Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1381. hozzászólás - 2009.05.21. 11:02:13 (Válasz Kocos #1379 hozzászólására.)
AranyAlma, Sanyi, Galmuszk hónapokkal ezelőtt jelezték, hogy ez a dolog nincs rendben. Miért nem történt semmi?

Nézz rá a toplistára, nézd meg a Gyémánt horda rövid történetét, miért nem történt semmi?
Manakonstrukció? Egy vicc.
Epikus tárgyak, ilyen-olyan új fókuszkristályok, ismétlődős küldetések anomáliái. Válasz rá? Valami kis egy soros?

A Hatalom Tornya eddigi pályafutása szerinted rendben van így? Kellett egy ilyen épület?

Kocos! Csak a te ötleteidre rákeresve több oldalnyi hsz-t dob ki a kereső.

És sehol semmi reakció Baraty tiszteletreméltó de meddő tűzoltásain kívül. Én ezért lépek le innen. (Winnie, csókollak )
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 6.44
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1382. hozzászólás - 2009.05.21. 11:04:18 (Válasz Anababa #1380 hozzászólására.)
Ana és mit javasolnál? Buktassuk meg Miklósékat?
(Mert ugye a párhuzamod másik végével ezt kéne tenni párttól függetlenül és lefektetni az új szabályokat, nem a régi szart foltozgatni.)
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1383. hozzászólás - 2009.05.21. 11:05:44 (Válasz chehs #1381 hozzászólására.)
"Én ezért lépek le innen. (Winnie, csókollak )"

Eh, gyenge vagy :winnie:
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 11:10:04-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.75
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1384. hozzászólás - 2009.05.21. 11:06:06
Miklós is ha nem a blogjával parádézna akkor már valóban hetekkel hónapokkal betolhatott volan egy oylat hogy a létápolás nagyüzemben előre megfontolt szándékkal illegális és büntethető...ennyi kellett volna...és akkor megoldódott volan sok probléma...de legalábbis nem lenne most morális és etikai kérdés belőle...

nahmeg vannak még itt dolgok amikre illett volan reagálnia...de úgyláccik nagyon megteccett neki a blogosdi mer oda mindig van ideje reagálnia...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.59
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1385. hozzászólás - 2009.05.21. 11:07:58 (Válasz Crimson #1383 hozzászólására.)


Van persze ami hiányozni fog
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1386. hozzászólás - 2009.05.21. 11:08:40 (Válasz chehs #1381 hozzászólására.)
Kár lenne törölni, de mindenki maga dönt. A játékra folyó pénz és időmennyiség pedig érthetővé teszi az ilyen döntéseket is. Ha a józan réteg eltűnik a jó meglátásokkal, akkor...? Nem gondolok bele.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1387. hozzászólás - 2009.05.21. 11:10:13
Amit tettek szerintem teljesen legalis. A jatekadta lehetosegeket jol hasznaltak ki. Sot, ha egymashoz belepnek meg az sem illegelis, csak ha tamadtak is. (Gondolom Baraty ezt lefelejtette a hozzaszolasabol)

Masreszt viszont igy utolag muszaj lesz korlatoznia valamit Miklosnak, kulonban ahogy Koc is mondja, ertelmetlenne valig a jatek, mert felborul minden.
Pl en elovennem az excelt, es szepen elkezdenek szamolni. Szamolni, hogy mennyibe is faj egy magas felejtes, amibol kapasbol felejtenem a kovetkezoket: 57es elementaris, 70es spektralis 25os szingularitas, sajtolas csapdakeszites stb stb. Igy kb nehany ora alatt a felejtesbol visszakapott nem keves LE-bol atalakulnek es ha van egy-- ket jelentkezo, akkor nagyon hamar en is ott allnek 10m-es LE diff.el.
Pontszám: 7
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1388. hozzászólás - 2009.05.21. 11:11:06
megnyílik azesély a toplista vezetésére! csak az már gáz ha 1 ember lesz a listán amit vezetni lehet...
pénzügyi optimalizáció még mindig nem sikerült bár valmekkora csökkentés történt de miért nem lehet fix előfizetést belőni?

van egy keret amit az ember rá szán miért kell emelkednie a költségeknek csökkenő játék élmény mellett?
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 8.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1389. hozzászólás - 2009.05.21. 11:13:39 (Válasz Dr_Faktor #1384 hozzászólására.)
Szerintem Miklós taktikát váltott, abban a hiszemben élt, ha nem reagál mindig a felvetésekre, akkor azok idővel el fognak simulni. Hát nem úgy tűnik, inkább hirtelen robbanás lesz belőle, és a bili egyszerre borul ki a sok megoldatlan dolog miatt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.25
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1390. hozzászólás - 2009.05.21. 11:14:33 (Válasz Sultankalifa #1388 hozzászólására.)
Ígéret volt a sajtolás / tudatturbó várakozási idő ősköves nullázásának csökkentésére is már jóideje, azzal kapcsolatban sem történt semmi...
Pontszám: 4
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1391. hozzászólás - 2009.05.21. 11:15:36 (Válasz Morroch #1382 hozzászólására.)
addig még nem jutottam még csak a helyzetelemzésnél tartok
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1392. hozzászólás - 2009.05.21. 11:16:48
Kocos, rengeteget foglalkozom a játékkal, és én teljesen leírtam V1 V2-őt azon a ponton, amikor a rabszolga modul megalkotásával megmaradt az őskövület "pók" karakterek előnye.
Éppen ezért tolom V3-on, amit ti kiteszteltek V1-V2-on azt nem szívjuk be V3-on.

Direkt indítottam egy Nem prémes karaktert V1-en, középszintű taktikával, mintha átlag kari lenne, és sajnos azt kell mondanom, hogy a prémes tárgyak, pókok miatt 30. szint környékén ellehetetlenül a játék. 30. szint felett meg olyan ára van a gaménak, hogy inkább egy mmo-ra befizet az ember. Sajnálom hogy ezek a tapasztalatok jöttek le
-Volt egy reform kísérletünk, melyben drasztikusan kiterítettük a költség adta kártyáinkat, de sajnos ez sem jutott el a célszemélyhez teljesen (Már megint 35 őskő top tárgyak ára )
-Rengeteg ötletet adtunk be annak érdekében, hogy a 30. szint felett játszó játékosok ne unják meg a gamét, 25-én megnézzük mi valósúl meg belőle.
-A kvíz kabaré szinte zuhant sajnos. (kérdések 80%-a foci, film, matek, vagy igénytelen 4-ből 3 válasz..)
-Kvízolimpia értelmetlen mind a kérdések minősége, mind az adatbázis szipkázó motorok miatt
-Bajnoki vagy RND kérdés, vagy pók kari
-Hordák közti ballance egyszerűen nem létezik (Persze mivel V1-en nincs a topban smaragd így mivel V1 tesztje alapján nincs gáz ehhez nem kell nyúlni, mert nem sírnak ott a gamerek miatta...)

Sorolhatnám még, de minek? Csak felbosszantom magam, miközben Ba Gordonka csomag jön, 5k huf megy 350 őskőért. Miklós Blogban morog a multikra, hogy nem beszülik meg a törzsközönségüket, közben a megbízható, régi prémes törzsváyárlók szépen lassna kopnak, mert nincsennek megbecsűlve?

Csak szájtépés...
Pontszám: 8.09
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1393. hozzászólás - 2009.05.21. 11:17:12 (Válasz Mortimer #1389 hozzászólására.)
Abszolut így van, ha nem takarítunk magunk után, akkor ellep a szemét.
Faktor sem kapott még ennyi pontot (jelen pillanatban 9)
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1394. hozzászólás - 2009.05.21. 11:18:00 (Válasz Mortimer #1389 hozzászólására.)
Na ja ez a dolog is ismerős valahonnan. Szerintem a VU egy burkolt pártmodellezés akart lenni, hogy kiderüljön hol rontották el. Most meg megy a vakarózás, hogy ok meg kéne hallgatni másokat is de vajon kit ?
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.67
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1395. hozzászólás - 2009.05.21. 11:26:44 (Válasz Jeriko #1355 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.21. 10:09:35

A kreatívhoz nem kellene hozzányúlni, egyáltalán nem erős szakértelem, és sokan szívnának vele, akik kifejlesztették. Egyértelműen az irreális mértékű (10k feletti) rablásokkal van a gond, ami normál játékban maximum vakszerencsével fordulhat elő.



A vakszerencses resszel szerintem sokan vitatkoznanak...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1396. hozzászólás - 2009.05.21. 11:38:42
Csinálják a nemzetközi verziót, hello.

Ez egy teszt sok emberrel, ahol kijön minden exploit, mire a NAGY közönség elé kerül, ki foglalkozna már egy 10 millás piaccal amikor ott a 6 mrd-s.

Egyébként nem lesz olyan rosz, valami építéskorlátozás még v3 engine-re és mehet is. Esetleg hatalom tornyát kiszedni, vagy gyengiteni. (Pl nullázáspontokat ad)

Csak nehogy elfelejtsék megszüntetni, hogy prémiumtagságra több csp jár. Helyette mondjuk nullázáspontok. (Mert az generálja a széthuzás topnak nincs kit ütnit.)

Szerintem kész is a balanced nemzetközi verzió.
Pontszám: 7
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1397. hozzászólás - 2009.05.21. 11:40:13
hát ha a fertőzés lekűzdése nem hoz valami komoly játék élményt adó fejlesztést akkor sokan el fognak tűnni...

Miklós azt nem látja át hogy egy pvp játék nem mehet a végtelenbe, tf, kg, őv stb. nem alapvetően pvp-re épült így ott lehetet tolni, travin pl. nem véletlenül fejeződik be hanem mert különben értelmét veszíti!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 7.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1398. hozzászólás - 2009.05.21. 11:47:38
Egy megfelelően összetett és folyamatosan fejlődő játékban természetes, hogy lesznek kiskapuk, egyensúlytalanságok, de ezek mindig kezelhetőek. A nehéz feladat mindig az, hogy ezeket úgy kezeljük, hogy a játékosok ne érezzék azt korlátozásnak. A kreativ affinitás kihasználásának elméleti lehetőségével régóta tisztában voltunk, de amíg nem húzódott szét a mezőny, addig ezt gyakorlatban elég körülményes volt kivitelezni, és nem akartunk korlátozással elébe menni a dolognak. Semmiképp sem akartam a szakértelmet lekorlátozni megszüntetni stb. mert ezzel kb. a 3 világot is megszüntethetném... De elismerem, hogy hiba volt, hogy nem iktattunk be bizonyos biztonsági szelepeket, amelyek a dolog túlzott exploitálását lehetővé teszik.

A dolog jelenleg még legális, ha nem sérti a felhasználási feltételeket. Természetesen, a probléma érzékenysége miatt kicsit szigorúbban vesszük a szabályokat, ha kreativ affinitással ütnek ide-oda karakterek rövid időeltéréssel, ismétlődő alkalommal, és/vagy azonos gépről / IPről, akkor könnyen lehet, hogy átmenetileg zároljuk a karaktereket, és ha bebizonyosodik a multizás, akkor az igy tápolt LE-t is elvesszük.

De lényeg a lényeg: úgy látom, hogy ezt a dolgot mindenképp meg kell oldani, sürgősen, méghozzá úgy, hogy senkinek az érdekei ne sérüljenek, tehát aki összejátszás nélkül használja a kreatív affinitást, az ne kapjon korlátozást.

Épp ezért a következőt fogjuk tenni: a kreatív affinitással szerzett extra LE nem íródik jóvá azonnal a karakterlapon, csak egy bizonyos idő után (kb. 48 óra). Így nem lehet az így szerzett LE-t rövid idő alatt körbehatványozni. Viszont a LE-t ugyanúgy megkapod, igaz, egy kicsit később, de a szakértelem ugyanolyan hasznos marad.
A technikai megvalósítást még át kell gondolni, a legegyszerűbb lenne, ha a vadászatokkal "adagolnánk" a kreativ LE-t, de aki nem vadászik, csak portyázik, azt ez hátrányosan érintené.
Ezenkívül meghatározunk egy inkább elméleti limitet a naponta kreatív affinitással szerezhető LE-re a szint függvényében, ami a normál portyázgató emberkéket nem fogja korlátozni, viszont az extrém eseteket kiszűri.
Pontszám: 2.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1399. hozzászólás - 2009.05.21. 11:52:32
ergo ezek után azoknak akik top-on szeretnének maradni nap mint nap kreativval KELL oda-vissza csapkodniuk egymást és el kell érniük a max limitet, hiszen különben sok sok LE-től esnek el, lemaradnak stb... stb...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.13
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1400. hozzászólás - 2009.05.21. 11:52:51 (Válasz Miklós #1398 hozzászólására.)
Akkor átalakul a kreaff kínzássá?
Mert így azt produkálná mint a kínzókamra, csak egyszemélyesben, ha jól értem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője