Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3681. hozzászólás - 2010.05.29. 13:50:40
A passzív hallgatós idegőlő módszer időrendbeni ismertetése :

Küldő:Statiszta
Üzenet címe:léccc
Dátum:2010.05.07. 23:44:00
hello
Ha lehet meg kérlek hogy ne támadj többet??
Lécc ne támadj mert nem naon tok igy fejlődni mert csak élet italra tok költeni igy
ugy hogy lécc ne támadj kösz

Küldő:Statiszta
Üzenet címe:rohatt barom
Dátum:2010.05.10. 07:30:43
meg kérlek megin hoghy léccc ne támadj vagy mi va nem érted a magyart???
a fasz ki van má hogy a nagyok egyfojtába támadnak és még olvasni se tudnak ha irnak nekik hogy lécc ne taámadj

Küldő:Statiszta
Üzenet címe:(nincs cím)fds
Dátum:2010.05.23. 10:42:13
azt a kurva retkes kibebaszottt anyádat mért nem érted meg hogy ne támadj te barom!!!!!
megkértelek hogy ne támadj de ojan csicska vagy hogy még válaszolni se tudsz enyi tuti egy retkes cigány vagy
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.63
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3682. hozzászólás - 2010.05.29. 14:03:55 (Válasz Almási Viktor #3681 hozzászólására.)
Ellenben fejlődik a helyesírása Te meg bunkó vagy Bugsy... őőő... Vikszy... őőő... mindegy, bunkó vagy és kész, hogy nem válaszolsz neki
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.00
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3683. hozzászólás - 2010.05.29. 16:31:17 (Válasz Byzon #3682 hozzászólására.)
Addig jó amíg nem levelezek
Ha meg kiírom a karakterlapomra hogy nem levelezőszakkor akkor azért vagyok bunkó, áhh...

Viszont egy perc néma csend a mostani portyám szenvedő alanyának.

Dátum:Ma, 16:20:33
Köszi..

a 40k-s küldi legvégén..
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.51
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3684. hozzászólás - 2010.05.29. 16:35:37 (Válasz Almási Viktor #3681 hozzászólására.)
Ha te nem voltál hajlandó az első levelére se válaszolni, akár annyit, hogy "de igen, fogod támadni, mert sok LE-t ad/háború van/kell a TP, stb.", akkor azt hiszem nem ő a hunyó...
Pontszám: 6.62
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3685. hozzászólás - 2010.05.29. 19:03:14 (Válasz Craslorg #3684 hozzászólására.)
Á itt lent fogalmuk sincs miért üti őket az ember.
Annyira nincsenek támadva néhányan a frissen indultak közül.
Vannak itt 30. szint alatt nem sokkal 50 meg 80 vesztes csatával karakterek.
Ez már nem olyan mint az indulásnál amikor mindenki feküdt, itt tényleg nem értik miért ütöm őket
A tanári vénám meg már fiatalon elpattant
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.51
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3686. hozzászólás - 2010.05.29. 20:15:49 (Válasz Almási Viktor #3681 hozzászólására.)
de remélem azért jelentetted...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.41
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3687. hozzászólás - 2010.05.30. 08:00:42 (Válasz Almási Viktor #3681 hozzászólására.)
Hááát... Nem tudom, te hogy vagy vele, de azért ha engem megszólítanak, válaszolni szoktam. A megszólítás stílusában. Persze ez emberi dolog,patkányokra nem jellemző... Hopp, egy kicsit felqrtam az agyam. Ennyire nem kéne nagyképű pötsnek lenni, öcsipók!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 2.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3688. hozzászólás - 2010.05.30. 08:21:19 (Válasz Craslorg #3684 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.05.29. 16:35:37
Ha te nem voltál hajlandó az első levelére se válaszolni, akár annyit, hogy "de igen, fogod támadni, mert sok LE-t ad/háború van/kell a TP, stb.", akkor azt hiszem nem ő a hunyó...


Na azert ne viccelodjunk mar. Az hogy valakinek a levelet ignoraljak jogositvany az anyazashoz?
A hozzászólást Kocos módosította 2010.05.30. 08:22:20-kor
Pontszám: 8.72
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3689. hozzászólás - 2010.05.30. 08:27:00 (Válasz masterv #3687 hozzászólására.)
Ilyen levélre nem lehet mit válaszolni. Leírhatod, hogy "azért támadlak, mert van nálad LE", de akinek ez nem egyéretlmű (lévén erről szól az egész játék), az nem fogja megérteni mit akarsz mondani neki. Mellesleg gondolom Logan annyi ilyen levelet kap, hogy nem csodálom, ha beleunt a hülyeségek megválaszolásába. Szerintem sincs ebben lereagálnivaló, a sok anyázós csalózós levél között én is megválogatom melyik méltó válaszra.
A hozzászólást Offsboy módosította 2010.05.30. 08:27:40-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.42
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3690. hozzászólás - 2010.05.30. 08:44:49
Azért ha megnézitek az első levelet,azonnal levonható a következtetés, milyen korosztály tagja írta és hogy mennyire nem HC gamer. Offsboy! Ehhez képest az is nagy szó, hogy írt egyáltalán és nem is ángyizással kezdett a srác! Akkor legyen már annyi tartás az emberben, hogy kulturáltan odavet neki legalább egy 2-3 mondatos választ. Nem gondolod,hogy ez lenne a helyes? Ettől még senkinek nem esik le a karikagyűrű az ujjáról!
A kapásból köcsögözőknek én sem válaszolok, de itt nem ez volt a helyzet! Az meg, hogy valaki csak élménynek játszik, de 300%-ig nem ismerte még ki a rendszert,senkit nem jogosít fel arra, hogy köpjön egyet felé a válasz helyett! Azért a tuskóságnak is van határa.
A kiscsávó felháborodása szerinted nem jogos, Kocos? Megtette az egyetlen dolgot, amit tehetett jelen esetben,de leXXXrták.Te mit tennél?


(Így is lehet csinálni: Sajnálom, de túl sok LE-t hozok tőled,így nagyon megéri téged támadni. Ez az egyik legfontosabb dolog a játékban, így két dolgot tehetsz: meg tudod oldani, hogy megvédd magad a rablástól-mondjuk elköltöd a LEt-akkor hidd el, nem fognak annyian támadni. Én például tuti... Vagy elfogadod a mostani helyzetedet,mert ha nem én,akkor más teszi majd ezt veled. Ugye nem hiányzik? Üdv,puszi,pá valami...)
A hozzászólást masterv módosította 2010.05.30. 08:47:25-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.00
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3691. hozzászólás - 2010.05.30. 08:49:23
Hát izlések és pofonok, én amióta játszom soha nem válaszoltam a farmjaim leveleire, eszembe sem jutott hogy kéne
Ez nekem tök alap, ha másnak bunkóság azt biztos azért gondolja mert ő nem én vagyok.
Volt egy kivétel amikor már Boldog ünnepeket is kívántak szövetségi szinten, az jó volt

Ywgarrd volt az aki minden farmjának kedvesen elmagyarázta hogy ne tartson magánál LE-t, meg ilyenek.
Azt meg én nem értettem, de el tudom fogadni
Egyébként az ilyen ne támadj leveleket sem értem, hangnemtől függetlenül sem.
Én soha nem írtam nem támadást kérő levelet senkinek, sem Másival, sem most. Eszembe sem jutott

Hajrá masterv
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.96
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3692. hozzászólás - 2010.05.30. 08:53:54 (Válasz Almási Viktor #3691 hozzászólására.)
Kellett neked bemásolni a levelet, a végén már megint te lettél a bunkó. Ha van rajtad sapka azért, ha nem azért. Válaszolj minden levélre, most már van sémád is... Szóval patkány, öcsipók és mellesleg kötsög, válaszolj!!!!!!!!!
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3693. hozzászólás - 2010.05.30. 08:56:43 (Válasz masterv #3690 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2010.05.30. 08:44:49
A kiscsávó felháborodása szerinted nem jogos, Kocos? Megtette az egyetlen dolgot, amit tehetett jelen esetben,de leXXXrták.Te mit tennél?


Nem erzem jogosnak. Illetve felhaborodni fel lehet, de ez amit a gyerek eload, nem felhaborodas, hanem konkretan anyazas. Tulmegy minden emberi norman.

En mit tennek? Jo kerdes. Biztosan nem gondolnam, hogyha megkerek valakit, hogy ne tamadjon, akkor majd nem tamad. Vagy a szovetsegemn tagjaitol kerdeznem meg, hogy mit lehet ilyenkor tenni - miutan a sajat magam altal kiotlott taktikakat kiprobaltam - vagy az illetovel probalnek meg egyezkedni. Nem kernek, hanem kerdeznek, hogy mit tudnek tenni, hogy ne tamdjon annyiszor. Asszem amikor hasonlo helyzetben voltam en kb. igy oldottam meg.
Pontszám: 8.40
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3694. hozzászólás - 2010.05.30. 09:02:35 (Válasz Almási Viktor #3691 hozzászólására.)
Ego az van... De te tudod...
Bár az az igazság, hogy a biztosítékot nálam az vágta ki, hogy gyakorlatilag te magad gerjesztetted a leveleket, aztán még volt bőr az arcodon ide, a felhasználási feltételek megsértése topikba is behelyezni őket. Aztán a srácot(ha valamelyik JV erre jár) ezért kiXXXák, holott még próbálkozott is kulturáltan viselkedni. Fura ez... No mindegy, ahány ház, annyi szokás. Ahol dolgozom, ezért valószínűleg pokrócozás járna,de ez itt csak játék. Remélem a való életben nem vagy ennyire ignoráns a kultúra irányába. Ha neked poén a gyerekek játékát szétbarmolni,akkor hajrá, érezd jól magad,itt büntetlenül megteheted!
Az illetékesek meg remélhetőleg értik azért, hogy mit próbáltam kinyögni...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 3.22
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3695. hozzászólás - 2010.05.30. 09:05:12 (Válasz Ösvényjáró #3692 hozzászólására.)
Na, azért ennyire nyilvánosan ne nyald fényesre neki!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 2.82
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3696. hozzászólás - 2010.05.30. 09:07:41 (Válasz Ösvényjáró #3692 hozzászólására.)
Tudod ki levelezzen, inkább kiraktam masterv sémáját a karakterlapomra, így mindenki láthassa
Köszi a sémát masterv
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.23
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3697. hozzászólás - 2010.05.30. 09:11:00 (Válasz Kocos #3693 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.05.30. 08:56:43
Idézet: masterv - 2010.05.30. 08:44:49
A kiscsávó felháborodása szerinted nem jogos, Kocos? Megtette az egyetlen dolgot, amit tehetett jelen esetben,de leXXXrták.Te mit tennél?


Nem erzem jogosnak. Illetve felhaborodni fel lehet, de ez amit a gyerek eload, nem felhaborodas, hanem konkretan anyazas. Tulmegy minden emberi norman.

En mit tennek? Jo kerdes. Biztosan nem gondolnam, hogyha megkerek valakit, hogy ne tamadjon, akkor majd nem tamad. Vagy a szovetsegemn tagjaitol kerdeznem meg, hogy mit lehet ilyenkor tenni - miutan a sajat magam altal kiotlott taktikakat kiprobaltam - vagy az illetovel probalnek meg egyezkedni. Nem kernek, hanem kerdeznek, hogy mit tudnek tenni, hogy ne tamdjon annyiszor. Asszem amikor hasonlo helyzetben voltam en kb. igy oldottam meg.


Szövetségi társai nincsenek, ahogy elnézem, így egyedül, nem teljesen 100%ig ismerve a játékot ez is kilőve,meg a taktika-építés is.A levelezés meg végképp, hiszen az bizonyult lehetetlennek elsőre is! Marad a csaknem levezethetetlen és értetlen düh és csodálkozás keveréke. És a mi a fenét csináljak érzés... Lehet hogy rosszul választott,de a fentiek fényében azt hiszem akkor sem érdemel itteni említést és tiltást! Szerinted?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 3.75
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3698. hozzászólás - 2010.05.30. 09:13:08 (Válasz masterv #3697 hozzászólására.)
Masterv ide bemásolt levelekért senkit nem tiltanak, ez csak egy röhögőtopic.
Írták Miklósék többször is hogy info-n kell feljelenteni.
Azt meg nem akarom, semmi valótlant vagy sértőt nem írt irányomban
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.07
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3699. hozzászólás - 2010.05.30. 09:14:34 (Válasz Almási Viktor #3696 hozzászólására.)
Ez is haladás, örülök, hogy legalább ennyit elértem a szájkaratéval. Ha csak egy farm-kategóriás kari is stílust vált emiatt, már megérte. Bár valami hasonlót magadtól is kiírhattál volna,hogy megelőzd a leveleket...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 4.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3700. hozzászólás - 2010.05.30. 09:43:44 (Válasz Kocos #3688 hozzászólására.)
Ez volt az első levele:

hello
Ha lehet meg kérlek hogy ne támadj többet??
Lécc ne támadj mert nem naon tok igy fejlődni mert csak élet italra tok költeni igy
ugy hogy lécc ne támadj kösz


Ha ebben volt bármi anyázás, megemelem a kalapom és elfogadom, hogy nem válaszolok. Ha én kapok V2-n olyan első levelet, amiben anyáznak, persze, hogy nem foglalkozok vele vagy küldök egy teljesen poén válasz levelet, amiből semmi nem derül ki.
A fenti levél azonban - a korához mérten - normálisan megfogalmazott kérés egy abszolút kezdőtől, tapasztalatlantól, aki élvezni akarja a játékot annak ellenére, hogy nem nagyon ért hozzá.

Lehet pókként játszani, de ilyen hozzáállás tipikusan a net adta háttérben való nagyfiú effektus, amit szemtől szemben, ha beszélgetnétek, nem tenne meg senki. Ha valaki személyesen odajön hozzám kérdezni, kérni valamit, akkor válaszolok rá. Itt a különbség, hogy személyesen nem tud odajönni, így az egyetlen kommunikációs csatornát választotta, ami elérhető. Bár lehet, valaki az utcán se válaszolna senkinek, ha kérdeznek tőle vagy hozzászólnak. Ez már a gombák IQ-jának a színvonala...
Pontszám: 6.78
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!