Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1761. hozzászólás - 2009.05.22. 14:25:04 (Válasz Miklós #1759 hozzászólására.)
V2 - Vizesember, az elmúlt 2 napot ne nézzétek, mert 15 PP-re váltottam. Az előtte való napokat, heteket nyugodtan lehet vizsgálgatni.
Megjegyzem, hogy V2-n 24. szinten kevesebbet lehet rabolni, mint V1-en 20-on.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1762. hozzászólás - 2009.05.22. 14:25:57
MEGISMÉTLEM :kivégzés módosítása

adjon fixet ha bejött szint*kivégzés*10 (pl 50*50*10=25.000)

így van egy normál rablásod a szabályok szerint és van egy fix bónuszod a kivégzésből amit a másik nem veszít el!!!
reális keretek között maradunk!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 4.25
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1763. hozzászólás - 2009.05.22. 14:26:12 (Válasz Petur #1720 hozzászólására.)
Még egy prémiumos törlés lesz a Tyrantból is... Ha ezek nem jelentenek semmit sem a vezetésnek...
Pontszám: 4.88
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1764. hozzászólás - 2009.05.22. 14:27:25 (Válasz CaveMaN #1756 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.22. 14:17:03
Miklós:

Kreatív limitálása helyett sokkal egyszerűbb lenne a maximális szintjét 50-ről 20-ra vagy 10-re csökkenteni, a különbözetet meg LE-ben odaadni azoknak, akik azon felül fejlesztették. A limitálás ugyanezt a hatás éri el, csak álságos módszerrel.


Teljesen mindegy, mekkora a kreativ affinitás maximális szintje, a tápolt LE nemcsak ettől függ, hanem az alapértéktől. Ha van 1M LE-d, akkor 50% kreativval is 500k-t csináltál a semmiből. A kivégzésről:
1.) Az exploit alapja a kreativ affinitás volt. A kivégzés nélkül is működik az exploit - sőt, az egymás közt adogatást (amiből ez kirobbant) egyáltalán nem is segiti a kivégzés!
2.) A kivégzés csak azzal kapcsolatban merült fel, hogy írtátok, valakitől 135 ill 165k LE-t raboltak, illetve többen felpanaszolták, hogy a pókok által zsákmányolt LE mennyire irreális és brutális - erre írtam le, hogy ez miből ered, és hogyan lehet ellene védekezni. Tehát a kivégzésnek semmi köze nincs a kreativos tápoláshoz, bár tény, hogy egy pók támadása során a kreativ a kivégzéssel szerzett LE-re is rájön, és még tovább növeli azt.
Pontszám: 6.50
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1765. hozzászólás - 2009.05.22. 14:27:53 (Válasz Miklós #1759 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 14:20:54
Hmmm valamit mellényomtam, attól tartok, kitöröltem egy hozzászólást amit idézni akartam, elnézést


Az enyemet Ezert jol le is pontoztalak
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1766. hozzászólás - 2009.05.22. 14:29:01 (Válasz Zaccmester #1760 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.22. 14:24:18
ebben az esetben kérem végre felülvizsgálni a HCS kontra BCS háborús képletet is, ahol nem gyenge szívást kap, aki BCS-vel ellen mert állni. Kösz, Miklós!


Valójában foglalkoztam ezzel is, sőt volt egy javitás, de nem raktam ki a hirekbe, azonnal pótolom!
Pontszám: 7
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1767. hozzászólás - 2009.05.22. 14:29:17
Hm.
Vagy az lesz, amit mi mondunk, vagy törlünk!

Hát ez remek taktika, mondjuk eddig még bevált, az lett.

A portya rommá, normál játékra alkalmatlanná lett téve, mostmár azokat kell még kiküszöbölni, akik extrémre felhúzták bizonyos szakijaikat, hogy mégiscsak életben tartsák a portyáikat, veszélyeztetve ezzel a bekövesedett éllovasok előnyét. Akinek nem inge, ne vegye fel legyen szíves.

