Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3821. hozzászólás - 2010.10.07. 22:49:43 (Válasz Sznoopy #3820 hozzászólására.)
OFF
Sikerült a megfelelő topicot megtalálnod.
ON
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.70
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3822. hozzászólás - 2010.10.08. 07:31:44 (Válasz Sznoopy #3820 hozzászólására.)
Ezt már korábbi találkozókkal kapcsolatban is írták, hogy ez a bónusz a találkozók esetén. Ha a környezetedben van még más is, aki VÚ-zik, akkor érdemes 1 autóba beülni, így fele/harmada/negyede a teljes költségnek (220 km esetén oda-vissza 440 km, ami mondjuk 7 literes fogyasztással 31-32 liter, ami jelenlegi áraknál pályadíjjal 12000 HUF, ennek a negyede már csak 3000, ami nem olyan nagy összeg. Ha nincs ilyen ismerősöd, akivel csökkenteni lehet a fenti módon az útiköltséget, akkor kihasználhatod a 30% bónuszt, azaz a vonatjegy árának 30%-át megkapod őskő formájában, mintha fizetnél be. Ehhez a jegyednek kell ott lenni. Emellett, ha nem jársz gyakran BP-en, érdemes összekapcsolni akár egy hétvégi városnézéssel
Pontszám: 5.41
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3823. hozzászólás - 2010.10.09. 13:24:16 (Válasz Craslorg #3822 hozzászólására.)
jah, ez így van, de hangolj össze 4 embert aki egy egész napot ráér erre... én átlag reggel 5 perc és este valamennyit vu-zok, mert elvesztettem minden érdeklődésemet már, de ha lenne valami event jellegű arra beneveznék, de csak ezért nem autózom egész nap, és a vu tagok 99% tuti pont így érez, aki meg kocka az amúgy is előnyt élvez + az extrák még amit azért kap mert pesti...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3824. hozzászólás - 2010.10.09. 14:57:06 (Válasz Sznoopy #3823 hozzászólására.)
Ha voltál már ilyen találkozón, tudhatod, hogy a VÚ mellett számtalan egyéb program is helyet kap. Vetélkedők, HKK, poker, kedvezményes könyvvásár, tombola, feladatok, helyszíni kvíztöltés (ez mondjuk konkrétan még plusz a VÚ-hoz), játékok, stb. Ami viszont a sava-borsát adja, hogy találkozni lehet más VÚ-sokkal, megismerni azokat, akiket naponta lecsapsz, vagy lecsapnak. Találkozni a "sokat szapult" szervezőkkel, Miklóssal, Baratyval (a fenébe, hogy mondod Baraty? ), fórumon beszélni velük, aukción licitálni a dukátokból.
Ha valaki VÚzik, akkor össze lehet hangolni 3-4 embert, hogy ugorjatok fel Pestre. Elég sokan jönnek vidékről, Szegedről, Sopronból, Egerből, stb. Meg tudják, mert meg akarják oldani. Nem kell 1 városból, a környéket is össze lehet hangolni, csak keresni kell, erre itt van a fórum. Végső esetben a vonatjegy ára 4130 Ft (IC-vel 4670 FT), ez oda-vissza 8260 (IC: 9340). Ennek a 30%-át be tudod váltani őskőbe, ami 2478 FT, emlékeim szerint ilyenkor ráadásul még van plusz kedvezmény, azaz több őskövet kapsz, mint kapnál egyébként, ennek mértékére nem emlékszem.

Egyébként a találkozókon 1 db tárgy van, ami az építést max fölött is növeli 1-1 ponttal, ez elég jelentéktelen mennyiség a játékban felhasznált és kihasznált erőforrásokhoz képest. Ezen kívül a vetélkedőkben a játkban meglévő tárgyakat lehet nyerni (legutóbb a térképes event tárgyait).

Nyilván ezt a játékosoknak szervezik és aki elmegy, annak van lehetősége ezekre a pluszokra. Ez így volt már az elmúlt 2 évben mind a 4 találkozón és a jövőben is így lesz.

A program mindig 1 hónappal előtte ismert, mindenki el tudja dönteni, hogy érdekli-e vagy sem.
Pontszám: 5.41
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3825. hozzászólás - 2010.10.11. 14:37:53
Craslorg, te kivel tolod V2-őn? Tudom h ne mide tartozik, de itt és most jutott eszembe
Pontszám: 3.27
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3826. hozzászólás - 2010.10.11. 14:53:39 (Válasz Zu'lit #3825 hozzászólására.)
Ez nem nyilvános adat
Pontszám: 5.41
népszerűtlenZu'litFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3827. hozzászólás - 2010.10.11. 14:55:06
Kár... Pedig ha Hollow00-át ütöd akkor lassan szembekerülünk a bajnokin sztem
Pontszám: 3.27
kedvelt tagMonstersFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3828. hozzászólás - 2010.10.21. 20:52:44
párduc-tól ma reggel portyázás közben elhoztam tőle egy kis LE-t.

sajnos nem sokkal később kaptam tőle egy levelet.
http://kepfeltoltes.hu/view/101021/p_rduc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
tőlem is vittek már LE-t de eszembe se jutott volna ilyet írni bárkinek is.
A hozzászólást Monsters módosította 2010.10.21. 20:53:38-kor
Pontszám: 7
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3829. hozzászólás - 2010.10.21. 20:59:45 (Válasz Monsters #3828 hozzászólására.)
Sötét parasztok mindig is voltak és lesznek is sajnos...
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 7.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3830. hozzászólás - 2010.10.21. 21:01:49
Szerintem ne foglalkozz levéllel, hanem járj vissza rá egy ideig Hátha szívesen adakozik még
Pontszám: 8.41
kedvelt tagMonstersFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3831. hozzászólás - 2010.10.21. 21:12:43 (Válasz Craslorg #3830 hozzászólására.)
tervbe van véve és valószínű addig járok míg el nem érjük a szint különbséget. és lehet naponta 2X
Pontszám: 7
fórumozóAlfa001Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3832. hozzászólás - 2010.10.28. 19:11:17
V5 multi gyanús + trágárságok.

ezt a szövetségi társam kapta töle.
-----------------------------------------------------------------
2010.10.21. 18:46:33
"Küldő:Gforce
Üzenet címenincs cím)
Dátum:Ma, 18:41:03
te prostu pulii azt hiszed valamit is vihetsz tolem te bozgoru pulii ? ungur prost bozgoru pulii mele"
-------------------------------------------------------------------------------- ---
ezt pedig én ma tök véletlen portya listáról támadtam és ez volt a válasz.
-------------------------------------------------------------------------------- ----
nesz ebozgoru pulii mele:

Ma, 18:05 Gforce Silentkiller Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása



elvedz ki magad ungur prost bozgor futut in cur

-------------------------------------------------------------------------------- -
ezt pedig egy másik szövi társam kapta elméletileg másik játékostól de nagyon nagy a hasonlóság
-------------------------------------------------------------------------------- -
2010.10.19. 21:39:37
Egy ritka gyöngyszem a nekem érkezett üzenetek közül

Küldő:
Poloska
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 21:17:27
bagamias pulan mata bozgoru pulii, fututi neamu in gura , mancamiai pula, (es ez vonatkozik anyadra is)
-------------------------------------------------------------------------------- --------------

Oké semmi bajom a Románokkal ők is játszanak,de ha már multizik is, ne írjon ilyen leveleket mert hamar ki tudják szűrni.

Gforce = Poloska és még ki tudja hány karakter.
Ave Cesare, partii per la morte saluto.
Pontszám: 6.80
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3833. hozzászólás - 2010.10.28. 19:26:43 (Válasz Alfa001 #3832 hozzászólására.)
Vazz. Nekem először fel sem tűnt hogy román, azt hittem egy LSD-s gyanús illető, mekkora fail...mekkora XDXD
Pontszám: 7.00
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3834. hozzászólás - 2010.10.28. 19:55:16 (Válasz Alfa001 #3832 hozzászólására.)
Akkor újra! Sokszor kérték már, hogy ezeket emailben írd meg nekik, mert akkor tudnak inkább érdemben foglalkozni velük.
Pontszám: 8.42
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3835. hozzászólás - 2010.10.28. 20:03:49 (Válasz Alfa001 #3832 hozzászólására.)
Ezek az én szövitársamnak is írogattak hasonlókat, Poloska ezért most 1 napi eltiltáson van.
Most a többi nyomi (Delma, Poloska, Jetlee: Harcosok szövetség V5) írogat neki.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3836. hozzászólás - 2010.10.29. 08:32:33
A játék minden eseményéről ún. log fájlokat készítünk. A logfájlokat programokkal elemezzük ki, amelyek számos dolgot figyelnek, de elsősorban a karakterek cselekvéseit, viselkedését, szokásait. Ez egy részben automatizált rendszer, amely heurisztikákat is használ, nyilván nem lehet tökéletes, ezért az általa talált gyanús eseteket mi magunk is ellenőrizzük, mielőtt büntetést szabnánk ki.

Biztos sokszor volt már erről szó, nem is akarok okoskodni. Csak néhány tény.

Végignéztem az egyik horda játékosait, mert megüresedett egy helyünk a szövetségben. Egészen érdekes karaktereket találtam. A viszonylag magasabb szintű szövetség nélküli játékosok nagy részénél óriási a bukott LE (több tízezer vagy több százezer). Ők ugye nem lehetnek építő karakterek, még ha el is hiszem, hogy van aki csak építgetni akar éveken keresztül?
Ezek a játékosok vajon mire várnak? Egyszer csak megfordul a szerencse?
Tudom, hogy a multizást teljesen kiszűrni nem lehet ("Anyámmal játszunk egy gépről."), de itt nem egy-két mazo játékosról van szó.
V5 Rats
Pontszám: 6.14
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3837. hozzászólás - 2010.10.30. 09:18:10 (Válasz Zsanklod #3836 hozzászólására.)
Arra gondoltál már, hogy csak ennyire bénák?
Pontszám: 6.74
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3838. hozzászólás - 2010.10.30. 09:54:49 (Válasz Zsanklod #3836 hozzászólására.)
Sok olyan játékost ismerek, akiknek a baráti köre úgynevezett "szolgakarikat" játszik. Nem szabályellenes. A csp-ket elvadásszák és bizonyos játékos pedig beüti őket így rabolva a LE-t.

Ha nem egy ember kezében vannak/nem egy IP címről játszanak a szolgakarakterek akkor nem sértenek szabályt.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 3.63
kedvencCsumperFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3839. hozzászólás - 2010.10.30. 11:16:49
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az egyik szövetséggel.
Nem lehetne törölni ezt a szövetséget?
Triádok 1 világ szövetségi oldal bemutatkozás: Roma Összefogás Párt A Magyarok Ellen!

Őket nem lehet elítélni fajgyűlölet miatt?
Szerintem illene mert elég felháborító az ilyen kis suttyó.
Nem tudom ha csak engem zavar szóljatok és meg sem szólaltam.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagKerzsakovFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3840. hozzászólás - 2010.10.30. 11:19:12
Triádok
Szerintem nézzétekm meg ezt a szövetséget.Ilyet nem lehet megengedni egy játékban.Nem is tudom ,hogy képzelte a ...........
Felháborító.
Minden harcos érzett már félelmet egy-egy csatától. Minden harcos csalt és hazudott már életében. Minden harcos indult már el olyan úton, melyet nem neki szánt a sors. Minden harcos szenvedett már jelenléktelen dolgok miatt. Minden harcos érezte már, hogy nem igazi harcos.
Pontszám: 7.05
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője