Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCsajokNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2521. hozzászólás - 2009.08.09. 23:01:24
Ezt a pm-et kaptam,előtte egy rakás smiley.

Küldő:
Megtorlollak
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2009.08.07. 09:18:53
beléd zúgtam meg baszhatlak ma 12:00-kor találka tesko onnan hozád vesszük az irányt és egy jót kefélünk

Édesapám válaszolt rá:
Megtorlollak
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2009.08.07. 10:29:09
Gyere csak át kisfiam,várlak nagy szeretettel hogy jól gerincre vághassalak

Üdv: apa
Azóta nem írt.
Pontszám: 9.29
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2522. hozzászólás - 2009.08.09. 23:04:29 (Válasz Csajok #2521 hozzászólására.)
No comment...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagRéce90Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2523. hozzászólás - 2009.08.11. 02:33:19
A 4.világban Anonimus - 21. szintű végzetúr elég durva szövegett írt ki a karakterlapjára.
Kéne vele valamit kezdeni.

Ha esetleg ezt meglátná és kitőrőlné ki print screen-eltem és el tudom küldeni.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2524. hozzászólás - 2009.08.12. 09:45:54 (Válasz Szabinho #2520 hozzászólására.)
Újabb gyöngyszem, LOL :

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=24590

Lassan kéne indítani ezeknek egy láthatatlan világot
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2525. hozzászólás - 2009.08.12. 09:51:06 (Válasz Almási Viktor #2524 hozzászólására.)
Pedig annál egyszerübb nincs, mint alapból megnézni minden olyan csatát, ahol valaki az első 5 szint folyamán egy láthatatlant megtámad. Ez a +10 tulajdonságbónusz miatt nyerhetetlen csata, ha bárki ilyet csinál több, mint gyanús. Kétszer egymás után, sok LE vesztés esetén pedig automatikusan ki kellene zárni mindkét karaktert.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2526. hozzászólás - 2009.08.12. 10:03:33 (Válasz Mortimer #2525 hozzászólására.)
Szerencsére ezek az emberek megunják a játékot elég hamar (ki tudja miért)
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.75
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2527. hozzászólás - 2009.08.12. 12:34:45 (Válasz Almási Viktor #2526 hozzászólására.)
Szerintem irigykedsz, mert a 2. szinten így "csak" a harmadik vagy a toplistán...A magasszintű tapasztalataiddal, a portyás előéleteddel, a nem láthatatlanul szerzett LE-vel...

Szóval ez vicc...Történés nuku, a kivizsgálás eredményt nem hoz, a dolog nem gyanús.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2528. hozzászólás - 2009.08.12. 14:49:14
Üdv!

Nem panaszkodni, meg sírni akarok most vagy ilyesmi, csupán érdekelne valami!

Egy végzetúr/nő írja büszkén a karilapján, hogy kb 3000 LE-t hozott 6. szinten. Nem rossz...
Én azért számolgattam kicsit:

-tegyük fel, hogy 50-es kreatívja van (6. szinten nem rossz...)
-tegyük fel, hogy kiépítették neki az Átokpiramist (éljenek a haverok!!)
-tegyük fel, hogy kivégezte ellenfelét (gondolom ez is plusz LE-t jelent...)
-és tegyük fel, hogy nem egy "beépített" végzetúrtól szedte el (mivel gondolom ez szabályellenes)

Szóval, kis számolgatás után kijött, hogy ezen feltevések mellett kb 6000-8000 LE-je kellett, hogy legyen az áldozatnak.
No de mi a fenét csinál egy 6. szintű végzetúr ennyi LE-val, mikor a legrdágább tárgy 6. szinten 3000 LE; egy szakértelem fejlesztéséhez max 3-4000 kelhet; illetve egy tulajdonságot fejleszteni is csak 3-4000-be krülhet (kivéve, ha 6. szinten már 80-as valamelyik tulajdonsága...)

Tehát kérdem én, hogy ez nem gyanús kicsit??? Főleg ha megnézzük ezt a végzeturat, és látjuk nem ez az egyetlen ilyen "hozománya"!!
Persze lehet, hogy csak kamuból írta ezeket ki, de ha megnézzük a szerzett LE-jét, akkor már ez az eshetőség is bukott. Sőt...

Várom az értelmes véleményeket!
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2529. hozzászólás - 2009.08.12. 18:18:19 (Válasz Zantetsuken #2528 hozzászólására.)
Akit nagyon kevésszer támadtak meg, és kezdő játékos, nyugodtan gyűjtöget...a portyakariknak pl ez is egy szempont, amiszerint támadnak...50es kreatív sem feltétlenül kell hozzá szerintem, de van olyan, ráadásul örülhetek, mert ismerem is, aki ehhez már elég közel van ilyen alacsony szinten...nekem, meg azért még jópár társamnak volt már 5.szint körül 1000-1500as rablása...bár tudjuk, mi is csalók vagyunk 3000et is összelehet hozni mázlival. és gondolom a v2-s Elyrára gondolsz (javíts ki ha nem), hát igen, neki átokpiramisa is van:)
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.25
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2530. hozzászólás - 2009.08.12. 19:40:09 (Válasz Szabinho #2529 hozzászólására.)
na persze "mázlival" ...

véletlenül 10-20-szor sikerül találnia egy olyan karaktert (ne adj Isten többet), aki azért gyűjtögeti az LE-t, hogy az ő csatájának eredményét rakja ki a POK a toplistája élére. Nem költi el fegyverre, tulajdonságra meg szakértelemre a 2-3 ezrét, hanem poénból összegyűjt 6-7 ezret...

Ugye ezt a választ te sem gondoltad komolyan???

És én meg sem említettem a "csalás" szót, de érthető, hogy te is rögtön erre asszociáltál!

Ja, és igen, rá gondoltam! Minden "normális" POK karakternek az ő szintjén van 100-200k LE diff-je (ami több, mint nagyszerű), Elyrának meg 600k... Bárki bármit mond ez akkor is elgondolkodtató!
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2531. hozzászólás - 2009.08.12. 19:42:34 (Válasz Zantetsuken #2530 hozzászólására.)
Vannak akik elkezdik a játékot, aztán leszarják...de amúgy meg vannak biztos szempontok ami szerint jól lehet húzni...szóval hajrá:)
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.33
irritálóBobebabaNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2532. hozzászólás - 2009.08.12. 21:01:41
Sziasztok.Szeretném kérni hogy nézetek már utána a Cullinan Diamonds Worrior szövetségnek mert a mi szövetségünk ugy érzi náluk nagyon sántit valami pl:Az egyik szövetségi társunk 15%alati ÉP-vel volt és még is megtudta támadni na ez mi modon lehetséges?Söt továb megyek mindenképen és mindenben jobak vagyunk mint ök és még is tudnak minket ütni mi pedig akik job cucal és több Tulajdonság pontal rendelkezünk nem tudunk velük szenben csatát nyerni ,persze ha jobak lennének nem szolnék egy szot sem de igy szerintem valami nem stimel itt és az egész szövi gondolkozik hogy nem öli továb a pénzt egy ilyen játékba .Nem szégyen a jobtol ki kapni de már harmadszora vagyunk velük háboruban mert mindig támadnak és képtelenek vagyunk vissza ütni nekik?Jo lenne ha valaki rá nézne erre a szövire mert itt a hármas világon nagyon sok szövinek nyomja a tyuk szemét rajtunk kivül szt-emnem játszanak tiszteségesen vagy nem tudom de ez nem fer senkivel szenben ami itt folyik ha igy marad én biztos nem fogom a pénzem ide ölni hogy utána egy gyenge kari is csak alázon holott megnézhetitek hogy jo vagyok de ezek nem tudom mit csinálnak.Várom válaszod üdv:Bobebaba
Pontszám: 3.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2533. hozzászólás - 2009.08.12. 21:11:54 (Válasz Bobebaba #2532 hozzászólására.)
azért támadnak, mert nem ti vagytok jobbak, hanem ők. másolj be csatát, ahol érzésed szerint fura az eredmény, de az meglep, hogy szíved szerint csak abba ölnél pénzt, ahol nincs kiszámíthatatlanság, ahol az erős biztosan nyer.

15% alatt pedig nem lehet támadni. ehet, hogy pont akkor jött elő a társ 15% alól.
Pontszám: 5.40
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2534. hozzászólás - 2009.08.13. 00:28:42 (Válasz Szabinho #2531 hozzászólására.)
Akkor példaként említeném meg mondjuk Sötét Paraszt és Mephistopheles karaktereket. Erősen kétlem, hogy ők pár hete kezdték a játok, és hogy ez az első karakterük...
Ők igazi, vérbeli POK-ok, és gondolom igencsak rutinos, és nagy tapasztalatú játékosok. Ugyanúgy köréjük építettek egy komplett szövetséget, és mégis a nyomába se érnek Elyra-nak...
Szóval akkor most a játék egyik legjobb POK-jai ennyire bénák, hogy még fele olyan eredményt sem tudnak produkálni (csupán harmadannyit), mint Elyra, vagy itt akkora csalás van/volt, hogy az megérne egy zárolást!!

Bizonyára mindenki hallott már az "Okken borotvája" nevezetű elméletről:

Mi a valószínűbb?

--Minden POK karakter a 2. világban bénázik, nem találja a megfelelő áldozatokat, mert valahogy nem működik elég jól a "sok LE-vel rendelkezők felkutatása" taktikájuk, és még szerencséjük sincs a portyázáskor, pedig minden idejüket és erejüket a tökéletes célpontok megtalálására szentelik; és mégis így le vannak maradva Elyra-tól, aki szinte a statisztika lehetőségek maximumán teljesít minden portyában (a legjobb időben támadja meg az éppen legtöbb LE-t birtoklókat, a csatákat 100%-ban nyerni, mert a bukás túl költséges, stb...), ezzel teremtve meg a játék legtökéletesebb Végzeturát/nőjét, kiküszöbölvén az összes random tényezőt, az emberi tévedés és hibázás lehetőségét?

Vagy:

--A POK-ok hozták a kötelezőt -hiszen értenek hozzá-, és ennél jobban és tökéletesebben nehéz lett volna bármit is csinálniuk (a szabályok betartása, a randomtényező, és az emberi kiszámíthatatlanság mellett), és Elyra egyszerűen nem megengedett eszközöket használva múlta felül nagyságrendekkel az összes valamire való rutinos POK karakter?
Pontszám: 5.43
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2535. hozzászólás - 2009.08.13. 10:06:38 (Válasz Csajok #2521 hozzászólására.)
Édesapád zseniális, könnyesre nevettem magam az írásán! Nagyon tetszett amit válaszként írt.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2536. hozzászólás - 2009.08.13. 10:12:32 (Válasz Csajok #2521 hozzászólására.)
edit: duplázás volt
A hozzászólást Stubb módosította 2009.08.13. 10:13:40-kor
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2537. hozzászólás - 2009.08.13. 10:19:22 (Válasz Zantetsuken #2534 hozzászólására.)
Ki kell javítsalak: Occam borotvája.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7.50
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2538. hozzászólás - 2009.08.13. 11:05:32 (Válasz Stubb #2537 hozzászólására.)
tudom, de "magyarosan" írtam a gyengébbek kedvéért!
de azért köszi az észrevételt!
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2539. hozzászólás - 2009.08.13. 14:50:38 (Válasz Zantetsuken #2534 hozzászólására.)
Vagy, csupán hozza a papírformát, miszerint minden világ minden pók-generációjában van egy-két karakter, aki kiemelkedik a többiek közül. Ugyanis a legtöbb LE-t jó eséllyel akkor tudod szerezni, ha egy pókot győzöl le.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2540. hozzászólás - 2009.08.13. 15:47:28 (Válasz Lanmandragoran #2539 hozzászólására.)
Persze vannak akik kiemelkednek, ők a Sötét Paraszt, Mephistopheles, Phobos, meg a többiek. De ha megnézed a különbséget ezen karakterek és Elyra között, akkor bizony nem a "kiemelkedés" szó fog először az eszedbe jutni, amivel Elyra-t jellemeznéd, sokkal inkább az "Ezt meg hogyan csalta össze?" kérdés fogalamzódna meg benned!

Másrészt ha POK-okat támadott volna, mondjuk még mikor nagyjából egyformák lehettek kb olyan 2-3. szint körül, akkor meg a random miatt mindkét fél közel egyformán nyert volna csatát, ergo Phoboséknak is olyannak kéne lenniük, mint Elyra.
Ha meg már a 2-3. szinten simán verte a POK-okat, akkor ezt a random tényezőt sikerült már ilyen alacsony szinten kiküszöbölni, ami azt jelenti, hogy már szignifikánsan jobb volt, mint a legjobb POK-ok, amit viszont csak hatalmas LE előnnyel tudott megvalósítani (mondjuk +10-20 ezerrel). Ilyen előnyre szert tenni 2-3. szinten pedig irreális.

Természetesen ugyanezt a gondolatmenetet végig lehet vezetni a 4-5., 6-7, stb... szinteken, és hasanló eredményt kapunk. Vagyis, hogy POK-okat ütögetett volna, kizárhatjuk.

Várom a további ötleteket, hogy hogyan csinálhatta meg ezt a karakterét szabályos keretek közt! Bár gyanítom, hogy sehogy, szóval akár el is lehetne kezdeni gondolkodni

Elyra végzetúrnő

Z.á.r.o.l.á.s.á.n
Pontszám: 1.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!