Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3001. hozzászólás - 2009.12.20. 19:52:27
Félreértettél Mester..
Itt nem a +1%ről van szó..
Hanem arról hogy egyenlő eséllyel játszik-e mindenki..
Ha ez kétségbe kerül akkor már régen rossz..

Nehogy már az legyen a hülye aki kérdez..
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.79
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3002. hozzászólás - 2009.12.20. 19:54:27
na de kérem... én a legutóbbi medálomat az alábbi kollegáknak köszönhetem:
cirip, craslorg, kóc, nexo, sanyi... merthogy ott álltak a hátam mögött és segítettek - ki miben tudott, ahogy utána/előtte én is nekik...
akkor most el kell venni tőlem a medált, mert jogosultatlan előnyt szereztem? (Jerikót nem használom mert nem tudom meg nem is érdekel)
Pontszám: 6.82
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3003. hozzászólás - 2009.12.20. 19:57:03 (Válasz Constantin #3001 hozzászólására.)
Constatin: a vadászat kvíznek az egyenlő esélyessége csak akkor merül fel, ha díjjazva is van, egyébként 5 perc alatt az összes kérdésre kikereshető a válasz a google-l is. Tehát ilyen szempontból az esélyegyenlőség nem sérül, viszont ha van díj érte (+1% vagy buksisimogatás), akkor már van rá esély, hogy harc is lesz érte.

Én például annak még jobban örülnék, ha a kvíz is kikerülne a versenyszerverről ugy teljes egészében
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.12.20. 20:01:52-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3004. hozzászólás - 2009.12.20. 20:03:54 (Válasz CaveMaN #3003 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.12.20. 19:57:03
Én például annak még jobban örülnék, ha a kvíz is kikerülne a versenyszerverről ugy teljes egészében

Ez egy baromi jó ötlet!
Pontszám: 8.40
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3005. hozzászólás - 2009.12.20. 20:07:15 (Válasz Craslorg #3004 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.12.20. 20:03:54
Idézet: CaveMaN - 2009.12.20. 19:57:03
Én például annak még jobban örülnék, ha a kvíz is kikerülne a versenyszerverről ugy teljes egészében

Ez egy baromi jó ötlet!

Persze, mert a tied
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.33
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3006. hozzászólás - 2009.12.20. 20:09:06 (Válasz CaveMaN #3005 hozzászólására.)
Én is támogatnám:)
Úgyis csak felesleges klikkelgetés..
Aki meg végignyálazza mindig, az nem tiszta agyban.. Vagy nagyon unatkozik..
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.79
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3007. hozzászólás - 2009.12.20. 20:12:56
De,mégis irok nem érdekeltek

Én úgy gondolom hogy ezt a támadási felületet Miklósék hagyták nyitva,tehát úgy lenne tisztességes ha esetleg kommentálná mik a tervei ezzel kapcsolatban és a jövőre nézve.Ájjatka vagyok de szerintem nem a megfelelő embert dobáljátok fiúk
Pontszám: 7.53
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3008. hozzászólás - 2009.12.21. 07:34:02
Utolsó megjegyzésem a témában.

Akármelyik másik kvíz admin nyerte volna meg ezt a kategóriát, én ugyanígy verném az ajtót, még akkor is ha cirip, és senki sem mondhatná, hogy a személye miatt van. Miért? Elvi kérdés ez nálam. Tehát ez egy extra szerencsétlen szituáció az én szemszögemből. Valóban nem azért érdekel a dolog, mert én vagyok mögötte, és hiányzik az a pár őskő. Meg is lepődtem amúgy, mert Freeznek kéne ott lennie, csak sajnos a hátrányát látva, nem vadászott a végén, ami így utólag úgy látszik, hiba volt, mert ha Ő van most a helyemen, lehet többen máshogy állnának a dologhoz. (ahogy hallottam, Miklós is)

Az hogy kvízolimpián összeül több ember, és együtt csinálják, teljesen más szituáció. De nem akarok belemenni már.
Inkább.
Várom Miklós megnyilvánulását.

1. Írja le a mostani szituációval kapcsolatban a véleményét, és indokoljon, mi miért történt.
2. Nyilatkozzon a továbbiakban hogy lesz ez, mert ez így nem jó, és ebben azt hiszem a többség egyet ért velem. Vagy vegyék ki ezt a kategóriát, vagy legyen kijelentve, hogy kvíz admin nem nyerheti meg, vagy én nem indulok többet V4-en, 100. fogadalmamat is megszegve ezzel már.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.40
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3009. hozzászólás - 2009.12.27. 08:08:41
Nagy a csend... marad a lapítás és majd csak abbamarad a téma?
Egy verseny szerveren - persze csakúgy mint bármely más játékban, szerveren...- elvárható hogy minden játékos egyenlő eséllyel induljon. Tekintsünk el most az őskövektől, tapasztalattól... játékosként a központi adatbázishoz való hozzáférés derékba törte a fair játékot, így az az elvárható minimum, hogy töröljék a kvízmester által elért kvízgyőzelmet és a "jutalmul" újra visszakapott medált.
Mire számíthatunk így a következő V4-en? Újabb "szuperbajnokra" , aki külön jogokat élvez a többi játékossal szemben? Aki ügyesen megnézi a játék adatbázisában a válaszokat majd újra elteszi a győztes jutalmául járó medált annak ellenére hogy már felhívták az admin figyelmét a visszaélés lehetőségére?!
Miért is kapta vissza??? Jár neki?
Pontszám: 5.26
népszerűtlenZsoltvaderFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Ez szabályos?
3010. hozzászólás - 2009.12.27. 19:53:06
Légysziíves NoFear-ral csináljatok valamit, mert naponta 2* megtámad. Normális hangnemű levélben kérem, hogy ne támadjon, de nem is ír vissza. Mielőtt megtámad, egy átkot szór rám a szövetsége. Légyszives csináljatok valamit, mert napomta 800-at elvisz. pls segítsetek.
Pontszám: 3.43
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez szabályos?
3011. hozzászólás - 2009.12.27. 19:55:36 (Válasz Zsoltvader #3010 hozzászólására.)
Mi a karaktered neve?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.32
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez szabályos?
3012. hozzászólás - 2009.12.27. 19:56:32 (Válasz Zsoltvader #3010 hozzászólására.)
Pár napig maradj 0 LE-n, úgy nem tud tőled rabolni semmit. Ezek után valószínűleg egy időre le fog rólad szokni, mert ha nincs zsákmány, nem érdemes támadni sem.
Pontszám: 8.25
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez szabályos?
3013. hozzászólás - 2009.12.28. 12:35:54 (Válasz Zsoltvader #3010 hozzászólására.)
Idézet: Zsoltvader - 2009.12.27. 19:53:06
Légysziíves NoFear-ral csináljatok valamit, mert naponta 2* megtámad. Normális hangnemű levélben kérem, hogy ne támadjon, de nem is ír vissza. Mielőtt megtámad, egy átkot szór rám a szövetsége. Légyszives csináljatok valamit, mert napomta 800-at elvisz. pls segítsetek.


költsd el a nálad levő LE-t, és két hétig ahányszor csak tudod üssed meg. Veszteni semmit nem fogsz, NoFear viszont nyerni fog nagyon sok TP-t. vezess egy számlálót a karakter lapon, hogy hányszor csatáztatok, abból hányszor nyert és mennyi LE-t sikerült rabolnia. Amikor már 50 alatt van a zsákmányolt LE/csata, gratulálj neki, lehet, hogy örülni fog

--------------

Amúgy ez a NoFear érdekes, +928K LE különbözet, 1769 nyert csatából ez 524 körüli átlag, ami ugye valljuk be, mesés 9. szinten.... majdhogynem hihetetlenül nagy szerencse kell hozzá! Gyanúsan nagy szerencséje van neki, roppant gyanúsan nagy szerencséje.....
Pontszám: 7.18
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez szabályos?
3014. hozzászólás - 2009.12.28. 12:47:39 (Válasz Freindbela #3013 hozzászólására.)
Előbb szépen megprószálnám megbeszélni a dolgot... Ha a pókot elkezdik tömni Tp-vel abból könnyen lehet rendszeres háború, a Gaiát meg nem fogják megverni... Ha rájuk szállnak szétszedik őket mint foxi a lábtörlőt.
Inkább tanuljon meg vigyázni a LE-re Zsoltvader...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.28
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3015. hozzászólás - 2009.12.28. 13:09:56
Úgy nézem, hogy másnál is kiverte a biztit ez a NoFear, de nem hiszem, hogy annyira, mint nálam.... Jól kifosztott, (nem vagyok egy játékos guru elismerem...) és úgy gondoltam hogy megfizetek neki. Az alábbi levélváltásba keveredtem vele (amit NoFear írt, megvastagítom):

------------------------------
Ahoj!

Meg fogod még bánni, hogy kifosztottál...

F."


Annyi elvesztett LE-d van mint a szemét, biztos mindet én vettem el, pfff... Lenne egy tippem kinek a multi karaktere vagy."


Az én elveszett LEm nagy részét Te vitted el, és lenne tipemm, hogy legalább 8-9 rabszolgát tartasz..., de hamarost bánni fogod, hogy megtámadtál.....

F."


Igen? Én fogom bánni? Mindennek van egy határa és te kezded túllépni. Csak annyit mondok, ha ezt tovább folytatod, kiderítem kivagy valójában, de azt te fogod nagyon megbánni. Élőben megkereslek és meglátjuk akkor majd mekkora lesz a pofád.
------------------------------

Ezek után, kénytelen vagyok MINDEN megengedett eszközt bevetni a büntetés érdekében:
Felfejlődök pont annyira, amennyiről lefelé lehet ütni max. és ha tudom kimaxolom "kontinuumszűkítés" szakértelmet, hogy óránként csapkodhassam, amikor épp ráérek. Utána megkereshet, és leverheti a nagy pofámat is. persza ha sikerül neki
Pontszám: 3.60
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3016. hozzászólás - 2009.12.28. 13:19:39 (Válasz Fonmas #3015 hozzászólására.)
ööö, mintha te kezdtél volna fenyegetőzésbe, és nem NoFear
tévednék?
Pontszám: 7.54
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3017. hozzászólás - 2009.12.28. 13:27:51
Én is NoFear rabszolgája vagyok, valaki kérem szabadítson fel, szabacsáááááággg....
Pontszám: 5.44
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3018. hozzászólás - 2009.12.28. 13:29:07 (Válasz cirip #3016 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.12.28. 13:19:39
ööö, mintha te kezdtél volna fenyegetőzésbe, és nem NoFear
tévednék?


Mikor fenyegettem én őt játékosi testi mivoltában? Korrektül a játékon belül intézem a dolgaimat, nem kívánok egyetlen más játékossal sem in_real_life megverekedni, míg akárhogyanis nézem, ő engem ilyen formában fenyegetett meg. Ha valaki a játékon belül szájal, az nemérdekel, tegye, joga van hozzá. Viszont a JÁTÉKON KÍVÜL ne formáljon jogot a testi épségem megbolygatására, mert azt egyrészről (a játékból tekintve) etikátlannak, másrészről (az igazi életben) bűncselekménynek tartom, még a fenyegetést is.
Pontszám: 7
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3019. hozzászólás - 2009.12.28. 13:30:11 (Válasz Fonmas #3015 hozzászólására.)
Minősíthetetlen, fenyegető hangnemet ütöttél meg. NoFear helyében simán felírnám ide a karaktered nevét, hogy mindenki tudja, téged érdemes fosztogatni és állandóan el legyél verve. Ha kérni akarsz valakit valamire, akkor azt nem így szokás.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.65
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3020. hozzászólás - 2009.12.28. 13:35:37 (Válasz Byzon #3019 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.12.28. 13:30:11
Minősíthetetlen, fenyegető hangnemet ütöttél meg. NoFear helyében simán felírnám ide a karaktered nevét, hogy mindenki tudja, téged érdemes fosztogatni és állandóan el legyél verve. Ha kérni akarsz valakit valamire, akkor azt nem így szokás.


Én nem akartam semmire kérni, és igen is megfenyegettem karakteri mivoltában, hogy bosszút fogok rajta állni az elrabolt LE-im miatt. Ami a hangnem minősíthetetlenségét illeti, szerintem teljesen korrekt voltam, szóltam neki, hogy mire számítson. Ennyi. Amúgy a karakterem neve V1 Foltos, csak hogy ne kelljen kuncsorognod érte...

F.
Pontszám: 5.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!