Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3081. hozzászólás - 2009.12.29. 13:42:25 (Válasz Crimson #3080 hozzászólására.)
Azér' legalább egy női alteregót is kéne, különben mi lesz ha jönnek az egyenjogúsítási aktivisták?
Pontszám: 9.26
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3082. hozzászólás - 2009.12.29. 14:19:36 (Válasz Meridiath #3081 hozzászólására.)
Válassz nekem egyet, eddig is így ment
(winnie-t nem vállalom :-P)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.50
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3083. hozzászólás - 2009.12.29. 16:58:45
Látom, a Sasszemek éberen figyelnek Gondoltam, időszerű benéznem, reggel óta biztos szóba került a V1-es akciónk, nevezetesen A hét smaragd szamuráj szövetség.
Nos Kedveseim a történet a következő:

Nincs 8 gyermekes család, még rokon is csak két fő van a csapatban, de nem egy háztartásban élnek. Van ellenben egy jó kis csapat, akik ma reggelig UGYANEBBEN a szöviben UGYANEZEKEN a felhasználói neveken tanulták a játékot elég régóta, 30 és 51 szint közötti karaktereikkel. Gondolom az élesszeműek erre is emlékeznek (Ha mégsem, talán a szövi létrejöttének időpontja segíthet).

Mivel ez volt az első szerver, amin játszani kezdtünk, nem ismertük a jó taktikákat, későn kezdtünk fórumozni, sorolhatnám a hiányosságainkat, amik a kezdeti lépésekkel járnak. Ennek eredményeként olyan szinten maradtunk el a fejlődésben, ami már zavaróan sokszor tett bennünket a tapasztaltabbak áldozataivá.
De mi nem írtunk csúnya leveleket a nagy rablóknak, s nem kezdtünk hepciáskodni a saját tapasztalatlanságunkból adódó hátrányok miatt, hanem gondoltunk egy nagyot, s megbeszéltük, hogy ma reggel mindannyian lenullázzuk a karaktereinket, s újrakezdjük a játékot (gratula annak, aki ezt sejtette itt fentebb Szeretnénk kipróbálni, mire jutunk az elmúlt közel egy évben szerzett tapasztalatainkkal.
Tagjaink közül akik éjszakások voltak (páran egy helyen dolgoznak), hajnalban meg is tették, s a többiek is csatlakoztak hozzájuk. Poénból szerettünk volna egymás utáni tagsorszámot kapni, de sajnos a renitensek nem alkalmazkodtak a megbeszélt időponthoz

Ennyi a történet. Nem hiszem, hogy bárki komolyan gondolja, hogy egy-két ember képes ennyi karaktert vinni, ennyi számára őskövet venni, nem ragozom. S mivel ismét egy szöviben vagyunk, még csak nem is tápoljuk egymást, hanem együtt szeretnénk játszani ezen a szerveren is, továbbra is.

Ha ez sért valamilyen szabályt, akkor töröljük magunkat, mert eddig sem simliztünk, ezután sem áll szándékunkban.
Jelenlegi ismereteink szerint azonban nem tettünk olyat, ami tilos.

Egyébként így egy év után ekkora baklövést nem követne el senki szerintem, aki valami nem megengedett dolgot akar csinálni
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.65
kedvencChukkoNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3084. hozzászólás - 2009.12.29. 17:11:03 (Válasz Álomvirág #3083 hozzászólására.)
Nah így már mindjárt más...bár azért elég sokáig fenn maradtatok...én tuti nem siettem volna el ennyire, de így sajnos nem tudtok kútból építeni egy darabig!

8 karakter annyira nem egetverően sok...és nem is muszáj kavicsot venni... Sok sikert az újrakezdéshez...nem mintha Én is ezt tettem volna...
Egy vízcsepp az óceánban...egy buborék a levegőben...egy zafír a többiek között, a többiek között, de az elsők között!
Pontszám: 9.21
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3085. hozzászólás - 2009.12.29. 17:27:28 (Válasz Chukko #3084 hozzászólására.)
Á, nem kellett fennmaradni Speciel én hajnal előtt kelek minden nap.
Igen ez volt a nagy dilemma, hogy mikorra töltjük fel a kutat, mivel most előbb a fejlődésre koncentrálunk. De úgy döntöttünk ezt tesszük, mert így legalább az a vád sem érhet bennünket, hogy 8-as szinten 8-as védőfallal szaladgálunk és hasonlók
Nem muszáj kavicsot venni... szerintem a plusz csp-k miatt muszáj, ha nem akarunk megint egedetlenül lemaradni.
Csak kíváncsiságból (reagálva a "nem mintha én is ezt tettem volna" kitételre): mit tettél volna egy 51. szintű karakterrel, amelynek volt olyan 680 körüli TÖ-e? Igaz, talán egy újabb év alatt valamennyit ledolgozhatott volna a hátrányából, de ahhoz jobb idegek kellenek, mint a gazdájának van

A játékot szeretjük, nekifutunk másként, s majd látjuk mi lesz
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.41
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3086. hozzászólás - 2009.12.29. 18:46:06 (Válasz Álomvirág #3085 hozzászólására.)
Azt hiszem én voltam az egyik nagy rabló, és tényleg be kell valljam hogy külön polc volt a szivemben a szövi számára, mint a legnagyobb szponzoroknak. Való igaz, sosem jött levél, pedig már néha az én szivem is megfájdult - épp ezért örömmel olvasom hogy az a gyanú, amit a multizással kapcsolatban elhessegettem magamtól, ténylegesen téves is volt.

