Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
601. hozzászólás - 2009.01.10. 19:52:57 (Válasz winnie #600 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.01.10. 19:41:10

de így fura, hogy mások, akik nem lehetnek biztosak benne, kelnek a védelmére.


Mert szerinted akik lecsalózták, ők mégis milyen alapon tették ezt? Kb azon, hogy "nem igaz, hogy valaki nálunk is többet tudjon tarhálni". Egyébként ha nem pont a legnagyobb LÉ-szipolyozók kezdik el a sárdobálást, valószínűleg nem szólok hozzá a dologhoz, de nehogymár az legyen a nemnormális aki fellép a szövi-társát alaptalanul megvádolókra.

Egy normális játékban a játékvezetés foglalkozna a a multizással, és nekik személyesen lehetne jelenteni a gyanús ügyeket - ne adj isten még ki is szűrnék a rabszolgákat. De egy normális játékban nem is fordulhatna elő, hogy egy nyílt fórumon lemultizzanak valakit azért (és nem Mészy az első), mert valakinek nem tetszenek az erdeményei.

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 4.25
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
602. hozzászólás - 2009.01.10. 20:03:55
leveleztem meszyvel, teljesen normálisan sikerült megbeszélnünk. MEgmutatta milyen LE-ket szerzett naponta, nincsenek nagyon kiugróak, de nem akarok olyan infókat kiadni, amiket ő nem szeretne, úgyhogy röviden annyi, Miklósék majd gondolom megnézik a karit, oszt kiderül mi is van.

Egyébként meg azért valljuk be többeket is érdekelt, hogy lehet 9e-t összeszedni egy portyából...

maci

ui: Ezékiel, értem a célzást, fogalmazhatod egyenesen nekem is. Nem baj, ha lekerülök a toplista elejéről, ezt már okt. 22-én láttam, amikor Nephila jobban jött fel mint én ..,
Csak a lényeg: csinálja ugyanolyan energiaráfordítással, vagy nagyobbal mint én , és máris nem esik rosszul, hogy megelőztek, egyszerűen jobb volt.
DE ne úgy, hogy szabályellenesen játszik valaki. Ezért az egész felvetés.

szerk: most olvasom köv. hozzászólásodat. MÁr miért ne szólhatnék én, ha valamit észre veszek? basszus, ne legyenek már korlátozva a "jogaim" azért, mert portyás szöviben vagyok, vagy portyával szerzem az LE-t. A fórum arra van, hogy megtárgyaljuk egymással a problémákat, egyebeket, és ezt szerintem kultúrált hangnemben tettük. Akkor pedig nem lehet vele problémád.
Úgy érzem ki leveledből, hogy te egyébként is negatívan állsz hozzánk, csak azért mert portyában eredményesek vagyunk és ez befolyásolja véleményedet a dologról, ahogy írtad is. Ha nem mi szóltunk volna, akkor nem is szólsz hozzá...
A hozzászólást Maci módosította 2009.01.10. 20:08:54-kor
Pontszám: 8.23
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
603. hozzászólás - 2009.01.10. 20:10:44 (Válasz Ezékiel #601 hozzászólására.)
Idézet: Ezékiel - 2009.01.10. 19:52:57
Idézet: winnie - 2009.01.10. 19:41:10

de így fura, hogy mások, akik nem lehetnek biztosak benne, kelnek a védelmére.


Mert szerinted akik lecsalózták, ők mégis milyen alapon tették ezt? Kb azon, hogy "nem igaz, hogy valaki nálunk is többet tudjon tarhálni".


azon az alapon, hogy nem tudják, ők csak feltételeznek, de ellenérveket nem lehet dettó feltételezésre alapozni, mert fals színezete lesz.

de látom, akkor magánban megoldódott a dolog, remélem vége is ennek.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
604. hozzászólás - 2009.01.10. 20:12:30 (Válasz Maci #602 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2009.01.10. 20:03:55
Egyébként meg azért valljuk be többeket is érdekelt, hogy lehet 9e-t összeszedni egy portyából...


vagy hogy leehet annyit összegyűjteni azon a szinten, hány vadászat kell hozzá és meddig kell megúsznia a támadásokat, hiszen gondolom, aki ilyet tesz, nem gyúr rá a spektrális manipulációra:)
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
605. hozzászólás - 2009.01.10. 20:27:46
A támadásokat úgy uszhatta meg hogy van neki 280-s Tulajdonsága és akkor már elég sok karinak kikerül a választásából mert miért támadjon magas tulajdonságot ha van kisebb is nekem csak szerencsém volt hogy pont megtaláltam. Ráadásul elég 14.szinten elég sok küldetés meg lehet csinálni és abból azért nem kis LE-t lehet szerezni biztos te is hallottál már olyanról, hogy valaki megívott egy italt hogy eltudjon menni portyázni és akkor támadták meg egyből és utána meg csak szitkozódott.

Egyébként megkértem Miklóst futtasson le egy vizsgálatot és írja ki mi lett a végeredménye.
Szerintem addig míg meg nem lesz az eredmény hanyagoljuk ezt a kérdést már kezdem unni nagyon. Ráadásul Macival mindent megbeszéltünk.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
606. hozzászólás - 2009.01.10. 20:36:23 (Válasz Meszy86 #605 hozzászólására.)
Ah... a siker gyumolcsei.

Meszy86: tegyel magadnak annyi szivesseget, hogy legalabb nem hivalkodsz az eredmenyeddel (azaz, karlaprol le). Hidd el, sokkal csendesebb lesz a palyafutasod.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.10. 20:37:42-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
607. hozzászólás - 2009.01.10. 20:37:44 (Válasz Maci #602 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2009.01.10. 20:03:55

szerk: most olvasom köv. hozzászólásodat. MÁr miért ne szólhatnék én, ha valamit észre veszek? basszus, ne legyenek már korlátozva a "jogaim" azért, mert portyás szöviben vagyok, vagy portyával szerzem az LE-t. A fórum arra van, hogy megtárgyaljuk egymással a problémákat, egyebeket, és ezt szerintem kultúrált hangnemben tettük. Akkor pedig nem lehet vele problémád.


A fórum arra van, hogy megtárgyaljunk dolgokat, ez igaz. Ami számomra nem volt szimpatikus az az, hogy tényként kezeltetek valamit, amit csak sejtettek. Ezt a kérdést sokkal körültekintőbben kellett volna feldobnotok. Főleg az első hsz-odra gondolok, ami egy picit azért túlmutat azon, hogy egy fórumon megtárgyaljuk a dolgokat. Ezt nevetem pl sárdobálásnak:

"rabszolgák futtatásával pofátlanul ütögetnek olyan LE-ket ki karakterekből, hogy az megcsúfolása az egész játéknak."

Idézet: Maci - 2009.01.10. 20:03:55

Úgy érzem ki leveledből, hogy te egyébként is negatívan állsz hozzánk, csak azért mert portyában eredményesek vagyunk és ez befolyásolja véleményedet a dologról, ahogy írtad is. Ha nem mi szóltunk volna, akkor nem is szólsz hozzá...


Tévedsz, nem állok negatívan a sem a szövidhez (nem is ismerek személyesen senkit tőletek), sem a portyázáshoz, annó még a 15-30 PP-s szabályokra is nem-mel szavaztam. Azért írtam, hogy nem nektek kéne ezt a kérdést felvetni, mert ugyanezen logika (=biztos, hogy csaló, mert többet ér el, mint én) alapján titeket is sokat vádolhatnának csalással.

A félreértések elkerülése végett én senkit nem vádolok. A VU alapjában véve egy stratégiai játék, és ti a szabályokhoz igazítva eredményes taktikát alkalmaztok. Azonban azt is el kell ismerni, hogy ha nem lennének farmolható rabszolga-karik, akkor ez a taktika sem lehetne ennyire tápos.

Edit: a konklúzió pont lemaradt: a beholdernek kéne végre fellépni a rabszolgák ellen, pl MOrtimer javaslata is jó lenne, és akkor senki senkit nem vádolhatna se fórumokn/se priviben
A hozzászólást Ezékiel módosította 2009.01.10. 20:41:02-kor

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 7.67
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
608. hozzászólás - 2009.01.10. 20:43:53 (Válasz Ezékiel #607 hozzászólására.)
A konkret javaslat Miklostol mar felmerult... meg semmi nem tortent belole.

A sokat raboltaktol a rablas merteket csokkenteni esszeru megoldas.

Hozzateszem, ugyanez elmondhato szinttol lefele tamadasnal az EP vesztesegekrol is (de ez mar mas tema).
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
609. hozzászólás - 2009.01.10. 20:44:23 (Válasz Ezékiel #601 hozzászólására.)
Én ötödikén 10 portyából 19800 lóerőt ütöttem (onnan tudom, hogy beírtam a belső fórumra) hordabónusz nélkül, 45-ös KA-val. És ebben nem volt benne a 6321-es top rablásom.

Igaz, ilyen sorozatom azóta sem volt.

Most jól hozzátettem a magamét a vitához:)

(Mellesleg azután, hogy a világ2-n (ahol erősen az élbolyban vagyok) egy másik top játékos felajánlotta, hogy buzogánnyal üssük egymást felváltva, mert úgy rengeteg TP-t szerezhetünk és elhúzhatunk a többiektől, én már semmin sem csodálkozom:) )
A hozzászólást Crimson módosította 2009.01.10. 20:50:44-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
610. hozzászólás - 2009.01.10. 23:33:47
Na az a 3500-4000-es portyaátlag be lett nézve általam, emiatt elnézést kérek Meszytöl.
Igazából az az átlag (a bajnoki óta tudom csak nézni) olyan 1800.

Mégegyszer bocs Meszy, hogy vádaskodtam, megyek a sarokba térdepelni.

Mási
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.64
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
611. hozzászólás - 2009.01.11. 09:33:01 (Válasz Almási Viktor #610 hozzászólására.)
Nincsen semmi probléma az bocsánat kérést elfogadom csak egyszer rosszul számoltál és ebből lett a vita de ez mindenkivel előfordulhat te is ember vagy.
Őrülök hogy tisztázódott a vita.

További jó játékot kívánok.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 6.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
612. hozzászólás - 2009.01.11. 21:50:06
Újabb freakshow, avagy mit hoz ki a játék egyesekből.
Szemezgetés egy levelezésből, a köz szórakoztatására:

"pff,szánalmas."
Ez volt a beköszönés.

"ez a napi elfoglaltságod,üész a gép előtt és nézed kit lehet ütni.Még életed sicns ember,nézz már tükörbe"
"30 éves munkanélküli vagy akinek minden élete ebben a játékban van"
"Mi lenne veled enélkül a játék nélkül??Ja mondjuk keresnél magadnak valami mást amivel elmegy az egész napod"
Kész, ki lettem elemezve, méghozzá döbbenetes pontossággal. Ez vagyok, na.

"Bocsi de mennem kell,tudod nekem van más dolgom is a játékon kívül.Ugyhivják barátnő
Jah bocsi te nem ismered ezt a személyt"
Most akkor lelkifurdalást kéne éreznem, mert nem ismerem a barátnőjét?

"Vegyél be egy altatót ember vagy verd a pici kukid mer a végén még ideges leszel"
És még ezt is tudja!

Ezután közöltem vele, hogy remekül szórakoztam, és tán a fórumozók némelyike is így fog tenni. A válasz:

"hehe azzal csak magadat égeted, te vagy ekkora kocka, nekem legalább van életem te pancser "

Szóval most jól leégettem magam, vállalom.
És mindezt 1-2 (de lehet, hogy három) háborús portya után, melyek során kábé 0 lóerőt zsákmányoltam. Ez a játék nincs jó hatással egyesek idegrendszerére:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.39
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
613. hozzászólás - 2009.01.11. 21:52:19 (Válasz Crimson #612 hozzászólására.)
Ha az ilyeneket továbbra is felteszed, akkor az én kedélyállapotomra viszont remek hatással van!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.20
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
614. hozzászólás - 2009.01.11. 21:57:18
Hogy én miért nem kapok soha ilyeneket? Lehet hogy ezért olyan rapszodikus a kedélyállapotom,
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
615. hozzászólás - 2009.01.11. 22:14:35 (Válasz Crimson #612 hozzászólására.)
Kiből bírtad kihozni az ideget?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
616. hozzászólás - 2009.01.11. 22:27:28
LanMan csak neked, hogy tudd odafigyelek rád.

"Te szánalom kocka minek ülsz a gép előtt egész nap. Menj ki a levegőre is hátha ott jobb a társaság. Te tudod, hogy néz ki egy fa? Pff szánalom."


Üdv

YoghDemer
Pontszám: 6
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
617. hozzászólás - 2009.01.11. 22:28:36 (Válasz CaveMaN #615 hozzászólására.)
Nem lényeges, nem akarom hogy rászálljanak, végül is semmi olyasmit nem írt, ami miatt pikkelnem kellene rá:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
618. hozzászólás - 2009.01.11. 22:29:56 (Válasz YoghDemer #616 hozzászólására.)
Hé, ez az én emberem, a "pff szánalom" stimmel!
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
619. hozzászólás - 2009.01.11. 22:31:37 (Válasz YoghDemer #616 hozzászólására.)
Kösz, de fórumon nem az igazi, itt van min röhögni.
Meg különben is, megőrültél? Ilyen hidegben kimenni a levegőre?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
620. hozzászólás - 2009.01.11. 22:38:09
az egy dolog, hogy hideg van, de a por miatt még egészségtelen is kint lenni a szabadban, ezért ülök én is a gép előtt mindig..

Crimson basszus, én soha nem kapok hasonlókat..
rám csak rám akarja bízni a srác a kariját, hogy vigyem már hétfőtől péntekig, itt a név , jelszó , mert ő nem ér rá..
Pontszám: 7.70
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője