Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2761. hozzászólás - 2009.10.04. 11:06:39 (Válasz Freindbela #2760 hozzászólására.)
Figyelj ezek után Én a helyedben tényleg elhalkulnék, mivel az a szövetség 100* dúrvább amiben Te voltál szövetségi tag, mint azokat amiket leírtál, az még hadján, hogy TI építettetek mint a güzü. A portyás karik mind láthatatlan, de naponta nőtt a LÉ diff, folyamatosan az meg megint csak látszat kérdése, hogy Irgalmatlan a főCheater-nek 30 ezres vesztett LÉ van 27 csatából, az eleve több mint 1000/csata, jah ehhez jön, hogy nem 50. szinten hanem 3. szinten!!! Szted ez nem feltünő????

Úgy hogy rendezzétek le Hiéna között, bár ez már veszett ló. Inkább no komment.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.05
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2762. hozzászólás - 2009.10.04. 11:21:08 (Válasz Almási Viktor #2758 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.10.04. 10:53:53
Fricikeee!!!???
A kukac.hu-ból?
Ahol csak láthatatlan portyások és TP tömő építőrabszolgák vannak?
Na takarodj erről a fórumról...


Mert kitiltassz? Te "megoldjuk okosba" játékos.

Amúgy csak mellékesen közlöm, hogy a láthatatlan portyások jóval később csatlakoztak a kukac.hu-hoz, és amikor ki lettem rúgva még mindig csak 0 pontot fejlesztettek. Amikor én oda beléptem, nem volt túl nagy a kút (17K) de úgy nézett ki, hogy lesz ott élet, de Zappa mocorgott egyedül, így nem is bánom nagyon hogy kirúgtak, de mivel a kezdeti szintjeimet arra áldoztam, hogy rendes tagja legyek a szövetségnek, kimondottan kényelmetlenné vált, hogy ilyen Hiéna félék járnak hozzám élősködni, ezért visszaütöttem, aztán meg jött a mindenféle sárdobálás.

Gratulálok, én mint idegen, akinek nincsenek komoly pártfogói, csak azt tapasztalom, hogy azok a játékosok, akik már régóta ismerik egymást, jól kitolnak az újoncokkal, aztán még kígyót és békát is kiabálnak az emberre, meg hogy takarodjak.

Indokold meg részletesen Zöld Szója Logan, indokold meg, hogy miért vagyok építőrabszolga, indokold meg, hogy miért vagyok LE tömő, de egy biztos, hogy nem vagyok portya karakter... Talán ezt még te is észrevetted. Tudom, hogy neked ez különösen fájdalmas, mert te is azok közé tartozol, akik rajtam élősködtek. Köszönd Hiénának, hogy igazán berágtam, de most már külön ügyelek rád is.
Pontszám: 5.90
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2763. hozzászólás - 2009.10.04. 11:25:08 (Válasz Yuurei #2761 hozzászólására.)
Bocs, Irgalmatlan jelentkezett, felvettük, de utána elment láthatatlanba, és azóta sem nagyon mocorgott. Mi közöm van hozzá nekem? Csak annyi, hogy egy szövetségben voltunk egy ideig. Ezt felróni olyan, mint az, hogy valaki egy iskolába járt a tömeggyilkossal....

Felfogtad már, hogy valójában mit mondasz?
A lélekkút feltöltése = építőrabszolgaság?
Pontszám: 6.31
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2764. hozzászólás - 2009.10.04. 11:31:12 (Válasz Freindbela #2762 hozzászólására.)
Igen, kitiltatlak
Eddig is figyeltél rám, nem tudom miről beszélsz, napi szinten tömsz TP-vel.
Bár elég bénán csinálod mert napi 1-2 támadást kapok tőled, pedig 3 is beleférne 24 órába.

És megindoklom: nem vagy LE tömő, hisz mindig 0 LE-vel jössz.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.99
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2765. hozzászólás - 2009.10.04. 11:37:49
Megjöööööötttteeem:D
Na. Fricike...szerintem semmi csúnyát nem írtam, inkább neked járna egy kis irgum-burgum a tevékenykedéseidért...És hát igen, ha profi lennél, napi 3szor jönnél ahogy Logan barátom is mondja...de ez így mi?...félmunka...pf..látod, ezért mondtam hogy béna a karaktered...
Remélem irkálsz még és feldobod a napomat
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.77
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2766. hozzászólás - 2009.10.04. 11:56:36 (Válasz Freindbela #2763 hozzászólására.)
Legalább a támadásoknál megnézhetetrted volna Irgalmatlan meg a másik 2 eset egyik Báró akárki...

Ap kút feltöltése nem rabszolgaság, bár én mikor annó játszottam nagy ívbe letojtam az épület bónuszokat és nem az volt az elsődleges cél, hogy 20-x K LÉ-t beépítsek, hanem max a hangulat. És abból már elegem van, hogy ilyen kis karik azzal kezdik a játékot, hogy építenek mint a bolond, persze 0-vagy 1 közeli helyes válasz 140 es TÖ, csak az szerencse miatt nő és a többi...

Amúgy ahogy a kollágák is mondták rosszul csinálod, mert ha kifejlesztessz egy szakit akk hamarabb tod őket támadni mondjuk 24*/nap... Nah az már fincsi lenne Majomember meg Kacagó biztos rém örülne ennek... :D0
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.10.04. 11:57:50-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 2.99
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2767. hozzászólás - 2009.10.04. 12:41:43
Hiéna: már megint veled van a gond?
Én csak azt nem értem, hogy aki a V1-en nem annyira érzi jól magát, az miért nem próbálkozik más világokon? Merthogy van lehetőség V2-n indulni és a V3 nyugodt atmoszférája is nyitva áll mindenkinek...

Node én csöndesedjek el, elvégre felhúzok egy szövetséget a PÓK-oknak... és az nekem nagyon jó! Mert mint tudjuk a régi játékosok legfőbb élvezete, ha szívathatnak másokat és erre a legalkalmasabb, ha magas szintűként segítem a "kicsiket".
Olyan opció fel sem merül, hogy jó olyan helyen lenni, ahol a karakterem megpihenhet, amit mondjuk törölni még nem szeretnék, de az aktív, elvárásokkal teli játékra már nem vágyom... és ezért cserébe megteszem azt, hogy naponta beépítem a VP-t a szövetség éppen aktuális épületébe... tényleg, mekkora egy gonosz dög vagyok Csak azért mert kicsit több, mint egy évvel ezelőtt regisztráltam és játszani kezdtem... fel is háborodok magamon mindjárt!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 4.20
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2768. hozzászólás - 2009.10.04. 16:39:59 (Válasz Khetty #2767 hozzászólására.)
Nem ismerem Freindbela stílusát, előző játékát, de teljesen egyetértek vele abban, hogy teljesen esélytelenek az új játékosok, és igenis tönkreteszik a játékukat az első szintűeknek ingyen épületeket felhúzó, törlés előtt álló, vagy a játékot már feladott magasszintű karakterek. Ez teljesen független attól, hogy te ezt élvezed vagy nem, attól még a játékra borzasztóan negatív hatással van ez a tevékenység. Nem tervben kellene lennie a korlátozásnak, hanem már rég meg kellett volna valósítani.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.73
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2769. hozzászólás - 2009.10.04. 18:48:58 (Válasz Mortimer #2768 hozzászólására.)
Nekem meg erről az a véleményem Morti, hogy a magasszintű szövikben is valószínűleg találni olyan karaktereket, amelyek abbahagyták a játékot és csak építenek. Ezek is károsak a játék szempontjából, vagy nem?

Le kéne kattani az okosságokról, értem én hogy uniformizálódni kéne, csak az nem hogy miért...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 3.68
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2770. hozzászólás - 2009.10.04. 18:58:36 (Válasz Mortimer #2768 hozzászólására.)
Morti csak a lelkük fájlalja, amúgy magasról le van kakálva ki alatt mennyi épület van, nekem sincs semmi épületbónuszom hiába vagyok a Pókoknál.
És mégis "tönkreteszem" azoknak a játékát akiknek nincs akkora épületbónuszuk mint néhány szövitársamnak és mélységesen megértem hogy ők úgy látják hogy ez az épületbónusz miatt van, pedig csak nekünk 1 évvel több rutinunk van ebben a játékban.
És ez az ami számít.
Béla sem lenne jobb játékos ha egy fullos szövetség lenne köré építve, de így van mire fognia a saját bénaságát, és hogy a játékélménye miért korlátozódik arra hogy megeteti a pókokat TP-vel.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.19
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2771. hozzászólás - 2009.10.04. 19:00:16 (Válasz Almási Viktor #2770 hozzászólására.)
JA, szóval az újrakezdés szerintem a legnagyobb csalás, írok is Jerikónak meg Endyrnek, nyissanak ennek a témának egy topicot amiben meg lehet beszélni hogy lehetne lekorlátozni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.77
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2772. hozzászólás - 2009.10.04. 19:01:05 (Válasz Mortimer #2768 hozzászólására.)
Ez az Morti! Megint megmondtad! Öljünk ki minden kreativitást a játékból mint eddig... Áhh..
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.16
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2773. hozzászólás - 2009.10.04. 19:02:32
Előző oldal:

Viktornak 10 pont.
Láthatatlan portyások
A hozzászólást Kethios módosította 2009.10.04. 19:03:06-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.88
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2774. hozzászólás - 2009.10.04. 19:02:45 (Válasz Ösvényjáró #2769 hozzászólására.)
Jaja, így van ezt is le kéne korlátozni, szerintem kéne egy szubrutin ami kiszűri a csak manakonstizni feljáró karikat, mert az egy pofátlan előny a többi játékossal szemben, aki nem veszi erre a fáradtságot, esetleg nem adja meg az accountját egy szövitársának erre a célra...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.59
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2775. hozzászólás - 2009.10.04. 19:06:26 (Válasz Almási Viktor #2774 hozzászólására.)
Ne fogd vissza magad Logan, indítsd el az inváziót.

Igen, kéne valóban egy ilyen ellenőrzés, amellyel ki lehetne azokat szűrni, akik nem lépnek fel naponta legalább óránként. Topper szindróma...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 3.89
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2776. hozzászólás - 2009.10.04. 19:12:48 (Válasz Almási Viktor #2771 hozzászólására.)
Ja, Viktor. Igaz. Baraty mindjárt írjon is egy kódot, hogy a törlés után a rendszer IP-bannoljon mindenkit aki abbahagyta játékot.
Ban.. bann!
Nincs újrakezdés~ xD
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.45
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2777. hozzászólás - 2009.10.04. 19:14:52 (Válasz Ösvényjáró #2775 hozzászólására.)
Naponta óránként?
Elgurult?

Ki a franc fog fellépkedni majd éjszaka? Vagy kirohanni egy megbeszélésről a VC-be és lolvégzetúrloginolni telóról?
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.46
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2778. hozzászólás - 2009.10.06. 08:47:06
Szervusztok!

Ösvényjáró pont az előnyös oldalán áll a kardnak, persze, hogy védi. Aki abba akarja hagyni a játékot, az törölje a karakterét, az előtte felszabadított LE-hegyeket meg nyugodtan beteheti a nagy szövetségbe is, ha be akarja. Aki magasszintű szöviben építő, az kevesebbet árt, mint egy tizedik szint alatti karinak felépített teljes szövetség, amit a manakonstrukcióval és a felejtéssel a törölni készülő nagykari felhúz, 1000 LE árán.

A manakonstrukció pedig egy nagyon elhibázott képzettség, nullázni kéne mindent, amit azzal építettek. Nem visszaadni, hisz nem fektetett semmit az építésbe, csak amire nem volt szüksége. Akkor mindjárt látszódna, hogy ki mennyit épített valódi erőforrásból... de az építésbe, és a kútfeltöltésbe most sem kéne, hogy beleszámítson a konstrukció. Könnyen dumálnak, akik számára a varázspont nem érték, mert szórhatják a pénzt varázsitalokra.

Ha pedig újrakezdő valaki, akkor legyen bátor, és saját erőből szenvedje ki az Akadémiát, az Epikusokat, ne egy nagykari építse fel neki, hogy ő villoghasson a szuper karijával.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.55
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2779. hozzászólás - 2009.10.06. 08:53:30 (Válasz Awenhai #2778 hozzászólására.)
Mindenkinek adott, hogy felépítse az Akadémiát a konstrukcióig. Nekünk sem a legyek hordták össze, ha nemtudok rápihenni,iszok ital, LE-ből, ha kell kavicsból is. Húzunk a mágián, hogy értelme is legyen. Felhúzni egy szakit,sem a szomszéd jön át. Nem ennyire ellene kellene lenni, hanem kifejleszteni és használni. Ne az első pár szövit nézzük, ahol már konci előtt se nagyon volt már mit építeni, 2.-3. oldalas szöviknek nagyon jól jön ez a szaki. Van 3pihenés egy nap, pénz nélkül is lehet maxot betölteni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.95
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2780. hozzászólás - 2009.10.06. 09:24:25 (Válasz PottomPanna #2779 hozzászólására.)
Sziasztok!

Tény, hogy kell belefeccölni energiát... de ezért te tulajdonképpen végtelen építhető LE-t kapsz, erőforrás felhasználása nélkül. Ez a hiba, meg az, ahogy egyes villogni akaró újrakezdők alá felépítik vele a szövetséget.

A szakértelem kivételével máris nézhetnének az újrakezdők, hogy nem terem oda két nap alatt a teljes szövetség. Ezek mondjuk nem érintenek engem, mert egyelőre magasan felettük vagyok, de engem is zavar, hogy arcoskodnak, mikor ajándékba kapták a teljesen felhúzott szövetséget.

Ha újrakezdeném, akkor én ilyet nem kérnék senkitől, becstelennek tartom. Ha csinálok valamit, azt én csináljam, és ne mások ajándékaként kelljen elfogadnom.

Lehet, hogy te is ajándékba kaptál egy szövit? Mert úgy csak magadra kellett költened a LE-t a konstrukcióig, ahogy az újrakezdő pókoknak is. Aki meg magának építi a szövetséget, az a szerzett lélekenergia egy részét mindenképpen kénytelen a szövetségre fordítani, tehát gyengül az újrakezdőkhöz képest.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.55
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!