Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3021. hozzászólás - 2009.12.28. 13:35:39 (Válasz Byzon #3019 hozzászólására.)
figyu, Byzon-nak igaza van. Te sem a megfelelő hangnemet ütötted meg, így persze hogy ő is támadásba megy át. Az megint más kérdés, hogy ilyen bugyuta dologgal fenyegetőzik.
Pontszám: 7.37
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3022. hozzászólás - 2009.12.28. 13:36:12 (Válasz Fonmas #3018 hozzászólására.)
Igen, tovább ment a fenyegetőzés mint kellett volna, már az első üzenettel is.
Pontszám: 6.37
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3023. hozzászólás - 2009.12.28. 13:37:31
Megnéztem a karidat. 8. szinten buzogánnyal tényleg gyanúba kevered magad, hogy farmkari vagy.
Pontszám: 7.66
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3024. hozzászólás - 2009.12.28. 13:40:07 (Válasz Maci #3023 hozzászólására.)
lehet szakizik
Pontszám: 4.77
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3025. hozzászólás - 2009.12.28. 13:40:57 (Válasz Rodriguez #3024 hozzászólására.)
vaze, indulj már el, ne itt oszd az észt..
Pontszám: 7.65
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3026. hozzászólás - 2009.12.28. 13:42:44 (Válasz Maci #3021 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2009.12.28. 13:35:39
figyu, Byzon-nak igaza van. Te sem a megfelelő hangnemet ütötted meg, így persze hogy ő is támadásba megy át. Az megint más kérdés, hogy ilyen bugyuta dologgal fenyegetőzik.


Azért álljon meg a menet, az a fajta támadás, amit emlegetett innen a játékon belülről, nem esik azonos kategóriába a játékon belüli történésekkel. Srácok, nézzetek már tükörbe! Lehet hogy nektek fontos a haverság NoFearral, de nekem egyelőre az jutott, hogy szétüti a számat (az én játékosi kenyérlesőmet), ha sikerül kiderítenie, hogy ki vagyok valójában. Átment támadásba, vicces fiju vagy.
Pontszám: 5.21
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3027. hozzászólás - 2009.12.28. 13:42:59 (Válasz Maci #3025 hozzászólására.)
már öltözöm
Pontszám: 5.40
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3028. hozzászólás - 2009.12.28. 13:46:59 (Válasz Maci #3023 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2009.12.28. 13:37:31
Megnéztem a karidat. 8. szinten buzogánnyal tényleg gyanúba kevered magad, hogy farmkari vagy.


Ja, épp a fegyverre valót vitte el, a karácsonyi fegyverszünet után... Mindegy, egyelőre szivatni fogom, és erre gyúrok is erősen!!! így járt NoFear, a karakter
Pontszám: 4.03
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3029. hozzászólás - 2009.12.28. 13:48:19 (Válasz Fonmas #3026 hozzászólására.)
Azt se tudom, kik vagytok. Mint, ahogy te sem, hogy akik most idejöttek reflektálni, mind tapasztalt játékos, számtalan hasonló jellegű problémát "megélve" a játékban.
Te feljöttél, hogy véleményezzünk valamit, és nem azt kaptad, amit vártál. Azzal, hogy degradálsz, nem engem minősítesz, hanem magadat. Azzal, hogy lepontozol szintén nem engem minősítesz, hanem magadat.

Úgy kezdeni egy levelet, hogy ezt még megbánod.. nem is értem mit vársz. Természetesen szánalmas volt a reakciója, hogy élőben megkeres, tény és való.

ui: ezt a hozzászólásomat még nem pontoztad le.
A hozzászólást Maci módosította 2009.12.28. 13:53:31-kor
Pontszám: 7.68
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3030. hozzászólás - 2009.12.28. 13:50:13
az meg, hogy 9.14-es pontszámod van pár perc alatt, hmmm.. hány felhasználóval is vagy beregelve?
Pontszám: 6.77
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3031. hozzászólás - 2009.12.28. 14:09:20
Üdv.


Ami azt illeti az előzményeket is osszuk meg a többiekkel, ha már annyira a feljelentgetéseknél tartunk. Már a 2. multi karaktereddel kezdted el a TP-t osztani nekem, azzal az indokkal, hogy nekem van egy csomó multi farmom, mivel ennyi rabolt LE-m van.

Soroljuk fel szépen a tieid: Figurix ; Foltos

A többiről egyenlőre nem tudok, de valószínünek tartom, hogy van több is, mivel az itteni felhasználóneved sem egyezik meg egyikkel sem.

Az oké, hogy hoztam tőled és megbosszulod. De te semmi mást nem csinálsz, csak naponta 2x osztod a multi karaktereiddel a TP-t. Holott gondolom őskövet egyikre se vettél egy darabot se.
Úgy tudom nem csak én, de a társaim is írtak már neked normális hangvitelü levelet, amire te nagyívben sz***tál rá.

Nos, ezekután lehet véleményzni, hogy ha felindultságból az ember kissé más hangneműre veszi a figurát.
NoFear - V1
Pontszám: 5.59
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3032. hozzászólás - 2009.12.28. 14:15:43
Azért gondoljunk már bele, hogy milyen kudarcélmény, mennyi frusztráció kell hozzá, hogy egy ember napi több órát feccöljön egy (több) olyan karakterbe, ami semmi mást nem csinál, csak TP-t szállít egy másik karakternek? Ez csak okozat, valami ezt kiváltotta. Ok nélkül ilyet senki nem csinál. Éppen ezért egyáltalán nem ítélném el őket, ezek mögött olyan játékosok vannak, akik egyébként tehetetlenek az alacsonyszintű pókok ellen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.13
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3033. hozzászólás - 2009.12.28. 14:17:51 (Válasz Mortimer #3032 hozzászólására.)

akkor új opcióként akár Miklós ki is egészíthetné a jótanácsokat, mit is lehet a rablások ellen csinálni.
Csinálj még 5 karit, és tömd tp-vel, majd leszáll rólad..
Pontszám: 7.97
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3034. hozzászólás - 2009.12.28. 14:25:55 (Válasz Mortimer #3032 hozzászólására.)
El kell költeni az LE-t.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.10
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3035. hozzászólás - 2009.12.28. 14:26:21 (Válasz Maci #3033 hozzászólására.)
Csak arra akartam célozni, hogy a lerabolt karakterek mögött is emberek állnak, és ugyan sokan, sok helyen leírják a fórumon, hogy "a béna karaktereket nem kell védeni" ez korántsem igaz. Régen tudtak védekezni, ott volt a szintenként 5%-al növekvő életpont határ, magas szintről leütve a rablás mennyiségének radikális csökkentése, nem rohangált minden pók magas szintű kivégzéssel, nem használták a 15%-ra kerülés _előtti_ azonnali beütést (még mielőtt nekimehetne valaminek), nem voltak szinten belül sok száz TÖ-s eltérések...

Ezek teljesen el tudják lehetetleníteni a játékot azok számára, akik nem újrakezdőként indulnak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3036. hozzászólás - 2009.12.28. 14:43:35
Nem kell újrakezdőnek lenni ahhoz, hogy erős karaktert csinálj. Én sem újrakezdő vagyok, csupán egy másik játékból jöttem át, nevezetesen a BF, ahol már rájöttem jópár dologra, mivel lehet erősebb karaktert csinálni. Csak ott a multit kissé szigorúbban veszik, kissé nagyon. Nincs ilyen, hogy beregel 20 millió karaktert TP-t osztani. A modik kivágják, mint a macskát ...

A másik dolog, ha valaki heteken át csak azért lép fel, hogy valakinek TP-t osszon és elcsessze a kariját? Hát az ilyen elég szánalmas lehet az életben is, valószínüleg ott is csak annak örül, ha másoknak árthat. Az ilyen egyéneket mindenhol nagyon kedvelik. Amúgy szerintem van egy fő karaktere amit lehúztam csak nem mondja el, hanem a multi karaktereivel "büntet" hetek óta. Kicsit utána kellene nézni...
NoFear - V1
Pontszám: 5.93
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3037. hozzászólás - 2009.12.28. 14:48:39
Idézet: Mortimer - 2009.12.28. 14:15:43
Azért gondoljunk már bele, hogy milyen kudarcélmény, mennyi frusztráció kell hozzá, hogy egy ember napi több órát feccöljön egy (több) olyan karakterbe, ami semmi mást nem csinál, csak TP-t szállít egy másik karakternek? Ez csak okozat, valami ezt kiváltotta. Ok nélkül ilyet senki nem csinál. Éppen ezért egyáltalán nem ítélném el őket, ezek mögött olyan játékosok vannak, akik egyébként tehetetlenek az alacsonyszintű pókok ellen.


Nem, emögött nem frusztráció van, hanem ember. Savanyú, és rosszindulatú lelkület kell ahhoz hogy valaki a saját drága idejében azzal töltse ki a napjait, hogy szándékosan és következetesen egyetlen egy darab személy napjait megkeserítse. Amint ott tartunk, hogy valakinek a játékon belül hatalmában áll megtenni valamit, igenis a felhasználú júzer érettségén/lelkületén múlik hogy hogyan él ezzel a hatalmával.

Nekem a v1-es sikeres bajnokiknál nagyobb sikerélmény volt a V2-n felhozni egy farmolásra predesztinált, elrontott karatkert. Pontosan tudom hogy mit él át akit folyton ütögetnek az alsó, legzsúfoltabb, aprópókos szférában - és soha eszembe sem jutott valaki más nyakába aggatni a problémáimat. Ugyanis igenis meg lehet oldani.

Fonmas, a fórumos reakcióidból megkockáztatom hogy érettebb fazon kell legyél. Nyugodtan vedd figyelembe az itt elhangzó tanácsokat, és gondold át hogy miért és miként érdemes egyrészt kommunikálni, másrészt játszani.
Pontszám: 8.88
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3038. hozzászólás - 2009.12.28. 16:20:51 (Válasz Fonmas #3028 hozzászólására.)
Alapvetően egyetértek az előttem szólókkal: nem ilyen hangvételű levéllel kellett volna kezdeni. Az természetesen egy másik tészta, hogy NoFear meg nem túl elegánsan reagálta le a dolgot. Viszont úgy tűnik nem nagyon cáfoltad a multizás tényét... Lehet, hogy magadat sikerült feljelentened? (ha minden karaktered őskövezne az is multizás és ugye...)
V1
Pontszám: 8.11
irritálóFonmasNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3039. hozzászólás - 2009.12.28. 17:00:55 (Válasz Meridiath #3037 hozzászólására.)
Tudod, a 3X után az embert egí játék nem izgat fel annyira, hogy túl komolyan vegye, de eddigre az ember megtanulja értékelni a kitartás és a türelem hatalmát. Az elvesztett 9,5K LE kb fele került NoFearhoz, a többit az egy hetes csataolvasási limit miatt nem tudom megnevezni azaz névtelen senkik vitték el nem is érdekes, de NoFear túl sokszor jött, túl eredményes volt, így "bosszút" esküdtem. Tömtem TP-vel, ezt a technikát itt valahol a fórumon találtam mint pókbüntető eszközt. Aztán jött ez a karácsonyi fegyverszünet, gondoltam, itt az ideje a saját dolgommal foglalkozni, összevadásztam egy jobb fegyverre valót, erre jött NoFear és egyben elvitte a felét. Nosza írtam neki, hogy ezt még meg fogja bánni. Erre lemultizott, meg minden, erre én visszamultiztam, erre ő azt monta, hogy megkeres élőbe és összever. Nosza gondoltam, ez már olyasmi, ami ide tartozik, mert ennek már semmi köze a játék világához. Erre mit kapok itt kishíján a népektől, hogy ez így normális, és hogy a legjobb lenne, ha egyenesen kiadnám a címemet, és megkötözve várnám őkelmét, hogy kiélhesse agresszív hajlamait....

NoFear
Azt hiszem, az kiabál a legjobban multit, akinek a háza ég. Semmi közöm Figurix-hoz, viszont az a tény, hogy téged többen is tömnek 0LE-vel még inkább kétségessé teszi a tiszta játékodat. Tudod, az amit fentebb valaki kiszámolt azaz 500 feletti LE/ csata még érdekesebb, ha bekalkuláljuk azokat a csatákat is, amik LE-t nem hoztak a konyhádra. Ezen kívül gyakorlatilag egy átlagos karakter sehol nincs ahhoz, hogy ellened effektíve fellépjen, elég ha a szövetségből adódó max védőfal/gyaktér/nekrofókusz kombót hozzáadjuk az amúgy sem alacsony tulajdonságaidhoz. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy szinte minden csatáddal 500 felett nyerj LE-t, vagy minden másodikkal 1000 környékén. Ez, tudod, már az utánad következőkhöz képest is túlzás, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy ott olyan körbeépített is van pl. mint MegDarálLaK akinek már epikus kincsei is vannak.
Ne csodálkozz, ha a valaki olyan fegyverrel harcol ellened amivel tud. Nekem marad az, hogy kitömlek üres TP-vel. Most egy kicsit rákészülök, és fogsz te még sírni, hogyha senki se lát!!!

Amúgy, ha már lélekelemzést is vállaltok, akkor térjetek már ki arra a játékosra is, aki gyakorlatilag tét nélkül harcol, mivel gyakorlatilag nincs ellenfele +- 2 szinten belül....
Pontszám: 3.95
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3040. hozzászólás - 2009.12.28. 17:15:25 (Válasz Fonmas #3039 hozzászólására.)
Most, hogy te is higgadtabb hangot ütöttél meg, vegyük át higgadtabban.
Elsősorban is szeretném megköszönni, hogy hideg fejjel is átgondoltad már a dolgot és így van lehetőség egy nyílt fórumon mindkét részről emberi hangnemben megbeszélni a dolgot.
Nézzük tehát:
A pók típusú karakterek abban kiemelkedőek, hogy ki tudják számolni, ki az a célpont akinél jó eséllyel komolyabb mennyiségű LE-t találhatnak. Nem szabálytalan módszerekkel dolgoznak, a régi nagy pókoknak is volt ilyen körüli LE/Tp aránya.
NoFear kolléga még nem töltötte fel a lélekkutat a szövetségében nem érvényesülnek rá az épületbónuszok.
Valóban egy kiemelkedően jó játékosról van szó és ha elkezded Tp-vel tömni ezt te bizonyítod a legékesebben. Ez lehet sikeres módszer, de a legegyszerűbb védekezés ellene, ha a szövetségeden állnak bosszút, vagyis hetente 3 nap alatt fixen szétszednek titeket háborúban (a Gaia az egyik legerősebb klán a középmezőnyben nem nagyon lehet ellene megállni, bár tény, hogy békések alapvetően).
Úgy gondolom két hibát követtél el és kérlek ezeket gondold át:
1. Ha NoFear rád jár, annak az az oka, hogy nagyon tud tőled rabolni. Úgy vadássz (én is úgy teszem mióta az eszemet tudom), hogy ájultra vereted magad. Amíg az életerőd nem éri el a maximális lehetséges Ép-d 15%-át addig nem vagy megtámadható (erről egy kis számláló is lesz a karlapodon). Mielőtt elérnéd, költsd el az egészet. Ha a pók nem talál nálad semmit, hamar le fog szokni rólad alapból is.
2. Diplomácia. Ha valamire rá akarsz venni egy nálad ráadásul sokkalta erősebb játékost, akkor ne megfenyegesd, mert csak dacot vált ki, ellenkezést. Ahogy az életben sem jó módszer, itt sem fogsz megfenyegetni senkit. A játékosok túlnyomó többsége normális (NoFear is). Ha korrekten kéred meg rá, hogy kicsit hanyagoljon, akkor sokuktól még tanácsokat is fogsz kapni. Alapvetően megmondom őszintén, ha én kapnék egy ilyen levelet, mint ahogy te kezdted a párbeszédet, én is kinevettelek volna, hisz csak gyerekes fenyegetőzés semmi több.

További sikerekben gazdag, jó játékot kívánok neked!

Incubus
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.22
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!