Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
201. hozzászólás - 2008.11.11. 17:31:35 (Válasz Crimson #200 hozzászólására.)
Úristen, ez atombrutál. Ellene még 5. szintűeknek sincs sok esélyük.

Hát igen, első két szinten lehet még könnyen tápolni, ott még egyszerű mellé LE zsákokat készíteni, akiket szabadon üthetsz. A probléma ezzel az, hogy így megerősítve az előnyét bőven meg fogja tartani később is, szóval a kezdeti löket miatt szabadon irthat most már egész életútja során.

De persze kap három nap eltiltást, naés, én is röhögnék egyet, mert a jövőben már nem kell csalnom, "szabályosan" verhetek agyon mindenkit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
202. hozzászólás - 2008.11.11. 17:38:57 (Válasz Mortimer #201 hozzászólására.)
Nem, a 6-10 szinten könnyű tápolni, az első két szint gyakorlatilag a randomról szól. Az első szinten úgy suhansz át, hogy észre sem veszed. Elmész néhányszor vadászni, amíg össze nem jön a lé a koponyazúzóra, és (némi túlzással) hopp, már második szintű is vagy.
Vagyis a 2-3 szinten kellett összeszednie ennyi LE-t. Hát persze
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
203. hozzászólás - 2008.11.12. 12:48:00 (Válasz Crimson #200 hozzászólására.)
Pfff ...

Ha azt nem számolnánk, hogy főleg gyémántosokon gazdagodott meg, akik ugye kevesebbet veszítenek, akkor is portyázásonként 152 LE! Ez azt jelenti, hogy minden legyőzött ellenfelénél legalább 1000 LE volt, mikor megverte. Ez nevetséges. Azokon az alacsony szinteken a spellen kívül nincs semmi ami 1000 LE-be kerülni, még egyszerre 20 vadászattal is nehéz annyit szerezni, így nem tudom elképzelni, hogy ez a karakter teljesen szabályos lenne.

Ha kiderül róla, hogy csalt, akkor nem szabad csak 3 nappal büntetni, mert onnantól nincs értelme a játéknak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.40
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
204. hozzászólás - 2008.11.12. 13:26:18 (Válasz Mortimer #201 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.11. 17:31:35
Úristen, ez atombrutál. Ellene még 5. szintűeknek sincs sok esélyük.

Hát igen, első két szinten lehet még könnyen tápolni, ott még egyszerű mellé LE zsákokat készíteni, akiket szabadon üthetsz. A probléma ezzel az, hogy így megerősítve az előnyét bőven meg fogja tartani később is, szóval a kezdeti löket miatt szabadon irthat most már egész életútja során.

De persze kap három nap eltiltást, naés, én is röhögnék egyet, mert a jövőben már nem kell csalnom, "szabályosan" verhetek agyon mindenkit.


pontosan így van, az a 3 nap nevetséges büntetés...sajnos csak szerintünk, a fejlesztők szerint ez így van jól..
Zoidberg - v1
Pontszám: 3
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
205. hozzászólás - 2008.11.12. 20:54:50
"KURVA GYORSAN HAGYD ABBA A TÁMADGATÁST MERT LESZAKÍTOM A HERÉIDET TÖVESTÜL BAZMEG!!!ANYÁDNAP A PICSÁJÁT TÁMADJAD SOROZATOSAN A FASZODDAL!!!TE SZAR SENKI TE!! TE TELEM-BIRKA-GECIBŐL MEG GŐTETOJÁSBÓL ÖSSSZERAKOTT GANÉ SZAGÚ GENETIKAI SZEMÉTDOMB-SZAR!!! RÁDKÜLDÖM AZ EGYÉSZ 1ESÜLETET A GYÉMÁNT HORDÁVAL 1ÜTT!!!!!"
Ezt az üzenetet kaptam egy végzetúrtól.A neve : Maga a Sátán. Harcban állnak a szövetségeink. Ma 4*támadtam és ez volt rá a válasza. Háromszor nyert, és én csak egyszer. Azt hiszem nem a játéknak megfelelő a szókincse. Az én karakterem neve: Nádja

Pontszám: 9.58
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
206. hozzászólás - 2008.11.12. 21:23:08 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
Mindenesetre legalább attól nem kell tartanotok, hogy valóban rátok küldik az egész gyémánt hordát, a szövetségeseik számát tekintve, ami valahol érthető.
Pontszám: 8.80
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
207. hozzászólás - 2008.11.12. 21:32:15
Már nézem is, remélem, 9nél nagyobb!

EDIT: nem sajna
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.12. 21:34:46-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
208. hozzászólás - 2008.11.12. 21:38:59 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
Ugye nem baj, ha 8 óránként meglátogatjuk ismikkel néhány napon keresztül? Adunk neki magánórát illemtanból!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9.17
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
209. hozzászólás - 2008.11.12. 21:43:17
üdv,
Szerintem itt inkább arra gondolt, hogy az egész szövijét rá küldi Nádja-ra..

hmm.. Nádjáról mindig az Amerikai Pite Nádjája jut eszembe.. Remélem jössz a TF talira

Sajnos a játékra történő regisztráció nem elég alapos ahhoz, hogy kiszűrje az ilyen különleges - speciális gondoskodást igénylő - gyerekeket, mint Sátán.
Ehhez kapcsolódna egy ötletem, ha már VILAG3-at indítanak a fejlesztők, lehetne az a 6 év alattiak, vagy az azokéval megegyező szellemi színvonalú játékosok világa

Csak azt tudnám, honnan szed össze ilyen szókincset, ehhez nem keveset kell a megfelelő körökben mozogni .

maci
A hozzászólást Maci módosította 2008.11.12. 21:48:33-kor
Pontszám: 7.38
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
210. hozzászólás - 2008.11.12. 21:45:55 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
Idézet: Nádja - 2008.11.12. 20:54:50
"KURVA GYORSAN HAGYD ABBA A TÁMADGATÁST MERT LESZAKÍTOM A HERÉIDET TÖVESTÜL BAZMEG!!!ANYÁDNAP A PICSÁJÁT TÁMADJAD SOROZATOSAN A FASZODDAL!!!TE SZAR SENKI TE!! TE TELEM-BIRKA-GECIBŐL MEG GŐTETOJÁSBÓL ÖSSSZERAKOTT GANÉ SZAGÚ GENETIKAI SZEMÉTDOMB-SZAR!!! RÁDKÜLDÖM AZ EGYÉSZ 1ESÜLETET A GYÉMÁNT HORDÁVAL 1ÜTT!!!!!"
Ezt az üzenetet kaptam egy végzetúrtól.A neve : Maga a Sátán. Harcban állnak a szövetségeink. Ma 4*támadtam és ez volt rá a válasza. Háromszor nyert, és én csak egyszer. Azt hiszem nem a játéknak megfelelő a szókincse. Az én karakterem neve: Nádja


Hát most ég pofám hogy gyémánt hordás vagyok. Most de jól jönne a hordán belüli támadás, de most jut eszembe van egy két ismerős máshol és a szint alapján még befér nekik
Pontszám: 9.14
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
211. hozzászólás - 2008.11.12. 22:14:57 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
kíváncsi vagyok ő mit fog kapni (mert remélem kap valamit..). Én neki adnék 3 napot, nálam egy ilyen üzi már leverné a lécet, s szemrebbenés nélkül küldeném el 3 napra a banán szigetekre, aztán ha megint rosszat hallanék róla 1hét, aztán 1 hónap, stb...
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.75
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
212. hozzászólás - 2008.11.12. 22:18:59 (Válasz Blackjack #211 hozzászólására.)
Hát, mindenesetre remélem kap néhány kíváncsi végzeturat látogatóba addig is
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
213. hozzászólás - 2008.11.12. 22:20:12 (Válasz Blackjack #211 hozzászólására.)
Én az ilyet szemrebbenés nélkül végleg repíteném + emailcím tiltás.

De amíg benn van, jó céltábla lesz pár embernek az tuti!

Szerk.: Ez nem ér!
Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.11.12. 22:45:24-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
népszerűTompapaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
214. hozzászólás - 2008.11.14. 09:18:31
"http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2184" A "Na, ne röhögtess" kategória egyik érmese.

Ez egyszerűen képtelenség! Én is többször nézegettem a toplistát, és majd minden szinten mozog egy-egy ilyen csodajátékos. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Tényleg elrontja az ember kedvét.
Ha soha nem vadászik, és talán nem is vadászott még a regelés napján sem:), akkor sem megoldható ez. Főleg, ha még azt is belevesszük, hogy ebben a játékban a random faktor elég magas.

Tudom, hogy más játékokban is mocorognak ilyen játékosok. Most például a Travian jut eszembe, ahol valakinek a 2. héten már 3 faluja van:) Nos, ott sem tesznek - vagy csak nem tudnak tenni - ellenük semmit.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
215. hozzászólás - 2008.11.14. 09:31:22 (Válasz Tompapa #214 hozzászólására.)
Ezek azért rontják el a játék örömét, mert bajnoki viadalon nyilvánvalóan csak ő lehet a kategória győztese. Ilyenformán pedig a maradék száznyi játékosnak teljesen felesleges neveznie, csak kudarcélményük lehet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
216. hozzászólás - 2008.11.15. 14:11:42 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
Szomorú vagyok ezt olvasva... Két okból is.
Egyrészt, hogy valaki ilyen magas fokán álljon a kulturának. Ez nem csak egy játékban, de a világon bárhol megengedhetetlen hangnem...
Másrészt azért, mert Sátán sajnos túl alacsony szintű, sem én, sem társaim nem tehetünk nála baráti látogatást...
De egyet kell értenem az előttem szólóval, kitiltanám 3 napra. Ha még egyszer előfordul, akkor nem csak részeg volt, tehát véglegesen!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.15. 14:13:39-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
217. hozzászólás - 2008.11.15. 14:18:00
Jó hogy szóltok, mindig elfelejtem hogy ütni kéne, amikor éppen portyázom.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
218. hozzászólás - 2008.11.15. 20:25:53 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
Az ide vonatkozó szabályzat:
4. Netikett

Tilos minden:

* Rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemények, avagy a való életbe átnyúló fenyegetések.

5.2. Netikett megsértése

A multizáshoz hasonlóan, a netikett megsértése esetén a játékvezető döntése alapján előfordulhat, hogy valakit rövidebb vagy hosszabb időre eltilt a játéktól, és amennyiben ez többször előfordul, akár véglegesen is.

Nem ártana ilyen esetekben következetesen eljárni.
A multizásról: Elvileg meg lehet csinálni még most is, hogy valaki csinál 10-20 karaktert amiket vagy ő vagy haverok visznek/vadásznak a főkarakter meg farmolja őket. Mire lebukik (?) összejön 5-100 ezer LE nyereség, amihez képest a 3 nap ban és a többi karakter ideiglenes zárolása csekély ár. Ezekután ilyen előnnyel már játszhat becsületesen is, mindenképp megérte. Ez veszi el igazán az ember kedvét , meg hogy ezekután a becsületes játékosok eredményeinél is ott lesz a kétely. Sokan javasoltak szigorúbb fellépést/büntetést, felvetném ismét, hátha egyszer valaki meg is hallja...
Pontszám: 8.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
219. hozzászólás - 2008.11.15. 23:41:20 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
Ez tényleg hihetetlenül szíven ütött, és mivel én a "nevelésben" nem vehetek részt, írtam neki egy üzenetet, amelyben próbáltam a lehető legkulturáltabb maradni (nem volt egyszerű). Megkértem, hogy kérjen bocsánatot Nádjától, de sajnos alig hiszem, hogy megteszi... De kíváncsi vagyok, mit fog reagálni...

EDIT: Megkaptam a választ. Egész normális volt. Elkérte ennek a fórumoldalnak a linkjét, azt mondta bocsánatot akarna kérni Nádjától...
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.16. 08:27:01-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7
kedvelt tagSatanka11Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
220. hozzászólás - 2008.11.16. 09:09:19 (Válasz Nádja #205 hozzászólására.)
na hali...
végig olvastam ezt a fórumot és asszem most marhára szégyellem magamat.
és ahogy Byzon mondta Szeretnék bocsánatot kérni...
de már ezt 1szer megtettem 1 levélben amit Nádjának írtam.
Pontszám: 6.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!