Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1641. hozzászólás - 2009.05.21. 19:59:19
jaj elnézést nemtudtam hogy ez ilyen kollektív pókpityergés xD

mind1...én csak annyit mondok akinek megvan a 3-4 milla rabolt lééje annak már sinen van az élete...idővel úgyis ti is vadászok lesztek de egy 3-4 milla azmár van akkora összeg hogy örökre átlagfölöttiek legyetek...

ittvan Crimson is...igazából bele se merek gondolni hogy ő miket művelhet az áldozataival...én csak Meszyt érzem a bőrömőön demár az is brutális...szóval a pókok csak ne sírjanak...

jaj ez lemaradt...LOL...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.21. 20:00:12-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.25
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1642. hozzászólás - 2009.05.21. 20:03:05 (Válasz CaveMaN #1633 hozzászólására.)
Ilyen kijelentésekkel inkább nem vitatkoznék, mindenesetre köszönöm a lényeget megragadó, tömör és világos magyarázatot, bár ez mintha idáig is tiszta lett volna.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1643. hozzászólás - 2009.05.21. 20:03:35 (Válasz Dr_Faktor #1641 hozzászólására.)
Hát tudod ki áll be a testőrségedbe:-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűPolaci8Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1644. hozzászólás - 2009.05.21. 20:08:08
Gondolom a hozzászólásaim számából látszódik, hogy én sem a szabályváltoztatások hanem az azokhoz való alkalmazkodás híve vagyok. Most nekem is hozzá kell fűznöm, az a képlet azért átgondolásra szorul. Miklóséknak nem kell elkapkodni a döntést, optimalizálják csak ki mi lenne a legmegfelelőbb de ez a mostani limit nevetségesen kevés.
V2 Marshall
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1645. hozzászólás - 2009.05.21. 20:15:07
Valószínűleg a meleg tompított el ennyire, de akkor jól értelmezem, hogy én momentán 7. szinten 4340LE-t kaphatok kreaffinból... hmm elég siralmas.. igaz mostanában nem megy minden jól, de azt kell mondjam h ez 15PPvel is csak egy rosszab napba fér bele.. pedig hol van még az übermagas krea és kivégzés -.-
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1646. hozzászólás - 2009.05.21. 20:15:49
pedig Crimson nagy jövőd lehetne a testőrségemben nekem meg békés öregkorom há mijez ha nem mindkettőnknek megtérülő kölcsönös egyezség...

nekem van sok ellenségem akiket te majd jól kettétörhetsz...aztán majd ha átvesszük a végső hatalmat és kikiáltatom végzetúrbéli királyságom akkor majd kerítünk neked valami tisztességes faros bögyös menyecskét és sarjakat nemzhetsz kiket majd gondosan kitaníttunk Uradalmam védelmére =)

amugy fölöslegesen kattogtok egyelőre nincs lelimitálva a rabláslehetőségetek...de tömjétek a zsebeteket szorgosan...10 szintenként legalább egy milla kerüljön a tarsolyba akkor nagy gond már nemlehet =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1647. hozzászólás - 2009.05.21. 20:21:20
Ennél a 10szintenként 1M nekem nem elég.. jó lenne 20. szintre 2,5-3M-el felcirkálni (de inkkább többel)
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1648. hozzászólás - 2009.05.21. 20:21:57 (Válasz Bolsevik #1642 hozzászólására.)
Igor, pedig nekem az az érzésem, hogy van akinek nem az. Félreértések elkerülése végett: nem rád gondolok
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1649. hozzászólás - 2009.05.21. 20:23:17
jaja 1M LÉ 1 hét max
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.75
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1650. hozzászólás - 2009.05.21. 20:42:21
Jaja.. odafenn lehet.. de nem 10. szint alatt.. 10. szint alatt az összes vadászkari épphogy többet tud öszevadászni mint 1M LE .. vagy legalábbis gondolom én
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 8.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1651. hozzászólás - 2009.05.21. 21:59:42
Sikerült v2-n 20-as szintű karakterrel 8 portyából elérnem a 25k rablást, azaz a maxos kreatívom limitjét. Nem tudom, hogy az-e a cél, de ezekután tényleg érdemes lesz kimaxolni a valóságformázást és átállni 15pp-s lefelé ütögetésre. Nagyjából 0 tp-ért fognak mostantól portyázni a pókok.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1652. hozzászólás - 2009.05.21. 22:02:13
Lenne egy ötletem, ami nagyon drasztikusnak fog hatni, de kérek mindenkit, hogy egészében vegye figyelembe, ne kiragadva egyes dolgokat!

Portyázáskor nyert LE nem a vesztes LE-jéből kapná a győztes, hanem úgy mint a térkapuban. A karakterektől történő LE rablás teljesen megszűnne, helyette a portyázás úgy történne, hogy lenne egy alap LE, amit a kreatív meg a kivégzés ugyanúgy tápolna, csak ez nem a sok idővel és fáradtsággal járó vadászatból kerülne "ellopásra", hanem egyszerűen csak "járna" a nyertes csatáért. Alapból azonos szintre történő támadáskor szint*40 LE járna, amihez lefelé támadáskor -szint*5, felfelé pedig +szint*5 módosító adódna. Erre az összegre jönnének a szakikból származó bonuszok. Mivel a PP napi szinten fix, nem lehet vele milliókat kaszálni, emellett ami a legfontosabb kérdés szerintem, hogy megállítaná azoknak a játékosoknak az elvándorlását, akiknek a folyamatos farmolás miatt egyszerűen elmegy a kedve a játéktól! Én elég sok időmet töltöm el itt a monitor előtt, de nem feltétlenül élvezem is minden percét, ahogy az egy játékhoz illene! Sőt, az utóbbi időben sok-sok az élbolyban tanyázó társamhoz hasonlóan egyre kevésbé! Mert miért kell folyamatosan tartani attól, hogy ha bármilyen esemény közbeszól (net kiesés, áramszünet, csöngettek, lefagyott a gép, stb, stb) és 15% fölé ér az ember, szinte biztosan lerabolják. Így akár azt is meg lehetne tenni, hogy elindítasz egy 20-as vadászatot, utána nyugodtan elmehetsz enni valamit, megnézni egy filmet, kirándulni, strandra, akárhova, nem kell rohanni haza időre, nem vagy tele stresszel, hogy vajon mi fogad, ha esetleg késel 2 percet vagy nem ülsz a monitor előtt folyamatosan. Az erős karakterek így is jól kapnának, viszont nem a gyengébbek kárára, hanem csakis a saját javukra!

Esetleg akkor igaz is lehetne az a mondat, ami minden belépés előtt fogad, de már régen érvényét vesztette :

Nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod.

Továbbá nem kellene mindenféle szakértelmek korlátozásával foglalkozni, sokkal kevesebb lenne a visszaélési lehetőség, és szerintem azt a réteget lelkesítené legjobban, akiknek a véleményét ugyan nem sűrűn olvashatjuk itt a fórumon, viszont a játékosok túlnyomó részét képezik, az "átlag" játékosokat.
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 6.94
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1653. hozzászólás - 2009.05.21. 22:20:47 (Válasz Hombre1970 #1652 hozzászólására.)
Egy szavazat az élbolyból mellette!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 5.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1654. hozzászólás - 2009.05.21. 22:28:07 (Válasz Hombre1970 #1652 hozzászólására.)
szerintem sok LÉvel senki nem menjen bulizni meg ilyesmi. A LÉ megtartásnak megvannak a BIZTOS módszerei, csak áldozni kell rá (pl max transzplant és ultraspec).

többi netes játékban is időre mennek a dolgok, ha nem vagy gépnél, bizony nagy veszteségeket szenvedsz. Engem is raboltak le régen, találni kell rá megoldást. És most már tudom hogy lehet két másodperccel 15%ra kerülés után ütni.

Úgy gondolom ha az lenne amit mondasz minden izgalom megszűnne... tökmind1 hogy 1 millió LÉ van nálam, sőt nyugodtan támadjon meg mindenki, én nem vesztek semmit ti meg kaptok egy csomót...

bár lehet én értem félre az egészet, ez esetben ne haragudj
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.44
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1655. hozzászólás - 2009.05.21. 22:28:59 (Válasz Hombre1970 #1652 hozzászólására.)
Két problémám lenne ezzel. Egyrészt ezután a játékos nevelgeti a kis kariját, sok kontaktusa nem lesz mással, mivel mindegy, hogy kit ver le, esetleg a háború hoz kis változatosságot. Másrészt a gyenge karik ismét csak lemaradnak, hiszen őket biztonsággal le lehet csapni, amíg van ép-jük, ugyanannyi LE-t adnak, mint bármelyik másik a szintjükön, tehát nem lesz érdemes erősebbet támadni. Vagyis ők lesznek állandóan agyonverve, minden szintnek a leggyengébbjei. A pókok meg extra szabad utat kapnak, amivel persze nem érnek annyit, mint a mostani rendszerrel, de többet senki nem fogja őket támadni, hiszen minek.
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1656. hozzászólás - 2009.05.21. 22:29:40
Hát én ezt a nyári pihenő miatti kétségbeesett menekülésnek veszem. Inkább el kell vonulni katába.. a játék megvár.. de hogy gyakorlatilag kevesebb LE jöjjön portyából mint vadászatból... hát az szerintem kicsit érdekes.

Viszont Maffia mester 2mps támadásának titkát meglesném
A hozzászólást Noodlee módosította 2009.05.21. 22:32:19-kor
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1657. hozzászólás - 2009.05.21. 22:29:50 (Válasz Ricardo #1651 hozzászólására.)
Az a vicces, hogy a két mókus akciója kapcsán valahonnan előkerülnek ilyen végbélből előrántott képletek, ahelyett hogy a csalókat próbálnák elmeszelni. "Lőjétek le mind, Isten majd kiválogatja az övéit"
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.20
fórumozóHolsteinFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1658. hozzászólás - 2009.05.21. 22:36:50 (Válasz Zimi #1282 hozzászólására.)
Figyú! Szerinted én egész nap a szövetség tagjainak statját lesem? Milyen jogon akarsz te zárolni egy egész szövetséget. Mindjárt mondom, hogy hová menjél...
Pontszám: 2.18
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1659. hozzászólás - 2009.05.21. 22:37:41
Egészen biztos voltam benne, hogy 10 percen belül a "pókok" le fognak hurrogni. Még szerencse, hogy nem ti vagytok sokan, hanem azok, akik JÁTSZANI szeretnének...
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1660. hozzászólás - 2009.05.21. 22:38:17 (Válasz Crimson #1657 hozzászólására.)
Inkább csak azt eredményezi, hogy a legfrissebb pók-jelölteknek már én is azt mondom, nehogy drága le-t költsenek a kreatív kimaxolására. 20-as szinten tökéletesen kitermeli az adott limitet, a megspórolt lé meg mehet kivégzésre. Gyors alkalmazkodás a titka mindennek (ahogy azt már Te is kifejtetted párszor).
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!