Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4061. hozzászólás - 2012.05.16. 09:57:05
Hát sikerült! Elküldtem a banned@ra az eseményt és sikerült. Márt mint az én karim zároltatni netiket megsértésért.Három nap pihi.Köszönöm jól jön. Ezek szerint amit feljebb írtam csúnya szó, pedig még Arany a Toldiba is írta ezeket a szavakat, de hát a szívem nem Petőfi, a kezem nem Arany, csak az eszem Tompa. Értem én nem írok többet se itt, se a játékba. Tudjuk mi mozgatja ezt a világot is, "ami beszél", én meg keveset beszélek ezen a nyelven így inkább csöndbe leszek,és lassan remélem sikerül le szoknom is teljesen.

ui. Legalább ez is meg van. Eddig életem során játékban, fórumon, még sose zároltak semmiért.
Ezt is meg éltem, ismét gazdagabb lettem egy kis tapasztalattal.
A hozzászólást Texex módosította 2012.05.16. 10:05:42-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.51
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4062. hozzászólás - 2012.05.16. 10:08:11 (Válasz Texex #4061 hozzászólására.)
A scriptelésnek utána kellett (volna) nézni, a szöveg meg adott volt - kipipálva.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.61
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4063. hozzászólás - 2012.05.16. 16:42:45 (Válasz Alendaar #4060 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.05.15. 07:13:28
Te aztán tényleg jó nagy gyökér vagy!



Na, hát itt van azért valami, ami engem igazol... a nagy gyökerezést csak azután írd, hogy ismered a TELJES sztorit, Kedves Alendaar és a többiek.
Pontszám: 6.30
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4064. hozzászólás - 2012.05.16. 17:15:17 (Válasz Texex #4061 hozzászólására.)
Azt kell mondjam, h megerdemled... foleg a csalozas miatt!
Minden masban szimpatizalok az altalad leirtakkal, de 0 bizonyitekkal nyilvanos forumon sarozni valakit nem maradhat buntetlenul.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4065. hozzászólás - 2012.05.16. 17:25:42 (Válasz Chana #4063 hozzászólására.)
Idézet: Chana - 2012.05.16. 16:42:45
Idézet: Alendaar - 2012.05.15. 07:13:28
Te aztán tényleg jó nagy gyökér vagy!



Na, hát itt van azért valami, ami engem igazol... a nagy gyökerezést csak azután írd, hogy ismered a TELJES sztorit, Kedves Alendaar és a többiek.


A sztoritól függetlenül, a hivatkozott posztra reagáltam.
Egy fölényes, nagyképű, "úgysemtudszmitkezdenivelemmerténvagyokajani" beszólás volt.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.30
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4066. hozzászólás - 2012.05.16. 18:14:47
Mindkét oldalon elragadtatjátok magatokat skacok/csajok! Texextől tényleg nem volt jó ötlet kapásból csalózni, bőven normálisabb felvezetése lett volna ha kérdez Aurritól akár, vagy akár itt a nagy fórumon, hogy script nélkül lehet-e ilyet, megkapta volna a korrekt választ és kész.
Másik oldalról ha az ember éppen fel van pörögve agyilag, akkor mondhat olyat néha, amit utána egy órával, józan fejjel már nem tenne. Ilyenkor tényleg nem az lett volna a megoldás Chana, hogy ennyire (erre én sem tudok mást mondani) lekezelően szólsz vissza, hiszen ezzel csak az indulatokat szítod.

A dolog a maga kurta-furcsa módján megoldódott, most már tessék a feleknek lehiggadni, ez ugyanis még mindig egy istenverte játék, nem életforma. Szuszáááá mindenkinek.

Tex: anno én is kaptam 3 napot a Banán szigeteken, ne lepődj meg, ha üdülésnek fogod érezni Nem hiszem, hogy az idézet mondatért kaptad amúgy, ha ennél durvább nem volt és gondolom szavaid alapján nem, akkor inkább a gyanúsításért, pontosabban nagy nyilvánosság előtti gyanúsításért lehetett. Pihensz egyet a 3 napban játéktól távol, lehiggadsz és 2 hét múlva már csak röhögni fogsz az egészen
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.02
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4067. hozzászólás - 2012.05.16. 18:33:30 (Válasz Jademaster #4066 hozzászólására.)
Azon főleg röhöghet, hogy scripteléssel meg egyéb marhaságokkal még mindig nem történt semmi, Miklós vagy a tököm tudja már, de valaki felvette, ment 2-3 hétig a kalamajka aztán szép elfelejtődött, mind minden más.

Nem is értem minek vannak ezek a topicok...mert 95%-ban nem történik semmi.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.66
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4068. hozzászólás - 2012.05.16. 18:46:27 (Válasz Viszok009 #4067 hozzászólására.)
Jah, valamikor így gondolkodtam én is Tulok bátyó, de már nem Mióta visszatértem, direktben nem vagyok hajlandó totál rápörögni a játékra és nem vagyok hajlandó azon siránkozni ki az aki csal, ki milyen scriptet használ, meg ilyenek. Én jól elvagyok most, megvannak a magam kis céljai a játékban. Nem tudom lehet-e még kvíz olimpiákat nyerni scripttel, de nem is érdekel. Bajnokit nem is akarok különösebben. Akinek ez annyira fontos, tőlem annyit scripttel, amennyit akar, én ebből a taposómalomból kiszálltam, köszi.

Fontos lenne a tiszta játék úgymond, de ha Mikiéket nem érdekli, akkor nem mindegy menyit vartyogunk? Egyszerűbb hagyni az egészet a fenébe.

Mellesleg: Aurrival váltottam néhány levelet még anno, a törlésem előtt. Róla én speciel nem tudom elképzelni, hogy csalna. Nyilván az én meggyőződésem semmire sem bizonyíték senkinek, azt sem mondom, hogy jól ismerném. De az "ártatlanság vélelme" igenis megilleti mindenkitől, ha nincs az ellenkezőére egyértelmű vagy legalább súlyos bizonyíték. Elszaladtak az indulatok mindenkivel. Nem kéne. Részben azért, mert Texex egy jó játékos, aki talán túl messzire ment, de azért az indulatai azoknak, akik... hmm... komolyan veszik úgymond a játékot megérthetőek. Másrészt mert Aurri tudtommal jelenleg az egyik legjobb játékos egy adott statisztikában, aki mind játékban, mind fórumon tett már le annyit az asztalra, hogy nagyon szilárd tények nélkül senki ne vádolja meg csalással. Szerintem. Jademaster vége
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4069. hozzászólás - 2012.05.16. 19:06:58 (Válasz Jademaster #4068 hozzászólására.)
Idézet: Jademaster - 2012.05.16. 18:46:27
...Aurri tudtommal jelenleg az egyik legjobb játékos egy adott statisztikában...


Most már kezdek kíváncsi lenni, mi a neve a karakterének?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.04
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4070. hozzászólás - 2012.05.16. 19:08:42 (Válasz Alendaar #4069 hozzászólására.)
Szerinted?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.32
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4071. hozzászólás - 2012.05.16. 19:11:00 (Válasz Alendaar #4069 hozzászólására.)
Elnézést ha félreérthetően fogalmaztam Természetesen a szintjéhez viszonyítva gondoltam, amúgy v1-en Aurri a neve és most gyorsan felugrottam meg is nézni, eléggé elől áll a LE diffi toplistán (26. a maga 86-os szintjével és bő 60 millás rablásával) de a lényege inkább nem a statisztika lett volna, hanem mint egy adott taktika (pók) egyik legkiemelkedőbb karaktere, így lett volna pontos.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4072. hozzászólás - 2012.05.16. 19:43:47 (Válasz Alendaar #4069 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.05.16. 19:06:58
Idézet: Jademaster - 2012.05.16. 18:46:27
...Aurri tudtommal jelenleg az egyik legjobb játékos egy adott statisztikában...


Most már kezdek kíváncsi lenni, mi a neve a karakterének?


Aurri.
Pontszám: 6.94
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4073. hozzászólás - 2012.05.16. 20:15:32
Csak hogy klasszikust idézzek: "tesztszerveren nem játszom" (remélem jól).
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.56
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4074. hozzászólás - 2012.05.17. 10:01:20
Olvasgatva itt a dolgokat , kialakult bennem egy elég valószínűtlennek tűnő kép.

Valaki ül a gép előtt , és verítékes arccal, kattintgat a támadás gombra,közel negyed órája már, mert hihetetlen matematikai,és logikai képességeivel kisakkozta, hogy én mostanában fogok felbukkanni 15 százalék alól, egy nagy kalap LÉ.-vel.Nem lehetett könnyű, mert hol délelőtt, hol reggel, hol meg este vagyok aktív, és az is megtörténhet, hogy nem vadászom csak pihengetek , és persze az is előfordulhat, hogy elköltöm mire kijövök. De Ő optimista , nem sajnálja se az ujját ,se az egerét, se az idejét.Nem unja meg, és a hetvenedik kattintásra sikerül a támadás.Az eredmény 0 LÉ., mert csak pihentem két portya között. Sacc. 20 percet hiába fárasztotta az ujját.Persze semmi gond , jön a következő célpont, mert ugye nem egy van. Naponta minimum 1 órát csak azzal tölt, hogy katt a támadásra,nemmegy,újra karlap,újra támadás,nemmegy,újra karlap...
Mindezt annak tudatában, hogy létezik egy ügyes kis script,ami megteszi ugyanezt helyette, amíg ő tévét néz,sörözik, akármi.

És ezt komolyan el kellene hinnem. Valahogy nem sikerül. Szerintem 10 csodapókból legfeljebb 1.

Persze ez csak vélemény , nem kinyilatkoztatott igazság.Mint ahogyan az is vélemény, hogy ha így is van, ez nem játéktudás.

Fogok egy puskát, meg két szatyor lőszert,kisétálok az erdőbe, és elkezdek vaktában lövöldözni,abba az irányba ,amerről jön néha egy medve.Ha véletlenül eltalálom, én leszek a "Nagy Vadász"?


Nem akartam senki becsületébe gázolni, csak kicsit sok a melldöngetés.Akinek nem inge , ne vegye magára, vagy ha mégis ,mossa ki előtte.
Báró Samedi
Pontszám: 8.04
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4075. hozzászólás - 2012.05.17. 10:21:01 (Válasz Azazel #4074 hozzászólására.)
1-2 dolgot figyelmen kívül hagytál. Aki így dolgozik pókként, nem vaktában választ ellenfelet. Erre ideális a kémgömb, melyre akár még relikviája is van, így percenként használhatja, de ha nincs, akkor vannak szövitársai, akik kémlelik az illetőt. Innentől 5-10 perc eltéréssel lekémkedve, látszik, hogy az illető vadászott-e (nőtt a TP-je), költött-e LE-t (nött a tul, szaki, építés), hogy változott az ÉP-je (vadászik vagy csak vár). Mindemellett, ha az illető pihen két portyaidőszak között, akkor bizony a kémgömb odaírja, hogy jelenleg pihen.
Akinek a fenti kémkedésnél látszódik, hogy vadászik és esélye, akkor jön az excel és számolás, mikor bukkanhat fel. Előtte fél órával megint megnézi, hogy változtatott-e. Ha nem, akkor izzítja a portyaablakban az adott szövetségre szűrve a támadhatósági listát. Amint kibukkan az áldozat, támad.
Pontszám: 7.54
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4076. hozzászólás - 2012.05.17. 10:35:53 (Válasz Craslorg #4075 hozzászólására.)
Rendben.
Így már sokkal életszerübb, valószínübb.Módosítom a véleményem.

10 csodapókból 1,5.
Báró Samedi
Pontszám: 7.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4077. hozzászólás - 2012.05.17. 10:55:46 (Válasz Azazel #4076 hozzászólására.)
10-ből 9 pók így csinálja (különben nem lenne pók), a 10. csak fél pók és tippre megy.
Pontszám: 7.56
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4078. hozzászólás - 2012.05.17. 10:57:30 (Válasz Azazel #4074 hozzászólására.)
Rátapintottál a lényegre, még ha az arány nem is feltétlen fedi a valóságot. Hidd el, ez sokakat dühít, különösen hogy még büntetés sincs, mert nincs megfelelő szűrés ezekre.
Pontszám: 8.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4079. hozzászólás - 2012.05.17. 11:12:43 (Válasz Ywgarrd #4078 hozzászólására.)
Nem is lehet szűrni, amíg a 20 egymás utáni fals támadásra elfogadható magyarázatnak tartjuk ezt a falmelléki dumát.
Az a bizonyos captcha( vagy hogy írják) jól működne ellene, van is felháborodás az ötlet ellen rendesen.
Egyébként felőlem scripteljen, robotoljon aki akar, de akkor legalább ne verje a nyálát, és ne alázza nagyképű kioktatással azt a szerencsétlent,akit rendszeresen szivat vele..
A hozzászólást Azazel módosította 2012.05.17. 11:15:00-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.85
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
4080. hozzászólás - 2012.05.17. 11:16:40
Ha a captcha-ra korrekt időkorlátot kapna (és *ha* ez kivitelezhető), akkor a háborgó hangokat azzal el lehetne csitítani.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2012.05.17. 11:28:22-kor
Pontszám: 6.83
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!