Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóCerebrusNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2781. hozzászólás - 2009.10.06. 10:23:55
Sziasztok!

Találtam egy igen érdekes szövetséget a V2-n. Strisowszki.
Van neki 2 tagja :
Strisowszki 48 659 2009. Sze. 23. 1.3M LE
Striso 5 162 2009. Sze. 22. 1.1k LE

Erősen gyanus, hogy 1 ember játszik vele.
A hozzászólást Cerebrus módosította 2009.10.06. 10:24:19-kor
Pontszám: 4.40
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2782. hozzászólás - 2009.10.06. 10:37:01 (Válasz Awenhai #2780 hozzászólására.)
Nem kaptam ajándékba semmit. Nem is arra reagáltam amit az újrakezdőkről írtál,csak a manakonstrukcióra.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.61
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2783. hozzászólás - 2009.10.06. 17:56:08 (Válasz Awenhai #2780 hozzászólására.)
Awenhai, azért arról ne feledkezzünk meg menet közben, hogy a fullosan zöld pókok köré épített szövetségbe pl a kritizált Szabinhonak (Hiéna) ha jól emlékszem valami 100k-s kúttöltést kellene produkálnia ahhoz hogy megkapja a bónuszokat, vagy pl Viktornak (Logan) valószínűleg még többet. Vagyis még annyi bónuszuk sincs, mint egy átlagos 5-10. szintű karakternek, aki mögött van egy 1-2. szintű védőfal/gyaktér, szóval egyáltalán nem ebből származik az előnyük, ők tudnak játszani és pont.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.68
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2784. hozzászólás - 2009.10.06. 19:28:47 (Válasz Lanmandragoran #2783 hozzászólására.)
Igen, még 140K-t kell építenem...meg is látszik hogy nincs bónusz, sokat vesztettem, de ez van,szerencsére 8-9.szintre már kezd el tűnni a random nagyjából... Hype is bónuszok nélkül kezdte és mégis hol tart...+ ha valaki egyáltalán nem ért a játékhoz, kb a hajára is kenheti hogy köréépítenek egy szövit...persze nagy előny, de lehet enélkül játszani..
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.18
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2785. hozzászólás - 2009.10.06. 20:43:52
Nézzük tényszerűen a helyzetet.
- Egy hónappal a szövetség előtt jeleztem (amikor még tervben sem volt a szövetség), hogy van egy ilyen lehetőség. Megoldást is javasoltam, semmilyen reakció nem érkezett. (a kevésbé szorgalmasak kedvéért most írom le 4. alkalommal...)
- A tagok volt karakterei közül egyik sem épített egy árva LE-t sem az épületekbe, azt a sok hónapos kapcsolatrendszert aknáztuk ki, amit addig kiépítettünk.
- Hype, Hiéna, Logan: egyikőjüknek sem volt épületbónusza belépéskor, utóbbi kettőnek jelenleg sincs - ahhoz képest elég sikeresek.
- Bárki utánunk csinálhatja, aki nem sajnálja az időt és energiát a szervezkedésre az elején

Mi történik egy esetleges korlátozás esetén:
- naponta nem 2-3 alkalom szükséges a portyák megejtéséhez, hanem 5 (nem támadok -50/- 60 %-kal). => Több sebzést kapnak ellenfeleim.
- Az összes többi játékos ki van zárva a lehetőségből, hogy ugyanezzel a módszerrel éljen.

Sok általam látogatott karakter veszi a fáradtságot, hogy üzenetet írjon. Kéri, fejezzem be a támadását, mert nem tud fejlődni (egyetlen egy alpári hangvitelű levelet sem kaptam még). Erre válaszomban felajánlom, írok neki egy összefoglalót, hogyan védekezhet ellenem és a hozzám hasonlók ellen, illetve azt, ha nem én, akkor megteszi más a lerablását helyettem. 80 %-uk köszönettel elfogadja az ajánlatomat. Hetente 2-3x megnézem ezeket a karaktereket, és szépen fejlődnek, a LE-differenciájuk nem csökken tovább.
Egyébként pedig ezeknek a játékosoknak a nagy %-a a játék leírását sem olvassa el, amit végigböngészve könnyen össze lehet rakni, mit kell tenni a nagy veszteségek elkerülésének érdekében.

Végül:
Érdekes módon az 1-2. szinten egy szál buzogánnyal, láthatatlanul szaladgáló folyamatos LE-diff-növekedést produkáló karakterek senkit sem zavarnak. Igaz, ők "nem teszik tönkre" mások játékát, viszont ellenben velünk, sértik a felhasználói feltételeket, ami ennek a rovatnak is a neve.
A taktikánkat illető eszmecserét folytatom nagyon szívesen (amennyire időm engedi) bárkivel egy erre a célra indított topikban. Itt azonban ez a téma nem más mint szemetelés.
Pontszám: 7.27
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2786. hozzászólás - 2009.10.06. 21:10:59
Nem értem mi itt a vita értelme? Egyik csapat(aki kihasználja/használta) védi az "építőrabszolgázást" (jobb kifejezés nem jut eszembe erre az újrakezdős-szövetségépítősdire), akiken csattan az ostor VAGY ismerik még az etika fogalmát,azok támadják. Ebből úgysem lesz semmiféle kompromisszum,srácok,minek tépitek a szátokat? Majd ha feltünően megcsappan az új játékosok száma emiatt,akkor lehet hogy komoly csalódás éri az AKKOR épp ugyanezt csináló "újrakezdőket" egy bünti/módosítás képében,de a mostaniak már megússzák a dolgot. Sajnos. De ugyebár a világon nem feltétlen a gerinces emberek haladnak jobban. Sőt...
Ismeritek a dolgot amikor az állami vezető haver elintéz a cimbijének egy két dolgot haverságból,amitől annak is megszalad a szekér? Tele van ilyennel a híradó... Nos,ti is ezt csináljátok csak végzetúr viszonyok között... Gyönyörű dolog...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.68
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2787. hozzászólás - 2009.10.06. 22:17:41 (Válasz masterv #2786 hozzászólására.)
Gyönyörű uszítómonológot komponáltál barátom a semmire.
A híradóból tanultad a technikát?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2788. hozzászólás - 2009.10.06. 22:20:13 (Válasz Ywgarrd #2785 hozzászólására.)
Az optimalizátor játék ellen kéne behozni valami büntetést, mert így aki nem optimálisan játszik szörnyű nagy hátrányba kerül a többiekkel szemben, még a játéktól is elmegy a kedve emiatt
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.23
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2789. hozzászólás - 2009.10.06. 22:30:06 (Válasz Almási Viktor #2787 hozzászólására.)
MasterV nem uszít, csak a saját sikertelenségét dolgozza ki monológok formájában magából. Az szerintem simán minősít valakit, hogy egy játékba, - ami kikapcsolódás sok embernek - megpróbálja folyamatos belecibálni a való életes nagy okosságait és megmondani a frankót. Ne foglalkozz vele Logan, a sekélyességre nincs gyógyír. Hasonlóan egy középszerű Awenhai nagy meglátásaihoz. Gyerekek, ha annyira tudjátok, hogy mitől döglik a légy, akkor miért nem teszitek azt és lesztek jobbak? Az igazságok a ti vélt igazságaitok. Ennyi.

Csodálom a szövetségi társam, Ywgarrd türelmét. Sokadszor írja a történetét, azaz hogy jelezte ezt a kiskaput anno, hogy vannak társak, akik nagyon-nagyon sikeresek bónusz nélkül, hogy nem tiltja semmi, hogy van sok tényleg szabályellenes karakter, akikkel nem foglalkozik senki, velünk meg igen, de a helyzet nem változik. Mási testvérnek van igaza, aki nem veszi komolyan az ilyen csökötteket, Ywgarrd szerintem te se tedd...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 4.98
közellenségK.cs.Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2790. hozzászólás - 2009.10.06. 23:20:40
Sziasztok aki akar érdekes karaktert nézni az vizsgálja meg és számoljon csak kicsit utánna h v3 Ban a Mohir Szövetségben Mészáros Nevü tagnak. Nem irigylem egyáltalán sem csak fura h 34 szinten 14 nagyobb tárgyak és a TÖ is mindjárt 700 és a szakik is 700 körüliek. Nekem ez csak azért fura mert kaptam egy fülest h n3 karakterrel nyomul és ez multi a javából. Na meg a számtan is furán áll h jött neki össze ennyi? örökké csak sajtolt kimaxolva már 1 szinttöl vagy hogyan??? Irok Bannedre is megnevezve a karaktereit mert ez ,pfúúúúj de unszimpi... Föleg h kimaxolt szöviben van... ennyire visszafogott és ultra meg transzcendális nincs a világon...
Pontszám: 1.33
közellenségK.cs.Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2791. hozzászólás - 2009.10.06. 23:22:10
hophop nem transzcendális hanem transzplantra gondoltam...
Pontszám: 1.41
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2792. hozzászólás - 2009.10.07. 00:56:52 (Válasz K.cs. #2790 hozzászólására.)
Hát kis barátom, pedig van. Ja, és bocs, hogy építjük a szövetséget, ne hari.
Pontszám: 4.77
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2793. hozzászólás - 2009.10.07. 01:02:19
Mint közelmúltban érintett, engedtessék meg, hogy én is beleoffoljak egy kicsit eme csodás témába!
Kezdőként én is csodálkoztam, hogy a fenébe' működnek ezek a szövetségek, kis tájékozódás árán rájöttem. Sajna V4-ek miatt eléggé kaksizom V1-re (már 10 szinttel lehagyhattam volna Hype-ot), de arra azért mindig figyeltem, hogy ne raboljanak le - első- és jelenleg utolsóként Ösvényjárónak mégis sikerült valahogy. Biztos éppen buliból hazajövet vadásztam vagy vmi, mindenesetre gratuláltam neki.

Aztán jelentkeztem Tappancsékhoz. Nagy pillanat volt ez, és általam várva-várt. Erre kik üzennek hadat? Hát apró zöld barátaink. Jó, akkor lépjünk, ne miattunk törjön meg a veretlenség, ami ugyebár azóta megtörtént...
Bosszúból, hogy egy napot sem tölthettem ott, mindent kihasználtam, amit idegesítőnek gondoltam: 2 perccel a háború kitörése előtt léptem ki, poénszövi-alapítás, hadüzenet, TP-ajándékcsomag, stb. Elég mérges voltam, hogy ily' gyorsan megfosztattam gyönyörű nyuszimamuszaimtól, de ez fokozatosan átfordult élvezetté, mert azt vártuk, mikor durran már el valamelyikük agya. Ilyesmi nem történt meg!

Az alapötlet nekem sem tetszik, és Ywgarrd vagy ÖV jó tanácsai ide vagy oda, szerintem is inkább árt az alacsony szintű "utánpótlás"-nak, mint használ. De azt meg kell hagyni, sportszerűek a srácok, és nagyon jó karakterépítők, no meg lehet ellenük védekezési módot találni. Épületbónuszok nélkül is.

Ui: "Térj be egy italra, az első sört a ház állja."


*: Elütések, késő van.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.07. 01:04:10-kor
Pontszám: 9.30
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2794. hozzászólás - 2009.10.07. 01:21:39 (Válasz Rodriguez #2792 hozzászólására.)
Engem nem érdekel h ki mit épit de szerintem is fura a srác adatlapja de kit érdekel??? Ez a játék is kezd olyan mértéket ölteni a multizós emberek körében ,h érdemtelen érte szólni. A Beholdert nem foglalkoztatja csak a nyilvánvaló csalás. Aki szerintem fizet és úgy játszik azzal nem foglalkoznak. Viszont napról napra jobb és jobb taktikák jönnek elö, én a büntetést ugy alkalmazom h ki kell igenis fejleszteni a kontinuumszükitést és vissza kell járni rá óránként 0LE és sok TP-ért cserébe. Ha az üzemeltetöt nem igazán foglalkoztatja h mennyi karaktere van az embernek akkor ez a módi beválhat. De kedves K.CS. te meg ne ide irj mert nincs értelme, ha tényleg tudsz valamit megvan rá a hely ahol panaszkodhatsz. A lényeg h elég egy jó hacker és ennél jobb karaktert is összerak úgy h még a beholder sem veszi észre... A mohirban meg nem ez az egy karakter multizik. Söt, tovább megyek szinte minden nem kezdö karakter multizik. Van aki okosan és van aki bután ugyanarról az ip röl és hasonlók. Ezek butuskák és be is buknak. Pl ha nekem van két gépem és egy hordozhatóm amin van net van wlan ilyesmi azt már nem vágja senki h te vagy. Ezt kéne valahgyan kiküszöbölni és evvel megszünne ez a nagy rés a karakterek közt. Jah minden ellenségeskedés nélkül irtam..........................................................
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 3.17
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2795. hozzászólás - 2009.10.07. 07:33:49 (Válasz Ösvényjáró #2789 hozzászólására.)
Így van,nem uszítok. Sőt,próbáltam csendet teremteni,mivel elmondtam hogy egy végtelen vitával offoljátok a topikot. És hozzátettem a saját véleményemet is,amit próbáltam látható példával megvillantani a ti túl okos agyatoknak. A példát azért választottam,mert kellőképpen helytálló a ti esetetekben és ha nem nyeretlen kétévesek vagytok,tudjátok is miről szól. Az,hogy fáj az igazság,nem az én hibám.
Idézet: Ösvényjáró - 2009.10.06. 22:30:06
Gyerekek, ha annyira tudjátok, hogy mitől döglik a légy, akkor miért nem teszitek azt és lesztek jobbak? Az igazságok a ti vélt igazságaitok. Ennyi.

Ez a gondolat pedig téged minősít, Sövényvágó... Oh bocs,melléütöttem... Ösvényjáró... Ha másnak nincs gerince,akkor én is dobjam el az enyémet? Nem fogom. Sőt! Én mondjuk akkor sem fogom törölni a karakteremet,hogy újrakezdjem,ha minden hülye agyonvág is.Nem győzelemre játszom,arra ott van a fajtád. Én csak mókázom,és élvezem,ha kicsit magasabb vérnyomást idézhetek elő az embereknél. Kinek így-kinek úgy. Nálad úgy látom bejött.
A mi vélt igazságunk több ember véleménye.A Te vélt igazságod is. Az igazság valóban szubjektív,főleg ha két vitázó közt keresed.Ha nem tetszik,amit az ellentábor ír,akkor ne olvasd.
És a lényeg: ne sértegess! Nem vagyunk barátok,nem szólítottalak meg,általánosságokban beszéltem lentebb.Erőltess egy kis kultúrát az arroganciád fölé legalább álcából,barátom. Köszönet és hála,hogy megnyilatkoztál.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.10
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2796. hozzászólás - 2009.10.07. 07:52:13 (Válasz K.cs. #2790 hozzászólására.)
üdv

Amikor v1-en túl jó voltam portyában, akkor azért kaptam a "pofámra". Most v3-on vagyok jó vadászatból, és tessék

Mindenesetre örömmel hallom, és dícséretnek veszem, hogy szerinted csak csalással lehet ilyen jó karit összehozni, ezek szerint zseni vagyok..

Ha ismernéd eddigi munkásságomat talán tudnád, hogy az egyik legnagyobb ellenzője voltam a multis játékosoknak. V3-on egyébként több kariból hogyan tudok tápolni?

És miért fura az adatlapom? nem tetszik a képem, esetleg a vers ciripéknek?

Ez a kaptam egy fülest meg elég infantilis "mentség" a részedről, aki engem személyesen ismer, az tudja, hogy nem játszok több karival, tehát vagy te találtad ki, mert bajnokin kikaptál tőlem pl., vagy valamelyik értelmes ismerősöd, aki hallomásból sem ismer.

Ha gondoljátok vegyétek fel a kapcsolatot a karimmal, elmondom hogyan csináltam , de nincs nagy titok, vannak nálam jobbak is.

üdv
maci
Mészáros

szerk: hmm, meghasonlottam Önmagammal, tehát nincs olyan, hogy vegyétek fel a kapcsolatot a karimmal, olyan van, hogy küldjetek a játékban pm-et
A hozzászólást Kis Mackó módosította 2009.10.07. 07:54:40-kor
Pontszám: 8.88
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2797. hozzászólás - 2009.10.07. 08:39:38 (Válasz Kis Mackó #2796 hozzászólására.)
Szeva Mészáros! Ennyi itt az élet Mindenki fikázza azt aki kicsit is vagy nagyon is elhúz valamiért a toppon Velünk vagytok háborúban (C.D.W.) és szerintem nekem lenne okom téged fikázni de tegnap is írtam h frankó karaktert raktál össze ez mitöl gáz h ezt belássa valaki??? Nekem is minden napos a multizól és feldoblak fenyegetés de ha nincs miért parázni akkor nem kell parázni <--ezt de megmondtam ) A lényeg h küld át nekem h lettél ilyen vadász és a többi ne érdekeljen. Sőt nekem kellene utáljalak mert 5 szinttel nagyobb vagy és olyan állasokat kapok h paff lemegy majd az össz ÉP-m...viszont ez engem csak motivál és nem idegesít A lényeg h minden nagy arcúnak: ne vádaskodjon hanem ha annyira fontos neki egy játékban nyerni akkor tanuljon meg játszani!!!

Üdv néktek Beholder lakók!

v3, Cullinan Diamonds Warrior , AFejedetBeleveremAFalba ,lehet jelentkezni
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 4.92
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2798. hozzászólás - 2009.10.07. 08:55:51
Szervusztok!

Ösvényjáró nem lát tovább az orránál. Mindenkire a saját, egész napot, és éjszakát felölelő szuperportyázó stílusát akarja ráerőltetni, miközben (intelligensektől elnézést!) a segge alá toltak egy szövetséget, mert maga egyedül szivarvéget sem ért volna, és most osztja az észt.

Igen, vannak olyanok, akik a manakonstrukciót, és a törlés előtti mindent beépítést gerinctelenségnek tartják. Igen, én is egy vagyok közülük.
Közepes játékos vagyok, mert nem dumálok le senkivel semmit, ha összejön a küldi, jó, ha nem, akkor majd összejön később. Ja, ha valaki megtámad, és visz tőlem LE-t, akkor annak egészségére... mert ennek az esélye 5%. Nem töltöm az egész napot a Végzetúr mellett, tehát nem érhetem utol azt, aki aludni is csak perceket mer. Tegye, nekem nem tud ártani.

Addig viszont nem lehet sokat kezdeni Ösvényjáróval, amíg meg nem tanulja, hogy nem csak az ő útja vezethet sikerélményhez, hanem másé is, azaz nem csupán ő van, aki szuper játékos a haverjaival együtt, és mindenki más, aki pancser... Van, aki idő, pénz, avagy gerinctelenség hiányában (ez utóbbi az etikus játékos) nem tud olyan fejlődést felmutatni, mint ő.

Akik meg bónusz nélkül is sikeresek, azoknak gratulálok, Ösvénymester nincs közöttük. Mellesleg a pókok érdekes módon leszálltak rólam, mióta rájöttek, hogy túl sok TP-t visznek a minimális mennyiségű LE-hez. Lehet, hogy pont ezért nyafog Ösvénymester is, mert voltak, akik gyorsan tanultak a hibáikból, és vállalják, hogy nem tökéletesen kezdték a karakterfejlesztést? *gonosz*

Ha netán valaki sértést olvasna ki a hozzászólásomból, mindenkitől elnézést kérek, kivéve Ösvénymestert, a legszentebb pókprófétát.

Módosítás: elgépelés, és gratulálok Wildfishnek, jó pillanatban támadott. :-D
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.10.07. 09:22:30-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.92
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2799. hozzászólás - 2009.10.07. 09:16:54
Lassan olyan hangvételű hozzászólások látnak napvilágot, mint amiket a WoWval és egyéb MMORPGkkel kapcsolatban lát az ember.
De azt azért tudni illik, hogy ez egy játék, aki itt púposkodik minden percben annak az életben valami gondja van (lesz).
Ez egy játék, amit szórakozásból játszok, mert tetszik. De emellett nem ütne szíven, ha hirtelen eltűnne. Nem isten aki jól játszik és időt, pénzt, energiát áldoz rá. Nem pancser aki naponta egyszer indít egy vadászatot és 23 órát pihen. Aki mégis ezt hiszi az az igazi pancser, bár erősebb jelzőt is használhat rá az ember.
Ami biztos, a karakter általában híven tükrözi a játékost RPGben és máshol is. Aki itt nagypofájú és szemtelen, az az életben is az ha engedik neki. Ha meg nem engedik neki akkor harminc kiló és 9 éves és itt netpowerkedik mert nincs kibékülve az igazi életével.
Tehát hátrább az agarakkal, ez egy játék.
Tisztelettel: Yaffa
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 7.24
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2800. hozzászólás - 2009.10.07. 10:16:59
Így van, ez a lényeg!

A multizós meg csalós levelek engem már rég hidegen hagynak(ha bármi ilyen lenne, akkor már rég lezártak volna), s Proba harcos társamnak írnám, h. aki nem kezdő és jó, az sem biztos, h. multizik. Én most V1-n kipróbáltam mit is lehet maximálisan kihozni a kariból, s elmondhatom h. embertelen sokat. Már nekem kellemetlen, de azért tetszik

Egy tanács azoknak, akiknek ez nem fér a fejébe. Próbálják ki, ennyi.
Pontszám: 6.84
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!