Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3701. hozzászólás - 2010.05.30. 10:22:17
Levelezni márpedig jó! Csak sokszor semmi értelme sajnos.
És megunja az ember egy idő után a "beszélgetést", bevallom én is, Cras.

Küldő:
XsXs
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2010.05.10. 20:38:14

"mért mond mért támadsz fojton "

Ave!

Azért, mert rengeteg LE-t hozok tőled.
Költsd el 15% alatt, és akkor tuti, hogy többé nem támadlak. (És más sem )

Sz."

Küldő:
XsXs
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2010.05.12. 14:06:40
a jó kurva édes életbe nem igaz hogy nem érted meg hogy ne támadgass

Küldő:
XsXs
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2010.05.14. 22:41:19
hogy az a jó kurva édes ki baszott élet fejezed be a támadgatást te hüje fasz
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 7.19
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3702. hozzászólás - 2010.05.30. 10:36:31 (Válasz Impero #3701 hozzászólására.)
Az első leveléből lehetne egy romantikus számot írni, annyira dallamos. Mért mond mért -címmel.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.09
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3703. hozzászólás - 2010.05.30. 10:48:45
Én azt nem értem,miért bunkó valaki ha egy vadidegen pmjére nem válaszol? Föleg ha naponta 15-20 levelet kap. De ha nem kap annyit,akkor is. És a nem válaszolás után rögtön anyázásnak kell jönni? Szerintem ha válaszolt volna,csak egy értelmetlen anyázós vitába ment volna bele....ami nélküle is bekövetkezett. Pont ezért jól teszi hogy idegeneknek nem válaszol
Pontszám: 5.00
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3704. hozzászólás - 2010.05.30. 11:01:52 (Válasz Craslorg #3700 hozzászólására.)
Az a bibi, hogy ha valaki odajön, hogy "mértámadsz, netámadjá léci", akkor attól még miért hagynám békén? Ha ő kér valamit, az a minimum, hogy ajánl valamit cserébe, vagy tanácsot kér, vagy akármi. Így korrekt. Mégis mire számít? Hogy "Bocsánat, nem tudtam, hogy zavar, ha lehúznak LE-vel, nem támadlak többet!"? Azzal, hogy farm, nem én rontom el a játékát, hanem ő maga. Ha nem tesz ellene semmit, akkor nincs mit tenni. Regeljen békés világra, az infó elérhető midnenkinek, hogy melyik világon mik a szabályok. Segíts magadon..
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.21
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3705. hozzászólás - 2010.05.30. 11:21:47
Ismét bebizonyosodott, hogy érdemes feljönni a fórumra...
Mi lesz a következő? Térdepelve kell majd esdekelni, mert az ember portyázik, sebzi az állatokat, követ lop? (A háborút már ide sem sorolom, hiszen aktívtappancs korunkban kiderült, hogy aki háborúzik az "egy terrorista náci".)
Ha nem tetszik, hogy rámtámadnak, akkor visszaírhatok, hogy hagyd abba, mert ha nem teszed, akkor egy "IQ nulla, TV-n szocializálódott, kocka, való életben biztos kis boozey, netes nagyfiú" vagy?

Masterv, Cras - neveljetek tevét és unlockoljátok nagymamát a hellokittyonline-ban inkább, jó?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.14
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3706. hozzászólás - 2010.05.30. 11:24:55 (Válasz Damage #3705 hozzászólására.)
Hé! Ne szóld le a nagyit!
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 5.45
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3707. hozzászólás - 2010.05.30. 11:28:25
bla bla bla
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.33
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3708. hozzászólás - 2010.05.30. 11:36:22
Hú a 10% olvassa ezt a topicot. Végülis lécccci ne támagy ez egy pvp játék ahol ez a lényeg!
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 6.02
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3709. hozzászólás - 2010.05.30. 11:38:09 (Válasz Hoffer Dávid #3708 hozzászólására.)
cssss! ne árulj el ilyen titkokat
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 5.46
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3710. hozzászólás - 2010.05.30. 11:46:37 (Válasz Impero #3701 hozzászólására.)
Légyszíves mutasd már meg, hol írtam olyat, amire hivatkozol! Köszi.
Az értelmezési problémáidról nem tehetek. Az IQ nulla nem arra vonatkozott, hogy ha továbbra is támad a kérés ellenére, hanem az alapvető kommunikáció hiányára, amelyet személyes találkozó esetében a büdös életben nem tenne meg, de a neten megteszi, mert a névtelenségbe tud burkolózni. Ha személyesen is megteszi ismerőseivel, ismeretlenekkel, hogy leszarja, ha hozzá szólnak, akkor mea culpa. Nekem - szerencsére - még nem volt a környezetemben ilyen ember.
Pontszám: 6.78
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3711. hozzászólás - 2010.05.30. 11:56:45 (Válasz Craslorg #3710 hozzászólására.)
Cras királyom pont Almási Viktor esetében névtelenséget emlegetni nem bakövés egy kicsit? És valóban az a hülye aki nem válaszol egy levélre, vagy az aki a másodikra már fröcsög? Nektek elgurult a gyógyszeretek?
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.24
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3712. hozzászólás - 2010.05.30. 12:01:04 (Válasz Craslorg #3710 hozzászólására.)
Amúgy szegény Mási nem tehet róla, hogy ilyen szociális helyzetekbe kerül.
Tudod őt úgy nevelték, hogy ne álljon szóba idegenekkel. De gondolom Te más vagy Cras. Ha például rádkötnek egy szórakozóhelyen, hogy "mitnézelgecbecsapomarcod" akkor is visszaválaszolsz, ugyi?

Na, de viccen kívül:
Azt próbálod hangsúlyozni, hogy az ÁLDOZAT kellő stílusú segítségkérésére "válaszolva" a GONOSZPÓK direkt visszajárt, hogy aztán itt verhesse a mellét. Kicsit szubjektívre vetted a figurát.
A korrekt, helyzetnek megfelelő kommunikációba SZERINTED belefér egy köszönés a levél elejére vagy esetleg a normális hangnem kiválasztása?
Csak kérdem.

Mod: nem létező nyelvi szerkezetek eltávolítva
A hozzászólást Damage módosította 2010.05.30. 12:03:54-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.75
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3713. hozzászólás - 2010.05.30. 12:05:50 (Válasz Craslorg #3710 hozzászólására.)
Nyugi, nyugi Cras! Értelmezd a hozzászólásom

Nem neked válaszoltam, csak érdekességképpen másoltam be egy levélfolyamot.
Külön neked csak az utolsó mondatban írtam annyit, hogy bár én levelezek, mégis megunom olykor a válaszadást, mert nem látom értelmét. (lásd. mellékelt példa)
És a pátyolgatásnak se.
A szegény gyerekeket, akiket nem hagynak játszani, építkezni, fejlődni, élet italt venni; és még háborúznak is olykor ellenük! És megölik az állatkájukat! És ellopják a köveiket! És Citadellát nyomnak rájuk!

Aztán eljutunk megint oda, hogy micsoda igazságtalan ez a játék. Hát nem az. Csak ez egy ilyen játék. A JV adott bőven elég védekezési lehetőséget, élni kellene vele, vagy inkább levelekben kuncsorogni?

A Tappancsban betegre röhögtük magunkat - már elnézést - a topszövetségeken, akik 748 módon megszívathattak volna minket, de ennek ellenére inkább háborús reformot kiáltottak.
Így megy ez.
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 5.31
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3714. hozzászólás - 2010.05.30. 12:26:24
Azt hiszem elbeszélünk egymás mellett (vagy nem), ami nem jó, de legalább rossz.

Nekem alapvető, hogy ha valaki valamennyire értelmesen megszólít (lehet akár egy hajléktalan is), akkor válaszolok neki (ez utóbbinak annyit, hogy "nem adok", bár nagy ritkán még adok is nekik). Hogy mi a határ a normális, kulturált megszólítás és a bunkós módú között ez személyenként változó. Nyilván bizonyos esetekben korfüggő is, hogy valakitől elfogadok egy nem tökéletes protokollal előadott kérést, kérdést, van akinél már elvárom a megfelelő formulákat. (Megjegyzem Damage, az általad említett szituáció előfordulási aránya esetemben a 0%-kal egyenlő, de legalábbis igen közel áll hozzá. Szóval ettől vagy ehhez hasonló a helyzettől nem félek.)
Magamból kiindulva, személyes beszélgetés, levelezés, stb során akárki is a másik, megadom a kellő tiszteletet, amit én is elvárnék függetlenül attól, hogy ő hogyan reagál, mit tesz. Nem fogok az ő szintjére süllyedni.

A konkrét esetben nem zavar, hogy megszólítás nélkül írt volna, megválaszolom neki azt a rövid jelzést, amit valaki itt korábban említett (zanzásítva: vigyázz rá, akkor nem zargatlak). Ha ezek után bevágja a durcát és tajparaszt lesz, akkor nem foglalkozom tovább vele. Illetve igen, de ennek az LE-je látja kárát (nem V1-ről beszélek, mert ott egyrészt a szintem környékén nem ismerek tajparasztot, másrészt minimális az esély, hogy valakitől normálisan raboljak, arra se sok, hogy nyerjek, de ez az én elcseszett fejlesztésem ).
Viszont az is tény, hogy ha normálisan válaszoltam más világon a fentebb említett típusú levélre, még sosem volt bunkó utána az illető. Lehet, szerencsém volt?

A másik rész, amit Impero is jelzett, hogy jókedvre derültek azon, hogy a top szövetségek nem szívatták meg őket. Szövetségi szinten nem tudok és nincs is jogom beszélni a miértekről, saját magam részéről viszont nem feltétlenül fér bele mások játékának bármilyen terű tönkretétele. Nyilván nem vagyunk egyformák, valakinek belefér, mert tisztán játékként tekint rá én meg szórakozásként, amellyel a másik is szórakozni szeretne.

A legfontosabb:
Idézet: Ösvényjáró - 2010.05.30. 11:56:45
Cras királyom


Számíthatsz majdan megfelelő javadalmakra!
Pontszám: 7.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3715. hozzászólás - 2010.05.30. 12:44:48
Cras: a valos kozeg es a virtualis mas. A ketto nem hasonlithato ossze. A virtualis terben megszolitas szempontjabol mindenkivel egy legterben tartozkodsz, a valos terben az esetek zomeben megvalogathatod, hogy kinek van eselye hozzad szolni. Ezt a te peldad is mutatja, miszerint minimalis az eselye, hogy ilyen kozegbe kerulsz.

Egyatalan nem elvarhato szerintem, hogy ha egy _idegen_ hozzadszol a neten, akkor te arra valaszolj. Te dontes helyzetben vagy itt, hogy fogadod a kommunikacios kezdemenyezest vagy sem. Ez nem egy ismerkedo oldal, hanem egy jatek oldal.

Nem birok elmenni MasterV kollega mellett sem, aki le tudta irni a kultura es a pokrocozas szavakat egy posztban. Szep.

Mindenkinek a szuveren joga, hogy kivel all szoba es kivel nem, es ha Masi kollegat leanyazzak, ugyan ne o legyen mar a bunko, mert azt kell gondolnom, hogy nalatok valami nagyon forditva van bekotve.

Azt a gyereket aki pedig ilyen hangvetelu leveleket irogat tessek nyugodtan letiltani mert meg van par eve addig, hogy egy ilyen komoly jatekot tudjon jatszani, addig probalja meg elsajatitani a viselkedesi formakat a felnottek vilagaban.
Pontszám: 7.80
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3716. hozzászólás - 2010.05.30. 12:55:09
Személy szerint úgy érzem, hogy a megszólítás, protokoláris formák jelen helyzetben nem elvárhatóak, lévén a sorokból kb kiderül, hogy egy feltehetően eléggé fiatal gyermek a sorok küldője.
Válaszolni semmilyen levélre sem kötelező, van amikor nekem sincs kedvem, még ismerősnek sem, pl Ösvényjáró uccsó levelét már nem válaszoltam meg, csak egy poénüzenet volt, minek? Ergo válasz nélkül hagyni egy levelet nem hiszem, hogy kimeríti a bunkóság kategóriáját.
A kiscsávót én mondjuk nem bannolnám, csak figyelmeztetném, hogy mi illik és mi nem illik.

És főleg:

Emberek... Muszáj mindig szájkaratézni valamin? És muszáj ezt (minimum 40% eséllyel) Logan kapcsán? (40% Logan, 40% komplett Légio, 10% vf+hülye a Beho, 10% egyéb, de szájkarate mindig van )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.00
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3717. hozzászólás - 2010.05.30. 13:02:19 (Válasz Byzon #3716 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2010.05.30. 12:55:09
Emberek... Muszáj mindig szájkaratézni valamin?


Isten hozott az INTERNETEN!
Látom új vagy még
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.74
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3718. hozzászólás - 2010.05.30. 13:05:24 (Válasz Byzon #3716 hozzászólására.)
Ezért van a fórum, milyen kihalt lenne enélkül, nem?
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 2.80
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3719. hozzászólás - 2010.05.30. 13:17:56 (Válasz Kocos #3715 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.05.30. 12:44:48

Nem birok elmenni MasterV kollega mellett sem, aki le tudta irni a kultura es a pokrocozas szavakat egy posztban. Szep.


És még tudnék szebbet is vagy cifrábbat, de ma nem vagyok olyan hangulatban.
Azt azért felteszem a hozzászólók legalább felének gőze sincs arról, mi is a pokrócozás és mivel lehet kiérdemelni...
Az értelmetlen vitát nem folytatom,elmondtam, ami a fejemben járt!
Crash! Megnyugtat a tudat, hogy nem csak én vagyok ilyen bugyuta és elítélendő (az itt felvonuló fórumlakók nagyja szerint legalábbis) gondolkodással bíró emberke itt a fórumon. Találkozón vendégem vagy egy sörre,ha elfogadod!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.12
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3720. hozzászólás - 2010.05.30. 13:35:01 (Válasz masterv #3719 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2010.05.30. 13:17:56
Találkozón vendégem vagy egy sörre,ha elfogadod!

... vagy a sloziban egy pokrócozásra, ha nem
Bocs, ez kikivánkozott.
A hozzászólást Damage módosította 2010.05.30. 13:35:24-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.96
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!