Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3041. hozzászólás - 2009.12.28. 17:17:25 (Válasz Fonmas #3028 hozzászólására.)
Ettől neked nyilván erősebb lesz majd a karaktered.. S lesz majd új fegyvered is bizonyára..
Aki ilyen Tp-tömős dologhoz nyúl egy-két vesztes csata miatt finoman szólva kicsinyes. Mellesleg ha ő be tudott ütni akkor nyilván más is megtehette volna. Szóval te nem figyeltél eléggé.. Inkább gratulálnod kellett volna..
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 8.12
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3042. hozzászólás - 2009.12.28. 18:08:12
Multizástól (és a hangkaratétól) elvonatkoztatva, mint ami nem engedélyezett...
Pók taktika:
- a játék szabályai megengedik? Igen
- a legtöbb játékost irritálja? Igen (max. nem írja tele vele a fórumot)
- eredményes? Igen (csak elég sok idő kell hozzá, "életformává" válik a játék)
Mondjuk nekem ez a "ki tudja számolni" (hogyan ) kifejezés, na ez azért nagyon sántít!
Inkább úgy mondanám, hogy rájár 1-1 karakterre (akiktől sokat rabolt), ezzel az ő játékukat eléggé el tudja cseszni - függetlenül attól, hogy az áldozatok tehetnének ellene!

Tömő taktika:
- a játék szabályai megengedik? Igen
- a legtöbb játékost irritálja? Nem (csak a pókokat (és haverjaikat), akik viszont nagyrészt a legjobb játékosok, elismertek; szeretik a tápos karakterüket és erősen zokon veszik, ha őket is szívatja vki)
- eredményes? Két részre kell bontani a dolgot: 1) ha a tömő karakter fejlődését nézzük, akkor rohadtul nem; 2) ha a pók szívatását nézzük, akkor határozottan!

Csak azt nem értem, hogy miért megy a rinya???
Mindkettő a játék szabályai által megengedett dolog! Aztán hogy melyik etikus és miért nem? Na, az már egy másik történet...
A hozzászólást Alendaar módosította 2009.12.28. 18:14:19-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.41
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3043. hozzászólás - 2009.12.28. 18:15:03 (Válasz Alendaar #3042 hozzászólására.)
Igen ki lehet számolni a toplista alapján sok mindent.
Visszább párszor különböző topicokban ki vagyon már fejtve, offolni nem akarok, de ha érdekel, kérdezősködj pm nyugodtan.
Maci taktikája ebből az első, de az szentem macerás, van kevésbé biztos, de azért hatékony, ami szintén jó
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.89
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3044. hozzászólás - 2009.12.28. 18:24:46 (Válasz Byzon #3043 hozzászólására.)
Leírtam (vagy elfelejtettem? ) a pókok töltik messze a legtöbb időt a játékkal, aminek meg is van az eredménye! Ehhez csak gratulálni tudok és esetleg irigykedni egy kicsit
Nekem sajnos nincs időm állandóan toplistát nézegetni, mert el kell mennem néha megtartani 1-1 matekórát
Csak annyira lehúzták többen is a tömő srácot, hogy a fenti ömlengést váltotta ki belőlem.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 4.27
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3045. hozzászólás - 2009.12.28. 18:56:58
Hát nem olvastam teljesen végig , de ha én kapok ilyen hangvételű leveleket , megturbózom azt a jó kis titkos szakértelmemet , és vaku buzogánnyal napi 24 szer megyek egy kis tpért .Ha van egy kis szerencsém , (az eredményemet illetően szokott lenni ) akkor levél után irgalmatlan nagyokat szakítok. Így byzonnal kell egyetértenem , aki normális levelet ír annak még segítek is . Kérdezd offisboyt A játékkal eltöltött időről meg annyit hogy több megy el a fórumokra meg levelezésre , mint arra a 40szer a támadás gombot megnyomni . tehát nem feltétlen a pókok töltik a legtöbb időt a játékkal . az emlitett 9 szintű játékos teljesítményéről annyit hogy nekem is kb 10dik szint elejére lett meg az első millióm verejtékes munkával . Tehát nem kirívó eset kitartással, megfelelő fejlesztéssel nem lehetetlen elérni azt az átlagot. utána már csak a támadás gombot kell nyomkodni , ha meg vannak az alapok .S nevezni havonta a bajnokira.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 8.05
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3046. hozzászólás - 2009.12.28. 19:02:45
Alapvetően az utolsó előtti (szerk) hozzászólásban van az igazság. Minél több időd van foglalkozni a játékkal, annál erősebb lehetsz. Az elején sokat kell foglalkozni vele, utána már tényleg elég a támadás gomb nyomogatása. És igen, bizony ki lehet nagyjából számolni, kinél lehet számítani LE-re, illetve kinél nem. Most ezt nem részletezném, minden pók tudja szerintem, hogyan lehet.

A másik dolog, remélem nem gondolod, hogy bárki elhiszi amiket írsz. Ne mond, hogy naponta 2x fel tudsz jönni azért, hogy TP-t ossz, de a karácsonyi 24 órás szünet nem volt elég, hogy vegyél egy fegyvert... Felét alapból nem hozhatom el annak az LE-nek ami nálad van, ergó megint csak hazudozol. Mióta a kivégzés limitet behozták ilyen nem lehet. A KA bónuszom meg neked semmit sem von le az elhozott LE-ből.

Igen, ilyenkor a karakter szövetségét lehetne támadni, esetleg azokkal elrendezni a dolgot, de aki csak TP tömésre hozta létre a kariját annak nincs szövetsége, mivel semmi más nem érdekli, csak a másik játékának a tönkretétele. Elég megnézni a karakterét... Nem magát fejleszti, hanem csak eszetlenül támad. Ha annyira fejlődni akarna már nem ilyen cuccokban lenne, sőt, akkor a levél témája sem az lett volna ami. Arról nem is beszélve, hogy a fórumneve ismét más, gondolom azért regelte csajnak, hátha akkor többen adnak neki igazat...
A hozzászólást NoFear módosította 2009.12.28. 19:05:57-kor
NoFear - V1
Pontszám: 5.81
népszerűtlenDecoFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3047. hozzászólás - 2009.12.28. 19:27:43
Tömő taktika:
- a játék szabályai megengedik? Igen
- a legtöbb játékost irritálja? Nem (csak a pókokat (és haverjaikat), akik viszont nagyrészt a legjobb játékosok, elismertek; szeretik a tápos karakterüket és erősen zokon veszik, ha őket is szívatja vki)
- eredményes? Két részre kell bontani a dolgot: 1) ha a tömő karakter fejlődését nézzük, akkor rohadtul nem; 2) ha a pók szívatását nézzük, akkor határozottan!



Itt az igazság!Ha engem rabolgatna egy pók állandóan akkor én is tömném Tp-vel!Ennyi! Etikus nem etikus ez van!
Pontszám: 3.12
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3048. hozzászólás - 2009.12.28. 19:41:57 (Válasz Deco #3047 hozzászólására.)
Idézet: Deco - 2009.12.28. 19:27:43


Itt az igazság!Ha engem rabolgatna egy pók állandóan akkor én is tömném Tp-vel!Ennyi! Etikus nem etikus ez van!

Állandóan? Csak a pókok vannak sokáig egy szinten, tehát alapból kizáródik, hogy folyamatosan ugyanaz támadjon. Ha vadászol kb 1 hét alatt (max 2) átlépsz egy pókot szintben. Megjegyzem 1 vagy max 2 támadást kaphatott... És ha a karaktered akarod fejleszni akkor talán veszel is cuccot magadnak a TP tömés mellett...
NoFear - V1
Pontszám: 6.88
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ez szabályos?
3049. hozzászólás - 2009.12.28. 19:52:22 (Válasz Freindbela #3013 hozzászólására.)
Idézet: Freindbela - 2009.12.28. 12:35:54
Idézet: Zsoltvader - 2009.12.27. 19:53:06
Légysziíves NoFear-ral csináljatok valamit, mert naponta 2* megtámad. Normális hangnemű levélben kérem, hogy ne támadjon, de nem is ír vissza. Mielőtt megtámad, egy átkot szór rám a szövetsége. Légyszives csináljatok valamit, mert napomta 800-at elvisz. pls segítsetek.


költsd el a nálad levő LE-t, és két hétig ahányszor csak tudod üssed meg. Veszteni semmit nem fogsz, NoFear viszont nyerni fog nagyon sok TP-t. vezess egy számlálót a karakter lapon, hogy hányszor csatáztatok, abból hányszor nyert és mennyi LE-t sikerült rabolnia. Amikor már 50 alatt van a zsákmányolt LE/csata, gratulálj neki, lehet, hogy örülni fog

--------------

Amúgy ez a NoFear érdekes, +928K LE különbözet, 1769 nyert csatából ez 524 körüli átlag, ami ugye valljuk be, mesés 9. szinten.... majdhogynem hihetetlenül nagy szerencse kell hozzá! Gyanúsan nagy szerencséje van neki, roppant gyanúsan nagy szerencséje.....



Béla, te aki 3 hónapja tömöd a szövinket a multikaraktereddel (Fricike) szerintem ne vádaskodj itt. Azért mert te hülye vagy a portyához és még rabszolgakarakterekkel sem tudsz egy jó átlagot kihozni.. na mindegy, továbbra is várom Fricit naponta 2-szer, mert még tömni sem tudsz normálisan, hiszen egy napba 3 tömés is belefér, de neked magyarázhatom.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.66
népszerűtlenDecoFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3050. hozzászólás - 2009.12.28. 20:01:25
Persze, hogy veszek, ha a szakizás bizonyos szintjén túl vagyok!És abban is igazatok van, hogy veresse le magát!De vannak sajnálatos dolgok,elszáll a net stb...
És pont akkor csapsz be valakinek, lerántod egy komolyabb összeggel! Hát én is berágnék,pláne ha nem az első.Érthető, hogy próbál elégtételt venni úgy ahogy tud!

Én csak v3-on nyomom,ott nem élnek meg a pókok. De ott is van amikor rászoknak az emberre!
Mit teszel,hogy megvédd magad? Krit vari az egekbe, másodlagos vari+ támadás max és már meg is van oldva!Amikor beleversz más állataiba 5-800 at,na annak nem örül!Mint ahogy te sem az ingyen Tp-nek!
Pontszám: 1
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3051. hozzászólás - 2009.12.28. 20:06:26 (Válasz Deco #3050 hozzászólására.)
Ez butaság. Egyrészt a v3-on lehetetlen valakit komolyabb összeggel lerántani. Másrészt ha elszáll a net és megránt egy komolyabb összeggel, akkor ő a hibás? Nem inkább a "Hát most rápacsáltam, na nagy cucc"? A portya célja, hogy LE-t szerezzünk belőle, ezért csak nem hibás aki megránt egy komolyabb összeggel? Ergo okod sincs bosszút állni. És majd leszokik rólad, ha később nem talál nálad semmit.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.31
népszerűtlenDecoFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3052. hozzászólás - 2009.12.28. 20:11:50
Pont ezt írtam, hogy V3-on nem élnek meg!
Mindegy!Nézőpont kérdése, mindenkinek van egy kis igaza és mindenkit meg lehet érteni!
Tök fölösleges ezen vitatkozni!
Pontszám: 3.25
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3053. hozzászólás - 2009.12.28. 20:17:27
De ez a lényeg, hogy van különbség aközött ha valaki bosszút áll, kioszt TP-vel és aközött, hogy semmit sem csinál az ég világon, csak feljön, TP-t oszt, és lelép. Mert jó, lehúztam, kiosztott TP-vel. Ok. De ha ő fejleszti a karakterét és nem pók, akkor azért eléggé furcsa, ha heteken keresztül tudja osztani nekem a TP-t nem? Magyarán nem fejleszti a karaktert, csupán TP-t oszt vele. Ezzel van a gond. Akkor minek is játszik? Ebben leli minden örömét? Szerintem aki VÚ-val játszik nem abban leli örömét ha a karaktere nem csinál semmit... Bár úgylátszik vannak ilyenek is.
NoFear - V1
Pontszám: 6.49
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3054. hozzászólás - 2009.12.28. 20:26:48
Egyet értek veled.
Más: Nem tudom, hogy mi a meglepő abban, ha valaki átlag 500 LE-vel büszkélkedhet. Nekem is aközeli, mégsem vesz elő senki. Higgyétek el, hogy meg van a maga módja, hogy lehet szert tenni ilyen átlagra, mi ketten legalábbis tudjuk a sokezer közül.
V2 - Böszmeség
Pontszám: 5.13
népszerűtlenDecoFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3055. hozzászólás - 2009.12.28. 20:33:41 (Válasz NoFear #3053 hozzászólására.)
Ha heteken keresztül töm ,és közben nem fejlődik akkor az megint más!
Akkor az nem elégtétel, hanem szivatás!
Pontszám: 2.50
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3056. hozzászólás - 2009.12.28. 20:35:51
hát erről beszélünk nem?
V2 - Böszmeség
Pontszám: 3.57
népszerűtlenDecoFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3057. hozzászólás - 2009.12.28. 20:41:34 (Válasz Őrmester #3056 hozzászólására.)
A hetekről most esett szó először!
Pontszám: 2
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3058. hozzászólás - 2009.12.29. 01:43:16
De összejött a pókok kórusa, hogy fényezzék saját magukat... és hogy bátran kórusban kántálhassák a jól bevált "multizós csaló" mantrát

NoFear, azt mondod hazudok, hogy elvitted a fegyverrevaló felét... talán, egy kicsit túloztam, de nem sokat.
ugye te gyémánt vagy, ez eleve rablási többletet jelent ha jól emléxem 33%-ot,
aztán ugye kivégzel, gondolom nem 1. szinten ez rendesen hozzáad a rablott LE-hez.
Továbbá megátkoztál:
December 26. 08:15 Visszavonták az átkot, amelyet a Gaia szövetség rakott rád!
December 26. 08:15 NoFear megátkozott a Gaia szövetség nevében!
December 25. 18:38 Visszavonták az átkot, amelyet a Gaia szövetség rakott rád!
December 25. 18:38 NoFear megátkozott a Gaia szövetség nevében!
ami még 20%-ot rátesz.... valaki számolja ki legyen szíves a rablás mértékét..... (remélem nem felejtettem el semmit)


APROPÓ figyeltétek, megátkozott... ilyet CSAK TELJES JOGÚ TAG TUD.... korábban valaki azt állította, hogy őkelme nem kapja meg a szövi bónuszokat,
azaz nem kapja meg a +60 támadás +60 védekezés és +15 IQ, de igen is megkapja!!!!


Aztán persze vannak ezek a multizós vádaskodások, mert hogy nem fejlődök elég gyorsan. Mihez képest?
Amikor először levett, Ő volt 8. szintű Én épp 6. lettem (december eleje) és még néhányszor visszajött, mos december vége van és 8. szintű vagyok, Ő 9. szintű, minden alkalommal miután levert elmentem vadászni, AKKOR amikor biztosítva éreztem, hogy időben el tudom költeni a pontokat. Sajnos pont karácsonykor nem sikerült, beleszólt a család, ez már egy ilyen ünnep, persze Vérpistikééknél a játék az első....
Én nem érzem annyira lepukkantnak a karaktert, mint ahogyan azt ti beállítjátok, csak azért mert nincs optimális fegyverem, meg egyéb felszerelésem, olyan középszerű a maga szintjén, de egyelőre biztonságosabb elkölteni az összevadászott LE-t szakértelemre és tulajdonságra, mint megkockáztatni, hogy ilyen NoFear félék ezresével raboljanak


Ez az egész dolog rég nem arról szól, mint amit felvetettem, mert ugye rendesen eltereltétek a dolgot a nektek tetsző irányba, eredetileg a JÁTÉKOST FENYEGETŐ LEVÉL volt az általam megjelölt téma. Nem a karakterek viselt dolgai, hanem a JÁTÉKOSÉ, amit elegáns mozdulattal és néhány multizós kiszólással besöpörtök a szőnyeg alá.
Pontszám: 5.22
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3059. hozzászólás - 2009.12.29. 01:58:53 (Válasz Őrmester #3054 hozzászólására.)
Idézet: Őrmester - 2009.12.28. 20:26:48
Egyet értek veled.
Más: Nem tudom, hogy mi a meglepő abban, ha valaki átlag 500 LE-vel büszkélkedhet. Nekem is aközeli, mégsem vesz elő senki. Higgyétek el, hogy meg van a maga módja, hogy lehet szert tenni ilyen átlagra, mi ketten legalábbis tudjuk a sokezer közül.


Tudod, az a meglepő benne, hogy NoFear nem újrakezdő (ez a saját állítása) mint Megdarállak és szövetségi társai, hanem elsőre tökéletesen kiismeri magát a játékszabályokban, ismeri az összes apró trükköt, és szinte minden portyája kezdetek óta magasan az átlag felett jövedelmez, kb 4szeres Megdarállakéhoz képest. Hihetetlen szerencséje van, pont akkor üt, mindig, amikor az áldozatoknál ezrével vannak a rabolható LE-k, és mindezek mellet hangosan ordítja, hogy mindenki más multizik.... Gondolom egyetlen dolog védi meg a játékvezetői inkvizíciótól, a prémium tagság. Minden esetre megnyugtató, hogy Ti ketten tudjátok a sokezer közül....

Amúgy nem véletlenül Megdarállakhoz hasonlítom, ugyanis Megdarállak a 9.szint élbolyában a 2. legnagyobb LE különbözettel rendelkezik....
Pontszám: 4.25
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3060. hozzászólás - 2009.12.29. 02:06:41 (Válasz Alendaar #3042 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2009.12.28. 18:08:12
Multizástól (és a hangkaratétól) elvonatkoztatva, mint ami nem engedélyezett...

Csak azt nem értem, hogy miért megy a rinya???
Mindkettő a játék szabályai által megengedett dolog! Aztán hogy melyik etikus és miért nem? Na, az már egy másik történet...


A "rinya" egy levél miatt megy részemről, amiben NoFear Úr kilátásba helyezett egy minimum könnyű testi sértést. A többi csak körítés, hogy elkenjék a dolog élét.
Pontszám: 4.61
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője