Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2621. hozzászólás - 2009.08.19. 05:48:33 (Válasz Jager #2612 hozzászólására.)
Idézet: Jager - 2009.08.18. 22:14:00
Küldő:Mayday
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 21:42:21
hogy azt a telibevert jo kurva anyád. nem hagynál már békén a gecibe te kis kockafejü buzigyerek

Vajon erre kéne válaszolnom?


Ez azért durva. Ilyen emberek játszanak? Én szerencsére csak a finomabb beszólásokból kapok, bár van amikor valakinek eldurran az agya

Karakterek adatlapjait meg pont ezért már régóta nem nézem, megnyomom a támadást és kész. Nagyon sok méregzsák van közöttünk, akiknek nem volt gyerekszobája, vagy éppen az életben ért kudarcok miatt itt akar "keménykedni". A "kedvenceim" a frissen indított 1-2. szintű karakterek és üzeneteik. Első lépésben puzzle-jelleggel ki kell találnom, hogy a minősíthetetlen helyesírásával vajon milyen szavakat akart leírni, majd a szavakat próbálom logikai sorrendbe helyezni, hogy végül szótár segítségével megértsem káromkodásukat.
Nem éri meg a fáradtságot, hogy ilyen beszólások akár egy másodpercre is foglalkoztassák az értelmesen játszó embereket.
Pontszám: 5
közellenségK.cs.Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2622. hozzászólás - 2009.08.19. 09:21:37 (Válasz Szabinho #2603 hozzászólására.)
Elvárjuk mindenkitől a normális, civilizált emberhez méltó kommunikációt. A netikett vonatkozik (szövetség, karakter) leírásokra, karakter nevekre, üzenetekre, szövetség leírásokra.
Tilos minden:

* Rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemények, avagy a való életbe átnyúló fenyegetések.




Ez a netikett tehát engem Zord igenis megsértett. Ha nem lesz másként kezelve ez a dolog akkor mindenki azt csinál amit akar!!!! Mindenki ugyanazt a büntetést érdemli!!! Amit nekem irt vissza a csicskázás miatt igenis sétö!!!! Ha én válaszolok ilyet vagy más azt letiltják! Hol van itt az igazság kedves játékvezetö úr??????????
Pontszám: 1.57
közellenségK.cs.Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2623. hozzászólás - 2009.08.19. 09:28:27
Vagy esetleg van pár ember aki a nyelvét másfelé rakosgatja mert ö egy nagy szövetségben van és erös??? Nem az azonos elbirálás a lényeg ugyanabban a játékban??? Még mielött óvodázik bárki szerintem felfogható h ez a megkülönböztetés és látszó is. Letiltanak valakit egy F.U.C.K szóért de aki sérteget lecsicskáz az meg más mert régi,erös szövetségben van!!!!Ezek után ha nem lesz megtorlás egy forintot sem fizetek egy igazságtalan játékért és feljebb fogok menni a jogorvoslatért. Ez igy tisztességtelen! Ráadásul semennyi köze az ügyhöz ...
Pontszám: 1.44
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2624. hozzászólás - 2009.08.19. 09:33:58 (Válasz Almási Viktor #2616 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.08.18. 22:19:39
Hallod Petya sztem ne írd ki hogy fuck, kisgyerekek is játszanak itt, írd inkább hogy tolás azt úgyse vágják.
Meg különben is magyarok vagyunk már csak ezért is jobb a tolás.
Meg nem is zárolnak érte


Vagy írja azt, hogy "figi-figi" Na ha azért zárolnak, akkor megette a fene az egészet.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2625. hozzászólás - 2009.08.19. 09:36:40 (Válasz K.cs. #2623 hozzászólására.)
*Elmorzsol egy könnycseppet...* Hüpp-hüpp. Viszlát!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 9
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2626. hozzászólás - 2009.08.19. 09:42:30 (Válasz Jager #2612 hozzászólására.)
Idézet: Jager - 2009.08.18. 22:14:00
Küldő:Mayday
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 21:42:21
hogy azt a telibevert jo kurva anyád. nem hagynál már békén a gecibe te kis kockafejü buzigyerek

Vajon erre kéne válaszolnom?


En az ilyenekre olyasmit szoktam visszairni, hogy

Ha ilyen szepen kered megyek minden nap
Pontszám: 7.50
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2627. hozzászólás - 2009.08.19. 11:39:15 (Válasz K.cs. #2623 hozzászólására.)
Figyelj, a karaktered lecsicskázása nem egyenlő azzal a sértegetéssel amiről beszélsz. Olvastuk már épp elégszer a panaszod, sokszor elmondtuk mi a baj a kiírásoddal. Ám ha mi még úgy is látnánk, hogy jogtalan a zárolásod sem tudunk mit tenni ez ügyben. Van egy e-mail cím, amire írhatsz bátran, mint az a játékvezetőtől kapott levélben is szerepel.
De már át is kanyarodtunk a jogtalanul zároltak témakörbe, amire szintén van külön topik.

Ha pedig ennyire sért téged mint játékost Zord levele, küldd el valamelyik adminnak, majd elbírálják, vajon tényleg érdemel-e eltiltást.
Pontszám: 8.75
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
550 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2628. hozzászólás - 2009.08.19. 18:21:16
Sziasztok!
Ha találtam egy végzeturat, aki feltehetőleg építő és másodlagos karakter, azt ide kell írni? mármint azt tudom, hogy ide kell, de elég az, ha nagyon gyanús, vagy kell még valami?
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2629. hozzászólás - 2009.08.19. 18:26:16 (Válasz Máté96 #2628 hozzászólására.)
Hát... egy építő karaktert nem nehéz észrevenni. Semmi felszerelés, alacsony tö, építés az egekben. Az viszont, hogy másodlagos karakter.... V3-on eleve sokan építőnek regeltek ismerősök szövijébe, vannak akik eleve taktikából nem foglalkoznak karakterfejlesztéssel az első időkben...

Beírhatod a nevét, legfeljebb kap egy vizsgálatot, de 99%, hogy a világon egyetlen karaktere a játékosnak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
550 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2630. hozzászólás - 2009.08.19. 18:34:08
MalterEmber szerintem tuti építő, bár lehet, hogy nem másodlagos. A felszerelés természetesen a szokásos buzogány, más nincs, alacsony tulajdonságpont, és 30 000 feletti eddigi építés.

Építész555 is hasonló eset a 15 000-rével, csakúgy, mint Építész a 82 313 építésével, pedig csak 11-es szintű.
Ezeket találtam.
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 3
utáltKada76Nő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2631. hozzászólás - 2009.08.19. 18:50:16
Küldő:
Apafej
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 11:43:01
Ne támadj !
Tudom hogy tőlem sok LE-t kapsz
De max. akkor támadj ha a te szövid meg az
én szövim háborúban álnak!
Vagy választhatod azt hogy nem hagysz
békén de akkor az lesz hogy:
-ÚGY HAZAVÁGLAK TE RIBI A SZAROS PECÓDBA
HOGY BEFOSOL !!!!!!!!
elnézést ezek után van még KÉRDÉSED?
Apafej
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2632. hozzászólás - 2009.08.19. 19:28:44 (Válasz Kada76 #2631 hozzászólására.)
francba, túl kicsi
Mindenesetre ígéretes falatnak tűnik a környékbelieknek
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2633. hozzászólás - 2009.08.19. 21:42:11
Küldő:Theisz4
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 18:26:45
szia ne támad a karimat léci
támad a másik karimat
Theisz karimat támad
és ne a gyengét

Bírom az ilyeneket...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 9.29
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2634. hozzászólás - 2009.08.19. 22:20:03 (Válasz Kada76 #2631 hozzászólására.)
Erre csak azt tudom mondani, hogy röhögd képen a csókát és támadd ahányszor csak tudod, hátha megtanul civilizált emberhez méltóan kommunikálni
Ha mégsem akkor írj Baratynak, hogy jegelje a srácot egy időre

Bár ez a levél az egykoron nekem címzetthez képest még egész szalonképes

Ím:

Idézet: Gyulas84 - 2009.06.18. 08:22:15

hülye geci mért öltél meg faszomat a szádba most már folyton támadni foglak mert legyőzhetetlen vagyok csak szerencséd volt buzikám, erősebb vagyok hogy jössz te ehhez ? buzgány geci támadni foglak nem úszod meg !!!!!!!!!!!!!"




Pontszám: 8.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2635. hozzászólás - 2009.08.19. 22:25:12 (Válasz Gyulas84 #2634 hozzászólására.)
Hát azért az nem volt szép tőled, hogy megölted.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.17
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2636. hozzászólás - 2009.08.19. 22:51:37
Sajnos én ilyeneket nem kapok...

Vagyis bocsi,kaptam 1x,de abban nem volt trágár szó.
Kb ennyi volt:
BOCSI HOGY ZAVARLAK DE NEM AKADNÁL LE RÓLAM??????
v2...
A hozzászólást D4vid módosította 2009.08.19. 22:52:34-kor
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2637. hozzászólás - 2009.08.19. 22:51:41 (Válasz Darah #2635 hozzászólására.)
szerintem a kivégzés szövegére értette
Bár mit vár, ha nekem jön 1 szál buzogánnyal és kb 300 ép-vel?
De jó érzés volt, hogy 1 napig személyes szövetségese és jó barátja voltam, ráadásul másnap meggyanusított azzal, hogy feltörtem a karakterét, megtámadtam vele magamat és én írtam magamnak azt a kis "szösszenetet"




Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2638. hozzászólás - 2009.08.19. 23:15:24 (Válasz Gyulas84 #2637 hozzászólására.)
Idézet: Gyulas84 - 2009.08.19. 22:51:41
szerintem a kivégzés szövegére értette
Bár mit vár, ha nekem jön 1 szál buzogánnyal és kb 300 ép-vel?
De jó érzés volt, hogy 1 napig személyes szövetségese és jó barátja voltam, ráadásul másnap meggyanusított azzal, hogy feltörtem a karakterét, megtámadtam vele magamat és én írtam magamnak azt a kis "szösszenetet"


Engem így zároltak travianon (vicces, mert pont most meséltem klántársamnak pmben )

(de másnap már feloldottak persze)
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.19. 23:15:44-kor
Pontszám: 5
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2639. hozzászólás - 2009.08.20. 03:16:07 (Válasz Magmanamus #2502 hozzászólására.)
Sziasztok! Nem tudom ez mennyire illik ide, de ma támadott meg egy 14-es szintű karakter v3-on (én 11-es vagyok) és hát elég meglepő a következő dolog:

Ellenfeled:
Lord Zero - 14. szintű végzetúr

Zsákmányolt lélekenergia: 332.628 !
Elvesztett lélekenergia: 4.544

Nekem ez egy kicsit soknak tűnik. Gondolhatjátok ezzel milyen értékei vannak (tul:307, szak:134). Persze lehet hogy csak jól kihasználja a prémiumos lehetőségeket.
A hozzászólást Magmanamus módosította 2009.08.03. 21:58:32-kor
A hozzászólást Lord Zero módosította 2009.08.20. 05:28:38-kor
Pontszám: 5
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2640. hozzászólás - 2009.08.20. 05:23:26
Sziasztok,

Régen nézegettem a fórumot, de erre a hozzászólásra szeretnék reagálni, pár gondolattal, ha már NÉV szerint emlegetnek.

"Sziasztok! Nem tudom ez mennyire illik ide, de ma támadott meg egy 14-es szintű karakter v3-on (én 11-es vagyok) és hát elég meglepő a következő dolog:

Ellenfeled:
Lord Zero - 14. szintű végzetúr

Zsákmányolt lélekenergia: 332.628 !
Elvesztett lélekenergia: 4.544

Nekem ez egy kicsit soknak tűnik. Gondolhatjátok ezzel milyen értékei vannak (tul:307, szak:134). Persze lehet hogy csak jól kihasználja a prémiumos lehetőségeket.

A hozzászólást Magmanamus módosította 2009.08.03. 21:58:32-kor

Eddig a hozzászólás.
Ezt olvastam a 126.-ik oldalon. (Lord)

Csak egy kérdésem lenne a sokat tapasztaltalt(gondolom ezer éve ezzel játszó barátomtól, aki keni-vágja az egész játékot ). Miért sokallod a 330K LE-t 3000 nyert csatánál? Szerinted sok? Szerintem nagyon kevés, egy 0-t(Zero) simán hozzá csaphatnál ennyi melóhoz. Szerencsére a V3-m békés világ, ezért nagyot senkitől nem lehet szerezni(50-es kreatíval, 30-as kivégzéssel 14-es szinten a rekordom 890LE/4TP!!!!!!!!!). Még mindíg jobb mintha vadásznék, de meg sem közelíti az elöző világokban szerezhető LE mennyiséget. V1. 10-es szint 8949LE!!!!! Szóval, ahelyett h. örülnél, mert amit leveszek az csak a fele a veszteségednek(kreatív 50) vádaskodsz csalással, meg nézzenek utánna...stb. Inkább te nézz utánna a dolgoknak(www. wikidot. com/szakértelmek), mert így hiteltelen lesz a mondani valód Hidd el jobb h. nem találkoztunk a többibe, mert ha ez neked felfoghatattlan (14-es szinten a TÖ-m és szakijaim), akkor rosszul lennél a V1-es 10-es karimtól, aki lényegesen jobb már -4 szinten is!!!

Én nem akarlak bántani, meg semmi, nem ér annyit az egész, de hidd el a V3-n nem lehet akkora különbségekre szert tenni, mint eddig.
Mivel nekem minden LE-m arra megy el, h. a lehető legjobban fejlesszek, nem esik jól ha bekostólsz ilyen alaptalan rágalmazásokkal. A Lord becsületesen szerzett minden LE-t, ha akarod, v. bárki, kérjen vizsgálatot nyugodtan, én már előre tudom az eredményt és a fejlesztők is. Sajna mint minden játékban, itt is vannak akik jobban átlátják a dolgokat, s úgy fejlesztik a karijukat, h. az tényleg jó legyen, ez ellen nincs orvosság(meg kell tanulni ÉP szint alatt vadászni......, nem adok tanácsot), jobbtól kikapni nem szégyen. V2-n(az, az első karim, próba) nálam is van jobb, nem is egy(Halfdan, Tyeoral, Marshall, Pepper. Varacsk, Vadállat....., akit kihagytam attól sorry), s ha kapok tőlük nem vitatom a nagyságukat, mert nem lehet Jók, NAGYON, s szeretnék én is AZ lenni, s ezért nagyon sokat is teszek. Eraman a mesterem, tőle tanultam sok mindent, s igen egy játékban nem lehet mindenki egyenlő, mert akkor elveszik az értelme.

Remélem kielégítettem az értettlenségedet, s azoknak is, akik a C.D.W.-t támadják multizással, meg csalással. Nekünk nincs szükségünk ezekre. Sokadik világunk, vágjuk a dolgokat, s annyira nem is vagyunk sokkal jobbak. Nincsenek építő karijaink, kicsi a kutunk......, nem tudom mi a bajotok. Igen, sok háborút megnyertünk, mert erre áltunk rá, de ebben nincs semmi személyes, v. utálat, harag....., semmi. Van egy olyan opció h. hadüzenet, ezt használjuk, mint mindenki más......... A legdúrvább, h. a kútmérethez képest nem is viszünk sokat(1-30000, esetleg, ha szoros, akkor több), NE SAJNÁLJÁTOK, megérdemeljük. Ti nyomjátok az építést, mi meg harcolunk, s van h. ki is kapunk, ez természetes. Lásd a mostani

Ennyit szerettem volna.
Jó játékot mindenkinek(V1-V2-V3),

Lord Zero
Pontszám: 6.69
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!