Mivel ezek szerint azt alítom hogy sok kellemetlenséget okoztam mindenkinek külön-külön, ezért remélem/szívből kívánom hogy az újrakezdéssel és a tapasztalatokkal sok-sok sikert tudtok majd a V1-en is beszerezni.
Pontszám: 9.26
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3087. hozzászólás - 2009.12.29. 19:03:46 (Válasz Meridiath #3086 hozzászólására.)
No igen, ismerős a neved a támadási listáról De nincs ezzel semmi gond, ez a világ erről szól, és sokakkal ellentétben mi kulturáltabb megoldásnak tartottuk, ha okulunk a hibáinkból, mint azt, hogy azok miatt másokat kárhoztassunk.
Köszönjük a jókívánságokat, egyelőre bízunk benne, hogy a második kör sikeresebb lesz
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.41
kedvencChukkoNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3088. hozzászólás - 2009.12.29. 19:17:56 (Válasz Álomvirág #3085 hozzászólására.)
Én is töröltem...ezek szerint nem láttad az iróniát a hsz-emben....

Nekem erős karim volt, de újatkezdtem (900 körüli TÖ, 1000 körüli SZÖ) de nem sajnálom...
Egy vízcsepp az óceánban...egy buborék a levegőben...egy zafír a többiek között, a többiek között, de az elsők között!
Pontszám: 9.43
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3089. hozzászólás - 2009.12.29. 19:26:14 (Válasz Chukko #3088 hozzászólására.)
Á, értem. Valóban nem sejtettem, hogy "sorstársak" vagyunk Gondolom, sokan átestek ezen és még fognak is. Nem a V1-en kell ismerkedni a játékkal, az tuti. Mire rájön az ember dolgokra, addigra helyrehozhatatlanul lemarad, aztán marad ez az út. vagy a fikázás. Ez utóbbi azonban csak a... no jó, szóval nem nekünk való
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.45
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3090. hozzászólás - 2010.01.08. 19:57:46
Az ember mindig jobbat var


Küldő:
Hulktwo
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 19:56:05
Te gyökér faszopo kis geci nem tudsz mást támadni csak engem hogy esnél a buszelé!
te nyomoronc geci!
megbaszlak apád hátán te szopadék!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.70
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3091. hozzászólás - 2010.01.09. 07:35:08
Sajnos nem érem el... pedig az ilyen kultúrabajnokokat verném 70+ szintről is... :-D Egyébként nem sűrűn ütök le négy szintnél lejjebb, jobb szint környékén verekedni.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.13
kedvelt tagAtomantFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3092. hozzászólás - 2010.01.10. 09:27:36
Üdvözlet!

Erős a gyanúm, hogy a Begginer nevű karakter valamilyen scriptet használ a játék vezérlésére, vagy esetleg a böngészőjében rejlő lehetőségeket használja automatikus vezérlésre. Ezzel jogtalan előnyhöz juthat és a játékszabályokba is ütközik.
Pontszám: 4.69
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3093. hozzászólás - 2010.01.10. 10:29:22 (Válasz Atomant #3092 hozzászólására.)
Nem te vagy az első, aki megvádolja Begginert. A gyanú kevés, alá kellene támasztanod érvekkel.
Mielőtt nagyon beleélnéd magad, javaslom itt-ott olvass a pók karakterek taktikájáról.
Ha viszont van logikus okod is ezt feltételezni, akkor azt is írd ide, anélkül nem sokat ér a gyanú.
Pontszám: 7.57
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3094. hozzászólás - 2010.01.10. 10:48:42
Én nem hiszem Automatikus vezérlő??? Minek? Az nem tudja, h. te mikor vadászol, azt csak a jó kis PÓK szimat tudja, s utánna már csak egy kis matek, h. mikor kerülsz szint fölé és BUMM, már megy is az áldás Ehhez nem kell progi
Pontszám: 4.40
kedvelt tagAtomantFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3095. hozzászólás - 2010.01.10. 11:15:26
Ami gyanút kelt bennem:

Több ízben fordult elő, hogy vadászat után abban a másodpercben ahogy 15% fölé érek, kapom a támadást. Nincs egy másodperc idő sem újra 15% alá menni sem elkölteni a LE-t
Gondoltam magamban de gyors ez a srác… De én túljárok az eszén…

Vadászgattam, had jöjjön a LE. Csipogó beállítva 5 perccel a 15% fölé érkezés előttre, el ne felejtsem véletlenül. Csipog is szépen, mondom akárhogy figyel ha most iszok egy italt és egyből megyek az epiknek csak nem tud lecsapni hiszen még csak vagy 4,5 perc múlva számít rám. Így is történik ital megisz, egyből katt az epikre (nem volt 3 mp), Üzenet: Nem támadhatod az epiket mert 15% alatt vagy Mondom mivaaaan? Most ittam italt És láss csodát Beginner megint lecsapott…

A pók típusú karakter (jelen esetben Begginer) figyeli a vadászgató karaktereket, másodpercre pontosan tudja tehát, hogy mikor jönnek 15% fölé. De ezt a taktikát a fent leírt módon nagyon könnyű kivédeni… Egy okos kis script azonban könnyen segít ha egy előre beállított időintervallumban folyamatosan próbálja ütni az éledező vadászt, még a gépnél sem kell lenni hozzá.

Hangsúlyozom, mindez csak erős gyanú és eszem ágában sincs vádaskodni, ahhoz ez nagyon kevés. Viszont úgy gondolom hogy adminisztrátori részről nem túl nehéz a feltevésemet ellenőrizni.
Ezért kérem a tisztelt vezetőséget nézzenek utána a srácnak és ha teljesen alaptalannak bizonyul a gyanúm akkor máris szeretnék őszintén elnézést kérni Begginertől és egyben gratulálni a zseniális karaktervezetéshez és sportszerű játékhoz.
Üdv: Atomant
A hozzászólást Atomant módosította 2010.01.10. 11:16:59-kor
Pontszám: 6.07
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3096. hozzászólás - 2010.01.10. 11:22:14 (Válasz Atomant #3095 hozzászólására.)
Idézet: Atomant - 2010.01.10. 11:15:26
Csipog is szépen, mondom akárhogy figyel ha most iszok egy italt és egyből megyek az epiknek csak nem tud lecsapni hiszen még csak vagy 4,5 perc múlva számít rám. Így is történik ital megisz, egyből katt az epikre (nem volt 3 mp), Üzenet: Nem támadhatod az epiket mert 15% alatt vagy Mondom mivaaaan? Most ittam italt És láss csodát Beginner megint lecsapott…


Ezt rosszul hitted. Aki ügyesen csinálja, az már a kiszámolt kijövés előtt több perccel leszűkíti a portyalistát, lehetőleg úgy, hogy csak Te ess bele. És már több perccel előtte folyamatosan frissíti a listát.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.38
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3097. hozzászólás - 2010.01.10. 11:34:10 (Válasz Pietrus #3096 hozzászólására.)
Igen, csak szűkít a szövetség nevére és frissít...így akárhogyan is jössz ki, le tud csapni..
A hozzászólást Infernal módosította 2010.01.10. 11:35:02-kor
Pontszám: 5.81
kedvelt tagAtomantFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3098. hozzászólás - 2010.01.10. 11:48:35 (Válasz Pietrus #3096 hozzászólására.)
Idézet: Pietrus - 2010.01.10. 11:22:14
Ezt rosszul hitted. Aki ügyesen csinálja, az már a kiszámolt kijövés előtt több perccel leszűkíti a portyalistát, lehetőleg úgy, hogy csak Te ess bele. És már több perccel előtte folyamatosan frissíti a listát.



Lehet hogy így csinálja, bár nehezen tudom elképzelni, hogy valaki annyira kocka, hogy több percen keresztül egy oldalt frissítget és még így is csak 50% esélye van a sikerre hiszen ugyanúgy 3 kattintás neki engem lecsapni mint nekem menni az epikre. Valahogy mégis 100%-os a srác
A hozzászólást Atomant módosította 2010.01.10. 11:51:38-kor
Pontszám: 7.06
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3099. hozzászólás - 2010.01.10. 11:54:45 (Válasz Atomant #3098 hozzászólására.)
De, a pókok jó része olyan, hogy fél órákat a potenciális ellen elleni kattintgatásra pazarolnak, naponta többször. Neki téged lecsapni, amint megjelensz a portyalistán 1 db kattintás. Egyébként jó módszer, ha 15% előtt(!) elköltöd az LE-t és úgy csapatod le magad, ekkor hiába kap el, 0 LE-vel fog távozni, és ha ez többször megismétlődik, akkor más célpontot fog keresni. Amíg viszont ez gyakori, akár napi rendszerességgel előfordul, addig biza rád fog szálni a nagy nyeremény érdekében.
Pontszám: 8.05
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3100. hozzászólás - 2010.01.10. 11:58:35 (Válasz Atomant #3098 hozzászólására.)
Számomra meg az a furcsa, hogyha tegnap lecsapott, meg tegnapelőtt is, meg a múlt héten is, akkor miért is kell feljönni még mindig LE-vel, 15 % fölé?
Lehet pár csp elúszna pár napig, turbóváltásokra, de valószínűleg leszokna arról, hogy negyedórákat várjon rád a portyaablakot frissítgetve.
A hozzászólást Darah módosította 2010.01.10. 11:59:22-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.51
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!