Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3301. hozzászólás - 2010.03.12. 14:48:15 (Válasz V.i.k.i96 #3299 hozzászólására.)
Rossz topikba irtad
A kérdésed azért rossz sztem mert nem magyar órán vagyunk ...ennél biztos van jobb ötleted is,mint egy név helyesírását kérdezni.Kissé igénytelen.

ráadásul már szerepel már valamilyen formában az adatbázisban.
A hozzászólást Diamond módosította 2010.03.12. 14:49:14-kor
Pontszám: 3.08
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3302. hozzászólás - 2010.03.12. 14:57:06
Ráadásul a legutóbbi szabályzat szerint mind az Attila, mind az Atilla változat helyes és elfogadott.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.91
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3303. hozzászólás - 2010.03.12. 22:10:10
Üdv mindenkinek!

4-es világ, Olympos birodalom. Gondolom most sokak elmosolyodtak kicsit, tudván hogy melyik topicban is vagyunk...

Szóvalt a 4-es világ elején voltak a görög istenek: Hades, Apollon, Artemisz, Hestia, Dionusos, Hephaistos, Aphrodite és Zeusz (a teljesség igénye nélkül)...

Aki figyelemmel követte őket észrevehette, hogy hol tagjai az Olympos szövetségnek (most már Csillaggárda), hol pedig nem...

Utóbbi kettőt leszámítva, mindegyikük zárolva van... Na vajon miért??

Szóval érdeklődnék, hogy Zeuszt például miért nem zárolták még? De ami ennél is lényegesebb kérdés, hogy az igazi haszonélvezőket miért nem szankcionálták? Igen, természetesen arra a szövetségre gondolok, ami a multikarakterek korai építéseiből hidalta át azt az időszakot, amit mások, karakterük (ideidlenes) rovására full-építéssel töltöttek el! És míg ők vígan cserélgették ezeket a multikarakterek a szövetségen belül és kívül, addig a szövetség igencsak elhúzott az építés terén, ami nyilván megalapozta, és szignifikánsan fejlettebb szintre emelte ezt a őket...

És míg ezeket a zárolásokat kiröhögték (hiszen csak a multijaikat tiltották le, akik már úgyse voltak használhatóak a játék azon előrehaladtában), most mégis élvezik a gyümölcsét...

Szóval a fair-play szellemében kérem a Zeusz vezette egész csaló, nyamvadt banda és szövetségük (jelen nevén: Csillaggárda) megbűntetését, esetlegesen kizárását a 4-es világon folytatott egészséges versenyzésből!
Pontszám: 8.73
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3304. hozzászólás - 2010.03.12. 22:20:58 (Válasz Zantetsuken #3303 hozzászólására.)
Idézet: Zantetsuken - 2010.03.12. 22:10:10
megbűntetését, esetlegesen kizárását a 4-es világon folytatott egészséges versenyzésből!



Egészséges versenyzésnél egyik versenyző sem azt nézi, mivel tudná besározni az ellenfelet...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3.31
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3305. hozzászólás - 2010.03.12. 22:35:47 (Válasz Lanmandragoran #3304 hozzászólására.)
valóban nem, de nehéz lett volna nem észrevenni...

ez olyan mintha Karcsi1, Karcsi2, Karcsi3, stb... néven lett volna kb 10 végzetúr regisztrálva ugyanazon szövetség tagjaiként...

és azért az ilyenek nyugodtan kapják csak meg méltó bűntetésüket! vagy túl sokat kérek?

szerinted jó példa lenne az, ha mindenki csak azt látná, hogy beleröhögnek az arcába, mert még csak le se tiltották őket a nyilvánvaló csalásuk miatt? gondolom ezt te sem vennéd jó néven! az ilyeneket igenis bűntetni kell!
Pontszám: 7.69
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3306. hozzászólás - 2010.03.14. 19:29:34
A Smaragd és a No para klánok tagjait illetve az őket használó gyémánt karaktereket kéretik ellenőrizni, és csalás esetén zárolni. (Világ 1)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.48
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3307. hozzászólás - 2010.03.14. 23:19:43 (Válasz Ricardo #3306 hozzászólására.)
Gyilkolás szövetség V1-en szintén zenész.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.29
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3308. hozzászólás - 2010.03.17. 08:38:22
Üdv ismét!

Sajnálattal veszem tudomásul, hogy a fentebb említett szövetség, és annak bizonyos tagjai, a nyilvánvaló csalásuk ellenére sem részesültek megfelelő bűntetésben...

ez arra enged következtetni, hogy a tisztelt fejlesztőket nem fogja érdekelni, hogy a 4-es világban -ahol több becsületes játékos sok-sok pénzt elköltve játszik, és próbál valami díjat szerezni, vagy csak jólérezni magát- egy olyan szövetség, és ne adj Isten játékos(ok) is fog nyerni, akik nem megengedett módon érték el ezt...

most lehet, hogy ez csak engem zavar, de én nem azért indultam el itt, hogy ezt végignézzem, és aszisztáljak hozzá!

és ha a fejlesztők nem tesznek semmit, akkor kénytelenek leszünk mi tenni az ellen, hogy ez még véletlenül se forduljon elő!
mert sokkal inkább nyerjen egy olyan szövetség, akik ugyan az ellenségeink, mint mindegyik más, de legalább tisztességesen játszanak, mint egy ilyen csalással kiépített, mint pl a Csillaggárda!

lehet, hogy nem lesz túl etikus, amit csinálni fogunk (bár mindenképpen szabályos), de ha másképp nem megy, akkor legalább részben megkapják méltó "jutalmukat" az ilyen söpredékek!
Pontszám: 6.21
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3309. hozzászólás - 2010.03.20. 20:02:14
11395.
Yamato5
3 140 0 -1.7k
11396.
Yamato4
3 140 0 -1.6k
11397.
Yamato3
3 140 0 -1.6k
11398.
Yamato2
3 140 0 -1.5k
11399.
Yamato
3 140 0 -1.5k

Kissé gyanusan eggyező nevek és LE diffek. Lehet nem aktívak.. de mindenképp szemet szúrnak.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.69
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3310. hozzászólás - 2010.03.23. 21:05:17 (Válasz Miklós #3217 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.03.10. 14:39:31
4. világ kontra kvíz adminság:
Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?


Nekem van egy másik javaslatom, ami ezt a konkrét problémát nem oldja meg tökéletesen, de sok egyéb tekintetben megfelelőbb volna a V4-en a kvíz-győzelem jutalmazására. Ne dicsőség medál járjon érte, hanem kvíz medál. Elvégre elsősorban a helyes válaszokról szól ez a kategória.
Pontszám: 8.82
népszerűCorvusFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3311. hozzászólás - 2010.03.24. 08:34:49
Üdvözletem!

Kérném a karakter zárolását helytelen szóhasználat és észnélküli pötyögtetés miatt...

Küldő:Baalberit
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:Ma, 08:30:01
ez ment többi karidnak is.
üdv

v2n mihamarabb add vissza a szövetségünktől ellopott karit.
Az, h elvárásokat támasztasz követelsz egyszerűen felháborító. Nem vkit kérsz meg, hanem mindenki foglalkozzon veled.
Én du alig értem géphez, este beájultam az ágyba. Malazár portya kari és egész nap nem tudott játszani. Dolgozó emberek vagyunk, nem pedig fasz lógató éppen kihagyok félévet vagy ne tagok. Tőlem te ne követeld a szabadídőm, hanem kérj.

add vissza a karinkat és húzz a búsba

Minden multid feljelentem és zároltatom másként
Pontszám: 3.80
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3312. hozzászólás - 2010.03.24. 08:50:33 (Válasz Corvus #3311 hozzászólására.)
Ball nekem nem jött levél ez most rosszul érintett...pedig azt írtad minden multimnak jön levél.... Légyszí írj Tuloknak is...)

De nem ám ilyen szépet, hanem olyan csúnyást mint ide is sikerült...

Most már mindenki láthatja hogy a Világ 2-n lévő "sötét" mágusok nem megengedett technikát használ...vagy úgy is írhatnám van/vanak (egy) karakter/erek akik csak úgy vannak.

Régebben én kaptam meg Corvus nevű karit, és szépen kikupálódott is. Aki szeretne vele játszani az gyorsan tegye mert lassan Diktátorunk benyeli.

Azonosító: corvus
Jelszó: fatime
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.03.24. 08:51:22-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.76
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3313. hozzászólás - 2010.03.24. 16:05:44
Mivel elmondása szerint nem volt viszoknak karija v2n és tudtuk, h elég ráérős éve van felajánlottuk neki egy játékot abbahagyó társunk karakterét.
Egy ideig játszott is vele, majd végül építő rabszolgát nevelt belőle-pl alap 50es konsti-, vándorolt haverjaihoz építkezni, majd visszatért hozzánk.

Egyik nap felírja a fórumra, 44 perc múlva jön ki a vadászatból nem ér rá kezeljük a kariját. megad minden adatot és h miket fejlesszünk neki, mint írja júni 20ig nem lesz.
Majd másnap belép és számonkéri a szövin, h lefosztották és senki nem fejleszti a karaktert és kilép. Mintha bárki kötelessége lenne belépdelni másokhoz. Némi heves szóváltás volt, mint a fenti levél is mutatja, visszaadta a karit és azóta is szórakoztat minket leveleivel.
Pontszám: 8.52
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3314. hozzászólás - 2010.03.24. 16:11:38
Érdekesen adod elő magad. Corvus sötét mágus, mióta elindult a játék, az h. te vitted egy ideig, az egy dolog, viszont amit csinálni készültél az nem fair. A sajátjaiddal lépkedjél ki-be, ne máséval

Remélem az eredeti Corvus viszi innentől a saját kariját, neked meg sok sikert a többihez
Pontszám: 9.25
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3315. hozzászólás - 2010.03.24. 17:59:24
Sajnos az eredeti Corvus már abbahagyta, pedig egy ügyes, aktív és tisztességes emberke volt.

Corvus(a mostani) pedig nagyot csalódtam benned...írtam is fórumunkon, hogy mi van ha nem ér rá téged vinni senki? És ugye így is lett, leraboltam 20-30K LE-vel, ami csak a te hibád. Baal-nak tökéletesen igaza volt, hogy leszúrt téged, és még neked áll feljebb...kaptál egy karit, akivel az elején szépen játszottál, a végén meg láthatólag nem érdekelt, és inkább hagytad hogy lerabolják....nálunk ilyen emberekre tényleg nincs szükség, akik nálunk vannak tagok, azok mind olyan emberek, akik szeretik a szövetséget, a társaságot és maximálisan figyelnek egymásra.
Nálunk nincsenek multi karakterek, csak az van, amit a játékszabály egy ideje megenged, amit ha jól tudok, akkor annyit tesz, hogy bárkihez beléphet bárki és akármit csinálhat, csak nem portyázhat...ezt sztem maximálisan teljesítettük eddig, úgyh méltán hívom magunkat egy becsületes szövetségnek, egy olyan társaságnak, akik semmivel se rosszabbak másoknál.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.02
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3316. hozzászólás - 2010.03.24. 18:39:13 (Válasz Viszok009 #3312 hozzászólására.)
Viszok, mi úgy gondolom elég jóban vagyunk. Soha nem érdekelt ki hány felé multizik, amíg ezt keretek között csinálja, részemről belefér. Viszont csendesen megsúgnám neked: a szövetségi társak a társaid/haverjaid/stb. de nem azért vannak, hogy pesztrálják a karaktered. Ha épp belefér az ember idejébe beugrik, de ennyi. Nem csodálom az éles hangvételű szóváltást.
Jó arc vagy Viszok, csak sokszor nem ártana ha előbb gondolkodnál, aztán beszélnél.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.68
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3317. hozzászólás - 2010.03.25. 10:35:54 (Válasz Byzon #3316 hozzászólására.)
Bál semmi baj nem lett volna ha normális hangnemben válaszolsz, azért mertem ott hagyni a karit mert min 8 játékos onylány volt.

Igen Zéró én szemét gazember vagyok mint egy parazita ahol több a vér oda megyek, ez tény...

Ear: Még a drága Barátod Báll is azt írta hogy legyek építő, onnan könnyen vissza lehet állni normál karira. Igen semmi gáz nincs a SÖ vel. Én kérek elnézést!!

Byz: Engem sem érdekel hogy ki hogyan múltizik csak azok a dolgok baszták a csőröm hogy én beírok egy csaló- (értsd csaló játékos, kis karikkal ütetti magát láthatatlan és egy csomó lé-t kaszál 2-3 as szintűként)

Ráadásul, úgy hogy amit én beírtam valaki(k) okosak szépen lepontozták bezzeg ha valami főokos szólalt meg azt meg usgyi gyerünk pontozzuk fel biztos jót mond (még ez sem érdekelt volna mert nagyivbe letojtam a pontozást --> annyi címem volt hogy bárkivel felpontozhattam volna magamat, de minek? ettől jobb leszek? francokat...)

A multizásra visszatérve ezelőtt már sokszor beírtam, hogy én bizony felrúgtam minden határt (régebben még a nagyobb portyások is csináltak hasónlót, véleményem szerint hasonló céllal mint Én, nem hiszem hogy Ők annyira ártatlanok voltak, mint a maszületett bárány...)

Persze meglepetés nem történt, nem hogy illetékes válaszolt volna, néha még játékos sem adta élet jelét... Erre felbúzdúlva sokan "megszegték a törvényt" én, is... Fénykoromban 9-10 karakterem volt 3 világon, sőt egyszer még odáig vittem a stafétabotot, hogy saját szövit csináltam V2-n 3 építő volt a meg 2 portyás asszem olyan 40 ezres kútam lett, utána meguntam és töröltem, jah és egyiknek sem vettem kavicsot, érdekes módon kisem szúrtak...

Ezért írtam amit, ha lehet multizni akkor mivel rosszab az ha nekem van 2 portyásom egy világon, hmm? Mikor sokan csinálnak hasonlót. Például (akik nem tudnák, bár sztem ilyen nincs )

-Kis karit regel, hogy visszamenjen a régi szövibe ahonnan lelépett, hogy fórumozzon
-normál kari mellé csinál építőt hogy segítse a szövijét
-portyásat csinál,megnézze milyen a hangulat lennt
-stb

Ha a multizás bűn akkor legyen bűn is, értem ezalatt azt hogy:
-világonként 1 karakter
-Ne segítsem más Jótett Lélek barátjának/csajának a karit vinni
-Ne léphessen be a másikhoz építeni/epikusozni

Ne aggódjatok, mivel úgy sem fog történni semmi ezért kár hőzöngeni, Nem lesz változás ez ügyben. Mindenkinek jó multizást!
A hozzászólást Yuurei módosította 2010.03.25. 10:39:11-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 3.69
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3318. hozzászólás - 2010.03.25. 10:47:47 (Válasz Yuurei #3317 hozzászólására.)
részvétem
V3-Alíz
Pontszám: 4.55
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3319. hozzászólás - 2010.03.25. 10:59:46 (Válasz Dozer #3318 hozzászólására.)
Köszi, de nem halt meg senkim...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 2.37
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3320. hozzászólás - 2010.03.26. 08:36:14 (Válasz Ricardo #3306 hozzászólására.)
Eltelt két hét és a No Para szövetség (v1) csak tovább növeli a taglétszámát és táplálja a nem tisztességesen játszó gyémánt karaktereket.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.22
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője