Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3861. hozzászólás - 2010.11.15. 20:30:09
Pannánál a pont, az info-ra kell írni.
Ott kezelik az ilyen ügyeket is (vagy nem), mivel Miklós többször kifejtette, hogy azt biztos elolvassák.

Pontszám: 4.75
fórumozóIndyadslFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3862. hozzászólás - 2010.11.15. 20:33:37
Köszi az infót, elküldtem a levelezést, remélem lesz belőle legalább enyje benyje.
Pontszám: 5
népszerűZsurepiFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3863. hozzászólás - 2010.11.18. 18:08:37
Igazán érdekes hogy bannolnak egy olyan játékos miatt, akinek 7 IP címen van különböző karaktere. Érdekes módon egy /pók/ aki 23as szinten erősebb karakter mint más 50esen. Négy helyről betámad, le parasztozom és lám megsértődik. Akkor most hol van a játék tisztasága, illetve etikája? Ráadásul érdekes módon ezek a karakterek minden oldalról védve vannak.

Talán egy kicsit el kéne gondolkozni, hogy mi éri meg jobban: Az elvetemült és többjátékos /Pókok/ akik tönkre verik a játék szépségét a full prémmel, és több IP beregisztrálással. Vagy esetleg a normál játékosok akik színesítik és reklámozzák a játékot.
Pontszám: 5.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3864. hozzászólás - 2010.11.18. 18:47:32 (Válasz Zsurepi #3863 hozzászólására.)
Amennyiben úgy érzed, hogy csal, írd meg emailben nekik, melyik világ, melyik karakterek, mi a vád alapja.

Amennyiben téged lecsaptak és ezért otromba módon írtál neki, akkor jogos a ban. Természetesen ez csak akkor fordul elő, ha az illető ezt jelezte, márpedig az eredmény alapján megtette.

Ha te is be akarod vádolni, akkor írd meg a világ számát, a karakterek nevét, amelyekről úgy sejted, hogy azonos a tulajdonosuk és folyamatosan téged támadnak. A logokból azt ki fogják tudni szedni, hogy a támadásaik között valóban van-e összefüggés. Ha igen, banolni fogják őket. Ha nincs, akkor a környékeden több portyakarakter is található, akik visszajárnak rád, mert jól termelsz nekik. Ez utóbbi esetben csalásról természetesen már nem lehet szó.
Pontszám: 8.74
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3865. hozzászólás - 2010.11.19. 05:08:30 (Válasz Zsurepi #3863 hozzászólására.)
Szervusztok!

Zsurepi: A pókfajzatok ellen kiváló védelem, ha van kb 20 pontnyi Transzcendális projekciód, és nem tartasz magadnál több LE-t, mint amennyit a projekció levéd. Ilyen esetben egy nagy nullát fog zsákmányolni, és az üres TP-től retteg, mint a tűztől (meg egyáltalán a TP-től, azt szereti minimalizálni). Annyit az ilyen elemek nem érnek, hogy egy intelligens ember sértő üzeneteket küldjön nekik. Ezért tehát jogos lehet a bannolás, ha nem végleges.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.02
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3866. hozzászólás - 2010.12.01. 20:03:07
Örülök, hogy a VU-s "igazságszolgáltatási rendszere" villámgyorsasággal működik, de elég kifogásolhatóan!
Belátom, hogy amit írtam egy bizonyos személynek, az túlmegy a jóizlés határain, utólag már én is bánom, hogy megtettem, a büntetést elfogadom. Mentségemre nem szolgálhat más, minthogy hirtelen felindulásból követtem el, az említett játékostárs hasonló hangvételű levelére válaszul. Ugyanakkor ha nekem bizonyos dolgot nem szabad megtenni, a másiknak miért szabad? Hány ezer őskövet kell megvennem havonta, hogy ezt nekem is elnézzék? Értem én, hogy pénz beszél, kutya ugat, de ez már mindennek a netovábbja! Köszönöm Beho, én így nem szeretlek.
Pontszám: 2.85
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3867. hozzászólás - 2010.12.01. 23:05:08 (Válasz dj_rusy #3866 hozzászólására.)
Ez nem Beho függő. Minden játékban ahol bünti jár a nyomdafestéket nem tűrő pm-ért, úgy működik a büntetés, hogy azt a felet büntetik egy "párbeszéd" végén, aki ellen a másik panaszt tett. Az elv pedig valami olyasmi, hogy ha valaki panaszt tesz, hogy nála ez és ez a pm kiverte a biztit, akkor megnézik azt az üzenetet, és ha valóban sértő, megy a ban. De mivel a jóízlés határai egyénenként változnak, ha te nem teszel panaszt a másik ellen, az admin oldalon azt jelenti, hogy számodra az még nem volt sértő.
Anno Hódítóban fórumon az admin direkt felhívta a figyelmünket időről időre, hogy ne menjünk bele ilyen levelezésbe, mert van aki direkt arra utazik, hogy majd úgyse jelenti senki a trágár üzenetet, hanem válaszol rá, és akkor ő bepanaszolhatja a hasonló stílusú válaszlevelet, amire a vezetőség ki is osztja a büntit, hisz a hangnem miatt jár, ahogy ezt a részét te is elismerted.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.97
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3868. hozzászólás - 2010.12.02. 09:02:50 (Válasz dj_rusy #3866 hozzászólására.)
Nem gondolom, hogy játékon belüli levelezésben csak azért el kéne hogy nézzék neked a sértegetéseket, mert prémes vagy. Én azt javaslom, hogy ha a másik fél IS odaszólt, akkor mutasd meg a levelet (levél linkjét) a JV-nek, és a másik fél is kap egy popsipacsit, amennyiben az sértő.
Tanulság a jövőre nézve, hogy az ilyen problémákat játékon kívül kell megbeszélni, mert skype, msn, IRL odaszólásokért nem büntethetnek meg a játékban.

Egyébként most látom, hogy a kedvenc méregzsákom V3-on "A karakter átmenetileg zárolva van." felirattal van ellátva... Gondolom más is pofátlan módon megtámadta, pedig a wikin is fent van, hogy XY-t tilos támadni, különben elkezd sértegetni levélben.
трамвай-инженер
Pontszám: 3.58
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3869. hozzászólás - 2010.12.02. 10:06:39 (Válasz Shutruk Nahhunte #3868 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2010.12.02. 09:02:50
Tanulság a jövőre nézve, hogy az ilyen problémákat játékon kívül kell megbeszélni, mert skype, msn, IRL odaszólásokért nem büntethetnek meg a játékban.


Elegge elkeserito, ha ugy erzed, hogy az kell legyen a kiindulasi alap egy ilyen esetben, hogy az embernek elidegenithetetlen joga a kulturalatlan taho kommunikacio, es ha ezt valahol korlatozni akarjak, akkor meg kell kerulni. A tanulsag az kene legyen, hogy kulturaltan tarsalgunk, nem?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.09
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3870. hozzászólás - 2010.12.02. 12:45:48 (Válasz Shutruk Nahhunte #3868 hozzászólására.)
Aki sokat költött elnézték neki... ez a Beho!

Wikin nincs semmi... Akkor feldobom a kérdést, szerintetek, ha valaki Románozik az nem ugyanolyan sértő, mintha valaki romázik? HN te **** olyan vagy mint az óvodások, fussunk az óvonénihez! Pelust remélem nem nekem kell venni, a kisebbségi komplexusodra!
Pontszám: 2.49
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3871. hozzászólás - 2010.12.02. 13:57:09 (Válasz Morzkod #3869 hozzászólására.)
Személyre szabott megoldást kínáltam - feltételezem, hogy tudom kiről van szó -, én nem így oldom meg a problémáimat természetesen. Valószínűleg félreérthetően fogalmaztam, arra utaltam, hogy ha már mindenképp meg akarja sérteni valaki a vitapartnerét (egy játékban, egy játék miatt), akkor azt úgy "célszerű" megtenni, hogy a sértett félen kívül más ne tudjon retorziót alkalmazni.

Nem igazán tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ezt én valóra is váltsam, - ha magamra nézem ezt az ötletemet -, mert én ha valakivel nem csak IGM beszélgetek, akkor az már nem a játék, és a játékban elszenvedett vélt/valós sérelmeket játékon kívülre hurcolni nem tartom szerencsésnek.

Illetve igazad van, kapnál is egy tízest, de - hálistennek - nem látom a pontozásos cuccokat.
трамвай-инженер
Pontszám: 3.80
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3872. hozzászólás - 2010.12.02. 14:10:27 (Válasz dj_rusy #3870 hozzászólására.)
Szerintem a románozás és a cigányozás nem ugyanaz, bár én csak simán kiröhögtelek volna, nekem nem éri meg azt a 3 perc fáradtságot, hogy feldobjalak az óvónéninél.

Egyszer próbáld ki, hogy lehet az emberekkel normálisan levelezni, és ha valaki vadászat előtt/közben elvisz téged kamrába, nem fog összedőlni a világ, legfeljebb szerzel néhány barátot.
трамвай-инженер
Pontszám: 3.65
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3873. hozzászólás - 2010.12.02. 14:13:13
hmm.... Én azokat tiltanám le, akik anno részt vettek az "üssük fel következő bajnoki kategória elejére a riválist" akcióban, ezzel nem egy játékost a játék abbahagyására ösztönözve. Be is jött, töröltek is.
A hozzászólást Maci módosította 2010.12.02. 14:13:39-kor
Pontszám: 8.74
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3874. hozzászólás - 2010.12.02. 14:30:21
A nemzetiségekre vonatkozó szavak használatának a megítélése a szövegkörnyezetből derül ki. Ha szitkozódásként kerül elő ("Te román/roma/zsidó/cigány stb seggfej"), akkor bizony sértőnek minősül, bár nem tudom, hogy ezeket minek használná ilyen célból egy értelmes ember. Ha mégis használja, akkor az intelligenciája, értelmi színvonala megkérdőjelezhető. Lehet persze hirtelen felindultság, de ilyen esetben mindig jó, ha az ember elszámol 10-ig. Alapvető kommunikációs dolog emailbe, levelezésben, hogy csak olyat írjon le az ember, ami bárkinek a szemébe is mondana (a bárki alatt érthető egy vadidegen, ismerős, barát vagy akár családtag is). Sajna nem így működik manapság az Internet, mert a névtelenség burkában sokak hiszik magukat nagylegénynek és könnyen vagdalkóznak válogatott vagy nem annyira válogatott sértésekkel.
Pontszám: 8.27
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3875. hozzászólás - 2010.12.02. 14:54:04 (Válasz Shutruk Nahhunte #3872 hozzászólására.)
OFF:
Aki normális azzal én is az vagyok, nálatok is jóba vagyok nem 1 emberrel... lehet nem bennem van a hiba!
Ezzel kapcsolatban nem érdekel több hsz! Bajod van PM.
Pontszám: 2.85
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3876. hozzászólás - 2010.12.02. 19:58:33 (Válasz dj_rusy #3875 hozzászólására.)
ASDARA, ez nem így működik ám, mert téged ugyan nem érdekel több hsz, mást meg lehet hogy igen.
A "nem 1 emberrel" résszel egyetértek, szám szerint 0.

Kicsit hiányolok innen egy bizonyos embertől olyan reakciókat, mint pl.: "Ne nyafogj..."
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2010.12.03. 00:25:35-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 6.30
fórumozódj_rusyFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3877. hozzászólás - 2010.12.03. 21:33:41 (Válasz Shutruk Nahhunte #3876 hozzászólására.)
Végül is.... te már csak tudod.
Pontszám: 3.46
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3878. hozzászólás - 2010.12.04. 12:07:00 (Válasz dj_rusy #3877 hozzászólására.)
Nekem pl. semmi bajom nincs Veled exΩsként!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.74
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3879. hozzászólás - 2010.12.04. 14:17:27
Létezik,hogy ilyen szinten nem érdekli a játékvezetést a multizás?

V2 LORDS OF CHAOS szövetség

Karakter neve Szint Tulajdonság-
összeg Belépés ideje Összes építés
BLACKJANOSZKA 61 763 2010. Jún. 22. 42.1M LE
BLACKBABENZKA 61 752 2010. Jún. 22. 41.3M LE
BLACKVIPER 53 1560 2010. Nov. 02. 4M LE
BLACKMAMBO 53 1564 2010. Nov. 02. 3.7M LE
LáthatatlanA katakombákban bújkálBLACKRAVENN 38 446 2010. Feb. 14. 1.2M LE
LáthatatlanA katakombákban bújkálBLACKNIGHT 38 347 2010. Feb. 14. 1.1M LE

6 kari abból 3 pár és minden pár tök egyszintű és gyakorlatilag a statjaik is nagyon hasonlóak.
Én még a télapóban is hiszek de egy ilyet a jv helyében azért nem nyalnék be.
Pontszám: 5.15
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3880. hozzászólás - 2010.12.04. 14:26:47 (Válasz Morpheus #3879 hozzászólására.)
Írj a banned kukac vegzetur pont hu-ra. Azt gyakrabban olvassák, mint a fórumok topikjait.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!