Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1321. hozzászólás - 2009.05.21. 09:18:04
vazz, ennyi hsz-t. legalább írjátok már meg mi a fenéről van szó, mi ez az exploit?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1322. hozzászólás - 2009.05.21. 09:18:45 (Válasz Crimson #1319 hozzászólására.)
Ez igaz, tegnap olvastam, kreaff meg ezt duplázza.
Lényegében 100%-ot visz el, de az áldozatnál megmarad a fele :/

Mindenesetre nem kicsit szerencsés rablások ezek
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1323. hozzászólás - 2009.05.21. 09:19:24 (Válasz Szurilo #1321 hozzászólására.)
Írjak tippeket, mit kell csinálni?
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1324. hozzászólás - 2009.05.21. 09:19:46 (Válasz Crimson #1319 hozzászólására.)
Mondjuk azt sem tartom helyesnek, hogy akkor most mindenki ráugrik a csalókra, hurcolja őket kamrába, sok lével rájuk portyázik, mert aki ezt teszi szerintem az is jogosulatlan előnyre fog szert tenni.

Nálam már Birka 123k-s kamrája is kiveri a biztosítékot, ha ezt ma is megteszi pár karakter akkor tőlük is el kell venni a lét.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1325. hozzászólás - 2009.05.21. 09:19:51
A kreatív affinitást könnyen helyre lehetne tenni. Csak annyit kellene módosítani, hogy amennyivel többet rabol a nyertes, annyival többet veszít a vesztes. Máris megszűnnek a visszaélések.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1326. hozzászólás - 2009.05.21. 09:19:59 (Válasz Szabinho #1309 hozzászólására.)
Kerek perec le van írva, egy gépről akárhány karival játszhatsz ha premiumos vagy (term ezt házastársnak, kutyának, macskának, szeretőnek stb nevezheted...), amíg egymást nem csépelik, és nem azonos célpontokat ütnek stb...

Egy IP-ről elvileg nem is figyelik, nem is lenen értelme, amikor egész lakótelepek mennek ki egy IP-ről... term ha prémesek a karik akkor végképp azt csinálnak amit akarnak, mert nem közös gép!

De ne nekem kelljen már bemutatnom a spanyol viaszt, ott van a multizós topic, kerek perec leírta Miklós mik a szabályok! (Azt sehol nem írja, de jobb ha tudod, hogy a karakter legelső belépésétől számítva visszamenőleg akármeddig él a retorziós lehetőség, nincs elévülés, vagy log törlés, tehát ha gond van veled akkor NAGYON tisztának kell lenned, hogy ne zároljanak! )
Pontszám: 5.44
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1327. hozzászólás - 2009.05.21. 09:22:52
Ennek így tényleg nincs értelme. hogy a pöcsömbe versenyezzen egy normálisan, korrektül játszó ember 2 nap alatt kitermelt 8-10 millió LEvel ?

És ez csak a jéghegy csúcsa. Ki tudja ki mennyire használta ki ezt a dolgot kevésbé feltűnően.
Ez meg végképp korrekt kihasználása a dolgoknak: "kínzókamrából 123076 LE áramlott beléd."

Kapják be a farkamat. Őskő nélkül fogok eztán játszani. Egy ideig. Ha ez állandósul, törlés.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1328. hozzászólás - 2009.05.21. 09:25:54
A hozzászólást Varaszlo módosította 2009.05.21. 09:26:09-kor
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1329. hozzászólás - 2009.05.21. 09:27:48
Hozzá kell tenni, hogy ez 100%-ban a játékvezetés hibája. Hónapokkal ezelőtt figyelmeztetve lett már Miklós, hogy előbb utóbb be fog következni a dolog.
Pontszám: 9.55
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1330. hozzászólás - 2009.05.21. 09:29:27 (Válasz Ricardo #1324 hozzászólására.)
Ezt könnyen vissza lehet nézni. Tán tényleg nem ártana egy néhány napos szerverleállás, amíg kipucolják az egészet, már persze csak ha szabálytalannak minősül. Ha meg nem, akkor mehet tovább a móka, Nephilát még beérhetem:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1331. hozzászólás - 2009.05.21. 09:31:19 (Válasz Timcsike #1329 hozzászólására.)
Tegyük hozzá, hogy én a játékot jelenlegi állapotában egy eléggé kiterjesztett tesztelésnek tartom
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 6.38
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1332. hozzászólás - 2009.05.21. 09:34:33
Sziasztok,

Csuhi vs Egon

Először is: nem tartom etikusnak amit csinálnak, ennek ellenére nem csalásnak láttam, hanem egy kiskapunak, amit MINÉL HAMARABB BE KELL ZÁRNI.

Sztori:
Pár héttel ezelőtt kért meg Csuhi, hogy szeretne belépni a szövetségbe amiatt, hogy egy szövetségi társával tudják egymást támadni, és kreatív affinintással LE-t szerezzenek. Ezt egy kiskapunak éreztem, és a csapat megengedte neki. A támadási listában azt látom, hogy többször 200.000 LE-t veszít Egon ellenében.

A Roninnak nincs haszna a dologból, kivéve annyit, hogy Csuhi naponta a VP-jét a szövetség épületeibe építi. Amennyiben a játékvezetés úgy dönt, akkor a Csuhio által épített mennyiséget a csapat lélekkútjából levonhatja.

Pár pont még:

1. A játékosok nem felelősek egy másik játékos tetteiért, még ha szövetségi társak is.
2. Ha a játékvezetők úgy itélik meg, hogy szabálytalanság történt, akkor az ő felelősségük megtenni a szükséges lépéseket.
3. A Ronin szövetség EGYIK tagjának sincs köze a Csuhi néven játszó egyénhez, IP cím ellenőrzéseknek állunk elébe.

Üdv,
Cseh László
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.54
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1333. hozzászólás - 2009.05.21. 09:36:26 (Válasz Butchman #1332 hozzászólására.)
Korrekt
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1334. hozzászólás - 2009.05.21. 09:39:09
Csuhi és Egon átmenetileg zárolva.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1335. hozzászólás - 2009.05.21. 09:39:43 (Válasz Birka #1326 hozzászólására.)
Birka, lehet hogy ez nem illegális, és egy kiskapu, DE ha a vezetőség erre rábólint akkor:

-ezzel a módszerrel hatalmas mennyiségű LE szerezhető elég könnyen
-aki érvényesülni akar, és ezzel versenyezni annak is ezt a módszert kell alkalmazni
-a játék ott fog meghalni ahol van, mikor nem fog másból állni, mint párok verik egymást maxolt kreatívval és hatalmas mennyiségű LE-vel.

Ez a trükk rengeteg embernek eszébe jutott már, többek között nekem is, de szerintem a többségnek volt annyi előrelátása, hogy ne alkalmazza, illetve nem ekkora méretekben.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1336. hozzászólás - 2009.05.21. 09:40:17
Félreértések elkerülése végett:

Baromi unalmas azt látni, hogy nálam alacsonyabb szintű karik is rommá tudnak verni, mert bénán fejlesztettem.
Zavaró azt látni, hogy az LE diffben 30-40-es szintű karik is lenyomnak, mint a bélyeget.
Zavaró, hogy a bajnoki tornákon esélyem sincs, mert első max 2. fordulóban a fenti okok miatt kikapok.

Ezért úgy döntöttem, hogy feltöröm két karakter accountját és a lenti módon tolom velük. Először arra gondoltam, hogy Sharpa és Galmuszk lesz az, de rájöttem, az nem jó, mert nem tudom őket annyira lesüllyeszteni, hogy utána rajktuk a főkarimmal eredményt elérjek.
Gondoltam Crimsonékra, de ugye ők is Rubinok.
Nephila is jó ötletnek tűnt, hiszen ezáltal akár az ellen szövetségbe is beférkőznék.
Természetesen ehhez a karakterek jelenlegi tulajdonosait is el kellett volna hallgattatnom. 1 hónap a korházban megfelel, de Sharpa és Galmuszk is nagyobb darab nálam, erről személyesen meggyőződhettem, bár, ha nem figyelnek, akkor a János-hegyről nagyot eshettek volna, csak egy kis taszítás... No mindegy, erről lemaradtam.

Így maradt 2 olyan karakter, akiket régebben ütögettem, amíg láthatóak voltak, akkor is lehetett tőlük rendesen rabolni. Az egyik nyafogott, hoyg mindig farmolják a csúnya gonosz bácsik-nénik.

Remélem, így mindenki előtt tiszta az egész. Sajna túl feltűnő lett, ezért az accountjukat visszaállítottam az eredeti jelszóval, stb, megírtam nekik, hogy mit sináljanak még pár napig, egyre csökkenő intenzitással. Reméltem, hogy nem bukik ki a dolog, de sajna olyan éles szeműek vagytok, hogy feltűnt. Amit elrontottam, hogy a toplistába is bele kellett volna nyúlnom...

Mindenek után: Ez az igazi "játék" egyébként! Gratulálok. Biztos élvezetes és növeli az önbecsülést...
Pontszám: 8.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1337. hozzászólás - 2009.05.21. 09:45:19
Sokan kihasználják az affinitás kiskapuját. Páran az élbolyban is. Kisebb adagokban csinálják, de mostanra már náluk is meglátszik. Ha ennek nem vet véget Miklós, akkor ideje lesz más játékot keresni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1338. hozzászólás - 2009.05.21. 09:50:15
Egyszerű lenne a megoldás. Mint az ajánlásoknál: a napi portyázással szerezhető LE nem lehet nagyobb a vadászatból szerzett LE X százalékánál. Ezek után persze szívás lenne a pókoknak, de az ügyeskedőknek is. Sokkal kevesebb lenne a visszaélés.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1339. hozzászólás - 2009.05.21. 09:51:01
Kiskapukról: a régi szép idők, amikor még az volt a baj, hogy 1000-es kúttal 10K-t zsákmányoltunk egy nagyobb szövetségtől:) Rögtön volt is sírás-rívás, csalózás, meg szabályváltoztatás, a rabolható mennyiség maximalizálása. Amiért külön köszönetet kell mondanom, iszonyat nagyot szívtunk volna, ha azon a taktikán maradunk. Építeni ugyan nem kellett volna, de a katalizátorról meg a kút termeléséről is lemondhatunk, ami hosszú távon elég nagy suxx. (Bár mókás lehet, amikor maxos katalizátor napi 500 lóerővel két nap alatt feltölti a kutat:) )

:nosztalgia:
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 09:51:55-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1340. hozzászólás - 2009.05.21. 09:52:53 (Válasz Mortimer #1262 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.21. 07:59:12
Aha. Akkor kb. itt fejeztem be a játékot, ez értelmetlen


Pontosan. Lehet barmilyen legalais, meghagyni nem lehet, sem az igys zerzett elonyt, sem a kiskaput magat, mert bedol a jatek. Az meg senkinek sem jo.
Pontszám: 9
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!