Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1281. hozzászólás - 2009.05.21. 08:31:25 (Válasz Birka #1279 hozzászólására.)
Függetlenül, hogy jelenleg legális-e, nem tehetik meg, hogy nem állítják meg őket, mivel ez nem csak a játékosoknak, nekik sem jó
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 3.86
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1282. hozzászólás - 2009.05.21. 08:32:57 (Válasz Mortimer #1275 hozzászólására.)
Bizony az ő zárolásuk és a szövetségi épületek visszabontása mellett lehet, hogy kollektív kizárás kellene az egész szövetségükre. Egyébként én annyira, de annyira örülök neki, hogy most történt mindez, mert 1-2 héten belül esedékes lett volna némi őskő vásárlás. Így legalább nem lesz bukó pénzem benne, ha esetleg tényleg így hagyják - amit nem tudok elképzelni.
V1 Mordred
Pontszám: 5.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1283. hozzászólás - 2009.05.21. 08:33:37 (Válasz Birka #1279 hozzászólására.)
Számodra haszonélvezőként nem az, számomra az, tiszta sor, vádaskodom, zároljanak;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1284. hozzászólás - 2009.05.21. 08:34:22 (Válasz Crimson #1280 hozzászólására.)
Mesterem, ha ez így legális, akkor lehet, hogy nemsokára nem az lesz a cél, hogy valaki az első oldalon legyen, hanem hogy a másodikon De azért majd azon leszek, hogy azon az oldalon előtted legyek
Pontszám: 5
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1285. hozzászólás - 2009.05.21. 08:34:31 (Válasz Zimi #1282 hozzászólására.)
Hasonló a helyzet, amíg meg nem oldják, én se ruházok be.
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1286. hozzászólás - 2009.05.21. 08:35:15 (Válasz Birka #1279 hozzászólására.)
Birka, most komolyan, mégis hol élsz? Persze, hogy legális minden kiskapu, amíg valaki el nem kezdi nagyüzemben kihasználni. Onnantól nem lesz legális.

Vegyük például Ravenwood és a TGY esetét a térkapuval. Legálisan mentek be 1 óra alatt 200x a térkapuba? Persze, nem tiltotta semmi...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1287. hozzászólás - 2009.05.21. 08:35:51 (Válasz Anababa #1284 hozzászólására.)
Majd igyekszem az adott oldal legfelső helyét elfoglalni, hogy egy kicsit elsőnek érezhessem magam:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1288. hozzászólás - 2009.05.21. 08:36:27 (Válasz Zimi #1282 hozzászólására.)
Hát hallod én jól megszívtam, pont most utaltam 5 ropit!
De ha tényleg ez így jó ahogy van akkor több ilyen bűncselekményt nem fogok elkövetni...




Pontszám: 5.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1289. hozzászólás - 2009.05.21. 08:36:44 (Válasz Gyulas84 #1277 hozzászólására.)
Tudod hányan töröltek már a rabszolgázás miatta, mire bekerült a rabszolga ellenes modul?
Tudod hányna töröltek építő karik miatt?
Tudod hányan hagyják abba nap mint nap a PÓK karakterek miatt?

Az emberek szeretnek versenyszellemben játszani, se bajnokin, se kvíz olimpián (scriptezők...), se az aukciós hábanz esélyük sincs. Tolhatják akármilyen jól, sose fognak V1-V2 szervereken labdába rúgni, így inkább törölnek.
Ilyen szempontból sokkal korrektebb a V3, csak az építő karikkal van probléma ugye

Hónapok óta szó van erről a Kreatívról, sőt Nephi be is mutatta, hogy működik, ez kevés volt, valamint ki lett jelentve hoyg ez a skill jól működik, és használata legális, akkor innen mi a fennakadás oka, még mindig nem értem! BÁRKI tolhat ugyan ilyen csatákat, mint eddíg is tolhatott!
Pontszám: 3.84
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1290. hozzászólás - 2009.05.21. 08:39:59 (Válasz Birka #1289 hozzászólására.)
Birka szerintem menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.05.21. 08:40:26-kor




Pontszám: 7.20
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1291. hozzászólás - 2009.05.21. 08:40:09 (Válasz Birka #1289 hozzászólására.)
Jajjmár Birka. Autód is lehet, 130-al is mehetsz autópályán az is legális, a haverodnak dettó. Ennek ellenére mikor 200-al toljátok egymással versenyezve, simán lekapcsolnak a rendőrök....

Mint ahogy piszkavasad is lehet, rendeltetésszerű használatban senkit nem zavar, mégis, ha agyonversz vele valakit ülni fogsz.

A kreatív és a kivégzés egy jó eszköz, ergo Nephila nem mutatott be semmit, most tart annak a bemutatója, hogy hogyan lehet rosszul használni...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.21. 08:40:33-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.57
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1292. hozzászólás - 2009.05.21. 08:45:04
Jajj istenem...itt most nem azon van a hangsúly hogy legális (a provident is legális...), hanem hogy mennyi ember hónapok elért játékát tették semmisé, ezzel a szarral, aminek semmi értelme nincs, nemtudom nekik ebbe mi az élmény...
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.44
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1293. hozzászólás - 2009.05.21. 08:45:17 (Válasz Birka #1289 hozzászólására.)
Tudod hányan hagyják abba nap mint nap a PÓK karakterek miatt?

úgy vélem ez elsősorban egy harcolós/portyázós játék - lehet csak vadászgatni is, csak ennek vannak következményei
a "mit tegyek ha sokan támadnak" kérdéskörről egy egész fórum szól, és valószínűnek tartom, hogy a "kérdezz és mi válaszolunk" valamint jelen fórum átolvasása során is lehet megfelelő információhoz jutni azon vadászó karaktereknek akik a kvízkérdések megválaszolása után hajlandóak az ott megjelenő "látogass el a fórumra" gombra rákattintani
békés vadászgatásra - elhiszem, hogy van rá igény - ott van a V3
Pontszám: 7.67
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1294. hozzászólás - 2009.05.21. 08:46:53
Szerintem ami itt megy az már felesleges szájtépés.
Jól meggondolt végleges álláspontra lenne szükség Miklóséktól.
Vagy büntetés vagy jelentsék ki, hogy ezt így szabad és részükről le van zárva, mert akkor neki kéne állni mindenkinek összerántani a VU-haverjait és minél előbb alkalmazni a technikát. Lássuk be, ennek csak két befejezése lehet: mindenki így fog játszani vagy senki.

Szerintem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1295. hozzászólás - 2009.05.21. 08:47:15 (Válasz Birka #1276 hozzászólására.)
Birka én örülök hogy örülsz a szellemi terméked napvilágra kerülésének, mi több a többi régi motoros arcán látható elkeseredésnek is. Viszont azon ez nem változtat, hogy bizony a felhasználási feltételek szándékos megsértése. Csak nem gondolod hogy ilyen arcpirító megoldást a játékvezetés annyiban hagyhat? Nem tiltja szabály az érdemtelen és kiugróan magas LE szerzést saját alapon?
Szándékos és játékidegen duplafarmolás, csak nem egy IP-címről. Logot, majd bant nekik. Az érintett szövetségek nyilatkozzanak, vagy ha a fórumlogjaik alapján kiderül hogy valóban részük volt a dologban, szintén kapjanak lepirítást.
A döntetlennel felesleges párhuzamot vonni. Az majdhogynem több erőforrást követel mint amit belefektetsz. A VU nem susmus klub, noha odafenn nyilván vannak más opciók az unatkozások után.
Pontszám: 8.13
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1296. hozzászólás - 2009.05.21. 08:47:41
most látom, lecsúsztam a 8. helyre pedig éjfélkor még a 6. voltam bruhubruhubruhu
Pontszám: 5
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1297. hozzászólás - 2009.05.21. 08:47:55 (Válasz Morroch #1294 hozzászólására.)
Harmadik lehetőségként pedig a "tömeges játékelhagyás" is felmerülhet
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1298. hozzászólás - 2009.05.21. 08:47:59
Cave, te el vagy szállva picitt
Autópályán 130km/h a KORLÁT, A piszkavasnál a törvény tiltja a gyilkolást, ráadásul ha előre szólsz a rendőröknek, hogy gyilkolni fogok, vagy 200-al fogok menni az autópályán, akkor valszeg jelzik feléd, hogy TILOS bazm es ez és ez a várható retorziója.

Éppen ezért lett jelezve a kreatív is ELŐRE!!! És hivatalosan is LEGÁLISNAK lett nyilvánítva, innen hőbörögni max azon szabad, hogy TE kimaradtál a buliból és NEM te csináltad meg, de bármikor megcsinálhatod még ugye...

Nephi 150k közüli rablása is tök véletlen "spontán" agyonverés volt, ahol bemaxolt a 85-ös kivégzés, és pont annak a karinak pont akkor volt 20. szint környékén 80k léje éppen véletlenül mi? Crimson legalább hüjének ne nézzük egymást, egyszer egyszer elhiszem hogy bemákol valaki, de hogy folyamatosan, az már nehezen hihető...
Pontszám: 4.04
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1299. hozzászólás - 2009.05.21. 08:48:35
Tőlem V4-n lehet szabályos és akkor mindig lesz a portyában LE, mert mindenkinél kreatív lesz és több millió LE. Érdekes kérdés lesz, hogy hány bájton tárolják a LE-t Miklósék és kiakasztható-e. És járulékosan már 10. szintre mindenkinek 1000-s TÖ-je és SZÖ-je lesz, király.
Mellékesen: nyilván az sem véletlen, hogy nevenincs szövetségek, nevenincs emberei álltak ennek neki, talán mindenki más érezte, hogy ez azért nem kóser, és nem lehet ez a játék célja.
V1 Mordred
Pontszám: 9.17
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1300. hozzászólás - 2009.05.21. 08:49:21
Mondjuk a kvíz téma is megér egy misét, legutóbb a földhöz vertem a seggem örömömben, hogy sikerült hibátlanul kitöltenem emberi idő alatt, amivel az első kvízolimpia idején még első lettem, most meg a dobogóra sem fértem fel... adatbázisokkal nem versenyezhetek:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője