Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
261. hozzászólás - 2008.11.18. 16:30:52 (Válasz Byzon #257 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.18. 15:54:17
Srácok!

Dunsztom sincs ki ő... Ha be akaraj váltani a fenyegetését, akkor arra úgyis kénytelen leszek rádöbbenni.
Nem szokásom az ilyen (gyerekes problémák miatt keseregni, "árulkodni"), most is csak azzal sikerült ezt elérnie, hogy nem a saját nevében írta alá a levelét. Ezt pedig szégyenletesnek tartom. Elnézést kérek a durva kifejezésért, de ez gerinctelen dolog!


Ugyan nem ismerjük egymást, de tetszettek a hozzászólásaid, ha beváltja az ígéretét, biztos lehetsz benne hogy leszünk egy páran akik rászállnak Pl.: ÉN. Ha gyémántos és hordában van, s addig nem javítják legfeljebb Hadat üzenek az egész szövetségének, ezt a részét még úgyse néztem a játéknak.

Más, ugyan írtam Miklósnak, de szerintetek nem kellene, javasolni (többen is), hogy tegyenek mind a játék levelezésébe, mind a fórum levelezésébe egy feljelent gombot?

Én nem szoktam kiadni az e-mail címem, vagy ha nem lehet beállítani egy oldalon hogy a levél címet elrejtse, akkor olyat adok meg amit nem is nézek.

Byzon ez ugyan én vagyok, de Én már azért se hagynám abba a hozzá szólásokat, s azért is tovább segítenék mindenkinek, azért is a fórumon s nem privátba.
A hozzászólást Alienkiller módosította 2008.11.18. 16:32:34-kor
Pontszám: 8.75
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
262. hozzászólás - 2008.11.18. 16:47:48 (Válasz Alienkiller #261 hozzászólására.)
Ha kiderül hogy ki ez a neveletlen senkiházi tőlem is megkapja a magáét a karaktere.

Egyébként Miklósék bevezethetnék az ilyenekre az ideiglenes eltiltást (a véglegeset is ha ismétlődik).
Pontszám: 8.75
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
263. hozzászólás - 2008.11.18. 17:19:45
Én is csatlakoznék a verőemberek közé..
Ez már a bunkóság igencsak magas foka!
Ha megtudom, hogy ki volt ez, a 15 pp-mből kap 2-t naponta..
A karakterem nev Trinigan, ha esetleg valaki támadni akarna...

Trin
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 8.75
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
264. hozzászólás - 2008.11.18. 17:25:34
Szerintem aki olyan leveleket ír, mint amit Byzon kapott, az csak egy helyről írhat. Az őrültekházából.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
265. hozzászólás - 2008.11.18. 18:00:21
Ne haragudjatok, de ehhez muszáj hozzászólnom! Döbbenettel olvastam a sorokat és tulajdonképpen örülök, hogy Lia nem olvassa a nagy fórumot!
Felháborítónak tartom, hogy az ő karakterét használva gerinctelenül irogat egy unatkozó senkiházi! Régóta jól ismerem Liát és biztos vagyok benne, hogy semmi köze sincs ehhez a levélhez!!! Köszönöm Byzon, hogy sosem kételkedtél ebben!! Hálás vagyok érte!!
Én nem vagyok olyan nyugodt természetű, mint Byzon, így sajnos egyáltalán nem tudok kultúrált levelet fogalmazni, de mindenképpen várom a nevét az illetőnek!!!!
Kikérem a magam és egész Napkapu nevében, hogy tagjainkat ilyen inzultusokhoz használják fel!!! Ha a kreativitása ráadásul csak a névlopásig terjed, legalább másolni tanuljon már meg helyesen!
A hozzászólást Khetty módosította 2008.11.18. 18:02:10-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 9
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
266. hozzászólás - 2008.11.18. 18:36:58
Kedves Byzon! A türelmes válaszaidért azt hiszem sokan vannak,akik hálásak.Ő miattuk is kérem, ne távolítson és keserítsen el egy ilyen primitív ember hozzászólása,ha ezt annak lehet nevezni. Hatalmas erő és száj így láthatatlanban ,kérlek jelentkezz nálam is egy csatára.
A nevem Fantaghiro és türelmetlenűl várlak!
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 8.80
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
267. hozzászólás - 2008.11.18. 19:26:52
Véleményt kérnék a következő játékosról:

Gyémánt horda, Garabonciás szövetség: Nyu'szi 12. szint

Legtöbb okozott sebzés: 33
Tulajdonságösszeg: 186
Szakértelemösszeg: 25
Teljesített küldetés: 3
Összes építés: 94.490
Zsákmányolt lélekenergia: 19
Elvesztett lélekenergia: 2.418
Helyes kvíz-válaszok: 717

Van fegyvere is: buzogány
Más cucca nincs!!!
A hozzászólást ATILA2 módosította 2008.11.18. 19:28:16-kor
Pontszám: 6.50
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
268. hozzászólás - 2008.11.18. 19:35:19
Véleményem: Nagyon ügyes, eléggé könnyűszerrel tartja magát 15% alatt

(Amúgy szerintem elég egyértelmű hogy rabszolga... Bár ügyesen csinálja, néha fejleszt a tulösszegen, hogy ne látsszon meg a 140... (Bár lehet hogy az mind szerencse...) Meg skilleket is fejlesztett! Kész leleményes )
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.18. 19:35:29-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 7
fórumozóLumirFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
269. hozzászólás - 2008.11.18. 19:58:07
Sokáig gondolkodtam, hogy szóljak-e. Végül úgy döntöttem, szólok, mert nem azért szálltam be ebbe a játékba, hogy néhány játékos kedvenc "köcsöge" legyek!!!
Néhányan kifejlesztették a farmolás új lehetőségét, a "halál listát". Kifigyelik a gyengébbeket, készítenek egy listát és farmolják őket.
Ezért szeretnék panaszt benyújtani Sameed - 10. szintű végzetúr (gyémánt horda, a Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza szövetség tagja) ellen, aki pl. nov.13 és nov.18 között 9 alkalommal vert el. Nem is ez a gond, hanem az, hogy képtelenség LE-t gyűjteni, ha napjában többször is rám jár.
Érdekesnek tartom azt is, hogy azonos szinten vagyunk, én láthatatlan vagyok és még így is lenyom 44/119 arányban. Valószínűleg nem én vagyok a listáján egyedül, most meg is ragadnám az alkalmat, hogy a karilapjáról idézzek néhány adatot:
Tulajdonságösszeg: 296
Zsákmányolt lélekenergia: 252.934
Elvesztett lélekenergia: 10.899

A másik vérszívóm: TrueBlood, de ő 6 nap alatt "csak" háromszor nézett be hozzám.

Akkor nézzünk néhány adatot tőlem is:
Tulajdonságösszeg: 205
Zsákmányolt lélekenergia: 5.973
Elvesztett lélekenergia: 25.555

Szóval ilyenkor mi van? Lehet ez ellen tenni valamit, vagy ez így teljesen okés?
Remélem van erre a problémára is orvosság, mert azért nincs kedvem játszani, hogy más rajtam hízzon...
A hozzászólást Lumir módosította 2008.11.19. 15:54:21-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
270. hozzászólás - 2008.11.18. 20:09:58
Keress egy szövit, építsd be mindig az összes LE-det és egy idő után törölnek a listájukról. Ez a viselkedés teljesen szabályos ugyanis.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 8.33
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
271. hozzászólás - 2008.11.18. 20:13:27 (Válasz Lumir #269 hozzászólására.)
Ez ellen úgy tudsz védekezni hogy folyamatosan 0LE-n vagy, és kifigyeled azt a 8 órás időszakot amelyben a fő "szipolyozóid" közül minél több megtámadott. 8 órán belül ugyanis nem támadhatnak még 1X.

Érthetőbben, ha X beüt hozzád 7.30kor, Y pedig 12.00-kor akkor 12-15.30ig van egy olyan időszak amikor biztos hogy egyikük sem fog tudni rád járni. Magyarul van 3 és fél órád gyűjteni. Ezt ki kell figyelni.
Pontszám: 6
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
272. hozzászólás - 2008.11.18. 20:15:53 (Válasz Lumir #269 hozzászólására.)
Idézet: Lumir - 2008.11.18. 19:58:07
Sokáig gondolkodtam, hogy szóljak-e. Végül úgy döntöttem, szólok, mert nem azért szálltam be ebbe a játékba, hogy néhány játékos kedvenc "köcsöge" legyek!!!
Néhányan kifejlesztették a farmolás új lehetőségét, a "halál listát". Kifigyelik a gyengébbeket, készítenek egy listát és farmolják őket.
Ezért szeretnék panaszt benyújtani Sameed - 10. szintű végzetúr (gyémánt horda, a Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza szövetség tagja) ellen, aki pl. nov.13 és nov.18 között 9 alkalommal vert el. Nem is ez a gond, hanem az, hogy képtelenség LE-t gyűjteni, ha napjában többször is rám jár.
Érdekesnek tartom azt is, hogy azonos szinten vagyunk, én láthatatlan vagyok és még így is lenyom 44/119 arányban. Valószínűleg nem én vagyok a listáján egyedül, most meg is ragadnám az alkalmat, hogy a karilapjáról idézzek néhány adatot:
Tulajdonságösszeg: 296
Zsákmányolt lélekenergia: 252.934
Elvesztett lélekenergia: 10.899

A másik vérszívóm: TrueBlood, de ő 6 nap alatt "csak" háromszor nézett be hozzám.

Akkor nézzünk néhány adatot tőlem (Exalted) is:
Tulajdonságösszeg: 205
Zsákmányolt lélekenergia: 5.973
Elvesztett lélekenergia: 25.555

Szóval ilyenkor mi van? Lehet ez ellen tenni valamit, vagy ez így teljesen okés?
Remélem van erre a problémára is orvosság, mert azért nincs kedvem játszani, hogy más rajtam hízzon...

Először is, a láthatatlanság egy nagy marhaság. Kapsz 70 tulpontot, de a kettőtök közötti különbség 90 körül van. Emellett kevesebb LE-t kapsz, és nem tudod magad 15% alatt tartani (15% alatt nem vagy támadható). A halállista abszolút nem új dolog, szerintem természetes, ha az ember könnyen szerez valakitől sok LE-t, akkor oda visszamegy többször is, ezen nincs mit csodálkozni. Az, hogy mennyit rabol nem rajta múlik, hanem egyedül rajtad. Akiknek nagyon negatív a LE-diffjük, azok amúgy is bajban vannak, mert mindenki látja rajtuk, hogy könnyű ellenfelek sok LE-ért. Épp ezért gyorsan javíts rajta! A fórumban meg ne add meg a karaktered nevét azzal együtt, hogy mennyit szoktak tőled rabolni, mert keselyűk mindenütt vannak, akik az ilyen beírás után már mennek is támadni abban a reményben, hogy ezúttal ők is rabolhatnak (Egyszóval szerencséd, hogy ugyanabban a hordában vagyunk ).
Nem tudom, hányszor írták le eddig, de ha sok LE van nálad, vagy éppen gyűjtesz, mindig legyél 15% alatt! Ha nem vagy ott, ne legyen nálad túl sok LE. A láthatatlanságot meg nyugodt szívvel felejtsd el, ha van szövetséged, akkor esetleg a katakombák hasznos lehet ideig-óráig.
Pontszám: 8.71
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
273. hozzászólás - 2008.11.18. 21:37:15 (Válasz Lumir #269 hozzászólására.)
Szerintem szedtem tőled én is bőven, pár hete Fogadd meg a tanácsokat, ha tudod tartsd magad sokat 0 lóerőn, old meg, hogy az egy csatára való lóerő veszteséged minél kisebb legyen. Pl. ha vesztettél 20k lóerőt 120 vesztett csatával, próbáld meg minél lejebb vinni.

Ezen felül, a legnagyobb hiba talán amit elkövettél, hogy 5-7-ik szinten nem cserélted le a koponyazúzót valami normális fegyverre. Most meg mire összegyűjtesz annyit amennyi kellene elszedik tőled.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
274. hozzászólás - 2008.11.18. 21:38:09
Szervusztok!

Nem vagyok egy verekedős fajta, de ha megtudod, ki volt ez a tapló, én is fordítok rá pár portyapontot, ha tudok.

És nyugodtan segítsd továbbra is a kezdőket, inkább olvasom háromszázszor is ugyanazt a higgadt választ tőled, mint az ilyen ostoba senkik gorombaságait.

Remélem, a kedves édesanyja úgy vágja ezért a stílusért szájon, hogy a valóságban is a fal adja a másikat.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
275. hozzászólás - 2008.11.18. 22:03:19 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Uhm, ez megdöbbentő volt számomra
Byzon, lehet hogy egy embert bosszantasz, de rakat másiknak segítettél, ne hagyd abba! Keveseknek adatott meg az a türelem, hogy a hatvanezredik Drakinra is válaszolnak
Ha az illető valóra próbálja váltani a fenyegetését, akkor az elhangzott reakciók alapján úgyis 15% alá kerül gyorsan, állandóra.
Pontszám: 8.75
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
276. hozzászólás - 2008.11.18. 22:20:43
Tisztelt Byzon!

Szövetségeink háborúztak egyszer, számomra az volt az igazi háború ebben a játékban, azóta sem éltem át olyat, és félek, nem is fogok többet. Kis csapatunk egy tagja sem vetemedne ilyen rosszindulatú, aljas üzenet írására, ezt tudod. Nem tudom, és őszintén nem is akarom megtudni, ki volt az a gyalázatos, alávaló féreg, aki ilyet tett, Napkapu egyik megbecsült tagja nevében. Nem óhajtok bosszút állni rajta, remélem már örökre ki van tiltva innen és minden létező webhelyről, ahol véletlenül is összefuthatok vele. Remélem az egyetlen webhely, ahol még szívesen látják, a shiteaters.com...
Te pedig, légy szíves, folytasd ugyanúgy itteni tevékenységedet, ahogyan eddig is tetted. Sok kezdő játékos kedvét hoztad meg ehhez a játékhoz csupán azáltal, hogy ezredszerre is válaszoltál olyan kérdésekre, amiket mindenki más (én is) válasz nélkül lepontoz már egy ideje.

ui.: csupán annyit remélek, hogy Lia nem olvassa ezt a topicot. Nem ezt érdemelné.

Minden tiszteletem a tiéd, Byzon!

Üdvözlettel

Necronis (Mortazor)
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
277. hozzászólás - 2008.11.18. 22:28:02 (Válasz Lumir #269 hozzászólására.)
Kellemes meglepetés a beírásod, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen negatív LE mérleggel rendelkező fordít annyi figyelmet a játékra, hogy belenézzen a fórumba. A vesztesek többsége ugyanis tapasztalatom szerint egyáltalán nem foglalkozik azzal hogy veszít. Szerintem minden komolyabb játékosnak van listája kiktől rabolt sokat. Ugyanis ezek az emberek NEM TANULNAK, ugyanúgy nem figyelnek a játékra, mintha nem is érdekelné őket az egész. Persze ezzel nem csak a saját játékukat, hanem másokét, a csomó átlagosét is megnehezítik azáltal, hogy kinevelnek magukon olyan ragadozókat, akiket utána később lehetetlen megverni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
278. hozzászólás - 2008.11.18. 22:42:30 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Tisztelt Byzon!
Írásaid számomra fontosak voltak, mert úgy éreztem helyettünk is felelsz a kérdésekre.
Nekem rég nincs már ennyi türelmem. Bárki volt, aki ezt az írást produkálta számíthat erőteljes neheztelésemre (akár élőben is).
Úgy vélem nem szabad hagynod magad, írj továbbra is!

Mindenféle jókat és jó kalandozást!

Rius
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 8.75
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
279. hozzászólás - 2008.11.19. 00:11:27
elszomorító, hogy ilyen emberek vannak, de pont az ilyen alakok miatt kell megfelelően szankcionálni a "játékrombolást". Rombolás alatt értem a csalást és az ordenáré viselkedést egyaránt. Nem tudom, hogy hova tűnt a játékvezetés (már egyáltalán nem érkeznek válaszok a fórumon ), de örülnék, ha egy illetékes reagálna arra, hogy miért nem büntetik keményebben a csalókat. Sokan leírtuk már, hogy a 3 nap nem elég..legalább egy szavazást ki lehetne írni vagy egy korrekt választ kaphatnánk, hogy szerintetek miért csak 3 nap jár annak aki bizonyíthatóan (tehát általatok) lebukott. Arról nem is beszélve, hogy sajnos kezdenek szaporodni a játékban a minősíthetetlen sértegetések is, ezeket hogyan szankcionáljátok? erről sem tudunk semmit..
Zoidberg - v1
Pontszám: 9.29
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
280. hozzászólás - 2008.11.19. 00:15:57
Byzon gyere vissza,Byzon gyere vissza.Ilyen kis hülyék miatt ne izgasd magad.Én azalatt a 3 nap alatt is megszerettelek,amíg beszéltünk.Miattad van a napocskám.Ne menj el!!!!!!
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője