Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
341. hozzászólás - 2008.11.20. 13:10:02
Ja és így már más a leányzó fekvése, hogy nem tudnak hetente 12 ezer LE-t rabolni tőlünk. Ez így fairebb. Majd ha fejlesztik magukat, újra tudnak majd annyit rabolni, de akkor már igazságos lesz a dolog.
Én így látom.
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 6.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
342. hozzászólás - 2008.11.20. 13:13:21 (Válasz Charma25 #340 hozzászólására.)
Ezt konkrétan te írtad:

"Amit nem hiszek el, hogy rendes játékkal teljesíteni lehet. A toplista vezetőinek, pl Sardullah Sharpának sincs meg még csak a fele se ennek az összegnek, holott ő 20. szintű!!!
Magyarul: rabszolgáik vannak."

Mi ez, ha nem alaptalan vádaskodás??
Azt mondod, mi is ezt tettük volna a helyedben? Nos, a Rubinpalota eddig 7 győzelmet szerzett. Mint Éjvirág írta, 3 szövetség vádolta meg őket csalással. Ha tudni akarod, a többi legyőzött szövetséggel a mai napig is jó a viszonya. Mindenkinek válaszolt, aki írt neki. Láttam. És nem bontották fel a békét azokkal a szövetségekkel, akik normálisan közeledtek hozzájuk. Ezt meg te is láthatod, nyilvános a szövetségek közötti béke. Viszont azt is tudnod kell, ezt Éjvirág mondta nekem, hogy titeket hetente fognak elpáholni csak úgy kedvtelésből... Azt mondta minden olyan szövetséget ütni fognak folyamatosan, akik csalónak titulálják őket. Meg kell mondjam, megértem...
Pontszám: 5.40
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
343. hozzászólás - 2008.11.20. 14:16:25
Csak hogy bedobjak egy másik témát: Ravenwood megint zárolva van.
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
344. hozzászólás - 2008.11.20. 14:17:50 (Válasz andrej #343 hozzászólására.)
Kérdezd meg Miklóst miért! Szerintem számára kicsit kellemetlenebb a téma
Pontszám: 4.44
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
345. hozzászólás - 2008.11.20. 14:19:13 (Válasz Ravenwood #344 hozzászólására.)
Nem semmi
1 perc 25 másodperc
Nem vagy te HC?
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
346. hozzászólás - 2008.11.20. 14:32:47 (Válasz andrej #345 hozzászólására.)
Beraktam könyvjelzőbe a fórumot, h lássam mikor veti fel vki a témát és pont akkor néztem rá, mikor írtad
Pontszám: 5
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
347. hozzászólás - 2008.11.20. 14:34:13 (Válasz Ravenwood #346 hozzászólására.)
Hány napot kaptál?
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
348. hozzászólás - 2008.11.20. 14:35:33 (Válasz andrej #347 hozzászólására.)
1 napot. Bár nem értem miért
Pontszám: 2.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
349. hozzászólás - 2008.11.20. 15:26:25
Tessék mondani, nem lesz abból valami bajom, hogy az én karakterem még nem zárolták?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
350. hozzászólás - 2008.11.20. 15:35:06 (Válasz Gort #349 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.11.20. 15:26:25
Tessék mondani, nem lesz abból valami bajom, hogy az én karakterem még nem zárolták?


Vigyázz Gort, néhogy háború legyen abbul a békéből!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
351. hozzászólás - 2008.11.20. 15:36:11 (Válasz Ravenwood #348 hozzászólására.)
Idézet: Ravenwood - 2008.11.20. 14:35:33
1 napot. Bár nem értem miért


Raven: és mi történt már megint? Feltörted a Végzetúr szerverét?
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
352. hozzászólás - 2008.11.20. 16:02:04
Ha akarja Ravenwood, leírja, miért. Érdekes dolog. TF-en Chaar-Lee volt hasonló egyed, aki nagyon figyelte a programban lévő lehetőségeket, amelyek aktuálisan adódtak. És azt hiszem... ezzel semmit sem mondtam
Pontszám: 9
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
353. hozzászólás - 2008.11.20. 16:02:09
Hát persze, hogy nem...

Egyébként a Beholder játékai mindig is olyanok voltak, amik az idő telésével egyre változatosabbá váltak, egyre bővültek, egyre nagyobb játékélményt biztosítva így. Visszalépés ehhez képest MINDIG akkor történt, amikor valaki nekiállt kihasználni a rendszer 'gyenge pontját'. Nem bírt normálisan játszani, hanem ráfeküdt a készítők által nem szándékolt hatások kiváltására, míg végül sikeresen felborította a játékegyensúlyt. Ennek az lett a vége, hogy tiltást, korlátozást kellett bevezetni, aminek csak annyi volt az eredménye, hogy bár az izgága ember előnyét sikerült visszavenni, de közben több ezer rendesen játszó játékos is megszívta. Kicsit elegem van már ebből, mert ezt megéltem az ŐV-n, a TF-en, a HKK-ban, és most itt is.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
354. hozzászólás - 2008.11.20. 16:05:09
Hmmm... Miklós leírta
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
355. hozzászólás - 2008.11.20. 16:15:13 (Válasz Craslorg #354 hozzászólására.)
Az kimaradt, hogy Ravenwood volt az, aki jelentette a hibat. Az igaz, hogy jo sokszor bement addig, de celja az infogyujtes volt. Annyira nem naiv, hogy a csatak torlesevel akarta volna eltuntetni a bizonyitekot Miklos elol. De mivel visszaesonek szamit, kapott egy nap eltiltast. Diohejban...
Pontszám: 3.17
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
356. hozzászólás - 2008.11.20. 16:36:45 (Válasz Balor #355 hozzászólására.)
Ezt annyiban korrigálnám, hogy _miután_ rájöttem, hogy bárhányszor lehet használni, _egyből írtam_ is a JV-nek, (meg a szövi fórumra) és utána igyekeztem minél többször átmenni. Az hogy ebből nem tarthatok meg semmit egyértelmű volt, de nem értem miért kapok bant egy olyan hibáért amit nem is én követtem el. A programozót kell elővenni ezért, aki előidézte ezt a lehetőséget. Egyébként érdemes lenne a továbbiakban minden megnyíló lehetőséget _rendesen_ letesztelni.

Törvényszerű, hogy minden program tervezése során keletkeznek hibák, a VU-ban is van jelenleg 3 kisebb anomália, amit már végiggondoltam. Jelenleg nem éri meg ezeket kihasználni, mert igen nagy ráfordítást igényel, de később ha beugrik valakinek eszméletlen nagyot tud majd kaszálni vele, főleg ha kombinálja ezeket. Az egyik már felderengett vkinek itt is valamelyik fórumon. Ha Miklós megkérdezi a véleményemet természetesen ezeket is le fogom írni neki, de ezek egyike sem bugolás, hanem a program adta lehetőségek kihasználása. Nem tönkretenni akarom a játékot, csak hajlandó vagyok végiggondolni és végigszámolni a dolgokat.
Egyébként csodálom, hogy ennyire gyengén van tesztelve a játék, hogy ilyenek bennmaradhattak
Pontszám: 4.13
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
357. hozzászólás - 2008.11.20. 16:47:50
Amennyiben Ravenwood jelentette a hibát, úgy jutalmat érdemelne, nem büntetést.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3.38
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
358. hozzászólás - 2008.11.20. 16:59:45
Részlet a Felhasználási feltételekből:

3. Játékban lévő hibák

Kérjük a játékosokat, hogy a játékban talált hibákat, úgynevezett bugokat jelentsék a bug@vegzetur.hu e-mail címen. Az ilyen bugok nem használhatók ki akkor sem, ha nem kerülnek azonnal javításra. A bugok által való előnyszerzés büntetést vonhat maga után. A játékosokat hátrányosan érintő hibák esetén nem vállalunk garanciát a karakterek adatainak visszaállítására vagy megváltoztatására, de ez mindig egyedi elbírálás tárgyát képezi, és a bug@vegzetur.hu e-mail címen kell jelezni.


Lehet, népszerűtlen leszek azzal, amit leírok, de azt remélem a nagy többség egyetért velem.

Ez egy játék, és a játéknak vannak szabályai. Mindnyájan szeretnénk valamilyen értelemben legjobbak lenni. A legtöbben tudjuk, érezzük, hogy mit szabad, és mi az, amit nem ildomos megtenni. Úgy tűnik vannak olyanok is, akik nem érzik ezeket a határokat, és nem értik miért bántják őket. Nekik érdemes újra átolvasni a felhasználási feltételeket. Segít az eligazodásban.

A multizásban nem az a baj, hogy valaki érősebb lesz, hanem az hogy a többiek ezzel relatív hátrányba kerülnek. Egy programhiba kihasználásában sem az a baj, hogy valaki erősebb lesz általa, hanem az, hogy a többiek relatív hátrányba kerülnek. Az élsportban sem az a baj, hogy valaki kokszol, hanem az, hogy ezáltal a többiek hátrányt szenvednek. Ahol nem tudnak hatékonyan fellépni a dopping ellen, ott előbb utóbb mindenki rákényszerül, ha eredményt akar elérni. Én nem szeretnék olyan játékban részt venni, olyan közösséghez tartozni, ahol az érvényesüléshez a szabályok megszegésén keresztül vezet az út, ezért határozottan üdvözlöm, hogy Miklós gyorsan lépett, és újabb jelzést adott a játék tiszta keretek között tartása érdekében.

Nem ismerem a mostani eset minden részletét. Nem tudom hányszor használta a térkaput, mielőtt jelezte volna a problémát. Nem tudom, hogy a szövetségnek volt-e más tagja, aki értesült a kínálkozó lehetőségről, nem tudom volt-e más is, aki akárcsak a kíváncsiságtól hajtva (ahogy azt előttem valaki 'mentőkörülményként' leírta) rákattant a térkapura. Azt remélem, hogy a Tökéletes Gyémánt vezetése feltárja ezeket a részleteket, és megosztja velünk, hogy mindnyájan pontosan láthassuk, az a bizonyos gyémánt valóban tisztán ragyog, még ha átmenetileg ismét a porba került.
Pontszám: 7.82
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
359. hozzászólás - 2008.11.20. 17:11:33 (Válasz Gort #357 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.11.20. 16:47:50
Amennyiben Ravenwood jelentette a hibát, úgy jutalmat érdemelne, nem büntetést.


Ha valaki jelez egy programhibát, azért köszönet illeti nem jutalom. (Ez vonatkozik a játékrendszerben lévő anomálikra, speciális, a játék eszmeiségével ellentétes tápolási lehetőségek feltárására is)

Ha valaki felfedez egy programhibát, és azt kihasználva szerez valamilyen előnyt, arra pedig az imént idézett felhasználási feltételek 3. pontja vonatkozik.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
360. hozzászólás - 2008.11.20. 17:25:07 (Válasz Petur #358 hozzászólására.)
Ravenwood azonnal jelentette a hibat a vezetesnek, amikor eszrevette. EZUTAN bement kb. 60x a terkapuba. Amint megtudta szolt a tobbieknek is, hogy hajra lehet menni. Nem egy karakter kozulunk sokszor be is ment a terkapuba, de annyiszor nem, mint Ravenwood. Tettuk mindezt annak tudataban, hogy mar a vezetes tud a problemarol, ezert mindenfele bonusz el fog veszni. Celunk ezzel a szerezheto tp es LE felterkepezese volt, illetve a szerezheto targyak kozul a leheto legtobb megismerese. Az ezaltal szerzett plusz LE-t, tp-t es targyakat mindenkitol visszavette Miklos, van olyan akitol nagyobb mertekben is. Ravenwood pedig eltiltast kapott, leven o "visszaeso".
Mindezt tettuk ugy, hogy szamoltunk vele, hogy rosszabbul is jarhatunk, mint amennyi infot sikerul szereznunk. Igy is lett, leven nem keves ital kell ilyen merteku harcokhoz, mert nem 50-et sebeznek egy csataban ezek a lenyek. Nem szeretnek martirt csinalni senkibol sem, de most ezert nem kovezhetitek meg Ravenwoodot.
Arra, hogy ez igy tortent (szoltunk a vezetesnek mar a legelejen), azt hiszem garancia az, hogy Ravenwood egy nap eltiltast kapott osszesen, a tobbiek pedig minusz LE-t es tp-t a szerzettel aranyosan.
Pontszám: 4.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!