Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1621. hozzászólás - 2009.05.21. 18:56:00 (Válasz Moderator #1620 hozzászólására.)
Nem egészen... akkor kifejezetten figyelték, tesztelték az adminokat... biztos voltak visszaélések, de hatalmas többségben azt lehetett mondani, hogy korrekten csinálták

(ööö.... na most sem Moderator, sem az én lepontozásomat nem értem, hiszen maga a téma pont ehhez kapcsolódik. De legalább mondjon valamit az a maki, hogy mi is nem tetszik )
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.21. 18:59:53-kor
Pontszám: 5.40
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1622. hozzászólás - 2009.05.21. 18:56:40 (Válasz Anababa #1617 hozzászólására.)
Ebben mi a gyanúsítgatás?

Konkrét tény, hogy a pókok a kreatívra építenek, az is, hogy ha találsz egy "zsíros" falatot, akkor visszanézel rá, ha kapsz egy fülest, hogy xy tól rengeteg lét rabolt a haverod, és nem végezte ki, akkor te is rámész nem?
Ezek mind tények, amik tök legálisak!

Az, hogy hol a határ meg csak Miklós tudja, meg a lekódolt script, ami jelez majd... Honna tudod mikor kapsz be egy zárolást, miközben semmi rosszat nem tettél?

Eddig legális volt, most megvan az ürügy arra, hogy ha nem tetszik, akkor 4 hónappal ezelőtti logban ráfogják a kreatívos exploitot a tettedre, és azért utólag bűnhődj... CSAK akkor lehetsz biztos abban, hogy utólag nem vesznek elő, ha nincs kreatívod

Amint bekerül a szabályzatba, onnan a Kreatívos ütések nem ismert határral ILLEGÁLISAK lesznek, azaz fogalma dnem lesz róla, mikor ütsz egy olyan karaktert aki pl ki lett téve másnak rabszolgázásra, és te csak belenyúlsz, ezzel bekapsz egy zárolást, majd magyarázkodhatsz, hogy megint csak "szerencséd" volt
Pontszám: 3.38
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1623. hozzászólás - 2009.05.21. 18:59:20 (Válasz Crimson #1619 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 19:00:10-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1624. hozzászólás - 2009.05.21. 19:00:19 (Válasz Birka #1622 hozzászólására.)
Szerintem a cel az lenne, h a pokok normal esetben ne kapjanak automatikusan zarolast. Legalabbis valamiert ugy gondolom, h ezen jatekosokat is meg szeretne tartani a ceg. Rosszul gondolom?
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1625. hozzászólás - 2009.05.21. 19:00:53 (Válasz Anababa #1617 hozzászólására.)
Én meg aztat nem tudtam értelmezni hirtelen, hogyaszongya "A sript "érdekes" érzékenysége esetén igen is előfordulhat, hogy a hiéna taktikával támadó összejátszó Pókok bekapnak autó zárolást...". Egy pillanatra majdnem elhittem, hogy félnem kéne, de mivel szövetségen belül sem osztjuk meg egymással a célpontokat (sok értelme nem is lenne a 3-4-5 szintkülönbség miatt) megnyugodtam, hogy LEGÁLISAN (ééérted, LEGÁLISAN!) portyázok. Biztosan vannak ilyen hiénapók izék is, talán épp nálatok, mindig is gyanúsak voltatok nekem:-P

(Az előző bejegyzésért sorry ugyanez volt csak rossz helyre címeztem:) )
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1626. hozzászólás - 2009.05.21. 19:02:25
Én mint állat portyakari kijelenthetem ez a limit 620+x*10 nagyon kicsi.

Egyelten megoldás maradna. Valóságformázás maxolni és 15 pp-n maxra lefelé támadni. Mert akkor jön a nagy bünti LE szerzésre ezért nem megy fölösbe LE szerzés, kreativlimit miatt. Kevesebb LE, viszont töredék TP miatt LE/TP arány magasabb mint ha az eddigi átlagod 30% át bukod.

Namármost egy top portyakari 5 szinttel feljebb is atomvillanás. Maxra lefelé ütve, nem lesz demoralizáló.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1627. hozzászólás - 2009.05.21. 19:04:59 (Válasz Birka #1612 hozzászólására.)
Birka, en ertem (sot latom), hogy kemeny az elet, de ez meg itt egy JATEK.
Pontszám: 9.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1628. hozzászólás - 2009.05.21. 19:11:11
Koc, barmilyen játékra igaz, MIDNENT szabad amit NEM tilos!

Crimson, minden világon Wart a karim neve, tuti rám gondoltál?
Pontszám: 4.64
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1629. hozzászólás - 2009.05.21. 19:12:15 (Válasz Crimson #1619 hozzászólására.)
Vessétek rám az első követ, ha nincs igazam, de a kreatív affinitást főleg szinthez kötve nem sok értelme van korlátozni, ezzel csak a jó zsákmányra odafigyelő tisztességes játékosokat büntetnénk.
Anababa szintjén még eleve jól lehet rabolni, ő ezt maximálisan ki is használja, vagy LanMaffia, aki az óvatlanul sok LE-vel 15%-ról feljövő karakterekre vadászik sikerrel, velük, valamint bárkivel aki kicsit élelmesebb kiszúrás lenne szerintem, pedig a módszerük tiszta.

Miklós említette, hogy a "csalás jelző" algoritmusaikat megpróbálják a kreatívval visszaélőkre finomhangolni, első lépésként szerintem elég lesz ennyi




Pontszám: 5.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1630. hozzászólás - 2009.05.21. 19:15:51 (Válasz Birka #1628 hozzászólására.)
Nem ismertem a karaktered nevét, de logikusnak tűnt, hogy a saját kínzókamra logodat másoltad be. Mint írtam, természetesen a fentiek arra vonatkoznak, akié a kínzókamra. De nem is a személy a lényeg.

Egyébként meg igen, teljesen természetesnek veszem, hogy ha egy farmkarakter lebukik és zárolják, vonják le tőlem (meg mindenkitől) a tőle szerzett lóerőt. Akár több hónapra visszamenőleg is. Hát, én sajnos(?) nem abba' a kőkemény üzleti világba' élek, de azért valahogy elevickélek:)
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 19:17:03-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1631. hozzászólás - 2009.05.21. 19:18:17 (Válasz Gyulas84 #1629 hozzászólására.)
Igazad van, de majd hozzászoksz, hogy szopatnak:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1632. hozzászólás - 2009.05.21. 19:20:15
Mivel feltűnő hogy milyen népszerűek a pókok (főleg Birka nyomja jól), gondoltam feltárom a lényegi különbséget a kreatív exploitja és a pókoskodás között, majd jól beírom ide minden fanyalgó okulására oszt jónapot.

Jelentem: nem találom a lényegi különbséget Mindkét dolog legális (idáig legalábbis az volt), mindkettő hatalmas előnyt jelent, és mindkettő az extrém optimalizáció eredménye.

Na most hogy akkor lényegében saját magamnak is beszóltam: izé, akkor a hiénascript miatt lényegében az lesz célszerű ha a szövetségen belül azt írjuk be a fórumra egymás között hogy kit NE támadjanak a többiek..? Ugye ez így elég érdekes.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1633. hozzászólás - 2009.05.21. 19:24:54
Mert én olyan majom vagyok, hogy mindent megmagyarázok, na mindegy.

Szóval a kreatív "exploit" lényege, hogy két karakter 50-es kreatívval repetitíve egymást gyepálja az egekbe növelve a szerzett LE-t.

A sima portyás karakter napi 20-40 célpontot üt a jó zsákmány reményében, és azt duplázza.

Remélem érthető a különbség a kettő között neked is Birka
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.86
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1634. hozzászólás - 2009.05.21. 19:31:35
Ez a limit képlet elég átgondolatlan. Az én szintemen, ahogy Anababa már mondta, kb 13 K. Egy jobb napon, ennek bőven a dupláját is sikerülhet összeütni. Hát kösz.
Most akkor, majd mindenki azért fog valóságformázást maxolni, hogy kimaxolja a kreatív limitjét? Dejó.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1635. hozzászólás - 2009.05.21. 19:33:51 (Válasz Failure #1634 hozzászólására.)
Ez csak a kreativra vonatkozo korlat, azaz maxos kreativ mellett pont ennek a duplajat tudod naponta vinni. Tehat te pont nem vagy erintett az ugyben.

Ezexerint nem szamitasz izmos poknak
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1636. hozzászólás - 2009.05.21. 19:36:48 (Válasz Moderator #1618 hozzászólására.)
Én is így értelmeztem, különben nekem 34680 (maxolt valóságformázással), ami erősen LOL kategória
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 19:37:25-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1637. hozzászólás - 2009.05.21. 19:37:00 (Válasz Endyr #1635 hozzászólására.)
számoljunk!

kreatív: 13k
duplája: 26k

LOL
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1638. hozzászólás - 2009.05.21. 19:46:28
naggyon loloztok...

hehe ami nektek 3 csata az nekm egy átlagon felüli nap...igen a 13 k lééé...LOL...de sajnos tényleg ígyvan =(
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.21. 19:48:02-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1639. hozzászólás - 2009.05.21. 19:48:57 (Válasz Dr_Faktor #1638 hozzászólására.)
az senkit nem érdekel, most a pókok sírnak
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.50
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1640. hozzászólás - 2009.05.21. 19:49:16
Nah végigrágtam magam a dolgon... hosszú volt.

Én is Crimson mesterhez hasonlóan, azt gondolom maradok az old school-nál, mivel nem nagyon szeretem ha megvernek... illetve szeretem ha van meglepetés a dologban.

Kreatív max nagyon LOL nekem ha jól számoltam 30600LE ami egy rosszabb nap kevés portyával. Na mindegy megvárom mi lesz a dologból...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!