Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűSzilárdFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
61. hozzászólás - 2008.10.14. 11:44:28 (Válasz tramenes #4 hozzászólására.)
Építés miatt eddig csak olyan karakter lett törölve, aki másikkal együtt lépett be ugyanarról a gépről és nagy köztük az épített LE összegek differenciája. Más szóval, ha két barát egy gépet használ, aligha lesznek törölve, hiszen arra kicsi az esély, hogy közülük az egyik mást se csinál, csak építget, segíti a másikat.
Pontszám: 7.33
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
62. hozzászólás - 2008.10.17. 19:47:43
Sziasztok!

Nekem is lenne olyan "problémám", h a párommal egy gépről játszunk (ő Szauron) és elég nagy köztünk a szintkülönbség. A ráadás az, h egy szövetségben vagyunk, de ez azért van, mert mindkettőnknek ugyanaz a horda tetszett, és én vagyok a szövetség alapítója, így gondoltam, h akkor már legyünk egy helyen... Sokszor mi is egymás után járunk vadászni, de sosem támadjuk ugyanazokat a játékosokat, ez a szintkülönbség miatt sem lenne lehetséges Remélem ez még nem elég a kirúgáshoz, mivel mindketten nagyon megszerettük ezt a játékot

Üdv: Sorseress2 (és Szauron)
Sorseress2
Pontszám: 5
irritálóBlobovFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
63. hozzászólás - 2008.10.18. 17:30:13
Ez a kvízkérdés a Netikettnél veri ki a biztosítékot:
Hány megye van csonkamagyarországon?
20
19
18
21
Pontszám: 4.10
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
64. hozzászólás - 2008.10.18. 19:10:26
Pár napja komolyabban el kezdtem nézegetni a toplistát és elszomorító mennyi építő karakter van.

Nem lehetne valahogyan gyorsabban kiszűrni őket? Mert nagyon bosszantó, hogy akik rendesen próbálnak meg felépíteni egy klánt azok minimum 20-30k LE hátrányból indulnak a csalókkal szemben.

Azt nem hiszem el, hogy akinél csak buzogány van, 140-es a tulajdonságösszege és már több, mitn 5k-t épített az nem ilyen karakter.

Illetva a FIatal VÉgzeturak SZövetsége is gyanúsan csalós. Ha tévedek akkor lehet kövezni és szívesen bocsánatot kérek.
A hozzászólást Ricardo módosította 2008.10.18. 19:13:46-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.33
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
65. hozzászólás - 2008.10.18. 19:15:53 (Válasz Blobov #63 hozzászólására.)
Valóban, nincs olyan hogy csonkamagyarország. Olyan van, hogy csonka Magyarország, de olyan van.
Pontszám: 3
irritálóTrockijFérfi
Végzetúr tehetség
234 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
66. hozzászólás - 2008.10.18. 19:35:17 (Válasz Blobov #63 hozzászólására.)
Idézet: Blobov - 2008.10.18. 17:30:13
Ez a kvízkérdés a Netikettnél veri ki a biztosítékot:
Hány megye van csonkamagyarországon?
20
19
18
21


Ezt jelezd a Kvíz menüpontban vagy Hatsepsut - nál és törli.. no meg el tudja tiltani a kérdésírót a további kérdések megírása alól..

T.
Pontszám: 3.67
fórumozóBhaalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
67. hozzászólás - 2008.10.18. 22:55:13 (Válasz Delicatesse #53 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Bhaal módosította 2008.10.18. 22:59:04-kor
V1 : IQ Betyárok, bhl_
V3 : Illuminati: Rubra Manifestatio, bhaal
Pontszám: 1.67
fórumozóBhaalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
68. hozzászólás - 2008.10.18. 23:01:31 (Válasz Liadas #60 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2008.10.13. 22:59:18
Idézet: Trockij - 2008.10.11. 16:46:11
Idézet: Delicatesse - 2008.10.11. 10:21:43
Ez a szövi is érdekes:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=282


Mi ezzel a baj? sztem teljesen rendben van

Üdv, T.


Hogy lehet valaki ilyen idióta hogy egy ilyen játékban reklámozza a füvet?


Ezt valaki magyarázza már el nekem legyen szíves!
Én alapítottam ezt a szövit, nem értem mi vele a baj, és nem hiszem, hogy reklámozok bármit is, főleg nem füvet...
És miért vagyok idióta?

.bhl
A hozzászólást Bhaal módosította 2008.10.18. 23:04:45-kor
V1 : IQ Betyárok, bhl_
V3 : Illuminati: Rubra Manifestatio, bhaal
Pontszám: 8.33
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
69. hozzászólás - 2008.10.18. 23:15:59 (Válasz Bhaal #68 hozzászólására.)
Szerintem semmi baj vele. Ne foglalkozz vele, ha a készítők úgy találták rendben van, akkor rendben van. Ennyi.
Pontszám: 5
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
70. hozzászólás - 2008.10.18. 23:26:54 (Válasz Bhaal #68 hozzászólására.)
Idézet: Bhaal - 2008.10.18. 23:01:31

Ezt valaki magyarázza már el nekem legyen szíves!
Én alapítottam ezt a szövit, nem értem mi vele a baj, és nem hiszem, hogy reklámozok bármit is, főleg nem füvet...
És miért vagyok idióta?

.bhl


a kerdeses szovetseget mar kozben toroltek. igy mindenkinek a sajat szovetsege jelenik meg. asszem
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
fórumozóBhaalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
71. hozzászólás - 2008.10.18. 23:31:04 (Válasz Syck #70 hozzászólására.)
aham, akkor indokolatlanul kellett bevennem nyugtatót.
V1 : IQ Betyárok, bhl_
V3 : Illuminati: Rubra Manifestatio, bhaal
Pontszám: 5
irritálóOrizaNő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
72. hozzászólás - 2008.10.20. 15:33:56
Minap láttam a portya-listámban egy Anyad nevű karaktert!
Ez rendben van így, és csak én vagyok érzékeny ezekre a dolgokra?
Szívem szerint törölném! (a "tök mindegy milyen" játék-szerveremen az ilyen nevet ip-bannal jutalmazom!)
A hozzászólást Oriza módosította 2008.10.20. 15:34:52-kor
Pontszám: 3
kedvelt tagDarunFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
73. hozzászólás - 2008.10.21. 02:58:25
Líthas!

Megint csak az első oldalig jutottam mert a mocskolódásra kevésbé vagyok kiváncsi. Én megértem ezt a szolgázás dolgot, de van más hasonló játék is, ott meg tudták oldani hogy a szolgázás ne nagyon működjön. Gyanítom itt kevésbé lehet ezt kiküszöbölni! Megjegyezném azért hogy nem mindenki szolgázásra használja a több karakterét. Most persze az jön hogy senki nem vallaná be hogy egynél több karaktere van, én úgy gondolom hogy nem érdemes kockáztatnom az egy karakteremet azért hogy unfair módon előnyre tegyek szert! Nem álszenteskedni akarok! De érdekelne hogy van e megkülönböztetés multizás terén! Csak mert még nincs egy hónapos a játék és már is több mint 5000 tagja van4 Ne mondja nekem senki hogy itt egy multis sincs! Én több online játékkal is játszok de olyan beálítottságú vagyok hogy nem lennék képes arra hogy az egyik karakteremmel a másik rovására erősödjek! Egyébként is, itt van több mint 5000 másik karakter, ha két karim lenne, akkor is fejenként 2500 Végzeturat üthetnék! Én pl amint lehet, indítanék majd második karaktert mert szeretném kipróbálni más klánokkal is a játékot és az is érdekelne hogy milyen más irányba lehet fejleszteni egy karaktert!

Darun/Syned
A hozzászólást Darun módosította 2008.10.21. 03:02:06-kor
Pontszám: 5
irritálóBlasphemyaNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
74. hozzászólás - 2008.10.22. 12:58:34
Üdv!

Ha mindenáron meg akarjuk őrizni a játék tisztaságát, akkor hogyan lehetséges az, hogy a fejlesztők is játszanak??? Azt hiszem, ők kicsit jobban tudják, mit, hogy, meddig is miért kell csinálni! Ilyet még életemben nem hallottam.. Ha 2 karakter súlyos csalás, akkor ez milyen kategória?! Főleg, ha még szövetséget is alakítanak és a normálfelhasználók előtt behozhatatlan előnyre tesznek szert...
" Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, kedvesen és megbocsájtóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném."
Pontszám: 1.90
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
75. hozzászólás - 2008.10.22. 13:01:06 (Válasz Blasphemya #74 hozzászólására.)
Idézet: Blasphemya - 2008.10.22. 12:58:34
Üdv!

Ha mindenáron meg akarjuk őrizni a játék tisztaságát, akkor hogyan lehetséges az, hogy a fejlesztők is játszanak??? Azt hiszem, ők kicsit jobban tudják, mit, hogy, meddig is miért kell csinálni! Ilyet még életemben nem hallottam.. Ha 2 karakter súlyos csalás, akkor ez milyen kategória?! Főleg, ha még szövetséget is alakítanak és a normálfelhasználók előtt behozhatatlan előnyre tesznek szert...


atlagalattiak a karaktereik, ahogy nezem meg csak szovetsegbe se leptek be.
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
irritálóBlasphemyaNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
76. hozzászólás - 2008.10.22. 13:10:00 (Válasz Syck #75 hozzászólására.)
Akkor jó tippeket adnak a kis cimboráiknak...
" Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, kedvesen és megbocsájtóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném."
Pontszám: 1.50
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
77. hozzászólás - 2008.10.22. 13:17:05 (Válasz Blasphemya #76 hozzászólására.)
Idézet: Blasphemya - 2008.10.22. 13:10:00
Akkor jó tippeket adnak a kis cimboráiknak...


Igen, altalaban ez igy van Egy ido utan a jatekosok sokkal jobban ismerik a jatekot mint a fejlesztok
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 7.25
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
78. hozzászólás - 2008.10.22. 22:40:09 (Válasz Oriza #72 hozzászólására.)
Kedves Oriza!
Nem vagy egyedül, én sem igazán fogom fel az ilyen dolgokat! Bár tutira túllihegett a dolog, ha két nap után a kutya nem reagálta le a dolgot, a karakter pedig továbbra is vígan éldegél...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
79. hozzászólás - 2008.10.23. 18:33:54
Kéne valamilyen ismertető a helyettesítés módjára, szabályaira.

A négynapos ünnepekre elutazott egy szövetségi társam, és megbízott, hogy addig is figyeljek a karakterére. Mind ő, mind én jeleztük ezt mailban, választ hogy ez nem gond-e, még nem kaptam. De biztos nem egyedi eset a miénk, és ha a játék egy, vagy akár több évig fog tartani, akkor mindenkinél lesz elutazás, síelés, karácsony, nyaralás miatti szünet. Nem lehetne ezt valahogy intézményesíteni, mint más online játékokban? FAQ, hogy ilyenkor mi a teendő, pl. mindketten erre és erre a mailcímre jelezzék, max. egy hét lehet, közben nem lehet ugyanazt támadni, stb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
80. hozzászólás - 2008.10.24. 18:06:54 (Válasz Fatali #32 hozzászólására.)
Idézet: Fatali - 2008.10.07. 13:25:54
Heló!
Inditottam 5 karaktert amiböl 3-at a mai napon zároltak, teljesen jogosan.

sajnos tul sok idöm volt mostanában, ezért csináltam ezt a csunya dolgot, mentségemre szolgáljon hogy külön külön vittem a karikat, LE-áttolás nem volt képben, igaz néha a kicsiket levertem hogy tudjanak békében vadászni.

az 5 karakterem neve.
Szpritni Birsz (Smaragd Forrás)
Csodálatos Kiszel Tünde (Elit Horda)
Féreg
Bélyeggyüjtő Béla
Fotelrokker

az utolsó 2 karakter nem lett zárolva, az igazság érdekében kérem azokat is szankcionálni

Most akkor világositson már fel valaki légyszi, hogy van az, hogy Szpritni Birsz még mindig ott virit a Smaragd Forrás-ban 50k feletti épitéssel és egy szál buzogánnyal, Csodálatos Kiszel Tünde pedig a Káosz és Vér oszlopos tagjaként harcol. Bár a többi karakter sincs se törölve, se zárolva, ezekre nem vesztegetnék szót. Akkor most a multizás megengedett? Vagy csak Fatalitól valaki kegyesen átvette az épitő rabszolgát, ne vesszen kárba a munkája? Piramist épitenek, vagy mi?
Pontszám: 8.83
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!