Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
közellenségKopi09Férfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1141. hozzászólás - 2009.05.01. 18:10:59
44szintü vagyok nem tudom ütni lehet csak provokál embereket
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1142. hozzászólás - 2009.05.01. 18:13:29 (Válasz Ywgarrd #1131 hozzászólására.)
220-as rablásnál elég ha 1000-1500 LE van nála. Ha smaragd, akkor ez elfogadható 2. szinten is, hiszen spellre gyűjthet.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1143. hozzászólás - 2009.05.01. 18:21:55
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=7177
Ez normális egy karaktertől? Csak mert ha igen, akkor megyek és leütöm, hátha nekem is jut abból a rengeteg LE-ből, amit elvesztett anélkül, hogy bármi mást csinált volna 33 szint alatt.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1144. hozzászólás - 2009.05.01. 18:25:10 (Válasz Mormord #1143 hozzászólására.)
Simán farmold le, neked is jusson, kár, hogy én nem érem el.
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1145. hozzászólás - 2009.05.01. 22:48:58 (Válasz Ricardo #1142 hozzászólására.)
Én vagyok smaragd, ő zafír. De első körben 374-et hoztam tőle, ilyen feltételek mellett pedig különösen nem elég a 1000-1500.
De azóta akadt jobb is, 22:37-kor 471-et sikerült rabolnom. Rubin, 140 TÖ egy szál buzogányban, szintén második szinten. Mire gyűjthet?

*Azóta törölt, és smaragdként reinkarnálódott ugyanazon a néven. ...és jelentkezett a szövetségünkbe.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.05.02. 09:48:00-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1146. hozzászólás - 2009.05.01. 22:53:16 (Válasz Ywgarrd #1145 hozzászólására.)
Elképzelhető, hogy tényleg ennyire nem ért még szegény hozzá!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1147. hozzászólás - 2009.05.02. 09:11:27 (Válasz Nari77 #1146 hozzászólására.)
Feltéve, hogy 12 évnél nem idősebb, és még sosem játszott ilyen játékkal.
Pontszám: 5
irritálóKentaur64Férfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1148. hozzászólás - 2009.05.02. 11:15:34
Azt hiszem, ez valóban sérti a Netikettet:

NÉV: Adolf88

és ha ez nem lenne elég egyértelmű, akkor a bemutatkozása már mindent helyre rak:

Én a CIGÁNYOKAT és a ZSIDÓKAT írtom!!!


(Egyik sem vagyok, de kérem, csináljatok vele valamit!)
Pontszám: 7.50
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1149. hozzászólás - 2009.05.02. 13:22:59
Nem írogatom be most már minden durva rablásom, de az nagyon furcsa, hogy az elmúlt két napban sikerült megdupláznom a rekordom második szinten (most éppen 541 LE), és csak úgy hemzsegnek a 300-400 feletti farmok.
Hirtelen ennyi "kezdő" játékos jelent volna meg? Hát persze...
Kár, hogy mindjárt szintet lépek.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1150. hozzászólás - 2009.05.02. 14:46:40 (Válasz Ywgarrd #1149 hozzászólására.)
Igen, nagyon sok kezdő van, aki tamagocsit nevel, illetve kipróbálja, néha belép, hagyja. Ne vadássz és ne lépj szintet, amíg ilyen jól tejelnek!
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1151. hozzászólás - 2009.05.02. 15:36:58
üdv

Sajnos V1-en és V2-őn visszaélésre ad lehetőséget az, hogy nincs maximalizálva a portya.
Mindkét szerveren megtalálhatóak azok, akik ki is használják ezt.

Sajnos nem igaz az, hogy az a rablott 50e LE nem fog számítani később, hiszen később már más nagyságrendekben fog többet rabolni a multis, tehát alacsony szinten csak 50 e különbség van, magas szinten már 500, vagy több. Ráadásul kevesebb időráfordítással, mint a tisztességesen játszók. (plusz az, hogy viadalon összekerülsz vele, és dupla rablott LE-je van, ugyebár nem keveset számít. Mire eljutok oda, hogy a köztünk levő 1M különbség ne számítson harci erőben, mert nekem 9M neki 10M lesz, addigra jópárszor kikapok tőle bajnokin.. )

V2-őn regisztráltam karaktert, megnéztem az első pár szinten levő szintvisszamaradottakat. Lehetetlen ütésekkel kérkednek a honlapjukon, egyértelműen látszik egy tapasztaltabb játékosnak, hogy ezt ott nem lehet megcsinálni úgy, hogy nem futtat mellette farmkarikat. Persze nem Ő játszik velük, vagy barátok abbahagyják és farmkari lesz belőlük, vagy egyszerűen megkéri egy-két ismerősét hogy napi pár perc játékkal vadászgasson, fejlesztgesse a tulokat, hogy ne nagyon támadják, majd amikor eljut a vadászkari a szintjére, elkezdi kiütni belőle a nagy LE-ket..
Még az is megoldható nagyjából, hogy csak Ő tudja ütni.. (esetleg még valaki két támadása közben beüti, na és? )

Na az ilyenek miatt megy el az ember kedve a játéktól, amikor hiába hozol fel egy karit rengeteg energiaráfordítással, ezt más megoldja okosabban (bár kevésbé tisztességesen).

Nem akarom újra belekezdeni a témába, sokszor volt már szó róla, csak kicsit megint bennem van a v2 karakterek átnézése után...

V3-on sokkal kiegyensúlyozottabb, ott az építőrabszolgákkal lehet előnyt kovácsolni, de farmarikkal hál'Istennek már nem.
Bár ott, ha jól informálódtam, az építőrabszolgák megléte is elég komoly probléma, főleg az elől levő játékosok között, hiszen nem kevés LE-t spórolhatnak, akár több milliós tételben is, ha futtatnak építőket a szöviben.
Véleményem szerint a fejlesztőknek nehéz dolga van ebben a kérdésben, hisz nehéz belőni azt a "határvonalat", aminél még egészséges a játékosok szabadságának korlátozása.
Én valamivel azért keményebb kezű lennék. Rendben van, hogy nem akarják elvenni a kedvét a top szövetségnek azzal, hogy zárolják a szövetség 1/4-ét, de ezek a játékosok emiatt nem fogják a játékot feladni, míg lehet hogy azoknál, akik a saját LE-jüket ölik bele az építkezésbe, hamarabb betelik a pohár.

Sajnálom, hogy egyszerűen nincs meg az emberekben az az érzés, hogy igen, magamtól csináltam, így lettem jobb, szebb. Helyette inkább, nézzük; hogy lehet kihasználni a kiskapukat, hogy lehetek könnyen erősebb.

uff, én beszéltem, a lelkizésnek vége

maci
Pontszám: 8.47
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1152. hozzászólás - 2009.05.02. 15:57:28
V3on rettentően bosszantóak az építőrabszolgák, igaz Miklós a top klánból zárolt hármat, de mire zárolta őket már behozhatatlan előnyre tett szert a klán, már van 5ös akadémiájuk, tisztességes klánok soha sem fogják utolérni őket most már....

Igazán be lehetne vezetni építkezési pontokat (naponta 1 pont), és csak annyiszor szint*100 LE-t építhet mindenki, és csak 7ig lehetne gyűjteni. Bőven meg lehetne vele szerezni a szint*2+5 szerencsét, még többet is, de legalább nem lennének 800 ezres építések 0 tulfejlesztéssel...
Pontszám: 6
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1153. hozzászólás - 2009.05.02. 16:45:45 (Válasz Nari77 #1152 hozzászólására.)
az a baj ezzel a gondolatmenettel, hogy milyen elvi alapon szabályozza a játék, hogy te mennyit építs?
Végiggondoltad te ezt?
Mert az építés után az ember kincspontot is kap. Ha ott mindenki csak a limit szerinti mennyiséget szerezheti, akkor a licit kb értelmetlenné válik.

Egy építő karaktereket nem futtató szövetségben az építésnem ez az egyik legjobb ösztönzője.

A másik, hogy ha teret engedünk annak a gondolatnak, hogy ne lehessen akármennyit építeni, akkor mindjárt megjelennek azok, akik az fáj, hogy őket túl sokan ütik, mindjárt kéne egy jó szabály arra is, hogy fogjuk vissza a portyát, és így tovább, és így tovább.
És akkor a végén kapunk egy nagyon frankó, nagyon jól szabályozott tamagocsit, ahol gyakorlatilag semmit nem tudsz a saját fejed után csinálni, mindenkinek lesz jóféle egyenkaraktere, egyenstattal, egyenlehetőségekkel.

A szélsőségeket nem hiszem, hogy szabályokkal meg lehet fogni.
Korlátozod az építést? Akkor majd nem egy építő karaktert fog futtatni, hanem 5-öt. Tessék. Kész is. Probléma megoldva.

Aki tisztességtelen eszközökhöz nyúl, az mindenképp megtalálja a módját.

Ami persze sajnálatos, én épp itt jegyeztem meg, hogy a legutóbbi bajnokin olyan mögött lettem második, akit azóta zároltak. Nekem sem esik jól, de hát ez van. Mindenesetre jó látni, hogy megkapta, amit érdemel.

Az a baj, hogy a tisztességtelen eszközök használóit nehéz tetten érni, arról nem beszélve, hogy Miklósék helyzete ebből a szempontból olyan, mint egy spamszűrő: lehet sok gyanús elem, de inkább férjen át a szűrőn tíz link alak, minthogy egy olyan is fennakadjon, akinek nem kéne.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 6
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1154. hozzászólás - 2009.05.02. 17:08:57
Ezt át lehetne hidalni egy egyszerű limitrendszerrel. A szövetségben legkevesebbet és legtöbbet építő karakter beépített LE aránya nem lehetne 1:3-nál rosszabb.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1155. hozzászólás - 2009.05.02. 17:14:08 (Válasz Ywgarrd #1154 hozzászólására.)
Ez sem jó. Aki belép a szövibe nincs építése. Ha én építeni akarok a kincspontok miatt, akkor ne kelljen már arra várnom, hogy az utolsó is építsen. Főleg, ha egyébként a szövi előírásainak megfelelt.
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1156. hozzászólás - 2009.05.02. 17:16:54 (Válasz Craslorg #1155 hozzászólására.)
Összes építésre gondoltam, nem szövetségire.
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1157. hozzászólás - 2009.05.02. 17:19:09
A "kezdő" játékosokra visszatérve egy gondolat erejéig: érdekes módon egy pár közülük azóta törlésre került, olyan is, akitől pedig kikaptam és egész sok LE-t hagytam. Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy igenis rabszolga karakterek voltak, és a gazdi olvassa ezt a fórumot is.
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1158. hozzászólás - 2009.05.02. 17:43:18
Ja, ez az építés téma nehéz. Jelenleg én vezetem V3-on a toplistát épités szerint (Malacka). És én csak tápoptimalizátor vagyok, nem is épitésért hanem szerencséért toltam.

V2-n meg imba portyakari vagyok, egyébként nem nehéz 10-20k-s rablásokat csinálni igaz ez már 25. szinten. A nempremesek elérik az 1k/vadászatos átlagot, sikerül nekik 1 jobb 20-as, aztán elkapod letolt gatyával, kivégzed bimm 10-15k. Szintlépés után garantáltan vadászat közben van.
Ha valaki nem tudná elég magas kivégzéssel simán hozod az 50% LE-t ami nála van, e mellé 50 es k.a.-val annyit kapsz ami nála van. Igy már nem annyira elképzelhetetlenek a nagy rablások.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1159. hozzászólás - 2009.05.02. 17:59:45 (Válasz Ywgarrd #1154 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.05.02. 17:08:57
Ezt át lehetne hidalni egy egyszerű limitrendszerrel. A szövetségben legkevesebbet és legtöbbet építő karakter beépített LE aránya nem lehetne 1:3-nál rosszabb.


Na de én anno mondjuk átléptem valami 80k építéssel anno egy olyan klánba, ahol még kész sem volt a kút. Most akkor meg kellett volna várnom, hogy mindenki építsen mint állat? Nem tetszik az ötlet...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1160. hozzászólás - 2009.05.02. 18:19:50 (Válasz Maci #1151 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2009.05.02. 15:36:58
Sajnos V1-en és V2-őn visszaélésre ad lehetőséget az, hogy nincs maximalizálva a portya.


Ez kifejtenéd bővebben? Merthogy a napi 15/30 portyapont szerintem gátat szab a portyázásnak...
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője