Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2101. hozzászólás - 2009.05.25. 16:35:26 (Válasz Jeriko #2099 hozzászólására.)
Ez jól hangzott,Jerikó! Le a kalappal a hasonlat előtt!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2102. hozzászólás - 2009.05.25. 17:39:11 (Válasz Jeriko #2099 hozzászólására.)
Ez valóban nem tűnik túl fairnek olyasvalakinek, aki keményen nekifeküdt a szinteknek, amikor még úgy tűnt hogy a szint = a fejlettséggel.
A játék nyitott végűre van tervezve, nemigaz? Lehetne ilyet ígérni ha ezt a sémát kellene követni? Nem hiszem. Mielőtt még erkölcsi félhulláknak titulálod a portyás karaktereket, netán usereket, ezt azért érdemes számításba venni - ez ilyenre lett tervezve. (Kínzókamra, kivégzés, kritikus ütések - mind-mind azt mondják ha ebben a játékban jó akarsz lenni, azt csak másokon keresztül teheted. Kivétel a top, mert ott már csak egymással.) Ha ezért nem rohansz előre, hanem a saját közegedben kell mozogj hosszabb ideig, ám legyen. A kvázi gyorsan szinteket lépő brigád, és az így "kiüresedett" jövőkép okozza a legtöbb problémát a játékvezetésnek, nemigaz?

A "pók" szót bár be lehetne helyettesíteni mással, mert olyan undorral és lekezelően írtad le, plusz a jellemzőit is, hogy nehéz nem magára vennie annak, aki valaha is a portyára fektetett be erőforrásokat. Mészáros? Mert nyilván kétszerannyi TÖ-vel született mint bárki más.
Tudod e hogy mennyi közvetett és közvetlen interakcióval jár egy ilyen játékstílus? Nem a top-szomszédokkal, hanem vadidegen játékosokkal. Tudod hány korábbi lerabolt egyénnek sikerül megtanítani tettel és jó szóval olyat, amit soha nem tanult volna meg, mert nem jár fórumra?
Mégis honnan ez a gyűlölet? Hol marad ilyenkor a híres jerikói józanság amiről korábban hallottam? Én mindhárom világon háromféle stílusú karaktert viszek, és ismerem a ***** több végét is, nyilván nem az összeset. Csak remélni merem hogy bárki aki valaha is véleményt formál a játékról, hasonlót majd el fog tudni mondani.
Pontszám: 8.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2103. hozzászólás - 2009.05.25. 17:53:14 (Válasz Miklós #2081 hozzászólására.)
Vegyük le 30%-ra, aztán korlátozzuk napi szint*X LE-ben mindjárt....

Sírás on:

Három szóban elmondom mi a legfőbb gondom a kreatív korlátozásával (amellett, hogy maximálisan telhetetlen vagyok):

Elvettétek tőlem a kényelmet.

Kifejtve: Eddig meglehetősen egyszerű volt optimálisan játszanom V2-n, amikor volt épp 4-5 percem lezavartam a karaterrel 10 portyát, olyan zsákmánnyal amilyennel, megkaptam a kreatív bónuszt. Megkaptam akkor is, ha egy napra épp 80 portya jutott, mert hétvégén nem akartam vagy nem tudtam foglalkozni vele. Most, ha a maximálisat akarom kihozni a karakterből, akkor minden nap le kell üljek elportyázni az összes PP-t. Tudom maximalista vagyok, de: a vadászatra már ki lett sírva korábban, hogy lehessen optimálisan csinálni. Gyorsítás őskővel, kronóval, hogy lehessen pakolni a turbót ide-oda amoda. Szeretnék kérni valami hasonlót a kreatív limit mozgatásához. Ne bukjak már el napi 30k-t azon, mert épp nem érek rá.

"Nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod"

Ez meg így már nem igaz, a 7/24-es portyázókkal szemben hátrányban vagyok és nem tudom behozni a lemaradást, mert ők heti 210k kreatív bónuszt kapnak, én meg 3 nap kihagyás miatt csak 120k-t...

Sírás off.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.25. 17:54:37-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.92
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2104. hozzászólás - 2009.05.25. 17:59:47 (Válasz Jeriko #2099 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.25. 16:21:48
Ha rajtam múlna, simán beraknám a programba, hogy a megszerzett LE mellé TP is járjon, sokezer LE mellé legalább 500-1000 TP. Aztán utána megnézném, milyen nagy mellénye van a pókoknak.


Annak aztán mi lenne az értelme? Azon kívűl, hogy kapnák egy totálisan lineáris, minden értelemtől mentes játékmenetet 5000 egyenkarakterrel?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2105. hozzászólás - 2009.05.25. 18:01:46 (Válasz Jeriko #2099 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.25. 16:21:48


Gyakorlatilag olyan dolog, mint amikor valaki 10 évesen még mindig vissza van maradva az óvodába, és az tölti el örömmel, hogy bármikor el tudja verni társait, és ő lehet a király a homokozóban.


Na bármennyire is nem egyezik ezen témában véleményünk ez a hasonlat nekem is tetszett, ezért adtam 10 pontot hozzászólásodra
Nos hát kezdjük azzal, hogy a pók taktika (ahogy Crimson is leírta) az EGYETLEN védekezési lehetőség az ellen, hogy a sokkal magasabb szintről jövő támadásokkal szemben az ember ne letolt kisgatyával várja azt, hogy szétrúgják a valagát, hanem legyen esélye arra, hogy visszarúgjon. Az óvodás példával élve mivel tudom, hogy ha tovább megyek azonnal első osztályba akkor tudom, hogy a 6. osztályosok össze-vissza fognak verni, épp ezért úgymond sokáig hízom az oviban, hogy ez ne történhessen meg, engem és volt csapattársaimat elég skoszor ütötték így és elhatároztam, hogy teszek valamit ez ellen

Azt pedig biztosan merem állítani, gondolom ezt te is tudod, hogy a végzeturban mindenki 1 buzogánnyal és 140 TÖ-vel indul, épp ezért azt gondolom, volt részem bőven abban is, hogy a saját súlycsoportommal vívjak élet-halál meccset, attól pedig ne tarts, hogy csak 300 TÖ alatt választok ellenfelet, volt egy időszak amikor megtorlási célból pl.: elég sokszor ütöttem VM-est is pedig ők már nem az amatőr kategória.

Egyébként az az érzésem, hogy kissé álszent vagy ezügyben, nem hiszem, hogy te a veled egyforma erősségű emberkéket támadod, hisz az állataidnak kell a morál és a TP, úgyhogy ne magyarázd el nekem, hogy a top milyen lovagias(nem mondtad ki, de érezteted), véleményem szerint ugyanúgy ütsz lefelé, mint bárki más odafent ami legalább ugyanakkora mészárlás és az a gond, hogy ez a lefelé ütős jelenség volt előbb a pók egyfajta védekező mechanizmus ez ellen




Pontszám: 8
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2106. hozzászólás - 2009.05.25. 18:11:58 (Válasz Jeriko #2072 hozzászólására.)
Te meg kezdessz hasonlítani Mortimer-re...

Segítségnyújtás valakinek:

Nézd meg az aláírásom!


Ne ismételgesd már magad légyszíves, ha valamit elrontottam akkor írd meg és ne lári-fárizz itt egyfolytában...rendicsek.

UI:Én nagyon szívesen veszem, ha kijavítanak, ha meg nincs időd válaszolni, akkor inkább NE írj semmit.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2107. hozzászólás - 2009.05.25. 18:15:26 (Válasz CaveMaN #2104 hozzászólására.)
Wow... Jeriko ámokot fut.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2108. hozzászólás - 2009.05.25. 18:21:03 (Válasz Viszok009 #2106 hozzászólására.)
(Simán beírhatnám a megoldást, de hasznosabbnak tartom, ha ők maguk találják meg. Így legközelebb kérdezés helyett maguktól is az adatbázishoz fordulnak. Legalábbis ezt remélem.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2109. hozzászólás - 2009.05.25. 18:24:18 (Válasz Crimson #2107 hozzászólására.)
És úgy fut ámokot Jerikó, hogy az első generációs pókok egészen a testközelében bukkantak fel(TGY) HA ezt TB látná...Kicsit vicces.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2110. hozzászólás - 2009.05.25. 18:33:25
Egy ötlet a kreatív affinitásra:
Lehessen vele annyi LE-t szerezni portyánként maximum, amennyit vadászattal maxos SPM-el tudna a karakter szerezni egy óriás lényből.
- megszűnne a napi korlátozás, bármikor elkölthető lenne a PP.
- a pókok továbbra is védhetik magukat a nagyobbak ellen, hiszen továbbra is úgy szerezhetnek LE-t, hogy közben minimális TP-t szereznek
-megszűnnek az esetleges visszaélések, hiszen ekkora mennyiségű rablások miatt nem éri meg lebeszélni a csatákat.
-nem szaporodna eszméletlen mennyiségben a LE
A hozzászólást Ariel módosította 2009.05.25. 18:34:21-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.88
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2111. hozzászólás - 2009.05.25. 19:19:32 (Válasz Ariel #2110 hozzászólására.)
OFF

Végre valaki a top-ból, aki normális hangnemben ír
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.05.25. 19:24:04-kor




Pontszám: 5.20
fórumozóBobicsek

hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2112. hozzászólás - 2009.05.25. 19:44:59
Nem szoktam külső fórumot olvasni csak ritkán!
Erről az egész kreatív,kivégzés dologról annyi a véleményem,hogy már megint az a fél kritizál (sír) akinek az egész eszébe sem jutott volna.

Talán majd 4.világban...
Pontszám: 4.14
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2113. hozzászólás - 2009.05.25. 19:45:30 (Válasz Jeriko #2099 hozzászólására.)
En tudom hogy szuletnek a pokok, azutan hogy ezt meglatjak>

Ma, 18:29 Baalcain Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 18:21 Midkemia Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 17:35 Varaszlo Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 16:00 Grid Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 15:53 Kitmatko Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 14:32 Triagia Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 14:14 Matko Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P
Ma, 14:02 Dragon Hunter Mási Valkitor A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása P


Ropke 4 es fel ora alatt 8 tamadas apam... Mortinak van igaza hogy el kell felejteni a pihenes gombot.

Azt meg senki ne magyarazza meg nekem hogy ezeknek a hegyomlasoknak nagyobb jatekelmenyuk van hisz ok is a naluk sokkal gyengebbet verik le na ez az a HIRES TOP, legalabbis a java, akik elitelik a pokokat mert az gusztustalan hogy olyan erosek.

Es igazabol sz@rom le, de ne magyarazzak mar meg onnan fentrol hogy mi az etikus meg mi nem mert begorombulok
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.25
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2114. hozzászólás - 2009.05.25. 20:20:36 (Válasz Almási Viktor #2113 hozzászólására.)
Köszi Mási Testvér, hogy példát is hoztál a fenti érvelésemre




Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2115. hozzászólás - 2009.05.25. 20:40:57 (Válasz Jeriko #2099 hozzászólására.)
én benne vagyok, viszont a 0-1000LÉs portyáért 0 TP járjon.

Ilyen szabállyal a topok sem lennének topok, és a szinguláris erősen függne a hozott LÉtől.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2116. hozzászólás - 2009.05.25. 21:31:12 (Válasz Ariel #2110 hozzászólására.)
Hát ha ezt úgy gondolod, hogy pl én 7. szinten kb 500t kereshetnék maxos SPMel egy óriás lényből, akkor inkább maradjon a régi elgondolás.. kb ugyanannyi LE van mind2ben
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2117. hozzászólás - 2009.05.25. 22:14:04
Mit hallok?? Valaki szidja a pókokat? Hát ezt nem hagyhatom

Először is, valaki előttem hivatkozott arra hogy nem hiába vannak Erő Támadás... tulajdonságok, mivel harcorientált a játék. Ez teljesen igaz, de mint szinte bármely más játékban, ott a lehetőség a békés fejlődére. Lehet hogy néha kirabolnak a pókok, de az ellen ezer féle képpen lehet védekezni.

Őszintén szólva nekem vadászattal elég egysíkú volt a játék és nem nagyon élveztem mivel szintemen belül csak a felső-középmezőnyben voltam, és túl átlagos kari volt. Most indítottam kb 1 hónapja egy portyás karit, és sokkal érdekesebb, még gondolkodni is kell például azon, hogyan is válaszd ki a megfelelő ellenfelet, mit fejlessz stb... Az igaz hogy a harcok 95%-át nyerem azonos szintűekkel szemben, de nekik is ott volt a lehetőség arra hogy ennyi LE-t szerezzenek.

Egyszóval a pókság is egy taktika...nem más. Tehát szerintem mindenféle vádaskodás ellene teljesen alaptalan.


Más:
Ha már ebben a topicban vagyok. Az nem számít "csalásnak" ha valaki 2-3-as szinten már egy olyan szövi teljes jogú tagja aminek 100k körüli kútja van? Gondolom létrehozták, és pár magas karit behívtak utána. Na most...2-3 szinten a + 18 támadás szerintem kicsit túlzás. Valahogy lehet limitálni kéne az olyat hogy mondjuk a szövetségbe nem léphet be akármilyen magas szintű tag. Most konkrétan a Zöld Pókok Exkluzív hálójára gondolok. Elég tisztességtelennek gondolom hogy egyáltalán nem saját erejükből érék el azt, amit. Annyi vigasztal hogy annak ellenére hogy ilyen szövi tagjai és szinte minden portyát nyernek, mégis bőven előttük vagyok pedig a szint azonos
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2118. hozzászólás - 2009.05.25. 22:19:24 (Válasz Solikka11 #2117 hozzászólására.)
2-3 szinten 100k-t soha az életben nem épít be senki a lélekkútba, szóval még nem kapta meg a bónuszt
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2119. hozzászólás - 2009.05.25. 22:21:22 (Válasz LanMaffia #2118 hozzászólására.)
Simán megkaphatja a klánbónuszt. Mikor belép akkor még kicsi a kút, aztán egy-két 30-40 szinttel magasabb karakter felépít köré mindent. Ennyi.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2120. hozzászólás - 2009.05.25. 22:21:25 (Válasz LanMaffia #2118 hozzászólására.)
Höhö És ha a szövetségbe hamarabb lépett be a 2-3. szintű tag, mint a kút nagyra nőtt?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője