Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4081. hozzászólás - 2012.05.17. 11:19:24 (Válasz Azazel #4079 hozzászólására.)
Rohadtul egyetértünk!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.71
kedvencJibjabFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4082. hozzászólás - 2012.05.17. 11:32:47
Biztos van aki scriptet haszánlva rabol sokat, és büntetlenül, de Aurri-t látatlanba meg kell védjem mikor még az ütőtávjában voltam( igaz kémgömböt utána szerzett be), volt hogy betalált de kocepciónálisan nem vitt nem jött vissza rendzseresen, róla nehezen tudnám elképzelni itt a fórumon elolvasott nem egy hsz.-e után, hogy hidegvérrel, KULTÚRÁLTAN a szemünk elé hazudná, hogy ő aztán nem, amennyit időt, és energiát feccőlt a karakterébe, én elhiszem amit ír.

Megértem Tex elkeseredettségét anno Begginer miatt sírt a fél V1 mégis volt aki elkerülte, és róla sem bizonyították be sosem hogy scriptelt volna, pedig ha valaki ellen, hát ellene biztos ment pár feljelentés.

legyen szent a béke, the show must go on...
Pontszám: 8.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4083. hozzászólás - 2012.05.17. 11:34:07
Nem Aurriról beszélünk (én egyszer sem róla írtam!), hanem a scriptelőkről ánblokk...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.03
kedvencJibjabFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4084. hozzászólás - 2012.05.17. 11:34:57
tudom, bocsesz még az előző oldalakra reflektáltam, nem személyre szabottan...
Pontszám: 8.45
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
795 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4085. hozzászólás - 2012.05.17. 11:36:53 (Válasz Craslorg #4077 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.05.17. 10:55:46
10-ből 9 pók így csinálja (különben nem lenne pók), a 10. csak fél pók és tippre megy.


Elég naív emberke vagy, hidd el 10ből legalább 4 így csinálja. Meg van nyitva 10 ablak és mindegyikben fut egy imacro parancssor, vagy egy script.
Hiába a gömbözgetés meg a figyelés, de egyszerre több ellenfélnél nem lehet a támadás gombot nyomkodni.......
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.41
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4086. hozzászólás - 2012.05.17. 12:08:25
Volt régen a szöviben nálunk is pókoskodó, több is. A skype-on és fórumban rendszeresen kérte a gömbözési adatokat. Nyilván jelen is volt (hacsak nem egy script írkált folyamatosan a skype-ra és a fórumra).
Amikor engem más pók lerabolt 1 nap alatt kétszer én is vertem a nyálam ellene, hogy de egy szemétláda. Majd legközelebb költött LE, lecsapott, de nullát vitt, írd és mondd 1 percen belül jött az üzenet, hogy "látja már figyelek".

Biztos van, aki esetleg scriptet használ, ami 20 perc alatt 600-szor hívja meg a támadás gombot, de ettől még a jó pókok nagy része, 99%-a a szövifórumba írja be, hogy megint scriptelősnek hiszik, úgyhogy direkt nem reagál rá és 2 perc múlva már másolja is be az újabb nagy rablását (bár ezt is csinálhatja egy modern script).

Tseby: Nem is kell 20 emberre figyelni. Elég 1-re, max 2-re, ha ugyanabban a szöviben vannak. A maradék 18-ra majd később.

Mindezzel együtt továbbra is egyetlen típusú játékostól lehet sokat rabolni: Aki nem vigyáz az LE-re. Rengeteg módszer van rá, mégis rögtön csalót kiáltanak sokan, ha lerabolják.
Bárkinél, akinél felmerül a gyanú, jelezni kell a banned-re és megnézik. Raknak rá plusz logot, ami minden kattintást regisztrál, figyelik pár napig és letiltják, ha bebizonyosodik. Nyilván nem azonnal, mert nincs az összes karakteren részletes log, csak a fontosak, de a "feljelentetteket megnézi Baraty". Ha meg nincs eltiltva néhány nap és néhány újabb nagy rablása után, akkor nem bizonyosodott be róla, nem lehet zárolni, bárki bármennyire is szeretné.
Pontszám: 7.05
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4087. hozzászólás - 2012.05.17. 13:40:23
Fogtak mar meg scriptelos pokot?
Mert technikailag lehetseges megvalositani, azonban az, h meg is valosult, az valahogy nem akar felszinre kerulni.
Csak a talalgatas, a gyanusitgatas megy. Es ezek mindig akkor kerulnek elo, amikor valaki rizikozik, majd bukik...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.11
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4088. hozzászólás - 2012.05.17. 13:57:18
A kérdés jogos, bár megmondom őszintén, én mostanában kis szinteken próbálok portyázgatni v2-n, keresgélem a jelenleg durva szakizás miatt legyengült karakteremnek üthető ellenfeleket küldetéshez, hát nem egy, nem kettő, hanem vagy negyven körüli olyan üzenettel találkoztam karlapokon: "a karakter átmenetileg zárolva van". Néha gyakorlatilag egész szövetségek. Szerintem nem dobolják ki Mikiék, mert ezek között volt pár elég csinos LE diffis karakter is. Esélyesen tehát volt akit elkaptak relatíve korán (alacsony szinten már, lévén hamar mennek szerintem a feljelentések). Szégyenfal topicot mégse csinálhatnak a nagy fórumon. Tehát szerintem biztosan volt már.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.03
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4089. hozzászólás - 2012.05.17. 14:08:53 (Válasz Jademaster #4088 hozzászólására.)
Ez is csak talalgatas.
Szerintem meg multizas miatt lettek azok a karakterek zarolva. Erre utal az is, h azt irod, h egesz szovetsegek lettek zarolva. Esetleg az egesz szovetseg pokokbol all?
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.11
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4090. hozzászólás - 2012.05.17. 19:05:15
Viccesek itt a találgatások, hogy hogy megy ez. Én elmondom:D

(Tök vicces ez az egész, bocs, ha egy legendáról rántom le a leplet:D)

Aurri párszor betámadta az illetőt már az elmúlt fél évben. Hozott is tőle nem keveset (max. egy kémkedést nyomott előtte, de még ebben sem vagyok biztos- a portyagömbnek köszönhető percenként teheti) És nem elhanyagolható az sem, hogy Texex milyen "kedves" levelekkel bombázta minden támadás után.
Ezek után jóhogy néha benézett hozzá.
Az ominózus ütés csak egy ad hoc ötlet volt, semmi tervezett kémlelgetés, semmi órák óta várakozás a gép előtt:D Kb. jó helyen, jó időben elcsípett rutinos mozdulat. Bocs, ha kiábrándítottam itt egy pár embert:D

Vicces, hogy itt pl. most épp azon vekengenek az emberek, hogy csalással él-e valaki, -aki mondjuk eddig már tett le valamit az asztalra- amiért valakit nemrég 3 napra bannoltak már (t.i. Texex).
Szerintem lezárhatnátok már ezt a témát, mert kicsit kezd ez a dolog egy becsületsértési ügybe hajlani...
Pontszám: 6.04
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4091. hozzászólás - 2012.05.17. 19:11:10 (Válasz Chana #4090 hozzászólására.)
Chana, szerintem lendületesen olvass vissza egy kicsit. Már elég régen nem a konkrét esetről vitáznak itt páran, hanem egy szabálysértésről, amihez Aurrinak legtöbbek szerint személyében semmi köze sincs (ezt többen is kiemelték már). Hanem egy olyan a játékszabályokkal ellentétes cselekvésnek, amit Texex felhozott. Ő Aurri személyével kapcsolatban tette, más a hozzászólók közül emlékeim szerint még csak véletlenül sem. Az pedig, hogy portyázós script létezik, na ezt tagadni kb strucc politika lenne. Aurrit nem vádolja senki semmivel, nem is tette az egy Texex kivételével, aki épp kókuszlikőrt kortyolgat a Banán szigeteken. Szóval csak pihi, ha te nem hozod fel újra, Aurri neve elő se került volna újra
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 7.99
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4092. hozzászólás - 2012.05.17. 19:16:05
Hm, ezek szerint nem egy fórumot olvasunk...
Pontszám: 6.08
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4093. hozzászólás - 2012.05.17. 19:31:14 (Válasz Chana #4092 hozzászólására.)
Ne offoljunk tovább, küldtem egy pm-et
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 7.62
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4094. hozzászólás - 2012.05.17. 19:34:20 (Válasz Jademaster #4088 hozzászólására.)
Volt egyszer erről egy szavazás. (http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,336.0) Végül a játékvezetés elvetette. Sajna.
Hype, v1
Pontszám: 6.49
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4095. hozzászólás - 2012.05.17. 21:02:36 (Válasz Hype #4094 hozzászólására.)
Végigszörföltem a topicot, de nem láttam az indoklást, hogy miért vetették el az ötletet. Vagy máshol indokoltak?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.06
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4096. hozzászólás - 2012.05.17. 21:05:28 (Válasz Quellon #4095 hozzászólására.)
Kérlek idézem neked, ne keresgélj:

Idézet: Miklós - 2010.05.09. 19:36:25
Ha valakit zárolunk, akkor ő maga kap egy rövid indoklást, amikor be akar lépni. Ezt a magyarázatot akár lehetne publikussá is tenni, de nem lennétek sokkal okosabbak tőle, ugyanis a tiltások oka 90%-ban multizás, ez a leggyakoribb vétség. Ezt ennél jobban nem fogjuk kifejteni, mi tudjuk hogy ő multizott, ő is tudja, ezt tovább ragozni, a fórum fejtegetni értelmetlen, ha fellebezni akar az illető, úgyis lelevelezi velünk. A maradék tiltások oka lehet netikett megsértése (trágár üzenet, profil stb) ilyenkor pár napra tiltunk első alkalommal; illetve lehet scriptelés vagy ritkán programhiba kihasználása.


Ennél több vagy másabb indoklást ne keress, nem látja értelmét a játékvezetés.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.92
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4097. hozzászólás - 2012.05.17. 21:27:57 (Válasz Jademaster #4096 hozzászólására.)
Igen ezt láttam köszi. Azért nem értettem, mert először azt hittem, hogy Miklós nyitotta a topicot és szavazást, de már megnéztem (cirip).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.06
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4098. hozzászólás - 2012.05.17. 22:01:21
üdv,

Nem szerettem volna már itt reflektálni a témában, de egyrészt szeretném megköszönni azoknak, akik a kérésem ellenére megvédtek (elsősorban Chanának), és szeretnék pár tévhitet eloszlatni.

Bár soha nem próbáltam/fogom kipróbálni és mélyen elítélem aki ilyesmivel él, de nem tudom elképzelni hogy scripttel lehetne igazán eredményesen portyázni. Talán v3-on és alacsonyabb szinteken igen, ahol annyira nem kell vigyázni az embernek a LE-re. Biztos lehet nagyokat rabolni néha vakon lődözéssel is, de kb 60. szint környékére kihalnak a szó szoros értelmében vett farmok (tapasztalat), kevés kivételtől eltekintve megtanulnak az emberek vigyázni a LE-re (különben addigra már a sok kudarc miatt töröltek volna). 40. szintig alig volt értékelhető rablásom, a VF bejövetelétől láthatatlan vadászatos stratégiával fejlődtem, kb 45. szinten elsők között szereztem be a kémgömböt (Begginerrel és Smaragdszemű Shelával meccseltünk nagyokat érte az AH-ban), kb 2-2,5 éve, azóta volt időm kitapasztalni, főleg mivel időközben a láthatatlan VF takitkát kivégezték. Azóta a gömb számos nerfet kapott, de még most is a játék messze legerősebb relikviájának tartom. Ha az ember időt áldoz rá (amiből sosincs elég), akkor kis túlzással azt is megmondja, hogy mikor mentél ki a wc-re. Az hogy tudom mikor vadászik valaki, és mikor nem éri meg támadni 2 éves gömbözési tapasztalattal szerintem érthető, és így is rengetegszer árnyékra vetődök, mert nincs türelmem/időm mindig gömbözgetni és egyre többen megtanultak ügyesen védekezni ellene.

Adalék: Texex ellen kb másfél év alatt volt kb. 5 (öt) értékelhető rablásom. Kiszámíthatóan (mert HT napon fixen 15% vadászok sok-sok CSp-vel és sosem költi el 15% alatt), de trükkösen játszik (hazárdírozik az ÉP-vel,), így kihívás volt elkapni, sokszor pár kémkedés után fel is adtam (ezt ő nyilván nem látja, mivel a gömb legnagyobb előnye, hogy csak akkor támadok ha látom hogy van értelme). Már 50K körüli rablásnál is csalózott és törlést helyezett kilátásba, ezek után meg sem lepődtem amikor beakadt egy 200K-s rablásom így reagált. Volt aki hasonló esetben gratulált és megkérdezte hogyan csináltam, elmondtam neki és megtanult védekezni ellene, ennyi. A nevezett játékosnak egyébként (aki feljelentett csalásért) a bukott LE-je az egyötöde az enyémnek, ennek továbbgondolását rátok bízom.

Még egy tévhit: A nagy rablásoknál tényleg nincs jobb LE/TP arány, és nagyon szép mutató a LEdiff. De semmit nem mutat, ha pl. az illető nagy részét EH-val vagy rengeteg 30PP-s lukrafutás mellett érte el, netán az így nyert LE-t nem optimális fejlesztésre költötte. És pókság mellett is léteznek nagyon jó stratégiák, nem kell kristálygömb sem, hogy valakit "lecsalózza
nak", mert túl erős a karija. Ügyes játékkal és elsősorban kellő türelemmel, 0 rablással is lehet olyan karit csinálni, aki kettéhugyozza a legtöbb pókot a szintjén (legjobb példa erre a v1-es Yoli, Larz c.d. Mort, vagy Mordred).
A hozzászólást Aurri módosította 2012.05.17. 22:09:57-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.64
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4099. hozzászólás - 2012.05.17. 22:34:18 (Válasz Aurri #4098 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.05.17. 22:01:21
Ügyes játékkal és elsősorban kellő türelemmel, 0 rablással is lehet olyan karit csinálni, aki kettéhugyozza a legtöbb pókot a szintjén
Tetszik ez a megfogalmazás.



Amúgy szerintem a példáid annyiban sántítanak, hogy ők is pókok valamilyen szinten, csak ráálltak az "küldetés EH-val ezerszámra" taktikára.

Ha már türelem és 0 rablás akkor én inkább másik karaktereket emelnék ki, talán ők azok akik még egy jó póknál is nagyobb türelemmel rendelkeznek. (többszörös bajnok karik, előbbi erősen negatív LE diff-el )


HadVezér , HOLTPONT
NoFear - V1
Pontszám: 7.48
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4100. hozzászólás - 2012.05.18. 21:46:47 (Válasz Chana #4090 hozzászólására.)
Mindegy, töröltem a hozzászólást. Nem tépem a szám továbbiakban.
A hozzászólást Texex módosította 2012.05.18. 21:59:38-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5.89
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője