Toplistán talaltám egy karit:
lvl:5
Győzelem:499 Vereség: 138
Zsákmányolt lélekenergia: 68.332
Elvesztett lélekenergia: 6.208
Kicsit durva.Sokat csatázik az illető de ez az eredmény akkor is érdekes.Nem kizárt hogy tudatlanságom miatt tartom furának ezt az eredményt.Ha valaki tudja rá a magyarázatot akkor lécci irja meg mert én is elkezdem


olvass vissza, hogy a több százezer LE-t szerző karakterek hgy csinálják és csináld te is úgy. többször le lett írva:)

napi 30 portya, kevás vadászat, stb.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
452. hozzászólás - 2008.12.06. 15:18:40 (Válasz winnie #451 hozzászólására.)
Úgy van, bár ha jól emlékszem én ötödik szinten alap buzogánnyal legfeljebb a háziállatkámat tudtam volna elverni, de még az sem biztos:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
453. hozzászólás - 2008.12.07. 11:27:27
Nem feltétlenül a felhasználási feltételek megsértése, de sajnos a kérdezz és válaszolunk topicban elvesznek az ember kérdései a sok Drakines, építkezéses és hasonló kérdések tömkelegében.

Tehát: Hogyan lehet Nomis Leinádnak (Elit Horda) 5 szinttel magasabb fegyvere? Tudtommal jelenleg maximum 30-ig lehet növelni a szakértelmeket (nem találtam Akadémiát a klán épületei között), azzal pedig sehogy sem jön ki. 30 kereskedelem + 15 tudatturbó az még mindig csak 45 = max 4 szinttel magasabb felszerelést bírna vásárolni.

A válaszokat előre is köszönöm
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
454. hozzászólás - 2008.12.07. 11:44:34 (Válasz Ricardo #453 hozzászólására.)
Tévedsz, a szakértelmek max. szintje mindegyiknél más. A tanulás az egyetlen, ami akadémia nélkül nem mehet 30 fölé. 5 szinttel magasabb tárgyhoz optimálisan 25-ös kereskedelem és 50-es tudatturbó kell, de lehet 30-as van neki 40-es turbóval (ez a valószínűbb és olcsóbb).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
455. hozzászólás - 2008.12.07. 23:34:36
Azt hiszem, ez inkabb idevalo - eredetileg egy masik topicba irtam.

Miutan valaki felajanlotta hogy hasznaljuk egymas masodik(!) karakteret kolcsonosen, azota elgondolkodtam arrol, hogy kikbol is all a toplista LE differencia also par oldala. Eddig felteteleztem, hogy vannak egyszeruen "figyelmetlen" vagy lusta jatekosok, de most mar sajnos ezt nem hiszem.

Felreertesek elkerulese vegett:
- nekem nincs masodik karakterem
- a szabalyok felelevenitese utan vegulis a masodik karaktere torlesere birtam osztokelni a bizonyos jatekost is

O azzal magyarazta a masodik karaktert, hogy nem tamadja egyaltalan, csak az ajanlasbol jon a fo karaktere szamara LE. Szerintem ezt le kellene vizsgalni... LE diffes toplista also oldalait megnezni, es ahol ajanlas is van, arra kulon figyelmet forditani.

Ajanlom a JV figyelmebe ezt a multizos lehetoseget is.
A hozzászólást Simon módosította 2008.12.07. 23:48:18-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
456. hozzászólás - 2008.12.07. 23:45:31 (Válasz Simon #455 hozzászólására.)
zárolás alatt nem kapnak CSP/PP pontokat, az már más kérdés, hogy a 3 napos zárolás kb. akkora büntetés, mint egy ejnye-bejnye:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 6.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
457. hozzászólás - 2008.12.07. 23:47:54 (Válasz Blackjack #456 hozzászólására.)
Akkor azt ki is vettem onnan, ne terelje el a figyelmet.

Koszi a pontositast.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
458. hozzászólás - 2008.12.09. 14:15:45
megint találtam egy jót:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=1543
sajnos annyira feltűnő, hogy még én is észreveszem...
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
fórumozóBűnőzőFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
459. hozzászólás - 2008.12.09. 18:26:50 (Válasz Ricardo #453 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.12.07. 11:27:27
Nem feltétlenül a felhasználási feltételek megsértése, de sajnos a kérdezz és válaszolunk topicban elvesznek az ember kérdései a sok Drakines, építkezéses és hasonló kérdések tömkelegében.

Tehát: Hogyan lehet Nomis Leinádnak (Elit Horda) 5 szinttel magasabb fegyvere? Tudtommal jelenleg maximum 30-ig lehet növelni a szakértelmeket (nem találtam Akadémiát a klán épületei között), azzal pedig sehogy sem jön ki. 30 kereskedelem + 15 tudatturbó az még mindig csak 45 = max 4 szinttel magasabb felszerelést bírna vásárolni.

A válaszokat előre is köszönöm
Pontszám: 5.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
460. hozzászólás - 2008.12.09. 18:31:13 (Válasz Bűnőző #459 hozzászólására.)
Közben már Mortimer felvilágosított róla, hogy csupán a tanulást lehet csak 30-ig fejleszteni. Ebből is látszik, hogy nekem még nincs 20-as tulajdonságom.

Egyébként köszönöm Mortimer és bocsánat Leinádtól, hogy meggyanusítottam tudatlanságomban.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője