Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2041. hozzászólás - 2009.05.25. 09:41:16 (Válasz Viszok009 #2033 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.05.25. 07:54:33

Azt meghogy a """nagyok"""" nem tudnak portyázni, csakis maguknak köszönhetik, csodálkoznak, hogy mindenki úgy játszik mint a másik...akkor ne lepődjenek meg ha 0 LE vel megyek harcba akkor 0 Le-t nyerek-vesztek egyaránt...


Néha picit utánanézhetnél a dolgoknak, kevesebb hülyeséget írnál.

Javaslom a "győzelmek száma" toplista megtekintését. Az első oldalon ott van Shardullah Sharpa, Barrique, Cyron, Galmuszk stb. Jómagam a 43. helyen állok. gyakorlatilag a tlejes top-ot megtalálod az első 100-ban. Ahhoz képest, hogy ezek a karakterek mind 15 pp-vel mennek a pókok 30pp-jével szemben, nekem nem úgy tűnik, hogy nem tudnak portyázni.

Emellett javasolnám áttekinteni itt a fórumon a többi topic-ot is, a legtöbb arról szól, hogy lehessen értelmesen többet portyázni.
Pontszám: 6.20
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2042. hozzászólás - 2009.05.25. 09:45:27 (Válasz Meridiath #2034 hozzászólására.)
Ennek a legnagyobb buktája, hogy a stratégiák szinthez csatolásának dinamikus megoldása gyak. lehetetlen. Nem fix, hogy mely szintken működik egy stratégia, hanem folyamatosan tolódik.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2043. hozzászólás - 2009.05.25. 10:17:34
No akkor lenne egy gyors kérdésem, csak hogy hogyan is alakítgassam a kis Elyrám...

Mi a pontos képlet a kreaffin korlátozásra?
(620+valóságformázás*10)*szint*1,5?

Előre is köszönöm a választ
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 3
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2044. hozzászólás - 2009.05.25. 10:20:03 (Válasz Noodlee #2043 hozzászólására.)
(900+valosagformazas*10)*szint

mivel gondolom 30pp-n vagy. Ha gyemant vagy, akkor ezt meg megszorzod 1,33-al
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2045. hozzászólás - 2009.05.25. 10:21:53
15PPn vagyok.. így is kimerítem szerintem a korlátom.. arra akkor mennyivel is másabb?
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2046. hozzászólás - 2009.05.25. 10:23:41 (Válasz Jeriko #2026 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.25. 07:17:12
A végtelen mennyiségben ismételhető küldetésekkel (bár itt erősen kérdéses, hogy melyikkel, mert azért annyira nem egyértelműen végtelen mennyiségben ismételhető megbeszélés nélkül) ugyanúgy irreálisan több LE-hez jut hozzá egy karakter, mint a pók stílussal. Ez pedig a játék kárára van.


Persze, amit kitaláltam kicsit lebeszélős, de én napi 10-15 döntetlenes küldit azaz min. 50 db döntetlen-t tervezek. Ez csak rákészülés kérdése. Mondjuk kicsit para 20-as támadással 0-ás szivossággal felmenni a 100. küldiig, de nem lehetetlen. Namármost 2X5 ember 2 szövibe háborúban 40 pp-vel nem tudod majd elég gyorsan klikkelni a Jutalom felvételét.

Szóval alap, hogy kell valamit csinálni az ismételhető küldetésekkel, mert ez csak 1 példa. Biztos nálam sokkal okosabbak már tolják azokat, amikhez kevesebb előkészület kell.

Kelljen X darabot megcsinálni és csak akkor lehet újra felvenni. Így is már eléggé betápoltak akik elől vannak.
Pontszám: 2.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2047. hozzászólás - 2009.05.25. 10:25:45 (Válasz Noodlee #2045 hozzászólására.)
15 PPn az elso szam 600
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2048. hozzászólás - 2009.05.25. 10:27:43
Áh értem, tehát a 30PPsek kaptak kedvezményt.. Seráfütty.. sztem még így is jobban megéri a 15pp, de tartok tőle, hogy mára kimerítettem a korlátaim

Köszönöm a gyors infót.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2049. hozzászólás - 2009.05.25. 10:45:20 (Válasz Noodlee #2040 hozzászólására.)
Senki nem állította, hogy nem fejték őket eddig. Akinek pozitív az Le mérlege kevés kivételtől eltekintve nem 40-es szint fölött szedte össze. Én 3-4 hónap alatt kb. 25kLE-t szedtem portyából (nem igazán szoktam 0-LEvel támadni bár előfordul), szeritnem ezzel elég sokan így vannak és pár másodpercen bukni el ennek töbszörösét sokaknak nem fér bele a tűrőképességébe.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.75
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2050. hozzászólás - 2009.05.25. 10:56:24
Megértem milyen lehet, engem amikor csak próbálgattam a 8lábú életet, Crimson mester öldökölt rendszerint. DE... csak azt tudom mondani amit az előzők.. ez a korlátozás még önmagában nem oldja meg a problémát.. lehet, hogy a kreaffinja túlcsordul s az már nem termel neki, de ha befelezi az LEd ő akkor is jól az áldozat meg ugyanannyira szenved...

Nem lehetne valami biztosítást kötni, mondjuk a karakter a nála levő LEnek x %áért x*5 v x*10 percig nem támadható miután kijött a 15%os határ alól. S ezt PL be lehetne állítani, hogy mennyit szándékozik erre költeni. Szerintem ez nem lenne olyan buta ötlet, de azért nyugodtan kövezzetek meg, ha hülyeséget mondok, de ezzel kényelmesen be lehet lőni még akár egy 2 órás csúszást is, illetve tovább is vadászhat az ember.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2051. hozzászólás - 2009.05.25. 10:59:46 (Válasz Noodlee #2050 hozzászólására.)
Ebben egyet értünk. Úgy szar a változtatás ahogy van, legalábbis én tuti nem ilyesmit szerettem volna, de fent a top-on se gondolt senki ilyen elcseszett megoldásra szerintem.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.67
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2052. hozzászólás - 2009.05.25. 11:05:14 (Válasz Noodlee #2050 hozzászólására.)
Annyira nem is jártam rád, nem tejeltél elég jól;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2053. hozzászólás - 2009.05.25. 11:06:25 (Válasz Jeriko #2041 hozzászólására.)
Jajj drága, kedves Jerikó.

Ha a Te kaliberű játékosok elköltik 15%ra érve a LE-t akkor tök mind1 mennyivel támadsz a jutalmad 0 lesz, a kapu ott lehet kijátszani, hogy az ember fia benézi, elszámolja magát és a vadászat letelte, után arra ébred, hogy már nem alacsony az ÉP-je. Amúgy meg a nagyokosok már csak azért portyáznak, hogy előjjék a napi mennyiséget, feltöltsék a szaunát, és játszanak kis kedvenceikkel... Ezt vette semmibe Lan. Nem hiszem, hogy Sharpa arra hajt hogy nagyokat raboljon, neki csak a TP kell.



Módosítás....
Ezek szerint megint hülyéket beszélek......... Tessék csak tessék....(nem mondok inkább semmit....már unalmas )
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.25. 11:21:40-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.14
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2054. hozzászólás - 2009.05.25. 11:15:19 (Válasz Crimson #2052 hozzászólására.)
Már nem is nagyon fogok.. bár tény, hogy nem nagyon babrálok a 15% alatti vadászattal

A fentebbi ötletem a biztosításról kéretik kivesézni.

Kiegészítés: csak akkor lépne pl életbe, ha a karakternél szint*1000LE van legalább, mert különben kijátszható lenne, hogy 0 LEvel aktiválja 4 órára s utána kezd el vadászni, akkor az úgy elég mókás lenne.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 2.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2055. hozzászólás - 2009.05.25. 11:20:39
szerintem...és bocs Reiren...de az ötleted nonszensz és igen erősen butaság is...van ittmár annyi védelem(projekció beépitett 15% láthatlanság)...ha neekd plussz idő kell veressed lefele magadat mindig a határon...

én ennyit tudok mondani...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.29
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2056. hozzászólás - 2009.05.25. 11:25:57
Kedves Shaktor.

Reiren már csak egy építő karakter, akit így se nagyon vernek el.. legalábbis nem járnak rá.
Elyra pedig egy atomerős pók (legalábbis szerintem) így engem aztán nagyon nem érdekel a saját vadászott LEm bevédése.. ez inkább azoknak lett volna segítség, akik amiatt aggódnak hogy nincs idejük a játékra s ilyen-olyan eddig is meglévő problémákkal most hazavágják a portyarendszert.

Ja s még valami... ha már karakternevekkel dobálózol, hogy kit hogy vernek el, kérlek nézd is meg előtte az adott karaktert, hogy ne hordj le hülyeséggel valakit.
A hozzászólást Noodlee módosította 2009.05.25. 11:26:49-kor
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2057. hozzászólás - 2009.05.25. 11:29:42
igazán rendes tőled hogy szíveden viseled felebarátaid sorsát...

"Áldott legyen az ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén mer Ő valóban testvérének örizője és az elveszett gyermekek meglelője"

ám ettöl függetlenül megleeht itt oldani a dolgokat túl kényelemsen is...nincs szükség iylen dolgora ami csak mégtöbb pénzt vesz ki a játékból és mégjobban levédi a már amúgyis csak nehzen megkaparintható játékosoknál lévő léékészleteket...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.25
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2058. hozzászólás - 2009.05.25. 11:32:48 (Válasz Dr_Faktor #2057 hozzászólására.)
Ad 1. nem kell rá pénzt ölni.
Ad 2. ha igazad lenne, akkor nem lett volna megrendszabályozva a portya teljesen feleslegesen s nagyon bután, hanem annyit kötöttek volna ki, hogy a kreaffint TILOS kölcsönös LE-termelésre használni.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2059. hozzászólás - 2009.05.25. 11:35:17
Sorry hogy nem tudok már mindenre érdemben válaszolni (az inzultusokra nem is nagyon akarok).

Az álláspontom Jerikóéval egyezik, egy játék akkor jó, ha egyensúly van benne. Természetesen kaptam panaszleveleket néhány pók karaktertől, hogy micsoda szörnyűség, hogy 25. szinten ezentúl 150K LE helyett csak 120K-t tudnak portyázni. Ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de szerintem ez telhetetlenség. A korlátozás nagyon megengedő, ennél már csak az lenne megengedőbb, ha nem is lenne.

A pók taktikának alapvetően 2 komponense van: a "taktikai" és az "emberi" rész.
1. A taktikai részt a játék matematikájának kiismerése során alakult ki és csiszolódott tökélyre. Lényege, hogy minél több LE-t kell szerezni úgy, hogy közben a lehető legkevesebb TP-t kapod. Tehát minimális vadászat (az is láthatatlanságban), és elsősorban sok portya, lehetőleg napi 30+. A portyából nyert LE maximalizálásához a kivégzést és a kreativ affinitást kell nyomni. A kivégzés különösen hatékony, hiszen amellett, hogy drasztikusan növeli a zsákmányolt LE-t, még a nyerési esélyeket is a te oldaladra billenti. Ezzel a módszerrel a karakter egyre erősebb lesz, és egyre nagyobb eséllyel (idővel 100%) tud nyerni. Egyetlen hátránya, hogy a szint szerinti top listában sosem leszel az élen.
2. Az emberi rész, amit nem lehet másolni, hogy mikor, kit támadsz, hogy találsz ellenfelet, mennyit és milyen időközönként lépsz be stb. Ettől függ végülis mennyit fogsz a taktikából kihozni.

Az emberi rész, amivel igazándiból versenyezni lehet, és függ a játékostól. A taktikai rész csak számok, mindenki ismeri - épp ezért fontos, hogy a matematikai rész stimmeljen (megfeleljen a játékegyensúlynak). A kreativ affinitást nem a pókok miatt korlátoztuk, hanem az exploit miatt, mégis a pókok panaszkodnak. Nem is az a gond, hogy a kreativ önmagában túl sok LE-t ad nekik - hanem hogy az alapban szerzett zsákmány, amit a kreativ szoroz, nagyon magas. Ez a kivégzésnek köszönhető, ha kivégzel valakit, akkor kivégzés különbség arányában egyre több LE-t szerzel (amig el nem éred az elméleti limitet).

A kivégzés szakértelmet már elég régóta kerülgetjük, mint a forró kását, eddig azért nem piszkáltuk, mert lehet védekezni ellene.
Pontszám: 8
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2060. hozzászólás - 2009.05.25. 11:38:57
Reiren hát te mondtad hogy a kis elképzelésed úgyműködne hogy mittomén mennyi lééért plusz időt nyer a karakter aki áldoz rá...ez számomra már a ráköltést jelenti...

aztán most úgymondod nekm a dolgokat mintha én követletem volna ki sőőt én változtattam volna meg a kreatív dolgot...

Jómagam csak arra probálta flehívni a figyelmedet hogy bár értem én hogy a jóakarat vezérelt amikor kifundáltad eme elképzelésed ám ettöl függetlenül az elképzelés megvalósítása csak aztszülné hogy mindenki inkább költene rá hogy órákon keresztül védve lehessen(15% fölött is)...aztánmeg ebböl megint csak azlenne hogy nem volna pénz sehol...bár nem mintha most annyira dúskálnának a népek odafönt...

a Kivégzés meg nagydurvaság...hehe...amióta tolom..sokesetben kiverkedem magam a nagyobbak kamráiból is...igaz eléggé Kamikaze akcióban...de van abban valmi báj amikor 1400 sebzést bekapsz kiosztasz 400at mégis nyered a csatát és tied a szabdság =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője