Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1481. hozzászólás - 2009.05.21. 14:02:29
Bakker mennyit tudtok írni,13 oldal alig fél nap alatt
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1482. hozzászólás - 2009.05.21. 14:02:36 (Válasz Anababa #1473 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.05.21. 13:49:29
fejleszt TÖ-t? transzcendet?


Ugyan mibol fejleszt ha lecsapjak folyton?
Pontszám: 5
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1483. hozzászólás - 2009.05.21. 14:03:57
Szerintem nem jó ötlet a korlátozás. Eddig minden ment normális kereteken belül, erre jött ez a két "úriember" mindent felborít, és ezért mások szívjanak?! Elégé szignifikáns jelei vannak ennek a műveletnek. És ha túl tekintünk a szabályokon és kicsit visszatérünk a szerepjáték mivoltára akkor ott is találunk magyarázatot, hogy miért nem szabad ezt csinálni. Vagy játéktechnikailag meg magyarázza nekem valaki, hogy az ellenséges hordában lévő végzeturak miért öltöznek gyengébb felszerelésbe, hogy egyszer az egyik egyszer a másik nyerjen?!
Ha megnézzük az Le diffi toplistát látható, hogy a becsületesen játszó végzeturaknak nem kenyerük az Le veszteség.
Igaz, hogy borzalmasan nagy mennyiséget portyáztak már össze, de ahhoz képest nagyon kicsi a veszteségük.
Tehát ez az egyik fő ismérve az exploitnak, és ez figyelhető. Persze a szabályzatba be kell írni, hogy büntetik az ilyen módú használatot, mert játéktechnikai magyarázat.
Illetve a csatákat, nagyobb Le mennyiség váltás esetén lehetne figyelni teszem fel 50000 Le. És rögtön látszani fog, hogy ki támadja oda vissza egymást vagy ki az akinek nagy szerencséje volt.
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.33
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1484. hozzászólás - 2009.05.21. 14:07:02 (Válasz Kocos #1482 hozzászólására.)
elkölti mielőtt kijönne 15% fölé?
Pontszám: 4
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1485. hozzászólás - 2009.05.21. 14:07:31 (Válasz Nabil #1483 hozzászólására.)
"Elégé szignifikáns jelei vannak ennek a műveletnek."

Látom nem érted. Miklós szerint ez az egész nem csalás, és nem azért lettek zárolva, mert kihasználták a kreatívot, hanem mert beléptek egymáshoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1486. hozzászólás - 2009.05.21. 14:08:09 (Válasz Mortimer #1485 hozzászólására.)
Miklós szerint ez az egész nem csalás, és nem azért lettek zárolva, mert kihasználták a kreatívot, hanem mert beléptek egymáshoz.

és ebben igazából szvsz ez a gáz
Pontszám: 7.50
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1487. hozzászólás - 2009.05.21. 14:10:40 (Válasz Otoaak #1479 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.05.21. 13:56:05
Fix. portyáért járó LE kell szinttől függően amit módosít a kreatív és a gyémánt bónusz, + napi korlát. Emellett simán maradhat a rablás is 1-2 szerencsés támadással max. hamarabb megvan a limit és a szakiknak is megmarad az értelme könnyebb összehozni. Ha megvan a limit akkor meg győzelemért járjon + morál, kristálypont, +TP stb. valami amiért megéri utánna is támadni és erősíti a meggyengült szakikat.

Elég sokszor le lett ez már írva csak a limit az új benne. Szerintem nem kell átalakítani hozzá a játékot, persze a programozásba nem látok bele de nem tűnik lehetetlennek a megoldása. Ha meg tesztelni kell, hogy mennyi LE legyen 1 portya értéke a szint fügvényében , hát nosza senki nem fog megharagudni ha tart a játék 1-2 nap szünetet teszteljetek utánna meg hadszóljon.


+TP? Az nemhogy nem erosit, sot!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1488. hozzászólás - 2009.05.21. 14:11:13 (Válasz Kocos #1480 hozzászólására.)
Tudod az elején, amikor még nem voltam vérprofi laposkúszó én pont így játszottam. Ha megvolt az LE amire kellett, akkor gyorsan elköltöttem. Ha közben leütöttek bosszankodtam, ha realtív sokat vittek tőlem, akkor elköltöttem mindent vártam 20 percet, míg a másik szövetség teljesen végigmászott rajtam, aztán folytattam a vadászatot. Az optimálisnál több LE nem volt nálam túl sokat.

Mióta laposkúszok, benyomom a vadászatot 1 ÉP-n, 1 óráig rá se nézek a végén ülök minimum 40k-n, ha közben ránézek és sajtoltam mondjuk 3 állatot, akkor 50-60k között. Leüttetem magam és a vége az, hogy 300k-n csücsülök. Aztán ha pechem van jön Lanmaffia és jól lehúz 150k-ra. Ezt csinálja most a játékosok 95% a maradék meg pók, illetve farm, őket nem érdekli az ÉP.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1489. hozzászólás - 2009.05.21. 14:11:23 (Válasz Jeriko #1474 hozzászólására.)
"Crimson, Nephila stb. szerintem tucatszám tudná ontani azoknak a karaktereknek a nevét, akiktől nap mint nap 10k feletti LE-t lehet elhozni. Szerintem ez sincs rendben, csak nem hallunk róluk, mert valószínű a fórumot sem olvassák."

Ej, be szép is volna. Napi átlag egy darab 10K feletti rablásom van, az is általában random portyából.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1490. hozzászólás - 2009.05.21. 14:12:42
A sokezres le rablásokat (az egész pók játékstílussal együtt) hónapokkal ezelőtt meg kellett volna szüntetni.

Mivel a portyapont korlátozva van, ugyanúgy mint a cselekvéspont, a portyában lehessen szerezni fix mennyiségű le-t, szétosztva a sebzésarány szerint. Mivel így a vesztes is kap, hihetetlen mértékkel lesz kevesebb panasz a portyára.

Nephila
A hozzászólást Spider módosította 2009.05.21. 14:12:56-kor
Pontszám: 6.11
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1491. hozzászólás - 2009.05.21. 14:14:33 (Válasz Nabil #1483 hozzászólására.)
Egyetértek, elsősorban az ilyen tutira menő sok LE-t kreatívval oda-vissza mozgató portyákat kéne kiszűrni elsősorban ahol az egyik levetkőzik a másiknak, utána fordítva.
Bár én megszüntetném még a sorból a növled/csökkentsd az LE diffed 20K-val című mókát is, mert ez is előbújtathatja a kisördögöt, tipikusan olyan küldetések, amit magasabb szinten szinte lehetetlen "segítség" nélkül megcsinálni, mert jóformán mindenki 0 LE-vel portyázik




Pontszám: 7
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1492. hozzászólás - 2009.05.21. 14:16:56
Akkor viszont magyarázza el nekem. Hogy hogy illik bele ez a művelet a végzetúr világába.
Ahol elvileg LE- éhes lények fosztják meg egymást az élet esszenciájuktól.
Majd gondol egyet és neki rohan levetkőzve egy végzetúrnak, hogy Le-t veszítsen?!
Ezáltal az Le vesztős "küldetés", ha egyáltalán annak lehet nevezni, szvsz egyáltalán nem illik bele a játékba.
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1493. hozzászólás - 2009.05.21. 14:17:19 (Válasz Gyulas84 #1491 hozzászólására.)
(A vesztés még egyszerűbb, bár érdekes filozófia, hogy közönséges rabszolga karaktert csinálnak az emberből.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1494. hozzászólás - 2009.05.21. 14:17:28 (Válasz Anababa #1473 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.05.21. 13:49:29
fejleszt TÖ-t? transzcendet?


Nem értettél meg.
Kiáll a tag a 30 CSP-jével 15 % fölé. Kettőt levadászik, zutty, orronverik, vadászat fine. Na jóvan, vesz egy löttyöt, visszamászik, megint vadászni kezd. Sutty, megint orronverik, ÉP le, vadászat szakad. Akkor miből fog TÖ-t fejleszteni? Ha még megszerezni sem lesz esélye a vadászatból a LÉ-t, mert megszakad, akkor ugyan mit védjen meg a projekcióval? Amit nem ivott el löttyökben, hogy vadászhasson?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1495. hozzászólás - 2009.05.21. 14:18:54
az a baj hogy az hogy a két illetékes most elinditott egy lavinát ám attol függetlenül nem csak az álltaluk használt taktikával van a baj...az csak a jéghegy csúcsa...

bár nemtom...sok probléma csúszott msot egymásba amiket különbogarászni rájuk értelems mindenkinek egyformán lehetőséget biztosító megoldást igen nehéz találni...

javaslom a morális válság megelőzésére amoylan marshall segély gyanánt mindneki kapjon 10 őskövet és 10 000 léét csakúgy poénból...mer méne...

aztánmeg mit kéne csinálni...kidolgozott mindent lefedő szabáylrendzsert behozni...az ellenőrzést maximalizálni játékosokat kérdőrevonni multjukban kicsit vájkálni...sok fej hullik majd így le de a tisztességesen jáccókat ez nem érinti...(asszem)

az a baj hogy még a játékosok közt sincs teljes egyetértés abban mit kéen tenni de még a vezetőségse tudja hogy mi lenne a jó viszont az ő eddigi flevetésüket is vétózták a népek...szólval igen nagy a kulimász...

én aztmondom szabályokat törvényeket lehet hozni aztán majd azokra hivatkozva a problémákat megszüntetni...ahoz hogy elkaphassák a fegyvercsempészeket először szabályt kellett rájuk is hozni anélkül el sem lehet kezdeni...

ha pedig Miklós szerint ez a játék adta lehetőségek kihazsnálása az odavissza tápolás akkor partnereket keressk akikkel egymásra tápolhatjuk a jövőhetet is...aztán majd meglátjuk mit fog szülni ez a fajta körbenyomatjuk egymsát léével hozzálllás...

és uygankkro azzal is jóvolan valmit kezdeni hoyg mi lesz akkor ha most beszüntetjük a dolgokat ezzel bergad a rendzser és a nagy pókkarik örök életükre nagyok maradnak és erősek mer természetes úton már nem lehet majd őket befogni...

ez aztán a viadaloknál is kifog jönni ahol 5-6 szinteket átfedő kategoriákban mindig uyganazok nyernek majd...

szal mondom sok a gubanc...előbb kikell bogozni a csomókat és csak aztán haladni szépen a feltekercselésükkel...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1496. hozzászólás - 2009.05.21. 14:20:45 (Válasz Crimson #1489 hozzászólására.)
Off: Crimson kérlek taníts (privátban vagy itt a fórumon), ígérem jó tanítványoddá válok és nem tápollak 0 LE és ajándék TP-vel. Nekem a max rablásom kb. 3000 körül sikeredett véletlenül 12-es kreatívval ami nem küldetés volt. A háborús ellenfelektől néha jön olyan 1000 körül és ez már jó. Nekem bőven jó lenne ha egy nap 10k-t összerabolnék nagyon boldog lennék.
Előre is köszi!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1497. hozzászólás - 2009.05.21. 14:21:03 (Válasz Darah #1494 hozzászólására.)
köszi már értem, én voltam béna
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1498. hozzászólás - 2009.05.21. 14:23:06 (Válasz Freez #1496 hozzászólására.)
Idézet: Freez - 2009.05.21. 14:20:45
12-es kreatívval
-> na itten van az alapprobléma
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1499. hozzászólás - 2009.05.21. 14:23:20
sztem ott lett kicsit elszúrva a dolog, hogy a kivégzés is LE adó szaki lett, legalábbis addig TrueBlood volt az isten a 1,5 M LE-jével, mindenki csak csorgatta a nyálát, most meg 10M LE-kről beszélünk, és ráadásul nem elég hogy ők kapnak sok LE-t, de még a kivégzésnek hála szegény célpont fele vagy több LE-jét is elveszi....nem értem miért kellett ezt bevezetni, vagy ha bevezették, akkor miért kellett ilyen erősre csinálni a kivégzést....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1500. hozzászólás - 2009.05.21. 14:23:49 (Válasz Freez #1496 hozzászólására.)
Szinteden (pontosabban nem lefelé) támadsz, max kreatív, magas kivégzés, magas sebzés (hogy a kivégzés működjön is), ennyi. De ezt már többször, több helyen leírták. Már csak a célpontválasztás marad:)
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 14:27:36-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!