Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4041. hozzászólás - 2012.05.14. 20:40:04 (Válasz Texex #4038 hozzászólására.)
Nem viccelek Texex, könnyen lehet, hogy már vagy 10 perce ott görcsölt az ujja folyamatosan a támadás gombon feletted és próbálgatta. Ha sejti, hogy nagyot szakíthat, akkor bizony képesek ilyesmire és ez még tök szabályos Ennyiből amit leírsz nem egyértelmű, hogy csalna. Próbáld meg lekölteni a LE-t, mielőtt felbukkansz 15% fölé, ha egy jó ideig csak Tp-t húz rólad, le fog kopni

Anno rólam is akasztottak így nem keveset, nem értettem, hogy csinálják, egyszer fogtam és megkérdeztem, megmondták. Nem ördöngősség
A hozzászólást Jademaster módosította 2012.05.14. 20:42:44-kor
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 7.83
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4042. hozzászólás - 2012.05.14. 20:42:43 (Válasz Craslorg #4039 hozzászólására.)
Kösz a címet.

Általában elköltöm, csak mivel van családom és gyermekeim van hogy csak pár percem van benézni,
ilyenkor iszok egy italt a gyors gyógyulásért és leveretnem magam újabb órákra.
Egészen amíg Aurri fel nem tűnt jól működött ez a pár másodpercig látható vagyok dolog, mióta feltünt buktam fél millát, senki más nem tudott még rajtra kivül vinni ilyenkor.
ezért furcsa az eset. Nem mondom hogy nem buktam máskor is de olyankor hosszú órákig nem értem a játékhoz vagy a szkarabeuszom szedett be sokat.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.38
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4043. hozzászólás - 2012.05.14. 20:52:05 (Válasz PottomPanna #4040 hozzászólására.)
Köszönöm a választ, meg azt hogy fiatalnak nézel. Jó is lenne.
Mivel nagy céh amibe vagyok igy a vadászatról le állás akár 10-15perc különbség is és lesz hirtelen
majd egy ital és pár százzal max fölött vagy és epik 0. az egész 10mp vesz igénybe, és őkelme ebbe a 10mp talál be most már rendszeresen. Még az 1perces kémleléssel sem tudja kiszámolni hogy mikor van ez az idő. 1szer talán beletalál de most már 3-4szer sikerült neki. Ennyiszer lehetetlen, mintha rendszeresen 5ösöd lenne a LOTTÓn kb.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.55
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4044. hozzászólás - 2012.05.14. 20:58:05
Az ilyen lúzerek menjenek inkább valami állatkertépítős játékba:) Majd a gyerekeid is besegítenek a pandaetetésbe, Texex:) Nyugodtabb éjszakáid lesznek:D
Pontszám: 6.36
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4045. hozzászólás - 2012.05.14. 21:04:30
"Ők meg rajtam."

Na de Pannácska drága...
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.63
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4046. hozzászólás - 2012.05.14. 21:09:13
Üdv,

Nem előszőr rágalmazol meg, de remélem ez az utolsó lesz.

Elfogadom, hogy nem tudsz veszíteni, Te fogadd el, hogy én meg le tudlak néha rabolni, ha konzekvensen HT napokon vadászol és többszázK-val bukkansz fel, mert képtelen vagy elköltelni a LE-det 15% alatt.

A támdólistámban ott van, hogy 10 percen belül 4 szövitársadat támadtam, az direkt rátok szűrtem (HT nap). Tudtam, hogy hamarosan feljössz és tudtam hogy trükközni fogsz. Kidobott a lista és támadtam. Hogy éppen epiket vagy akármit is ütöttél nem tudom, majd a vizsgálat kideríti (az is lehet bug, nem érdekel, az érdekel hogy csalással vádolsz - nem először). Nagyon szokszor nem tudtalak elkapni (ha így lenne az összes HT napon elkaptalak volna), most és még párszor igen (szerintem 5-nél több nagy rablásom nem volt ellened). Hűűű, képzeld ez ilyen játék, aki százezrekkel hazárdírozik az néha beszívja, az ilyen kattingatós hülyegyerek miatt mint én.

A bukott LE-d elgondolkdotató (összesen nincs fél misi mint amit állítasz, nekem ennek kb 4x-ese). Tudom szinte mindent én raboltam le, talán másokat visszatartott a szkarád (én lexarom ha LE-t szagolok, msot is buktam 40-et), meg el kell ismerni ügyesen iszogatod a gyógyitalt, és vigyázol a LE-dre, és azért tegyük hozzá hogy top kari vagy Te is, aki talán nem szokott hozzá, hogy naponta rabolgassák. Megmondom mi a te bajod: nem tudsz veszíteni. Meg nem tudod megtanulni hogy ha 15% alatt vadászol, és nem költöd el a lét amikor felbukkansz, akárhogy trükközöl előbb-utóbb megszívod, mert -szerencsére- nincs 100% védelem.

A csalókat én rühellem a legjobban elhiheted, mert amit én gömbözéssel, karilapnézegetéssel, listák frissítgetésével érem el, azt lehet más scripttel fél perc alatt (bár kétlem hogy eredményesen lehet ilyet csinálni, mert elég összetett dolog ez) és ez felbosszant. De sokkal jobban felbosszant, hogy magadfajta "emelt fővel tudok veszíteni" emberek egy kalap alé vesznek velük.

És végül: A rágalmak amiket nem előszőr írkálsz nekem pm-ben (és amik nem tűrnék meg a fórumfestéket) minden határon túl mennek, kezdetben türelmesen válaszolgattam erre, még tanácsot is adtam, de most túlléptél egy határt. Ez egy játék, és nekem a játéktól elveszik a kedvem az ilyemsik.

A kivizsgálást vállalom, sőt ragaszkodom hozzá, viszont utána remélem büntetlenül a továbbiakban nem növeled a vérnyomásom az arcátlan megjegyzéseiddel.

Aurri
A hozzászólást Aurri módosította 2012.05.14. 21:10:41-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.74
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4047. hozzászólás - 2012.05.14. 21:09:32 (Válasz Chana #4044 hozzászólására.)
Idézet: Chana - 2012.05.14. 20:58:05
Az ilyen lúzerek menjenek inkább valami állatkertépítős játékba:) Majd a gyerekeid is besegítenek a pandaetetésbe, Texex:) Nyugodtabb éjszakáid lesznek:D


Köszönöm a pozitív hozzá szólásod. Ha csöndben maradtál volna okos maradtál volna.
Az ilyen közösségi szellem ami miatt itt tart a világ ahol.

Amúgy ha akarsz akkor légy szíves itt segítsd az állatkert építésem:

http://Flasizoo.mondozoo.com
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5.40
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4048. hozzászólás - 2012.05.14. 21:13:46
Texex, örülj, hogy Aurri nem másolja be a leveleket, melyeket Tőled kap. Hosszú pihi lenne belőle...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4049. hozzászólás - 2012.05.14. 21:18:42 (Válasz Aurri #4046 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.05.14. 21:09:13
Üdv,

Nem előszőr rágalmazol meg, de remélem ez az utolsó lesz.

Elfogadom, hogy nem tudsz veszíteni, Te fogadd el, hogy én meg le tudlak néha rabolni, ha konzekvensen HT napokon vadászol és többszázK-val bukkansz fel, mert képtelen vagy elköltelni a LE-det 15% alatt.

A támdólistámban ott van, hogy 10 percen belül 4 szövitársadat támadtam, az direkt rátok szűrtem (HT nap). Tudtam, hogy hamarosan feljössz és tudtam hogy trükközni fogsz. Kidobott a lista és támadtam. Hogy éppen epiket vagy akármit is ütöttél nem tudom, majd a vizsgálat kideríti (az is lehet bug, nem érdekel, az érdekel hogy csalással vádolsz - nem először). Nagyon szokszor nem tudtalak elkapni (ha így lenne az összes HT napon elkaptalak volna), most és még párszor igen (szerintem 5-nél több nagy rablásom nem volt ellened). Hűűű, képzeld ez ilyen játék, aki százezrekkel hazárdírozik az néha beszívja, az ilyen kattingatós hülyegyerek miatt mint én.

A bukott LE-d elgondolkdotató (összesen nincs fél misi mint amit állítasz, nekem ennek kb 4x-ese). Tudom szinte mindent én raboltam le, talán másokat visszatartott a szkarád (én lexarom ha LE-t szagolok, msot is buktam 40-et), meg el kell ismerni ügyesen iszogatod a gyógyitalt, és vigyázol a LE-dre, és azért tegyük hozzá hogy top kari vagy Te is, aki talán nem szokott hozzá, hogy naponta rabolgassák. Megmondom mi a te bajod: nem tudsz veszíteni. Meg nem tudod megtanulni hogy ha 15% alatt vadászol, és nem költöd el a lét amikor felbukkansz, akárhogy trükközöl előbb-utóbb megszívod, mert -szerencsére- nincs 100% védelem.

A csalókat én rühellem a legjobban elhiheted, mert amit én gömbözéssel, karilapnézegetéssel, listák frissítgetésével érem el, azt lehet más scripttel fél perc alatt (bár kétlem hogy eredményesen lehet ilyet csinálni, mert elég összetett dolog ez) és ez felbosszant. De sokkal jobban felbosszant, hogy magadfajta "emelt fővel tudok veszíteni" emberek egy kalap alé vesznek velük.

És végül: A rágalmak amiket nem előszőr írkálsz nekem pm-ben (és amik nem tűrnék meg a fórumfestéket) minden határon túl mennek, kezdetben türelmesen válaszolgattam erre, még tanácsot is adtam, de most túlléptél egy határt. Ez egy játék, és nekem a játéktól elveszik a kedvem az ilyemsik.

A kivizsgálást vállalom, sőt ragaszkodom hozzá, viszont utána remélem büntetlenül a továbbiakban nem növeled a vérnyomásom az arcátlan megjegyzéseiddel.

Aurri


Azért be írnád mely szavak azok a fórumfestéket nem tűrők?
A csaló, esetleg mikor elragadtattam és egyszer büdös rohadék csalónak neveztelekre gondolsz?
Igazad van nem szeretek veszíteni, mivel sose nyerek //szinte semmiben soha még aprókat is alig /egy ilyen jó nagy átlag pali átlag élettel átlag frusztrációval// ezért vigyázok hogy ne bukjak és rosszul fogadom ha olyan nyer aki szóban folyton állítja hogy tiszta de mindig "érdekes"dolgok történek körülötte.
Ha tiszta vagy hááát gratula!!
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5.55
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4050. hozzászólás - 2012.05.14. 21:19:09 (Válasz Texex #4043 hozzászólására.)
A legegyszerűbb, ha írsz a már említett címre, ott majd az illetékesek kivizsgálják. Addig is próbálj variálni egy kicsit: 1 órával a 15% kijövetel alól igyál gyógylöttyöt pl. Vagy ha lehetőséged van rá, akkor variáld széles skálán a vadászataid idejét.
Ha ezek ellenére is rendszeresen mindig másodperceken belül levámol, akkor megalapozottabb lesz a gyanúd.
Egyébként azt még megjegyzem, hogy ennyi alapból kevés, hogy valakit tételesen csalónak tituláljunk, ráadásul most a játék egyik legjobb pókjáról beszélünk, aki tud egyet s mást erről a taktikáról..
Pontszám: 8.41
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4051. hozzászólás - 2012.05.14. 21:20:43
Hé, Tex, nem gondolkodtál el azon, hogy Aurri egyszerűen csak jól játszik, Te meg nem jól? Ennyi:D
Pontszám: 6.50
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4052. hozzászólás - 2012.05.14. 21:24:07 (Válasz Chana #4048 hozzászólására.)
Másolja mind!! Még káromkodni se szoktam rendesen, csak olyan vissza fogottan.
Ha pihire küldenek még is ennyiért legalább lesz okom abba hagyni vagy kivárni míg végre elhagy 10szinttel.

ÓÓ tudom én hogy kéne játszani, csak messze nem tudok annyit pazarolni a játékra, mint egyes szerencsés, nálam jobb módú emberek. Ez van.
Amugy ha megnéznél és utána nyilatkoznál lehet kevesebbet írnál marhaságot.

Chana azt látom hogy céhtársa vagy , esetleg más kapcsolat is van hogy ilyen bőszen nekem estél főleg hogy eddig még a fórumon se voltál mind a 10 hozzászólásoddal ?
A hozzászólást Texex módosította 2012.05.14. 21:30:25-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.28
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4053. hozzászólás - 2012.05.14. 21:25:44 (Válasz Chana #4044 hozzászólására.)
Texex haragjában nem mérlegelt, hogy lett volna jobb lehetősége is (elkölteni), mint felbukkanni pár másodpercre egy olyan csúcsragadozó karmai előtt, mint Aurri és olyanokat írt amit talán utólag bánni fog. De hogy te teljesen higgadtan kiröhögöd és lelúzerezed a másikat az szimplán seggfejség.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4054. hozzászólás - 2012.05.14. 21:30:26 (Válasz Ywgarrd #4050 hozzászólására.)
Aurri, mint legjobb pók Engem még egyszer se rabolt le (azt hagyjuk, hogy fele annyi szintje van és lehet, nem is azonos világon )

Egyébként rég volt már áldozat vs pók csata. Egyetlen fix megoldás van. El kell költeni. Másik nem annyira fix. AF pontot kell rákölteni. Harmadik még kevésbé fix az italozás.
Megvallom, Aurriról én se tudom elképzelni, hogy scriptezne.
Pontszám: 7.56
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4055. hozzászólás - 2012.05.14. 21:32:14 (Válasz Quellon #4053 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.05.14. 21:25:44
Texex haragjában nem mérlegelt, hogy lett volna jobb lehetősége is (elkölteni), mint felbukkanni pár másodpercre egy olyan csúcsragadozó karmai előtt, mint Aurri és olyanokat írt amit talán utólag bánni fog. De hogy te teljesen higgadtan kiröhögöd és lelúzerezed a másikat az szimplán seggfejség.



Megtisztelsz
Pontszám: 6.63
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4056. hozzászólás - 2012.05.14. 21:33:31 (Válasz Texex #4052 hozzászólására.)
Semmire nem mennél vele, te nem pók vagy, ha el is hagy 10 szinttel cefet gyorsan behozod

Amúgy régi szép időkben nekem is volt egy ilyen köröm Sötét Ösvényben. HT-s nap, iszonyú sok felgyűlt csp, vadászat. Úgy gondoltam elvadászok mindent, majd a végén elköltöm. Böngésző egyik lapra megnyitva vadászat, másikra epik, had szóljon.
Vadászok, ital, epik, örülök, vadászat, ital, epik, örülök, vadászat, ital, Bedzsik, nem örülök.
Kb 4-5 másodperc volt. Később Beho taliról kiugorva éhség miatt együtt hamburgereztem vele a Mackieben, elmondta, hogy nézett is mint Rozi a moziban, mert csak azt látta a Tp-im nőnek és nem költök, nem költök, nem költök, semmi nem változik... HT-s nap miatt meg ilyenek amúgy is több támadó, de akkor már rágörcsölt a dologra. Mivel ugyanolyan itallal, kb ugyanolyan életerő szint mellett szoktam feldobni magam határ fölé, egyszerűen matekozott meg gondolom rágörcsölt a kritikus időszakban a támadás gombra, portyaablakra vagy mittomén honnan nyomta.
Konklúzió1: a hiba az én készülékemben volt (nyaktól felfelé )
Konklúzió2: tanultam a hibámból és tisztességesen odafigyeltem a leköltésre. Ha elhívtak vadászat közben valamerre, akkor addigi LE függvényében vagy lelőttem a vadászatot és költöttem, vagy lelőttem a vadászatot, gyógyitaloztam, visszaverettem magam és reménykedtem, stb, stb.
Ja és én speciel akkor gratuláltam Bedzsiknek Nah mindegy, mindenki másképp csinálja
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.58
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4057. hozzászólás - 2012.05.15. 01:00:55
Texex!

Teljesen egyszerű, egy olyan kis progit használnak, amibe beírod a karakterszámot, és hogy hány mp-ként támadjon, aztán mikor sikeresen betámad a progi, pityeg egyet, megnézed mi történt, és lám, raboltál nagyot, nem kell ülni a gép előtt, csak beállítod és kész, lehet filmet nézni meg ilyesmi.

Persze akik ezt használják, azok a legnagyobb álszentek, és verik magukat a fórumon, hogy igen, tessék engem kivizsgálni, mert nagyon jól tudják, hogy ez a kattintatós mese megállja a helyét. Anno jókat nevettem, azon a V1-es top rabló karakteren, aki mindig itt a fórumon verte magát, hogy ő ott ül és nyomkodja a gépet, ő a becsületes játék mintaképe, és hogy nem kell hozzá más csak türelem és gyors internet. Vicces volt, hogy miközben együtt söröztem egy ilyen "türelmes kattintgatós emberkével", hazaérve láttam, hogy lerabolta az egyik szövitársamat, miközben velem volt, és nem láttam a kezében számítógépet, vagy ilyet, csak söröskorsót

El kell fogadnod ezt, ők nagy mellénnyel verik itt magukat, te pedig semmit nem tudsz tenni, mert nem tudod bebizonyítani. Hidd el, én egyszer megpróbáltam, és nem sikerült. Költsd el a lét, az a tuti, vagy állj át te is erre a játékra, kevesebb stressz, több szabadidő, több LE.
Pontszám: 7.21
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4058. hozzászólás - 2012.05.15. 02:16:14 (Válasz Rodriguez #4057 hozzászólására.)
hű, ez remélem nem én voltam

Bár korsó soha nem volt nálam, no prob

Egyébként meg sokkal-sokkal több meló van ebben a figyelésben, mint a vadászatban és 15% alatt LÉ elköltésben. Régen volt hogy 3 órát ültem itt és nem volt semmi, csak csomó üres TP
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.15
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4059. hozzászólás - 2012.05.15. 06:51:39 (Válasz LanMaffia #4058 hozzászólására.)
Szervusztok!

Texex: Ha a megérzésem nem csal, támadt már meg párszor engem is Aurri... Mindig lukra futott, talán egyszer nem, de akkor nethiba volt.

Az AF-es képesség, hogy szintenként 5 másodperccel később támadhatnak, mint felérsz, a legtöbb esetben tökéletes védelem. Az elérhető tíz másodperces szünet alatt leveretheted magad, a bukás esálye 1%, ha zsúfolt a VÚ, és nagyon belassul.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.64
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4060. hozzászólás - 2012.05.15. 07:13:28 (Válasz Chana #4044 hozzászólására.)
Te aztán tényleg jó nagy gyökér vagy!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője