Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
221. hozzászólás - 2008.11.16. 13:34:15 (Válasz Satanka11 #220 hozzászólására.)
Grat Sátán!

Az én szememben sokat nőttél! Hibáztál, de legalább felvállalod! Ezt becsülöm!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.80
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
222. hozzászólás - 2008.11.16. 14:42:12
A bocsánat kéréshez azt hiszem egy rózsacsokor is elkelne. Ez nem volt szép. Egyébként egyetértek Byzonnal!
Pontszám: 5.80
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
223. hozzászólás - 2008.11.16. 17:54:27 (Válasz Satanka11 #220 hozzászólására.)
10 points Satanka. Szép dolog ha valaki belátja, hogy hibázott. (azért a káromkodást lehetőleg továbbra is kerüld mind a játékban, mind az életben)(most újraolvastam amit Nadjának írtál, elég sok pontot tehettél a "káromkodás" szakira, hát ez most kárba ment )

Pedig már pont írni akartam Miklóséknak, hogy büntiből ne zároljanak három napig, csak nevezzenek át "Jesus Christ Superstar"-ra.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5.43
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
224. hozzászólás - 2008.11.16. 20:26:53
Azért ne magasztaljunk már valakit az egekig, csak mert tud normálisan is viselkedni. Itt zárjuk is le a témát!
Pontszám: 7.75
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
225. hozzászólás - 2008.11.16. 22:15:01 (Válasz Batu #218 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.11.15. 20:25:53
Sokan javasoltak szigorúbb fellépést/büntetést, felvetném ismét, hátha egyszer valaki meg is hallja...


Hja, de sajnos le sem tojnak minket a fejlesztők, szóval továbbra is pátyolgatjuk a csalókat, hisz teljesen véletlenül csalnak, valójában ők az áldozatok..
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvencÉjvirágNő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
226. hozzászólás - 2008.11.17. 15:46:07
Ezt a levelet ma kaptam:

"Küldő: Djo Mir To
Üzenet címe: (nincs cím)
Dátum:Ma, 10:44:28
Egyszerűen csalók vagytok, erre nem tudok jobb kifejezést!
Tanultam valószínűségszámítást, szóval legegyszerűbb, ha nem is erőlködsz válasszal.
Gyom"

Ezúton szeretném megkérni Miklóst, és a játék üzemeltetőit, hogy amennyiben lehetséges, a jelenlegi rendszernél sokkal szigorúbban legyenek kedvesek szövetségünk (Rubinpalota) mindhárom tagját (Crimson, Malfunction, Rubinszemű Éjvirág) átvizsgálni, illetve játékbéli tevékenységünket folyamatosan ellenőrizni. Előre is köszönöm a fáradozásukat.

Tisztelettel

Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota szövetség alapítója
V1: Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota alapítója.
V3: Maszat a Zöldmoszat. A túró (fekete) csábító híve.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
227. hozzászólás - 2008.11.17. 15:48:38 (Válasz Éjvirág #226 hozzászólására.)
Idézet: Éjvirág - 2008.11.17. 15:46:07

Tanultam valószínűségszámítást, szóval legegyszerűbb, ha nem is erőlködsz válasszal.


Lol!!
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.17. 15:48:45-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
228. hozzászólás - 2008.11.17. 15:51:11 (Válasz Éjvirág #226 hozzászólására.)
Nyilván ha így bejelented, biztosan nem vagytok hibásak, de azért azt is ismerd el, hogy a hozzátok hasonló LE statisztikával bíró karakterek teljesen esélytelenné teszik a versengést, és így a játék egész értelmét is megkérdőjelezik. Ugyan futhat még a játék akár két további évig, de a lapok leosztása már megtörtént, és ti csak még erősebbek lesztek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
229. hozzászólás - 2008.11.17. 15:51:21
Jól látom, hogy ezzel gyakorlatilag le lett csalózva az LE diff toplista teljes első oldala, de legalábbis Malfunctiontől felfelé mindenki?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencÉjvirágNő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
230. hozzászólás - 2008.11.17. 16:10:37 (Válasz Mortimer #228 hozzászólására.)
Bárki, aki elkezdi ezt a játékot, választhatja ugyanazt a stratégiát, amit mi. Én sem mondom senkire, hogy csaló, ha 30-as elementáris fúziója van és annyit vadászik, hogy amiatt elhúz szintben, vagy 20-as kereskedelemmel 2 szinttel magasabb tárgyakat vesz meg.
V1: Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota alapítója.
V3: Maszat a Zöldmoszat. A túró (fekete) csábító híve.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
231. hozzászólás - 2008.11.17. 16:15:26 (Válasz Éjvirág #230 hozzászólására.)
Én nem írtam hogy csalók vagytok. Egyértelműen a rendszer rossz, hogy ilyen mértékű aránytalanságot megenged. Ha objektíven állsz hozzá, neked is el kell ismerned, hogy ez nem normális helyzet, és játéktechnikailag is rossz. Valamilyen korlát biztosan kell.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencÉjvirágNő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
232. hozzászólás - 2008.11.17. 16:30:12 (Válasz Mortimer #231 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.17. 16:15:26
Én nem írtam hogy csalók vagytok. Egyértelműen a rendszer rossz, hogy ilyen mértékű aránytalanságot megenged. Ha objektíven állsz hozzá, neked is el kell ismerned, hogy ez nem normális helyzet, és játéktechnikailag is rossz. Valamilyen korlát biztosan kell.


Miért is kellene bármit is elismernem? Regisztráltam egy játékba, a szabályok maradéktalan betartásával játszom vele, pénzt áldoztam rá, nem keveset. Az, hogy a rendszer rossz, vagy a hogy ez nem normális helyzet, nem az én dolgom. Nem vagyok nagy fórumozó, nem is szeretnék ezen vitázni. Amennyiben változik bármilyen szabály, azt is be fogom tartani. A többi, már ne is haragudj, de nem az én dolgom.

További jó játékot.

Éjvirág
V1: Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota alapítója.
V3: Maszat a Zöldmoszat. A túró (fekete) csábító híve.
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
233. hozzászólás - 2008.11.17. 16:33:14 (Válasz Mortimer #231 hozzászólására.)
A legtöbb játékost nem az zavarja, hogy valaki táposabb nála, szerintem ez még ösztökéli is az embert a jobb teljesítményre. A probléma ott van, és ezt mindenkinek be kell látnia, hogy egy 10. szintű karakter képes agyonverni a 18-20. szintűeket. (Illetve képes lenne, ha a portyázás szabályai engednék.) A tapasztalati-pontos rendszerű világokban ez irreális.

Lassan oda fog eljutni a játék, hogy a magas szintű karakterek azért fognak majd TP-t gyűjteni, hogy menekülhessenek az alacsonyabb szintűek elől. (Lefelé amúgy sem lehet annyit ütni, mint felfelé így egy háborúban is gondban lennének.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
234. hozzászólás - 2008.11.17. 16:57:17 (Válasz Ricardo #233 hozzászólására.)
Semmi akadálya, hogy a szövetségek kineveljenek olyan karaktereket, akik képesek megvédeni őket, neadjisten erősebb szövetségekkel is felveszik a harcot. Ehelyett mindenki egyenlően adakozik, mint a kisangyal, máskülönben a tagok összebalhéznának, mert mindenki harcos akarna lenni. Pattogni és csalót kiáltani mégiscsak könnyebb, mint átgondoltan szövetséget építeni:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
235. hozzászólás - 2008.11.17. 19:06:38 (Válasz Crimson #234 hozzászólására.)
ettől még amit Ricardo írt igaz..sokkal jobban kellene jutalmazni a fejlődést, vagy inkább: kevésbé érje meg a szándékos szinten ragadás.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűDreamFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
236. hozzászólás - 2008.11.17. 19:32:50
Küldő:
Bence10
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 16:56:00
Hülye köcsög te is jókor támadsz épp ebben a pillanatban vettem volna meg az ősi runakorbácsot!!!
,,l,,


most ez mi? annyi történt hogy győztem. visszaírtam neki kultúráltan,de azért ez sok.
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
237. hozzászólás - 2008.11.17. 21:25:49
Sziasztok. Nádja vagyok. Sátán valóban bocsánatot kért, és én elfogadtam. A dolog részemről rendben van. Nem haragszom rá. Remélem több ilyen esettel nem lesz szerencsém. Jó játékot mindenkinek.

Pontszám: 9.38
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
238. hozzászólás - 2008.11.17. 23:34:22 (Válasz Icedraco #154 hozzászólására.)
Idézet: Icedraco - 2008.11.06. 08:17:13
Engem az érdekelne, hogy nem feltűnő az adminoknak ez a sok ugyan abba a szövetségbe tartozó 50k feletti LE különbözettel rendelkező csaló? Tudom pénzből élünk és nagyon jó is a játék de nekem elment a kedvem tőle mivel semmi értelme nincs ha Miklósék engedik ezt.




Gondolom az en szovetsegemre gondoltal (Tokeletes Gyemant). Szanalmas a gyanusitgatasod, nalunk senki nem csal (most ne jojjon senki a Ravenwood tortenettel, mert az mar boven a multe). A szovetsegunk rament a LE kulonbozet leheto legoptimalisabb kihasznalasara (a tobbseg). Tudtommal a vezetes is igen aktivan, kiemelten figyeli a szovetsegemet. De csak hogy egy okot mondjak miert megy nekunk ennyire jol a LE szerzes: az ezzel kapcsolatos forumtopicunk kozel 2000 hozzaszolast tartalmaz. Sorolhatnek meg joparat...
Pontszám: 7.67
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
239. hozzászólás - 2008.11.17. 23:50:45 (Válasz tramenes #182 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.11.08. 17:42:51
Nem lehet 1000 portyán keresztül 200as Le átlagot tartani; ezt képtelenségnek tartom. Ha 10-20 portya átlaga ennyi arra azt mondom hogy eszméletlenül jó szériát fogott ki, de ezer portyából...ugyan már.

Ez azt jelentené hogy átlagosan 1600 LE-ben kapja el MINDEN áldozatát. Semmilyen nyilvános adat változásának követésével nem lehet biztosan diagnosztizálni ekkora LE mennyiséget a karaktereknél.


(viszonylag) Alacsony szinten siman lehet ezt az atlagot tartani. Regebben nekem is boven megvolt a 200 LE/portya, csak en (es sokan masok) nem maradtam le szandekosan...
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
240. hozzászólás - 2008.11.18. 09:58:10 (Válasz tramenes #182 hozzászólására.)
Csak azért, hogy elborzasszak mindenkit, ma reggeli eredmények :

650, 390, 61, 1400, 750, 500, 2100, 2, 240

átlag: ~680

De írhatom a tegnapit is, az átlagra ~520.

Amiből pedig ez a nagy "aránytalanság" adódik, az az, hogy a csak vadászókat hasonlítjuk a csak portyázókhoz. Ha mindenki portyázna kvázi eleget, kisebb lenne a különbség a karakterek között. Abban meg nincs semmi meglepő, hogy egy szövetségbe tömörülnek a hasonló játéktípust alkalmazó emberek. Sokban leegyszerűsíti a dolgukat. Arról pedig a támadó nem tehet, ha valaki 8.000 lóerővel otthagyja 2 napra a karakterét.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője