Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2741. hozzászólás - 2009.09.30. 10:40:54 (Válasz Ricardo #2740 hozzászólására.)
latom szeretnek

ez az egbeszoko kivegzes aldasos hatasa?
Pontszám: 8.41
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2742. hozzászólás - 2009.09.30. 10:51:56 (Válasz Endyr #2741 hozzászólására.)
Valószínűleg. Csak 16-16k LE-t buktak, ez olyan nagy probléma.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.12
fórumozóStereopheisFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2743. hozzászólás - 2009.10.01. 11:13:50
Küldő:
Koppány
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 10:51:14
A kielégülés sokkal jobb érzés azt én inkább szoktam a kedvesemmel gyakorolni!
Nincs kezem ezért Marok Marcsi szóba sem jöhet!!

Egészségedre !!

Pedig csak 1200LE-t hoztam tőle, és ez volt a reakció
A hozzászólást Stereopheis módosította 2009.10.01. 11:15:11-kor
"Stereopheis, a rettegett, kit vérfarkas mart a Teron hegy gyomrának mélyén..."
Pontszám: 5.88
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2744. hozzászólás - 2009.10.01. 12:34:07 (Válasz Ricardo #2742 hozzászólására.)
Hmm.. buktam én már 30K-t is, de én gratuláltam az illetőnek nálad jelentkezett 16K-nak vagy náluk?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.23
kedvelt tagMonstersFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2745. hozzászólás - 2009.10.01. 18:55:06
világ 2
Jaca - 16. szintű végzetúr

Hali! Megbaszom a szátokat!


Szép be mutatkozó szöveg
Pontszám: 5.50
népszerűBinkiNő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2746. hozzászólás - 2009.10.02. 14:41:51
Küldő:
Goold
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 14:37:46
Hogy vert volna anyád a falhoz mikor megszületél te köcsög multis geci.

Ezt a kedves levelet kaptam miután győztes portyám volt ellene.(22k...)
irracionálisan HIBÁS földönkívüli 19 éves lány...O.o
Pontszám: 8
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2747. hozzászólás - 2009.10.02. 18:47:00
A teljesség kedvéért beszéltem Goold barátunk szövivezetőjével, aki bocsánatot kért, abszolút jó arc
Pontszám: 7.87
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2748. hozzászólás - 2009.10.04. 09:55:20
Ha már gyűjtitek a káromkodósokat, megtoldom én is eggyel, az alábbi levelezést folytattam Hiéna nevezetű végzetúrral:

Üdv
Mivel váltottam ki azt hogy folyton támadsz, majdhogynem 0 LE-vel...?!

Hiéna


"Te kezdted a támadásokat, többször leraboltál, ez most egy kis bosszú, de ne félj, nem vagy egyedül, többen kitoltak velem, most én következem... "

Mi legalább tudunk játszani, te viszont csak tönkreteszed más játékát. Vigyázhatnál is a LE-re, és akkor nem tudnánk lerabolni. Ez viszont szánalmas, azért mert te béna vagy és béna karaktered van, próbálod azokat szivatni akik értenek a játékhoz.Nem te vagy az leső, és szerintem az utolsó sem, de igazából már kezdjük leszarni. Büszke lehetsz magadra.

Hiéna"

Akármennyire is trágár és gyökér vagy, nem érdekel, kihúztad a gyufát, így jártál. Én béna vagyok, és le is vagyok szarva általatok, de ezekért a szép szavakért meghosszabbítom a "bosszú" időtartamát.

Ja igen, és nem érdekel, ha tönkreteszem a ti játékotokat, ez már csak egy ilyen játék. Adok és kapok... Most én adok... TP-t
Pontszám: 5.13
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2749. hozzászólás - 2009.10.04. 10:10:07
Nahát Szabinho ez nem volt szép Tőled.

Én eddig csak egy levelet kaptam, de azt is kulturált elrendeztem jah meg egy gyémánt építő volt akivel szintúgy jól kijöttem annyira, hogy végül velem csinálta meg a 100 vesztős küldit.

Én arra jöttem rá, ha kedvesen válaszolsz a levelezőnek akkor Ő is máshogy fog hozzá állni, én pl tanácsokat adtam a "mérges" úriembernek és legközelebb , mikor mentem már 0 LÉ volt neki és csak TP-t kaptam, majd válaszoltam neki, hogy Gratula a gyors helyzetváltozáshoz.

Tényleg az mondom nagy lopósok, hogy ne háborojatok, hanem hozzátok elő a kedves formátokat és meglátjátok más lesz a hozzáállás a másik féltől is. Ilyenkor kell egy kis píísz!
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.10.04. 10:11:40-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.73
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2750. hozzászólás - 2009.10.04. 10:14:21 (Válasz Freindbela #2748 hozzászólására.)
Béla nem volt szép tőled hogy legyökerezted Hiénát, ő nem beszélt ilyen csúnyán veled.
Én a helyébe feljelentenélek és zároltatnálak téged, igazán megérdemelnéd. Legalább mosd ki a szádat Brut33-al és dobj Hiénának egy 30 ősköves üzit bocsánatkérésed jeléül, és jegyezd meg hogy nem írogatunk ilyen csúnya szavakat egy ilyen játékban.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.41
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2751. hozzászólás - 2009.10.04. 10:37:44 (Válasz Yuurei #2749 hozzászólására.)
....


Elnézést, pont félreértelmeztem a levelezési sorrendet
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.10.04. 14:29:40-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.64
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2752. hozzászólás - 2009.10.04. 10:39:30
Amúgy csak a teljesség kedvéért, Hiéna egy olyan szövetség tagja, ahol magasszintű építőrabszolga a kezdő karakterek szintjéhez képest extrém méretű szövetséget épített, ezáltal a karakter harcértékét durván megemelte, + támadás +védekezés és +IQ (gyakorlótér, védőfal és nekrofun fókusz formájában).

A technika, amivel ezek a szövetségek készülnek az alábbi:
Alacsony szintű karakter megalapítja, majd beépíti a szükséges minimumot, jön néhány cimbora, ők is beépítik a minimumot, majd jönnek a törlésre, vagy parkolópályára tett magasszintű karakterek (sok LE, magas építés szaki, magas manakonstrukció szaki), akik hirtelen sokat épületet építenek. Ezeket a kezdő karaktereket, akiknek ilyen kellemes szolgáltatást nyújtanak az "öregek", extrém tulajdonságokkal és szakértelmekkel látjuk viszont a toplista szinjeinek élén.

Csakhogy az ilyen karakterekből egyre több van, lassan bárki aki új játékos és nem újrakezdő, esélytelen lesz a játékban, mert az ilyenek megfosztják a normális fejlődés lehetőségétől, igazán tönkreteszik a játékát, elveszik a kedvét a folytatáshoz, gyakorlatilag megszüntetve a normális utánpótlását a játéknak.


Tudom, hogy ez nem sérti meg a felhasználási feltételeket, mivel CSAK kihasználják a játék adta lehetőségeket, de ezáltal gyakorlatilag a játéknem lesz alacsony szinten jól játszható, és így a játék beszűkülését, értelmetlenségét okozza. Mindezt néhány "megoldjuk okosba" mentalitású "régi játékos" miatt, mert ők már eljutottak a végére, ahol unták a játékot, és új élményekre vágytak, de lehetőleg úgy, hogy ezért illően ne kelljen nekik megdolgozni, így csinálnak maguknak egy jó kis hátszelet....


Néhány példa ilyen szövetségre:
K&V Akadémia
A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Zero Angels
Holt Költők Társaság
Defenders of the Green Spider's Pride
Camorra
Pontszám: 5.83
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2753. hozzászólás - 2009.10.04. 10:42:59 (Válasz Freindbela #2752 hozzászólására.)
Jéé MI is benne vagyunk, kircsi...

Amúgy ne aggódj lassan már annyira le leszünk korlátozva, hogy mínusz LÉ fogunk rabolni és hozzá 100 TP-t!

Íme Miklós barátunk újabb remekje, vagy csak hóbortja, ha nem tudnád.

Miklós
Adminisztrátor

837 hozzászólás
Válasz erreIdézetVárható fejlesztések 2
1. hozzászólás - 2009.07.28. 14:59:54
Várható fejlesztések

Ebben a topicban olvashatsz a közeljövőben és hosszabb távon várható fejlesztésekről, illetve leírom azt is, hogy mi az, ami biztosan nem lesz a játékban. A topicot időnként frissítem, tehát érdemes lesz időnként visszalátogatni ide.

A megvalósult fejlesztéseket kitörlöm, átkerülnek a Hírek topicba!

Közeljövőben várható fejlesztések
- gyorsítás kiváltása (200 CSP helyett 50 csp és 50 őskő)
- Több részfeladatból álló kalandok. (a kalandok egy részét maguk a játékosok is létrehozhatják, kristálypontjaiktól függően)
- lesz a játékban egy új opció (Fejlesztések) ahol a játékosok megszavazhatják a fejlesztések sorrendjét
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.

Lan!

Jó hogy bepöccenék, de azért írtam hogy a megnyilvánulás kölcsönös, ahogy a szenvedő fél is leírta: Adok...kapok... Ha hülyén állsz hozzá, már eleve veszett ügy!
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.10.04. 10:44:41-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.36
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2754. hozzászólás - 2009.10.04. 10:46:09 (Válasz Freindbela #2752 hozzászólására.)
Amúgy ezt már elötted is 1000 leírták elég lett volna csak visszalapozni, de legalább újra elolvassuk, mint egy kötelező olvasmányt, suliban.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.73
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2755. hozzászólás - 2009.10.04. 10:50:13 (Válasz Lanmandragoran #2751 hozzászólására.)
Lanmandragoran, az elsőt írta hiéna a zöld pók (vastag betű) a válasz dőlt amit én írtam, aztán jött Hiéna újabb hozzászólása, amire berágtam.

Kedves Lanmandragoran ha név kell, nézd meg, nem titkos Freind Béla, és a karaktert is megírom, bár Hiéna is bedobhatja a közösbe: Fricike
Pontszám: 4.77
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2756. hozzászólás - 2009.10.04. 10:52:54 (Válasz Freindbela #2755 hozzászólására.)
Véletlenül Nem Te voltál a kukac.hu ban?? Mint építő mester?
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.36
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2757. hozzászólás - 2009.10.04. 10:53:40 (Válasz Yuurei #2753 hozzászólására.)
- ha egy alacsony szintű kari "köré épitenek" egy szövetséget, nem profitáljon teljes szinten a védőfalból és gyakorlótérből: legfeljebb szint/2 érvényesüljön, tehát egy 4. szintű kari csak +6 támadást és +6 védekezést kapna meg.

No látjátok erről nem is tudtam. Ezek szerint már a játékvezetőknek is feltűnt, hogy valakik "megoldották okosba" a kezdeti problémákat...
Pontszám: 5.08
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2758. hozzászólás - 2009.10.04. 10:53:53 (Válasz Freindbela #2755 hozzászólására.)
Fricikeee!!!???
A kukac.hu-ból?
Ahol csak láthatatlan portyások és TP tömő építőrabszolgák vannak?
Na takarodj erről a fórumról...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.63
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2759. hozzászólás - 2009.10.04. 10:55:20 (Válasz Almási Viktor #2758 hozzászólására.)
Én is azért furcsálltam, hogy ez a kis***** lehet ha leírtam volna akk egy életre kivágnak, úgy hogy örülj Frici és told el a biciklit de nagyon gyorsan... MIVEL olyan ismerős volt a neve...

Nem Frici az azért van mert én járattam a pofámat és Jeryko, meg endyr sírtak és Miki rögötn ugrott hoogy felvidítsa ŐKET...
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.10.04. 10:57:17-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.87
kedvelt tagFreindbelaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2760. hozzászólás - 2009.10.04. 11:00:38 (Válasz Yuurei #2756 hozzászólására.)
Idézet: Yuurei - 2009.10.04. 10:52:54
Véletlenül Nem Te voltál a kukac.hu ban?? Mint építő mester?


De igen, amint sikerült a kutat feltöltenem, kirúgtak egy háború miatt, az össz építésem 17.664, mint építőmester ja. Végre megkaptam a bónuszokat, megdolgoztam érte, de kirúgtak, mert jött az ellen... Szép kőműves karrier mi? Építőmester ja.
Pontszám: 5.05
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője