Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1781. hozzászólás - 2009.05.22. 14:49:39 (Válasz Solina #1776 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.05.22. 14:45:21
Ahogy latom mar 3 jatekos minuszod van Miklos...


Sok a siras, inkabb gondolkozni kellene, h milyen taktikaval tudsz tenni ellene... szerintem...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.70
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1782. hozzászólás - 2009.05.22. 14:49:59 (Válasz Enchanter #1772 hozzászólására.)
Ultracpesc miatt gyűjtöm(ttem). Ajgatsz, nem alkalmazkodni vagyok lusta, ez már csak az utolsó csepp volt. Rengeteg dolgot kellett volna még fejlesztenem, valahogy nem volt lelkierőm még az egészséget is feltornázni 150-re. Különben se panaszkodásként mondom, tényként közöltem, hogy nekem elég volt. Gondoltam valakit talán érdekel, de ha nem, az se baj. Nem költöm olyan dologra a pénzem, ami semmi pozitív élményt nem hoz. Csak piros portyaablakot nézegetek egész nap. Mások ügyesebbek voltak, ennyi. V3-on még megtalál aki esetleg keresne, megpróbálok ott másképpen fejleszteni.

Üdv.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.60
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1783. hozzászólás - 2009.05.22. 14:50:18 (Válasz Miklós #1766 hozzászólására.)
Köszönöm! Igaz nekünk már késő (300k-ért drága volt az átgondolatlanság), de legalább a többi ilyen háború normálisabb módon végződhet a hasonló cipőben lévő szöviknek.
Pontszám: 7.20
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1784. hozzászólás - 2009.05.22. 14:51:46
Zacc, eltévedtél ez egy rossz topic, de itt van egy zsepi, tessék.
Pontszám: 5.71
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1785. hozzászólás - 2009.05.22. 14:53:38 (Válasz Moderator #1778 hozzászólására.)
Tehát ebben a játékban CSAK az játszon aki napi 24 órát online, és CSAK azzal tölti az idejézt, hoyg számolja a 15%-ot, esetleg pók???

Amúgy minden törlő játékosnak javaslom kipróbálni a V3-at, ott maxolva van az elvihető lé, és nem picit harcos világ a leírásával ellentétben, mert nincs tétje a portyának, és óriási teljesítmény már egy 100k lés egyenleg is... (Sajnos alap prém azaz heti 6x13huf kötelező...)
Pontszám: 3.86
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1786. hozzászólás - 2009.05.22. 14:59:59 (Válasz Ajgatsz #1784 hozzászólására.)
Leírtam miért ide tettem, tessék egy szemüveg:
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1787. hozzászólás - 2009.05.22. 15:00:04
Birka, csak egy korábbi hozzászólásodhoz fűzném, hogy Egon és Csuhi nem zseni, ez a trükk már egy csomó embernek eszébe jutott, de nem tették meg, (szerintem) mert ellenkezik a portya szellemiségével. Ami az hogy elszeded azt amiért a másik megdolgozott. Lan módszere teljesen ebben a szellemiségben van, sajnos túl hatékony egyes emberek kényes emésztésének.
Pontszám: 7.20
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1788. hozzászólás - 2009.05.22. 15:01:25
Itt csak az játszhat, aki az optimalizálás világcsúcsaként kettő, azaz kettő csp-t az istennek nem áldoz be, (egy turbó oda az ultrára, egy vissza) de a többieket simán bekorlátozná a végtelenségig?
Zsolesz, nem személyes, elnézést, ha úgy tűnik, tényleg nem az, csak most épp téged láttalak "esetleírni".

Sajna nem vagyok portyás kari, de lennék szívesen ismét...dögunalom nélküle a játék.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1789. hozzászólás - 2009.05.22. 15:05:06 (Válasz Birka #1779 hozzászólására.)
Birka mily találó név.
Valamilyen mondanivalód is van, vagy a pesszimista világképedből való félresikerült hasonlataiddal fárasztasz mindenkit?!
Mindenki másban leli az élvezetét, de ez azért már kicsit beteg...
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 4.00
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1790. hozzászólás - 2009.05.22. 15:05:38 (Válasz Moderator #1781 hozzászólására.)
Sok a siras, inkabb gondolkozni kellene, h milyen taktikaval tudsz tenni ellene... szerintem...


Eleg vilagosan leirtam, de megy egyszer..: ENGEM NEM ER EL, TUL NAGY NEKI A SZINTEM!!
Ezenkivul van idom masodpercre pontosan leuttetni magam...
De latom a hangulatot, es tudom mi a kockazat, ha ezt a kort Miklos hagyja terjedni..
Es maradnek a virus hasonlatnal... Mi jellemzo a virusra..?! Esz nelkul szaporodik, tamadja a gazdatestet, es ha nem avatkoznak kozbe, sulyosabb esetben megoli, magaval egyutt.. Na jelenleg effele haladunk...
A hozzászólást Solina módosította 2009.05.22. 15:14:45-kor
Pontszám: 5.31
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1791. hozzászólás - 2009.05.22. 15:11:28 (Válasz Birka #1785 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.05.22. 14:53:38
Tehát ebben a játékban CSAK az játszon aki napi 24 órát online, és CSAK azzal tölti az idejézt, hoyg számolja a 15%-ot, esetleg pók???


Mondott valaki ilyesmit?
Azonban belathato, h aki tobb idot foglalkozik vele, annak tobb eselye van nem bukni LE-t, illetve ha a masik oldalon van LE-t szerezni. Ez teljesen normalis, hiszen ez egy online jatek, ahol emberekkel jatszol. Lehet biztonsagosan kockas papiron emberek kizarasaval karaktert epitgetni, ott biztosan nem fog senki megtamadni, nem lesz LE veszteseged ezaltal, csak ha mazo vagy, es sajat magadnak beirkalod. Azonban ha naponta csak ketszer lepsz be, egyszer elinditani 20 vadaszatot, egyszer meg megnezni, h mi tortent 20 vadaszat alatt, es ne adj isten a masodik belepesedkor mar 15% folott van az eleterod, akkor szamithatsz ra, h az emberi tenyezo kozbeszol, es bizony megtamadtak. Ha ez nem tetszik, akkor marad a kockas papir...
A hozzászólást Moderator módosította 2009.05.22. 15:12:07-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 9.29
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1792. hozzászólás - 2009.05.22. 15:11:31
Én szabdítottam ki a szellemet a palackból, nekem is kell visszadugnom oda.

WillChi és Eskut Demerol Grán nem LanMaffia miatt töröltek. WillChi esetében szerepet játszott a kivégzéses taktika, de Eskut esetében erről szó sem volt. Ők azért töröltek, amiért TrueBlood, Aranyalma, Wurgolx és még sokan mások. Elfogyott a motiváció, ami a játékban tarthatta volna őket. Elfogyott az élmény, a siker. WillChi számára valóban egy nagyobb portya bukás jelentette az utolsó cseppet. Elbukott 20-25 portyányi LÉ-t. Ettől még nem kellett volna törölje magát. Ami őt frusztrálta az pont az, amit itt sokan megoldásként javasolnak. Ha folyamatosan a gép mellett tudsz ülni, akkor el tudod kerülni az ilyen baleseteket. Neki fel kellett állnia pár percre. A gyereke fontosabb volt. Mire visszaért már túl is volt a támadáson. Ehhez egyetlen perc kihagyás is elegendő volt. Neki abból lett elege, hogy a VU minden idejét elrabolja.
Inkább a családot választotta. Eskut esetében más a helyzet. Benne hetek vagy hónapok óta érlelődött ez a döntés. Számára a végső lökést WillChi távozása adta meg, de az okok nagyjából ugyanazok.

Óva intek mindenkit attól, hogy Lex Lanmaffia törvényért kiáltson. Miklós helyesn látja, van lehetőség a védekezésre. Mindenkinek el kell döntenie, hogy mennyit áldoz a biztonságra, és mennyit kockáztat. Talán még az sem nagy baj, ha valaki most elszáll. Októberben Aranyalma 200K szerzett LÉ-je hatalmas elszállás volt. Mostanra ez a mennyiség már csak két napi vadászat. TrueBlood 2M LÉ-je is hatalmas elszállás volt. Ha nem hagyja abba, ott lehetne vele a csúcson, de csak akkor, ha olyan intenzitással játszana, mint most Galmuszk. Ha nem ezt teszi, akkor ugyanúgy visszaesett volna, mint Aranyalma.

Ha szabályokat hozunk, akkor azt ne LanMaffiára, Nephilára vagy Shardullah Sharpára szabjuk. A játékban elvek vannak, amiknek érvényesülniük kell. Ha a játék elbillen, és ezek az elvek nem érvényesülnek, akkor ott helye és ideje van a beavatkozásnak.

Mikre gondolok:
1. Jó-e, ha a játékosok portyával termelhetnek LÉ-t? Ha igen, akkor mennyit?
2. Mi az a mennyiség, ami egy portyában minimum vagy maximum szerezhető, elbukható? Ezt százalékos vagy abszolút összegben célszerű-e meghatározni.
3. Védendő-e az alacsonyabb szintű karakter a magasabb szintű molesztálásától?
4. Védendő az alacsonyabb tulajdonságösszegű karakter a magasabb tulajdonságösszegű molesztálásától?
5. Kapjon-e kevesebb LÉ-t, TP-t az, aki fentről támad lefelé?
5b. Kapjon-e kevesebb LÉ-t, TP-t az, aki gyengébbet támad? Biztos, hogy a szint határozza meg, hogy ki a gyengébb?
6. Kellenek-e korlátok a játékba, vagy legyen korlátlan a szabadság?
stb.
Pontszám: 9.40
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1793. hozzászólás - 2009.05.22. 15:19:53
LanMaffia taktikáján kár fennakadni, az első 1-2 alkalom még nyilván sokkoló volt és meglepetésszerű. Mostanra mindenkiben tudatosulnia kellett, hogy állandó veszélyt jelent, akárcsak pár hónappal ezelőtt Galmuszk, TB és Dzsó napi többszöri támadása. Védekezni könnyű ellene, de amíg nem tapasztalja meg az ember a saját bőrén, addig nem veszi komolyan a fenyegetettséget.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.44
népszerűtlenBonarkaFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1794. hozzászólás - 2009.05.22. 15:20:36
Akinek nem tetszik, az töröljön és ágyő!!!!
Egyébként ez kb összesen 15-20 ember lesz és ezek azok, akik nem tudnak elmozdulni a maguk által "jól" kitervelt (LanMaffia és hasonló játékstílusú játékosoktól teljesen eltérő) taktikától, pedig nem lenne nehéz, csal sajnálják a LÉ-t másra áldozni...

Kíváncsi vagyok, hogy összesen a 3 szerveren hány játékos van (csak a V2-n 9000)!!!

Ha ezt beszorzom hárommal, az minimum 27000, ha ebből 20-30-nak nem tetszik 2-3 ember játékstílusa, akkor annak valóban törölnie kell és töröljön is, mert azok az emberek nem az ellenszert keresik, hanem sírnak és másokat is csak felidegesítenek!!!
Pontszám: 3.45
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1795. hozzászólás - 2009.05.22. 15:25:11
bizony velem is van olyan hogy perceken múlik...az a baj hogy a Végzetúr egy oylan pályán mozog ami az erősnek eséylt ad mégerősebbnek lenni(minimális játszással is) a gyengébb viszont pusztul(még akkor is ha 8 órát tötyörög a játék elött)...minden az első 10 szinten dől el..aki ott jólcsinálja az kemény lesz...de egy átlagos játékos nem hiszem hogy 10 szint latt kitpazstalná a léyneget

néha amikor engem si lehúznak 4000 lééből 2000el átfut az agyamon hoyg banyek már a legolcsobb statom is 10 000 körül van...és ha annyiból húzna le a tag akkor azmár 5000 plusz még rá a kreatív legalább 3000nyi léé...

nah mind1...én nemadom fel csak szólok hogy maximálisan megértem azokat akik bedobják a kulcsot...kikapcsolódni szeretnének nem pedig terror alatt élni és az itt felgyülemlett stresszt a családon kitölteni...

ha valki orbitálisan már már inkorrekten erős akkor meg legyen annyi vér a pucájában hoyg felfele támad...mer ez a minimum...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.29
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1796. hozzászólás - 2009.05.22. 15:33:01 (Válasz Dr_Faktor #1795 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.05.22. 15:25:11
bizony velem is van olyan hogy perceken múlik...az a baj hogy a Végzetúr egy oylan pályán mozog ami az erősnek eséylt ad mégerősebbnek lenni(minimális játszással is) a gyengébb viszont pusztul(még akkor is ha 8 órát tötyörög a játék elött)...minden az első 10 szinten dől el..aki ott jólcsinálja az kemény lesz...de egy átlagos játékos nem hiszem hogy 10 szint latt kitpazstalná a léyneget

néha amikor engem si lehúznak 4000 lééből 2000el átfut az agyamon hoyg banyek már a legolcsobb statom is 10 000 körül van...és ha annyiból húzna le a tag akkor azmár 5000 plusz még rá a kreatív legalább 3000nyi léé...

nah mind1...én nemadom fel csak szólok hogy maximálisan megértem azokat akik bedobják a kulcsot...kikapcsolódni szeretnének nem pedig terror alatt élni és az itt felgyülemlett stresszt a családon kitölteni...

ha valki orbitálisan már már inkorrekten erős akkor meg legyen annyi vér a pucájában hoyg felfele támad...mer ez a minimum...


Nem ertek egyet. Kb lvl20ig vadasztam, portyaztam, es probaltam megismerni a jatekot. Most 33 vagyok, es az atlagnal erosebbnek erzem a karakteremet. Nem az elso 10 szinten mulik, ezt biztosan allithatom, joval tobb ideje van mindenkinek kiismerni a jatekot. Ha nekem sikerult felerositenem a karakterem, akkor szerintem mindenki elott ott a lehetoseg, kizarolag rajta mulik, h milyen karaktert epit. Es sosem tamadtam lefele...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.50
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1797. hozzászólás - 2009.05.22. 15:35:29
Eskut Damerol grán voltam. Szeretném leszögezni, hogy LanMaffiának semmi köze a törlésemhez. Ugyan valóban az ő támadása után történt, de ez csak véletlen egybeesés. 4000 le-t vitt el tőlem. Senki sem gondolhatja komolyan, hogy egy a kezdetektől aktívan játszó ember 4000 le elvesztése miatt törli az 50. szintű karakterét.
Tettem okai címszavakban: Átgondolatlan fejlesztések, a portyarendszer hibái, a háborús rendszer hibái, céltalan játék.
A V3-on tovább játszom, mert ott ezek a hibák csak mérsékelten jelennek meg, legalábbis egyenlőre.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.09
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1798. hozzászólás - 2009.05.22. 15:36:54 (Válasz Dr_Faktor #1795 hozzászólására.)
szintén nem voltam sehol én sem alacsony szintén, sőt a mostani karim is csak a kivégzésre épül szinte.

Eskut Damerol grán örülök hogy nem miattam töröltél
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.50
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1799. hozzászólás - 2009.05.22. 15:47:02 (Válasz Bonarka #1794 hozzászólására.)
Idézet: Bonarka - 2009.05.22. 15:20:36
Akinek nem tetszik, az töröljön és ágyő!!!!
Egyébként ez kb összesen 15-20 ember lesz és ezek azok, akik nem tudnak elmozdulni a maguk által "jól" kitervelt (LanMaffia és hasonló játékstílusú játékosoktól teljesen eltérő) taktikától, pedig nem lenne nehéz, csal sajnálják a LÉ-t másra áldozni...

Kíváncsi vagyok, hogy összesen a 3 szerveren hány játékos van (csak a V2-n 9000)!!!

Ha ezt beszorzom hárommal, az minimum 27000, ha ebből 20-30-nak nem tetszik 2-3 ember játékstílusa, akkor annak valóban törölnie kell és töröljön is, mert azok az emberek nem az ellenszert keresik, hanem sírnak és másokat is csak felidegesítenek!!!


Kedves Bonarka!

Te aztán tudod, hogy kell megkedveltetned magad! Legalább a karaktered nevét azért odabiggyeszthetted volna, hogy tudjuk, honnan is van ez a hihetetlen mennyiségű halálpontos adat a tarsolyodban! Biztosan a játék eleje óta játszol, onnan a hatalmas tapasztalat! Én azonban inkább azt feltételezem, hogy kb. 12-14 éves lehetsz, akinek természetes, hogy az interneten a névtelenség mögé bújva ontja magából az okosságokat! Ha nem így lenne, majd elnézést kérek, de addig kérlek világíts rá nekünk, játszani nem tudó embereknek, hogy mit is tegyünk? Jaa, eszembe jutott! Abba lehet hagyni, ha nem tetszik! Úgyis 20-30 ember csupán, az meg semmiség ahhoz a tömeghez képest, aki marad! Lehet, hogy neked lesz igazad! De az nem 20-30 ember lesz, abban biztos lehetsz! Azt is meg tudom neked mondani, hogy kikből fog állni az a réteg, aki be fogja fejezni : felnőttekből, akik ki tudják fizetni, hogy játszhassanak! Csak ők ezt nem tekintik többé játéknak, mivel ha választás elé kerülnek, hogy kénytelenek folyamatosan figyelni vagy kimennek a gyerekkel játszani, biztosan tudom melyiket fogják választani. Aztán a végén itt marad egy csomó Vérpistike, akik egymást fogják gyepálni... Sajnálom, hogy ide jutott ez a játék.
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 7.12
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1800. hozzászólás - 2009.05.22. 15:51:11 (Válasz Petur #1792 hozzászólására.)
A teljesség kedvéért emlitem meg, többen javasolták, hogy a kreativ exploitot úgy oldjuk meg, hogy a plusz LE-t is elveszti az áldozat, igy nem keletkezik extra LE. Ez a megoldás nekem nem tetszett, mert növelte volna a játékosok által elvesztett LE-t. Egyébként kicsit néha nehéz átlátnom a csapongó postok között, hogy valójában mi is a nép akarata (az én feladatom az, hogy ezt teljesitsem, a játékegyensúly fenntartása mellett). De azt látom, hogy most egy kicsit "fúj, pókok" hangulat van. Azt azért ne felejtsétek el, hogy a fenti korlátozás valamilyen szinten érinti a pókokat is - az extrém eseteket kiszűri, levágja.

Idézet: Petur - 2009.05.22. 15:11:31
1. Jó-e, ha a játékosok portyával termelhetnek LÉ-t? Ha igen, akkor mennyit?

Jó (szabadság) de nem árt azért, ha van ennek egy elméleti korlátja.

2. Mi az a mennyiség, ami egy portyában minimum vagy maximum szerezhető, elbukható? Ezt százalékos vagy abszolút összegben célszerű-e meghatározni.

Százalékos mértékben meg van határozva a maximum, ha ez abszolút lenne, akkor ülhetnél 1mil LE-n is, nem számitana -> more tamagochi (de erre való a V3).

3. Védendő-e az alacsonyabb szintű karakter a magasabb szintű molesztálásától?
4. Védendő az alacsonyabb tulajdonságösszegű karakter a magasabb tulajdonságösszegű molesztálásától?
5. Kapjon-e kevesebb LÉ-t, TP-t az, aki fentről támad lefelé?

Igen, igen, és erre számos metódus is van (némelyik talán túlzó is).

5b. Kapjon-e kevesebb LÉ-t, TP-t az, aki gyengébbet támad? Biztos, hogy a szint határozza meg, hogy ki a gyengébb?

A szintnél csak sokkal lényegesebb komplikáltabb és átláthatatlanabb (és túlzottan handicappelő) rendszer lehetséges, tehát jó ez igy.
Pontszám: 8.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője