Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
581. hozzászólás - 2009.01.10. 17:55:39
Miklós azt mondta, hogy mindenfélét figyel és ki fogja szűrni a rabszolgázókat.
Nyugodtan végig lehet nézni Mészy összes csatáját. Ismerem őt személyesen, egy helyen dolgozunk olyan a munkája, hogy nincs egész nap gép előtt és reggel hatra jár dolgozni. Este korán kell lefeküdnie. Szóval ha programozó lenne valahol, ahol egész nap monitort bámulna sokkal brutálisabb lenne a kari.
A karakterek fele gyémánt. Sokan nagy nyugalomban érzik magukat, mert az igazi portyázók a gyémántok és a hordabónusz védelmében nyugodtan gyűjtögetik a LE-t. Biztos hogy sok a rabszolga, de ugyanolyan sok a játékkal keveset törődő játékos is, akik szabad prédái a keményen portyázóknak. Csak meg kell őket találni.
Amúgy Meszy az én rabszolgám, mert az én ajánlásomra kezdett el játszani és ebből kifolyólag rengeteg LE-hez jutok általa
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
582. hozzászólás - 2009.01.10. 17:58:58 (Válasz Csumpika #580 hozzászólására.)
Most pontosan mi is a problémád?

Meg van mögötte a statisztika. Olvashatod.

És miért is pont én?

mivel nem látok bele a csatáiba, nem tudok az igazamról meggyőződni. Én felvetem, hogy mit vettem észre, aztán majd kezdenek remélhetőleg vele valamit.
A hozzászólást Maci módosította 2009.01.10. 17:59:38-kor
Pontszám: 7.91
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
583. hozzászólás - 2009.01.10. 17:59:23 (Válasz Ombiwa #581 hozzászólására.)
Na de akkor ezeknek a nemtörödöm gyémántoknak folyamatosan minimum 15000 LÉ-vel kéne ücsörögniük, még akkor is, ha Meszynek 50-es kreativ affinitása van.... És minden nap és legalább 10-nek....
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.44
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
584. hozzászólás - 2009.01.10. 18:03:47
Ja, a tisztázás kedvéért. Véleményünk csak és kizárólag személyes vélemény, semmi köze a szövetségünkhöz!

Viktor és én is csak saját nevünkben hőbörgünk, érvelünk;)

üdv
maci
Pontszám: 7.70
népszerűGrahorFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
585. hozzászólás - 2009.01.10. 18:05:25 (Válasz Ombiwa #581 hozzászólására.)
Meszy engem vert ki a bajnoki viadal döntőjében és ekkor figyeltünk fel arra, hogy az utóbbi pár hétben milyen portya/LE átlagot produkált. Én nem feltételezek róla semmit, de nagyon gyanus, hogy ilyen átlagokat szabályosan nem lehet elérni. Lévén a LE DIFF 4. helyén állok én sem vagyok kezdő a portyázásban. Ja és ezt elejétől kezdve a szabályok betatásával és rengeteg játékkal értem el.
Arról meg hogy Miklósék ki tudják szürni a rabszolgázókat csak annyit, hogy minap valotta be írásban egy hozzánk jelntkező játékos, hogy rabszolgákat tart. Természetesen szóba se jöhetett, hogy felvegyük a szövibe....
Pontszám: 7.50
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
586. hozzászólás - 2009.01.10. 18:09:31
Nem tudom pontosan hányas voltál matematikából de reggel 8 és 16 óra között 10 portyám volt összesen és nem 5 tehát már rossz számmal osztasz amúgy az 50-es kreatívom megvan + sosem megyek kis LE-vel portyázni tudom én is hogy nem hozhatok többet mint ami nálam van. Nekem csak az a furcsa benne, hogy pont én vagyok a megvádolt holott vannak akik nálam sokkal több LE-t szedtek össze sőt van olyan aki 1,2M LE szedett többet össze. Nekem nincsen rabszolgám elolvastam a szabályzatot és nem azért fizettem be a játékba már több ezer forintot hogy aztán töröljenek 1 hét után.

Ja és volt még 1 karakter aki megtámadott engemet.
A hozzászólást Meszy86 módosította 2009.01.10. 18:11:13-kor
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5.33
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
587. hozzászólás - 2009.01.10. 18:17:24
Nem az a lényeg Meszy, hogy többet szereztek csatából mások, hanem azt hogy milyen csata átlaggal csinálják.
Ha neked , ahogy mondod 10 csata alatt volt meg a 18000, hordabónusz nélkül részben gyémántosok ellen akkor is feltűnően sok.
Ha igaz, amit írsz a karakterlapodon, hogy 9000 körül ütöttél ki háromszor is hordabónusz nélkül, akkor több mint gyanús lesz a karaktered. Ez nem csak nálam veri ki a biztosítékot, hanem sok más embernél is.
Lehet, hogy furcsa, hogy én , vagy Viktor vetem fel, de mi nézzük talán a legtöbbet a listákat, így persze hogy mi vesszük észre.
Belefutottunk még egy játékosba, aki durva számokat produkál, ahogy Grahor írta, kiderült hogy rabszolgákkal csinálja. Ott úgy látszik helyes volt a feltevésünk.
Ha nálad nem az, és ezt te szabályosan csinálod, akkor egyszerűen csak féltékenyek vagyunk, vedd úgy

maci
A hozzászólást Maci módosította 2009.01.10. 18:18:18-kor
Pontszám: 7.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
588. hozzászólás - 2009.01.10. 18:19:51 (Válasz Grahor #585 hozzászólására.)
Idézet: Grahor - 2009.01.10. 18:05:25
Meszy engem vert ki a bajnoki viadal döntőjében és ekkor figyeltünk fel arra, hogy az utóbbi pár hétben milyen portya/LE átlagot produkált. .


A bajnoki döntőben kikaptál tőlem és akkor figyeltél fel rá hogy milyen sok LE szedtem össze az elmúlt pár héten??
Tehát akkor figyeltél már hosszabb ideje vagy nem.
Vagy csak az a baj hogy nem te nyerted a a viadalt és ez a baja a társaidnak, hogy akkor én biztos csalok mert neked kellett volna nyerned??
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5.40
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
589. hozzászólás - 2009.01.10. 18:22:12
....
A hozzászólást Csumpika módosította 2009.01.14. 15:05:52-kor
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 1.50
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
590. hozzászólás - 2009.01.10. 18:32:27
Persze úgy is lehet valaki sikeres, hogy más rabszolgáit üti. Pl. egy másik böngészős játékot próbáltam ki 2 napra. Ott is van portya, feltűnt, milyen sok aranyat lehet rabolni azoktól, akiket egy bizonyos játékos invitált meg (ezért aranyat kapott). Elég volt a játékos adatlapját megnyitni és végigmenni azon a 200 játékoson akit ő invitált, de 3-dik szintig sem fejlesztettek semmit magukon és alapfelszerelésük volt, tehát rabszolgák voltak. 2 nap után iszonyat sok aranyam volt igy, aztán meguntam és töröltem a karaktert. Bocs, ha hosszú volt az off, de mindenki érti az analógiát gondolom...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
591. hozzászólás - 2009.01.10. 18:39:55
Szerintem teljesen mindegy, hogy valaki a más, vagy a saját rabszolgáját üti. Miklóséknak már RÉG meg kellett volna oldaniuk ezt a problémát egy huszárvágással:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=toplistak&sub=&order=dle_diff

Ezek igen nagy százaléka biztos, hogy rabszolga. Megoldás: ezektől a normális mennyiség 1-2 százalékát lehet csak rabolni a jövőben, és kész.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.17
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
592. hozzászólás - 2009.01.10. 18:43:52
Jogos. Gyakorlatilag többeknek is elgurulhatott volna a gyógyszere már akár a félmillió rabolt LE összegeknél.. Csodálkozom, hogy nem volt fórumon flamelés a témában..

Próbálják a farmolást visszaszorítani, de elég nehezen megy.
Azonban nem mindegy szerintem, hogy a rabszolgáját üti az ember vagy másokét...
Előbbi szabályellenes, utóbbi nem.
Pontszám: 7.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
593. hozzászólás - 2009.01.10. 18:49:13 (Válasz Maci #592 hozzászólására.)
dehogy próbálják... te még hiszel ebben?

A rendes, fizetős játékosok egyszerűen azért nem pattognak szvsz, mert bőven elhagyták már azt a zónát, ahol a játékukat befolyásolhatnák még ezek a csalók. Engem sem izgat mit műveltek tizenx szinteken, csak a saját játékotokat teszitek tönkre. Ha ez nektek jó, csináljátok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.20
népszerűGrahorFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
594. hozzászólás - 2009.01.10. 18:51:36 (Válasz Meszy86 #588 hozzászólására.)
Meszy, semmi bajom azzal, hogy nem én nyertem a bajnoki viadalt kettőn közül. Egszerűen nem figyeltünk fel addig rád és néhány szövitársam, akik rendszeresen figyelik a toplistákat jelezték, hogy az elmúlt pár hétben meglepően gyors fejlődést mutatsz. Ehhez jött hozzá a kari lapodon általad feltüntetett több 9000 LE-s portyád.

Szóval semmi bajom azzal hogy Te nyerted a viadalt, ha tisztességes játékkal fejlesztetted ilyen jól a karakteredet.
Továbbra sem akarlak semmivel megvádolni, csak nekem gyanus kicsit a dolog.
Ha viszont a szabályoknak megfelelve játszol ilyen jól, akkor csak elismerésemet tudom kifejezni feléd.
Pontszám: 6.75
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
595. hozzászólás - 2009.01.10. 18:57:32
Mortimer

Már miért tennénk tönkre a játékunkat? Azzal, hogy portyából hozzuk azt, amit ti magas szinten vadászatból?

Az aki vadászatból éri el a fejlődést és magas szintű, az a rendes fizetős játékos?
Én rendes, fizetős játékos vagyok, csak három héttel utánatok indultam. Úgy gondoltam, akkor hozhatlak be titeket, ha portyázni fogok és nem vadászni. És így is tettem.

Azt azért meg nem gondolod te sem, hogy nem fogom ütni azokat, akiket lehet. Nem fogom szelektálni rabszolga, farmkari, igazi játékos, erkölcsös fizetős játékos mittomén mi szerint, és csak egyiket vagy másikat ütni.

maci
Pontszám: 8.08
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
596. hozzászólás - 2009.01.10. 19:14:16
Meszy, sajnos látszik, hogy Sameedéknek igazuk van.
Ahhoz, hogy te 9k-t hozz valakitől, az illetőnek 60k-val kell csücsülnie, ha gyémánt, akkor 75k-val.
Ez nem túl gyakori a te szinteden, még a rabszolgakariknál sem. Én nem láttam a 4k-s átlagot, nem figyellek, de a hozzászólásaidból az látszik, hogy baromságokkal tereled el a figyelmet a lényegről, és lassan a klántársaid is belefáradnak a védelmedbe..
Gratulálok a viadalnyeréshez, de ha ezt ilyen áron érted el, akkor szerintem gondolkozz el, és keress egy életcélt, mert EZ CSAK EGY JÁTÉK.
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 9.17
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
597. hozzászólás - 2009.01.10. 19:16:45 (Válasz Trinigan #596 hozzászólására.)
Idézet: Trinigan - 2009.01.10. 19:14:16
lassan a klántársaid is belefáradnak a védelmedbe..


elég hamar lemondtunk volna róla akkor:D:D, egy délután és már fáradtak vagyunk, milyen Végzetúr az ilyen?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
598. hozzászólás - 2009.01.10. 19:17:49
Hoppá, sikerült a lényeget megragadni..
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5.33
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
599. hozzászólás - 2009.01.10. 19:31:37
Trinigan, meg tudnád mondani honnan veszed, hogy Mészy csaló?

Normális ember nem jár ennyi LÉ-vel, a célpontja persze biztos, hogy rabszolga, na de honnan veszed hogy Mészy a multi? Ha nem tűnt volna fel, azt még a Lélekszipolyozók is nyíltan elismerik, hogy mások rabszolga-karijaiból élnek (vö. 1,9 M LÉ kbség). Hogyha ők ártatlan báránykák, akkor Mészy miért ne lehetne az?

Srácok, ez az egész vita kezd teljesen abszurddá válni...Már az is elég fura, hogy a top portyázók kezdték el a vádaskodást, akiknek aztán tényleg nem lehet panaszuk a jelenlegi játékmenetre, de az meg tényleg túlzás, hogy valakit bármiféle bizonyítlk nélkül lemultizzanak.

Emlékszem az elején mindenki felhördült, amikor látta, hogy Aranyalma 100k LÉ plusszal nyomul, pedig ő sem csalt. A játék eleje óta ugyan az megy, legfeljebb a top portya nem 3k, hanem 10k. De ez nem tök mindegy? Amíg a beholder nem számolja fel a rabszolgázást, ennek abszolúte semmi jelentősége sincsen azon felül, hogy vkinek rossz lesz a napja, mert nem ő nyerte a bajnokságot, vagy hogy lekerül a LÉ-toplista éléről.

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
600. hozzászólás - 2009.01.10. 19:41:10 (Válasz Ezékiel #599 hozzászólására.)
Idézet: Ezékiel - 2009.01.10. 19:31:37

Srácok, ez az egész vita kezd teljesen abszurddá válni...


ez igaz, de az is, hogy azért is abszurd, mert mások védik őt, holott mindenkit megvezethet. fogalmam sincs, hogy mi a helyzet, de ha tiszta (feltételezem az), akkor simán meg tudja védeni magát, nem? talán még archiválta is azt a pár nevezetes csatát:)

de így fura, hogy mások, akik nem lehetnek biztosak benne, kelnek a védelmére.
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!