Nem találjátok ezt nonszensznek?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.23
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1768. hozzászólás - 2009.05.22. 14:30:35 (Válasz Miklós #1759 hozzászólására.)
Honnan gondolod, hogy a pókok max valósággal rohangálnak?
Nekem például 0 . 30. szintű vagyok.
Vagyis 54000 Le-t összeszedek, utána beavatkozik a korlát.
A portya nem vadászat, én azért nem fejlesztem a valóságformázást, mert a PP nem automatikusan Le, mint mondjuk az SPM-nél.
Minőségre kell menni nem mennyiségre. Nem vagyok hardcore portyázó, de a korláton belül csak elég rossz napokon maradnék.
Ösvényjárónak van igaza és ezt már én is leírtam. Eddig minden rendben ment, most jött ez a két mitugrász és felborít mindent?!
Mások szívjanak a baklövésük miatt?!
Kérdem én miért?!
Miközben csak annyit kéne tenni, hogy a szerzett és a vesztett LE nagymértékű változását figyelje a log egy bizonyos időn belül.
Csak annak fog nőni a vesztett LE-je is aki az exploitot használja. A becsületes portyázóknak nem érdekük az Le veszteség.

mod.: félregépelések
A hozzászólást Nabil módosította 2009.05.22. 14:35:19-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 8.25
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1769. hozzászólás - 2009.05.22. 14:34:13 (Válasz Nabil #1768 hozzászólására.)
nekem is 0 a valóságformázás és nem is terveztem felhúzni.

egyébként igazad van, adok is neked pontot
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.40
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1770. hozzászólás - 2009.05.22. 14:38:38 (Válasz Darah #1767 hozzászólására.)
A Tyrantból én törlök. nem kértem semmit, hogy másképpen legyen, egyszerűen nem lehet úgy játszani, hogy fél nap alatt összeszedek 100k-t, aztán mire nekiállnék átcuccolkodni, hogy minél több ÉP-vel induljak neki az epikusnak, addigra valaki leüt, és elvisz belőle 50k-t. Eddig is állandóan 15% alatt voltam, mert valaki mindig leüt, de eddig még a realitások talaján mozgott a dolog. ha nem figyeltem, buktam egy tízest, utána megtanultam gyorsabban nyomkodni az ikonokat. De az, egyetlen támadással elviheti valaki akár félnapi munkádat is, nem normális. Nem az a baj, hogy legyőz, egyel több vagy kevesebb támadót észre sem veszek, az a baj, hogy ilyen irreális összeget kaphat valaki a kivégzés miatt. Köszöntem, de ebből nem kérek a továbbiakban.
A hozzászólást Zsolesz módosította 2009.05.22. 14:39:00-kor
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.22
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1771. hozzászólás - 2009.05.22. 14:41:45
Én tegnap egy fél órát gondolkodtam a Lan módszer elleni védekezésre, és jöttek ötleteim. Megoldható. De ha lusta vagy alkalmazkodni, ég veled.
Pontszám: 7.13
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1772. hozzászólás - 2009.05.22. 14:42:41 (Válasz Zsolesz #1770 hozzászólására.)
Miért nem cuccolsz/költesz LE-t amíg 15% alatt vagy?
Pontszám: 6.75
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1773. hozzászólás - 2009.05.22. 14:43:56
Hagyd... ő most töröl, mert áldozat és mártír...
Pontszám: 5.79
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1774. hozzászólás - 2009.05.22. 14:44:24 (Válasz Miklós #1746 hozzászólására.)
Miklos tudjuk mi a trukk, es engem/minket egyelore nem erint a LanMaffia virus, mert nem er el, es valoszinuleg nem is fog.. De most van 1, holnaputan 2, aztan 4, 8, es igy tovabb.... Lehet azt mondani, hogy fejlessz hozza ezt, meg azt, de mikor nagyon sokan esetleg a befejezesen gondolkodnak, mert a nagyobbak erobol leutik, allulrol meg a tulerositett pokok raboljak le oket, ha munka, gyerek, vagy egyeb okbol kifolyolag egy picit kesnek, inkabb torolni fognak, mint azon agyalni, hogy hozzak magukat a pokok ellen talan vedett helyzetbe, azon az aron, hogy az erre nem koltoktol, es a felettuk levoktol lemaradnak megjobban.. Meg csak egy ilyen madar van, meg meg lehet fogni a folyamatot.. Ahogy szaporodnak, a normal jatekosok ugy fogjak feladni a jatekot.. Csak 1 ilyen tipusu pok miatt toroljon 2 ember, maris minuszban vagy gazdasagilag.. Es na mar torolt is ketto, akiknek ez volt az utolso csepp a poharban.. Tegnap egy meg az en vallamon sirta ki magat, es vegul maradt...
Pontszám: 3.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1775. hozzászólás - 2009.05.22. 14:44:38 (Válasz Enchanter #1772 hozzászólására.)
Mert folytatni akarja a vadászatot. Pl. a kataklizmát ma vettem meg, 70e LE. Ennyit nem két perc összevadászni, simán feljöhetsz közben 15% fölé.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1776. hozzászólás - 2009.05.22. 14:45:21
Ahogy latom mar 3 jatekos minuszod van Miklos...
Pontszám: 2.08
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1777. hozzászólás - 2009.05.22. 14:46:48 (Válasz Ajgatsz #1773 hozzászólására.)
Elfogynak a játékosok, ha eddig nem vetted volna észre, neked se lesz könnyebb játszani.
Pontszám: 6.50
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1778. hozzászólás - 2009.05.22. 14:46:59 (Válasz Zsolesz #1770 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2009.05.22. 14:38:38
A Tyrantból én törlök. nem kértem semmit, hogy másképpen legyen, egyszerűen nem lehet úgy játszani, hogy fél nap alatt összeszedek 100k-t, aztán mire nekiállnék átcuccolkodni, hogy minél több ÉP-vel induljak neki az epikusnak, addigra valaki leüt, és elvisz belőle 50k-t. Eddig is állandóan 15% alatt voltam, mert valaki mindig leüt, de eddig még a realitások talaján mozgott a dolog. ha nem figyeltem, buktam egy tízest, utána megtanultam gyorsabban nyomkodni az ikonokat. De az, egyetlen támadással elviheti valaki akár félnapi munkádat is, nem normális. Nem az a baj, hogy legyőz, egyel több vagy kevesebb támadót észre sem veszek, az a baj, hogy ilyen irreális összeget kaphat valaki a kivégzés miatt. Köszöntem, de ebből nem kérek a továbbiakban.


En ugy gondolom, h sok ertelmes jatekos van itt. De azert adnek egy otletet, amivel a fenti taktika ellen hatasosan tudsz vedekezni.
Tudod, h mondjuk 2 ora mulva 15% fole mesz. Tudod azt is, h erre varnak a pokok, es valoszinuleg mar be is kemleltek, es percre pontosan tudjak, h mikor ered el a szukseges eleterot.
Nem 2 ora mulva, hanem mondjuk masfel ora mulva veszel egy alap gyogyitalt, felhajtod, majd epikus. Amikor ujabb fel ora mulva a pok karakter ott var, h 15% fole erjel, akkor valahogy nem akarsz felgyogyulni. Es most ne gyertek azzal, h gyogyital LEbe kerul, mert ha ez sem tetszik, akkor bukjatok 50k LE-t inkabb...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.75
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1779. hozzászólás - 2009.05.22. 14:47:10 (Válasz Nabil #1768 hozzászólására.)
En kérek bocsánatot a nevedben, ha lehet!

Csuki és Egon egy ZSENI, alig 2 napos LEGÁLIS tevékenységgel 2 napja itt van a Játékvezető fórumon, kiderült, hogy a pókok hogy el vannak szállva, egy régóta esedékes rendrakást kicsikartak, és beírták magukat örökre a Végzetúr naplóba...

Az is kiderült, hogy 100k rablás egy ütésből már nem is elég, 150k kell, míg mások 20 szint alatt nem termelnek ennyi lédifet, ha ez nem érdemel meg egy önvizsgálatot, akkor mi??? A Pókok úgy ülnek a hálójuk közepén minta középkorban a kiskirályok, vajon miért voltak anno lázadások, lefejezések stb?

Valamiért a modern világ bankjai jutottak az eszembe a maguk gyorskölcsöneivel... Kísértetiesen azonos szitu volt, amikor a thm-et fel kellett tüntetni, (infrastruktúra, költségek, apróbetű, LEGÁLIS stb szöveggel..) most ugyan ez van, amikor a thm-et rendbe akarják tenni. Tudom hogy ez egy kegyetlen világ, meg hogy az erősebb kutya Bzik, de ha az összes nőstényt kinyírta előtte, akkor mit????

Alapból benne kéne lennie, hogy a kivégzés és a kreatív csak akkor növeli a kapott lét, ha 30pp-n vagy...
Saját magamtól félek, amikor NEM pókként 31-ről leütök 26-ra, és 700 hp-t lebontok egy full prémiumosról, miközben 40-et tudott visszaütni, úgy, hoyg 21. szint óta 30 iq és 20 mágiát növeltem a tuljaimon csak... Szerintem a Pók kórus picitt halkitson, és gondolkozzon, kit fog gyepálni, ha mindenki töröl miattuk... (Mit szólnának egy minden 5k rabolt lé után 1 TP-hez???)
Pontszám: 3.75
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1780. hozzászólás - 2009.05.22. 14:47:49
Solina, ne vírusozz itt össze-vissza...

Mort: Igen, ha akarja folytatni, akkor rizikózik, ez van. Ha szakit vagy statot fejleszt vagy kimaxolja a transzot, vagy pakolja a turbót, ha meg olyan nagy kiadás van neki, akkor kénytelen rákészülni...
Pontszám: 7.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!