Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1901. hozzászólás - 2009.05.22. 19:59:28 (Válasz cirip #1899 hozzászólására.)
Igazad van...ezt nem lehet bizonyítani....evvel le is zártam a vitát. Ilyen dolgokat sajnos csak megérezni lehet és ezt az is tudja aki csinálja!
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 2.18
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1902. hozzászólás - 2009.05.22. 20:01:04 (Válasz Kundi #1900 hozzászólására.)
vote
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1903. hozzászólás - 2009.05.22. 20:04:42 (Válasz oliwers #1901 hozzászólására.)
Rendben, de nekem van bizonyítékom...
itt az "elérhetetlen szövetség" utolsó két órája a támadás listából

Ma, 19:42 Gau84 Sopor Cath A Flame Gau84 győzött
Ma, 19:42 Gau84 DEF az IGAZ Gau84 győzött
Ma, 19:26 Gau84 Dark Future Gau84 győzött
Ma, 19:24 AzZaZeL Lylien AzZaZeL győzött
Ma, 19:21 Tsar Mireya Ascani Tsar győzött
Ma, 18:58 Tsar Sopor Cath A Flame Tsar győzött
Ma, 18:57 Tsar KingSelassie Tsar győzött
Ma, 18:52 Natha Tierga Tierga győzött
Ma, 18:48 JóLee Nagycapa Nagycapa győzött
Ma, 18:41 Mágika DirtyFred DirtyFred győzött
Ma, 18:34 JóLee DEF az IGAZ JóLee győzött
Ma, 18:34 JóLee Tierga Tierga győzött
Ma, 18:28 Gau84 Sopor Cath A Flame Gau84 győzött
Ma, 18:25 Gau84 Gloria Gau84 győzött
Ma, 18:25 Gau84 Kalyndra Gau84 győzött

nekem úgy tűnik mégiscsak vannak célpontok....
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1904. hozzászólás - 2009.05.22. 20:10:47 (Válasz oliwers #1901 hozzászólására.)
Nem azért, de kíváncsiságból szűkítettem egy portyalistát lélekőrökre (nem mintha nem bíznék ciripben, tudom, hogy marhaságot beszélsz, csak hogy én is lássam ennyire jól csinálják-e), nos 5 lehetséges célpontot ajánlott fel... Ebből csak 2 a láthatatlan...
Fene tudja, szerintem nagyon mellé lőttél...
Az meg, hogy valaki jól csinálja a dolgát, egy másik kérdés, és nem büntetendő.
(Mivel nem vagyok kamikáze támadni nem támadtam )

EDIT: már 6-ot mutat (Bezzeg egy se döntetlenezik )
De:
Kalyndra 45 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 779 80% Támadás!
DEF az IGAZ 47 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 786 20% Támadás!
Nagycapa 48 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 895 100% Támadás!
Yasha 43 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 666 100% Támadás!
Jaana 50 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 979 80% Támadás!
Dark Future 47 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 830 80% Támadás!
Sopor Cath A Flame 46 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 761 20% Támadás!
Tierga 50 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 1005 100% Támadás!
Gloria 47 Gyémánt Lélekőrök Szövetsége 831 80% Támadás!
Ez neked a nem látszik senki?
A hozzászólást Byzon módosította 2009.05.22. 20:22:45-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.33
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1905. hozzászólás - 2009.05.22. 20:15:38 (Válasz Otoaak #1893 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.05.22. 19:44:45
Erre nincs biztos válasz, az viszont biztos, hogy a szakértelem leírásába csak kb. 1,5-2 hónappal később került be ahhoz képest, hogy a "nagy" nyilvánosság számára is kiderült, hogy növeli a szerezhető LE-t.


Akkor márcsak Miklós válasza segíthet ebben az ügyben!

Ugyanis ha nem volt beépítve minek tették bele, ill ha késöbb tették bele, akkor ismerjék el nem volt jó megoldás, így ki is vehető belőle.

A kivégzés önmagában is táp, ha vki rendesen felhúzza, de ezzel a kombóval "kivégzi" a Végzetúrat! Innenstől tényleg hű lesz a nevéhez : "Kivégzés"!
Pontszám: 7
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1906. hozzászólás - 2009.05.22. 20:25:42 (Válasz Lazarantal #1889 hozzászólására.)
Idézet: Lazarantal - 2009.05.22. 19:39:02
"A játék eleje ota lehet növelni a kivégzéssel a szerzett lét, v ezt közben módosították???"

Válaszotokat előre is köszönöm!

Pls mondja me vki erre a választ!


Igen lehet, csak a legelejen a leirasban nem volt benne, aztan tapasztaltuk, h igy van, rakerdeztunk JVnel, es javitottak a kiirast.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1907. hozzászólás - 2009.05.22. 20:28:35
Ha jól értem arról megy a vita hogy Tierga és Gray belép egymáshoz, és egy ember menedzseli őket...hát ez lehet hogy csak véletlen egybeesés, de:
Ma, 20:11 Tierga Tyson A Xmos Tierga győzött
Ma, 20:02 Gray Byssus Skandar Graun Gray Byssus győzött

Lehet hogy tényleg csak véletlen, de az is lehet hogy tényleg egyszer ütött Gray-el, aztán átment Ciriphez, azzal is ütött akit tudott....bocsi ha nem így van (bár ki tudja bebizonyitani hogy igy van).
Hiéna-ZP

Pontszám: 1.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1908. hozzászólás - 2009.05.22. 20:28:52 (Válasz oliwers #1901 hozzászólására.)
anyám, ez komoly? azon ment multizósvita, hogy valakit nem lehet támadni? még mindig meg tudják lepni az embert. tehát csak a szokásos, a "másik túl jól csinálj és én ezt nem vagyok képes lenyelni, ezért csalást kiáltok, mert ügyes nem lehet" sirámot hallottuk.

eleve rég rossz, ha valaki portyalistából próbálkozik, mert nagyon jól tudjuk, hogy a portyalista még mindig tökéletlen, nem jelez ki mindenkit, akit támadni lehetne... (nekem is van olyan játékos, akit hetente csak egyszer látok. rejtőzködik és nem akkor jön ki, mikor figyelem.)
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1909. hozzászólás - 2009.05.22. 20:39:53 (Válasz Szabinho #1907 hozzászólására.)
most az a gyanús hogy 9 perc eltérés van a két támadás között?

erre most nem tudok mit mondani, elfogadom a bocsánatkérést
Pontszám: 7.20
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1910. hozzászólás - 2009.05.22. 20:44:03 (Válasz cirip #1899 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.05.22. 19:54:23
Gau óránként hármat betámad.


Én csak igyekszem tenni a dolgom

Viszont az az érzésem, hogy hogy átbillentünk oda, hogy már minden és mindenki gyanús és multizók, tutira... kicsit bízzunk egymásban, plíz

Ha pedig valaki úgy érzi, hogy multizás/egymás helyettesítése háborúban esete áll fenn, jelezze azt Miklóséknak, és majd ők szépen kivizsgálják.

Cirip, én magam szinte egészen bizonyos vagyok abban, hogy minden szabályszerűen zajlik. Azok megnyugtatására pedig akik kicsit is kételkednek, majd vagy Miklós, vagy Baraty meg fogja mondani a tutit.
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.22. 20:46:17-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1911. hozzászólás - 2009.05.22. 20:46:01 (Válasz Gau84 #1910 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.05.22. 20:44:03
Idézet: cirip - 2009.05.22. 19:54:23
Gau óránként hármat betámad.


Én csak igyekszem tenni a dolgom

Viszont az az érzésem, hogy hogy átbillentünk oda, hogy már minden és mindenki gyanús és multizok, tutira... kicsit bízzunk egymásban, plíz

Ha pedig valaki úgy érzi, hogy multizás/egymás helyettesítése háborúban esete áll fenn, jelezze azt Mikóséknak, és majd ők szépen kivizsgálják.

Cirip, én magam szinte egészen bizonyos vagyok abban, hogy minden szabályszerűen zajlik. Azok megnyugtatására pedig akik kicsit is kételkednek, majd vagy Miklós, vagy Baraty meg fogja mondani a tutit.


Jaj, hát szívesen látunk, nem azzal van a gond, csak így nem maradt süti a teapartiról másoknak
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1912. hozzászólás - 2009.05.22. 20:46:02
Lehetne kérni, hogy a nem éppen témába vágó adok-kapok PM-be menjen? Azok nélkül is fél nap alatt vagy két oldal hsz összejön...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1913. hozzászólás - 2009.05.22. 20:47:14 (Válasz Szabinho #1907 hozzászólására.)
Háborúban 10 perces eltérésű ütés már multigyanús? Nanee! És mindezt egy topszövetség tagjai állítják? Ilyen társak mellett kezdem érteni, Zacc miért olyan paranoiás néha!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1914. hozzászólás - 2009.05.22. 20:48:42
Nos, az elmúlt pár napban végeztem egy kis kutatást és nagyon komoly eredményre jutottam a multizókkal, csalókkal kapcsolatban.

Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Crimson csal és farmkarakterei vannak, azt persze senki nem tudja, hogy valójában Rubinszemű Éjvirág is az ő karaktere, Malfunction pedig a testvére.
LanMaffia egyenlő Malfunction és Sharpa fia. Sharpa vitte AranyAlmát és Trubloodot, de ez utóbbit együtt Galmuszkkal. Csuhiék ikrek és Tierga mindenkinek az anyuja.
Emellett Anababa és Sameed együtt járnak, de csak a nagybácsi Barrique beleegyezésével.
Barrique viszi még a fia és a volt tanárának a régi szobatársa karakterét: Leinádot.
Petur és Almira ugyanaz, mint Jerikó, aki amúgy az öccse Nasdfilnek, az állatgyilkosnak.

Update - friss infó: Anababa egyébként utálja Lord Sanyi a Janit, akit én is, mert állandóan rommá ver.

Remélem nagyjából érthetőek az összefonódások és akkor még a nagyobb rokoni és multi szálakat nem is említettem
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.05.22. 20:54:01-kor
Pontszám: 9.42
népszerűMat86Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1915. hozzászólás - 2009.05.22. 20:49:04
Ez egy harc orientált játék, szerintem ezt így is kell hagyni. Amit lehet tenni nem a támadót korlátozni, hanem a védekezés lehetőségét biztosítani.

A projekciós ötletem nem tetszik senkinek?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1916. hozzászólás - 2009.05.22. 20:51:49 (Válasz Craslorg #1914 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.05.22. 20:48:42

Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Crimson csal és farmkarakterei vannak, azt persze senki nem tudja, hogy valójában Rubinszemű Éjvirág is az ő karaktere, Malfunction pedig a testvére.
LanMaffia egyenlő Malfunction és Sharpa fia. Sharpa vitte AranyAlmát és Trubloodot, de ez utóbbit együtt Galmuszkkal. Csuhiék ikrek és Tierga mindenkinek az anyuja.
Emellett Anababa és Sameed együtt járnak, de csak a nagybácsi Barrique beleegyezésével.
Barrique viszi még a fia és a volt tanárának a régi szobatársa karakterét: Leinádot.
Petur és Almira ugyanaz, mint Jerikó, aki amúgy az öccse Nasdfilnek, az állatgyilkosnak.


Vazze! Hát kihagytad a lényeget: az egész család nagyapja meg Miklós (álnéven Baraty) aki ha jól tudom a te fogadott fiad

(Nincs eladó sorú lány a családban?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.63
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1917. hozzászólás - 2009.05.22. 20:58:08
Ehh,lebuktam én is...LanMaffia a nagyapám,mikor lopom a szivarjait akkor betámad
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 7.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1918. hozzászólás - 2009.05.22. 21:27:32
Amúgy nekem úgy tűnik, hogy a rendszerben a probléma megoldásával, azaz inkább annak módjával van a próbléma, úgy általánosságban. Ha felmerül valami, amit a játékvezetés is elismer, hogy változtatni kell, akkor az esetek többségében ez úgy történik, hogy a játékvezetés kitalál valamit, és az úgy is lesz... amivel nem is lenne baj, ha a megoldások jók lennének az esetek többségében. Én úgy látom, hogy ez úgy működik, hogy valamit kitalálnak, akkor annak úgy is kell lennie, a játékosok mondhatnák szinte akármit... maximum kis korrekció fér bele, ami még nem teszi jóvá az alap rossz elgondolást, maximum kicsit javít rajta. Pedig a játék már megy 8 hónapja, nem lehet hogy a játékosok jobban látják, hogy hol a hiba, mit kéne csinálni? Mégis csak mi játszunk vele nap, mint nap. Persze, lehet írni különböző programokat, amik tesztelik az ilyen-olyan szituációkat... de olyan programot nem lehet írni, ami emberként cselekszik, és itt van a kutya elásva. Emberek vagyunk, kiszámíthatatlanok, ügyeskedők, kiskapukat keresők, és ami a legfontosabb gondolkodunk, tehát messze több sarkalatos pontját hozzuk ki a játéknak, mint akármilyen program. Szinte már naponta elhangzik valamelyik fórumban, hogy pedig mennyi jó ötlet van a játékosoktól, és mégse valósítanak meg semmit. Véleményem szerint a VU-nak az kéne, hogy ez a dolog megváltozzon, hallgatni kéne a játékosokra, és ahogy Ariel említette előttem, merni belenyúlni a játékba.

OFF: És most következzen a reklám!

Azokon a bizonyos napokon, mikor Sharpa ellátogatott hozzám, és meglepett 2 esetleg 3K sebzéssel, nagyon frusztráltnak éreztem magam, teljesen rossz lett a hangulatom.
De mióta növeltem az egészségem, azóta nem számít a 3K sebzés sem, mert marad még mellette 4K!
Egészség!

A kockázatokról és a mellékhatásokról, kérjük kérdezze meg LanMaffiát!

ON

Egyébként egyszer már én is gondolkodtam azon, hogy törlök, de nem a játék miatt. Azaz a miatt, de újra akartam kezdni, látva azokat a nagy milliós LE diffeket, gondoltam ezt én is meg tudom és meg is akarom csinálni, csak nem volt szívem törölni. Aztán kerestem embert, hogy valaki vegye át, de embert sem talátam, így maradtam. De most már nem bánom, most már új célom van, az élre kerülni, úgy hallottam Sharpa nagyon unatkozik, felmegyek hozzá, hogy ne legyen egyedül. A taktikám pedig az, hogy kivárom, míg mindenki abbahgyja előttem a játékot... Viccet félre téve, arra akartam kilyukadni, hogy észre kéne venni, hogy nem véletlen vannak a tömeges abbahagyások. Valóban jó lenne az élre kerülni, vagy legalább a közelébe, de nem így.... HELP!

helyesírás...
A hozzászólást pityu módosította 2009.05.22. 21:31:36-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.89
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1919. hozzászólás - 2009.05.23. 00:57:01 (Válasz Craslorg #1914 hozzászólására.)
"Crimson... Malfunction pedig a testvére.
LanMaffia egyenlő Malfunction és Sharpa fia. "

Szóval LanMaffia az unokaöcsém, Sharpa meg a sógorom (sógornőm? ). Nice
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1920. hozzászólás - 2009.05.23. 01:05:26 (Válasz pityu #1918 hozzászólására.)
Egyre többen hallatják hangjukat, egyre több okosat elmondva. Előbb-utóbb KELL legyen foganatja.
Ne legyen igaz az alábbi idézet: "el lehet menni..." Gy.F. 2008
Zacc idézet 2009: takarodjanak a többség ellenségei!
Pontszám: 7.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője