Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1721. hozzászólás - 2009.05.22. 13:26:20 (Válasz Petur #1720 hozzászólására.)
... Censored ...

A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.22. 13:35:44-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1722. hozzászólás - 2009.05.22. 13:31:28 (Válasz CaveMaN #1721 hozzászólására.)
Ne segíts nekik! Az egészség rossz, felesleges pazarlás, hátrányt okoz ... A transzplantációt meg az ultraspecet is csak a hülyék maxolják ... Ne dőljetek be! Csak a támadót az iq-t meg a kritikusokat kell túrni ...
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1723. hozzászólás - 2009.05.22. 13:33:25 (Válasz Mortimer #1719 hozzászólására.)
Endyr: értem, köszöm a magyarázatot! Ebben az esetben azonban nincs panaszra oka Lanmaffiának vagy másnak. Ha a kreatív korlátozva lesz, és egy támadással 165 helyett csak 100k LE-t szerez, azzal még szintén kiemelkedően jól járt.
Pontszám: 6
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1724. hozzászólás - 2009.05.22. 13:34:35 (Válasz Ricardo #1722 hozzászólására.)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1725. hozzászólás - 2009.05.22. 13:35:01 (Válasz Miklós #1723 hozzászólására.)
Miklós, ezekkel a számokkal a portyások fele törölni fog.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.75
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1726. hozzászólás - 2009.05.22. 13:36:53 (Válasz Miklós #1723 hozzászólására.)
azzal nincs is baj, legfeljebb többet portyázok. De ne az legyen hogy napi ennyi.

Ma 555.000LÉt szedtem össze, ugye ennek fele kreatív. Ha ez most le lesz korlátozva az bizony nagyon meredek.

Ricardonak meg igaza van, NEM kell bevédeni magatokat, legyetek csak lusták transzplantot meg ultraspecet húzni.

Egészség kb felesleges már majdnem 900ÉPnél végzek ki.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.17
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1727. hozzászólás - 2009.05.22. 13:37:49 (Válasz LanMaffia #1726 hozzászólására.)
Hát, ha 15% = 2k ép
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1728. hozzászólás - 2009.05.22. 13:43:34 (Válasz CaveMaN #1725 hozzászólására.)
Szerintem optimista vagy már megint...

Ezt baromira imádom, újrakezdek egy kis karival törölve a nagyot, mert a póklét kevesebb idővel jár, mint a stopperes baromkodás magas szinten és hatékony sok élményt nyújt. Nem csalással, nem sunyi módon, hanem a szabályok adta lehetőségek között kihasználva, hogy egy rakás láma nem tud az LE-re vigyázni. Erre két eszement pöcs akciója miatt nem megoldás születik, hanem röpködnek az ökörségek és a két kretén elvtelen (nem írok szabálytalanságot, mert Birka bégetésétől már vérzik a fülem) húzása okán a játékvezetőség azon agyal, hogy kéne kinyírni szépen a magunkfajtát...Ez szerintetek jó így?

A játékostársak részéről érkeztek megszívlelendő és kidolgozott megoldások, miért nem lehet ezeket végigvenni rendesen és kiválasztani a legjobbat? Anababa példája is mutatja, hogy a legutóbbi felvetés is egy nagy rakás szar...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.79
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1729. hozzászólás - 2009.05.22. 13:46:10 (Válasz Birka #1716 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.05.22. 13:01:27

Egyszerűen be kell tenni, egy naponta szerezhető MAX lémennyiséget. Ebbe tartozzon bele a térkapu, ajánlás, portya, lélekkufár, sajtolás stb.. Ha e keret felett termelsz egy nap, akkor azt "árnyék" lé lesz, amit csak a köv nap jön le a kov napi termelt lék mellée minden termelésnél duplázva azt.

Teszem azt 100k a napi keret, de te termeltél 200k-t akkor másnapra átviszel 100k-t és ha sajtolsz 3k-t egy lényből akkor 3+3k-t kapsz, amíg el nem fogy a bónusz, vagy megint nem léped át a napi keretedet. Ha ezzel tud trükközni valaki, az már igencsak ügyeske! Term ehez extrém magas határok kellenek! 30. szinten egy napi 200k kb reális lenne...


Birka, a napi MAX butaság. ha egyik nap nem vadászok, mert nem érek rá, akkor másnap nem költhetem el csp-met, mert ott a max? Vagy elkölthetem, de akkor ne sajtoljak?
A vadászat, a sajtolás, térkapu egyikse tud elszállni, egyrészt mert a csp, tkp korlátoz, másrészt mert az egy tkp-re, csp-re, sajtolásra kapott LE is korlátozott. A portyapont ugyanúgy korlátozza a portyák számát, csak az egy portyára kapható LE nincs korlátozva, és ugye itt szállt el a két kreatívozó delikvens, meg LanMaffia is itt tevékenykedik, meg a pókok is. Meg az abbahagyott karaktereket is ezen a résen keresztül lehet kiszipolyozni.

Összegyúrtam egy javaslatot pár ötletből a portyaLE-re vonatkozóan. Véleményekre lennék kíváncsi:

A portyában szerzett LE mennyiség két dologtól függne:
1) alap LE
2) a csatában kiosztott sebzések.

Az alap LE a támadó fél (aki elkölti a pp-t) szintje *10 LE, amit módosít a támadott fél szintje, minden szint lefelé -20% (felfelé nincs bónusz).
Tehát ha egy 50. szintű karakter támad egy másik 50. szintűt, akkor az alapLE 50*10=500. Ha 48. szintűt támad, akkor az alapLE 50*10*60%=300. Ha 46. szintűt támad, akkor az alapLE 50*10*20%=100. Ha 47. szintűt támad, akkor meg 0. Ha 53. szintűt támad, akkor az alapLE 50*10*160%=800

A csata végén az alapLE szétosztásra kerül a két fél között a sebzések arányában. Ha 700:700 volt az állás és 500 volt az alapLE, akkor mindkét fél (igen, a vesztes is) kap 250-250 LE-t. Ha 800:400 volt az állás, és az alapLE 300 volt, akkor a LE jutalom 200 illetve 100 LE (300 ugye az alapLE). Ha 1600:400 az állás, és 100 volt az alapLE, akkor a jutalmak 80 és 20 LE; ha pedig az illető felfelé támadott és kikapott: 400:1600-ra, akkor az alapLE marad 500, amiből támadó kap 100-at, megtámadott 400-at

Ezekre a számokra jöhetnek módosítók, gyémánt bónusz (utóbbit komolyan mérsékelni kellene, mert ezekhez a számokhoz a 30% túl sok). Ha így túl sok lenne a kiosztott LE, az alapLE lehetne szint*5 vagy szint*akármi is.

Milyen előnyökkel járna ez?
- Nem szállnának el többet a portyajutalmak
- Nem lehetne vele visszaélni.
- Sokkal több lenne a portya, mindenki igyekezne elkölteni a portyapontjait.
- Nem lenne annyi sírás, hogy "agyonvertek!", mert a védő is kapna LE-t, amiért pl. gyógyitalt vásárolhatna.
- Érdemesebb lenne erősebbeket támadni mint gyengéket, mert több LE-t kapsz
- Nem kellene azon stresszelni, hogy 15% alatt vadásszak, vagy ennek okán epikusra felszúrni magunkat
- Érdemes lenne mindig megvenni a jobb felszerelést (nam csak 10-12 szintenként), mert ha veszítesz is, akkor is több LE-t kapsz, ha többet sebzel vissza.
- Kreatív affinitásnak megmaradna az értelme.
- Akik csak náluk erősebbeket látnak a portyalistán, azoknak érdemes lenne őket is megtámadni.


Mivel egy karakter naponta maximum 30+10 portyára tud elmenni (mindjárt több értelme lenne a valóságformázásnak is), és mivel ekkor kb. feles sebzésaránnyal 50. szinten 250 LE-t tud szerezni egy portyával, összesen kb. 40*250=10k LE-t tudna szerezni, amit kretív maximum duplázna (ekkor vadászatból már bőven jön a napi 100k körüli érték).

Vélemények?
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.05.22. 13:52:09-kor
Pontszám: 5.14
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1730. hozzászólás - 2009.05.22. 13:50:42 (Válasz Miklós #1723 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 13:33:25
Endyr: értem, köszöm a magyarázatot! Ebben az esetben azonban nincs panaszra oka Lanmaffiának vagy másnak. Ha a kreatív korlátozva lesz, és egy támadással 165 helyett csak 100k LE-t szerez, azzal még szintén kiemelkedően jól járt.


Miklos, Petur kicsit homalyosan fogalmazott.. A 2 mai torlo Elitesnek a LanMaffi fele rendszerhiba volt az utolso csepp a poharban.. Tegnap Darken_Shang torolt majdnem tolunk, ugyan ezen okbol.. A rendszerben benne van a hiba, most akadt egy ember, aki ezt kihasznalja, es raadasul semmifele moralis gattal nem rendelkezik ez iranyban.. Lehet szamolgatni, hogy nem 165k-t fog nyerni, hanem csak 100K-t, de ez is olyan oriasi osszeg, gyak. nekem 57. szinten 1 napi vadaszat.. Ezt nem normalis, hogy portyabol ennyit lehet osszehozni, nemi trukkozessel a kemgombozessel, meg nemi szamolgatassal par pillanat alatt.. Dontened kell.. Vagy hagyod igy, es akkor a normal jatekosok fognak torolni szepen egymas utan, vagy atgondolod az egesz rendszert, es kiveszed ezeket az anomaliakat, meg azon az aron is, hogy par pok fog torolni..
LanMaffia a virus ami felzabalja a gazdatestet... Kene egy doktor nemi penicilinnel meg idoben..

White Nor/Norbi
Pontszám: 3.38
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1731. hozzászólás - 2009.05.22. 13:50:58 (Válasz Jeriko #1729 hozzászólására.)
És ezzel ki is beleznéd a portyázást. Az összes pók mehet törlésre, LanMaffia taktikája, amit kb 8 szintig fejlesztette megint mehet a kukába, stb.

Ha fix le jön portyából, akkor ez a végzetúr nevű játék teljesen meg fog halni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1732. hozzászólás - 2009.05.22. 13:51:37
"(nem írok szabálytalanságot, mert Birka bégetésétől már vérzik a fülem)"

Ó, köszönöm
Elvtelen, de HATÁSOS

2 barom versenyzett az M7-es kivezetőn 280-300 körűl, így kiették a kamerát, és kénytelen vagyok betartani azóta a 100-as táblát, pedig előtte 130-150-el mentem én is?
Micsoda erkölcstelenség, hogy van speed limit!!!

Pókók kórusa, Volume felteker, CRY BABY
Pontszám: 3.79
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1733. hozzászólás - 2009.05.22. 13:52:59 (Válasz Jeriko #1729 hozzászólására.)
Jerikó! Szeretem az ötletelésed, de ez is korlát a pókoknak vastagon...Jól számolom, hogy esetemben 5. szinten az alap LE 50 LE és mondjuk lefelé támadva erre még pattan -20 %?

Most elég stabilan hozom a 150-200 LE-s átlagot rablásonként...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1734. hozzászólás - 2009.05.22. 13:53:14 (Válasz Solina #1730 hozzászólására.)
Én egyszerűen azt nem értem, hogy fáj némi LE-t elkölteni az egészségre, hogy 15%-nál se tudjon kivégezni?
Pontszám: 7.89
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1735. hozzászólás - 2009.05.22. 13:54:48 (Válasz Birka #1732 hozzászólására.)
Talán a tamagocsis vadászoknak meg kéne tanulni játszani és foglalkozni a saját LE-jük megtartásával.
Ha nincs mit hozni nem megyünk... tudod, tanulunk mi is - ki vigyáz rá és kinem.
Pontszám: 6.17
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1736. hozzászólás - 2009.05.22. 13:55:06 (Válasz Solina #1730 hozzászólására.)
Ne haragudj Solina, de ez egyáltalán nem anomália, hanem egy taktika. 2:23 perce van minden prémiumos játékosnak, hogy nyugodtan vadásszon és elköltse a lét. Ez ennyire bonyolult lenne a top-nak? Jah, vagy sírni könnyebb? pff ..
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.09
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1737. hozzászólás - 2009.05.22. 13:56:01 (Válasz Jeriko #1729 hozzászólására.)
ugyancsak azt tudom mondani amit Ricardo erre, hogy eldobhatom a kivégzést.

egyébként az senki nem érdekel gondolom hogy 36. szint óta nem portyáztam semmit csak szakikra raktam hogy majd 50. szintre izom karakterem legyen. Most vagyok 48.
Ha most lekorlátoznak ahelyett hogy a nagyok is nem azzal lennének elfoglalva hogy most 1-2vel több legyen az IQ, ami magas szinten aztán nagyon sokat számít ám, mert inkább a random dönt mint a tulajdonságok, na szóval inkább figyelni kéne.
Más netes játékokban másodpercre ki kell centizned magad ha jól akarsz játszani...

az erkölcstelenségről meg annyit, hogy eddig én voltam ütve, most mások vannak ütve. Engem is be lehet ütni nem fogok sírni.

Nem kémgömbözök csak portyalistát frissítek és aki megjelenik leütöm. Ennyi a titok.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.23
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1738. hozzászólás - 2009.05.22. 13:57:54 (Válasz LanMaffia #1726 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.05.22. 13:36:53
azzal nincs is baj, legfeljebb többet portyázok. De ne az legyen hogy napi ennyi.

Ma 555.000LÉt szedtem össze, ugye ennek fele kreatív. Ha ez most le lesz korlátozva az bizony nagyon meredek.

Ricardonak meg igaza van, NEM kell bevédeni magatokat, legyetek csak lusták transzplantot meg ultraspecet húzni.

Egészség kb felesleges már majdnem 900ÉPnél végzek ki.


A baj kb veled van, mivel semmiféle normális emberi normád nincsen, itt nagy arccal dicsekszel, piszkosul elszálltál! És akkor még azt mered mondani, hogy meredek, ha lekorlátoznak? Az a meredek, hogy ezt Miklós még mindig hagyja, kíváncsi leszek, hány embernek kell még abbahagynia a játékot, hogy ráébredjen, saját maga alatt fűrészelte eddig az ágat...
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 2.69
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1739. hozzászólás - 2009.05.22. 13:58:24 (Válasz Solina #1730 hozzászólására.)
Rendszerhiba? LOL, az egészség fejlesztésének hanyagolása is rendszerhiba...

Ha mindenki fejlesztette volna normálisan az egészségét, 90% hogy lanmaffia bele se kezdett volna ebbe a projektbe... Még jó, hogy Viktor már több mint 3 hónapja szajkózza, hogy fejleszteni kell...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.22. 13:59:42-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.92
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1740. hozzászólás - 2009.05.22. 13:59:15
Szerintem ez egy nagy hiba lenne, ha lekorlátoznátok a szerezhető LE-t mert tényleg sokan itthagynák! Erre kérdezném, hogy akkor minek találtátok ki a 3-as világot, ami a békés világ, ha már a többi világot is elterelitek abba az irányba?
Direkt ajánlják is a 3-as világot a nyivákolóknak, mennjenek oda a gyengébbek, ne a taktikusan játszó embereket kényszerítsék lemondásra!

Lassan úgy érzem, mintha a Végzetúr világok mindegyike egy-egy Magyarország lenne egy bizonyos politikai csoport vezetné a világokat és megszorításokat vezetne be aminek semmi értelme, mert csak csökkenti a bevételeit!

Bocsi, ha egy kicsit durva voltam, de tényleg én is törölni fogom magam, ha ezt bevezetitek, pedig sokat öltem ebbe a játékba és eddig nem bántam, de remélem hogy a sok ellenérv után meg fogjátok gondolni magatokat!

Köszönettel


Minas Thirith
Minas Thirith
Pontszám: 5.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője