Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3321. hozzászólás - 2010.03.26. 09:15:34 (Válasz Ricardo #3320 hozzászólására.)
2 hét? Viccelsz??!

Én ezelőtt 8 hónappal írtam be Báró Cserkovicsékat és még zárolva sincsenek... röhej
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.40
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3322. hozzászólás - 2010.03.26. 10:05:50 (Válasz Ricardo #3320 hozzászólására.)
Nyugalom, magamra veszem az igazságosztó szerepét, és úgy kitömöm őket TP-vel (ha már az illetékes oldalról semmi sem történik), hogy besz@rnak.
Pontszám: 7.07
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3323. hozzászólás - 2010.03.30. 23:31:12
szeretnem jelezni, hogy ma karomkodtam, amikor az utcan elem lepett varatlanul egy oreg neni.

sajnalom
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.61
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3324. hozzászólás - 2010.03.30. 23:32:02 (Válasz Vodkaslecso #3323 hozzászólására.)
Idézet: Vodkaslecso - 2010.03.30. 23:31:12
szeretnem jelezni, hogy ma karomkodtam, amikor az utcan elem lepett varatlanul egy oreg neni.

sajnalom


jah, amugy fektavon megalltam, tehat a mammer el es virul, de gondolom ez tok gaz, h karomkodtam
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.56
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3325. hozzászólás - 2010.03.31. 10:10:41 (Válasz Vodkaslecso #3324 hozzászólására.)
Kérdés, hogy milyen maradandó mentális károsodást okoztál ezzel a nyanyusnak.
Pontszám: 7.96
irritálóQuasarusFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3326. hozzászólás - 2010.04.01. 13:43:27 (Válasz Zantetsuken #3303 hozzászólására.)
Van olyan szövi aki úgy nyer (V4), hogy szét van multizva a kútjuk, tudjuk melyik az... Csak nehogy bekukkantson a fogyasztóvédelem, és belső ember is legyen az adott témában

hogy tud vki 43-as szintre érve 23milla össz-építést csinálni???
én szint X-3as szerencsével nem tudnák 10m-nál többet csinálni, pedig a LE- termelő szakikat kezdtem el tolni maxig mindent prém-el, de nekem nem akar összejönni. Lehet hogy ha csak hatalmas lényeket fognák be és a szerencse mindig a maximális sajtolási értéket adná, ill vadászatoknál, ugyancsak hatalmas lényeket vadásznák le, akkor talán elérhető a 23milla.... Nevetséges, aki V4-re legközelebb is jönne, annak felesleges, mert úgy sem fog nyerni, egy olyan csapat ellen aki a 35-maximális létszámot 70fővel operálja, aki kint van csp-t gyűjt, aki bent az elkölti, aztán csere, ez máshogy nem megy!

A sok száz ember meg pénzt ől bele az őskőbe
Pontszám: 4.30
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3327. hozzászólás - 2010.04.01. 14:09:43 (Válasz Quasarus #3326 hozzászólására.)
kérlek, nevesíts
Pontszám: 5.09
irritálóQuasarusFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3328. hozzászólás - 2010.04.01. 14:21:07 (Válasz cirip #3327 hozzászólására.)
Nem fogok nevesíteni! Aki ért hozzá és látja, és egy kicsit számol, az egyből tudja majd melyik szövi az.

Részemről ennyi, ill jómagam, és több társam sem jön emiatt V-4re többé feleslegesen prém tagságot váltani!
Nem akarok ellenségeskedni, döntse el mindenki maga miért ad ki pénzt.
Pontszám: 4
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3329. hozzászólás - 2010.04.01. 14:24:34 (Válasz Quasarus #3328 hozzászólására.)
Akkor szerinted MIklós játszik/ingyen LE-t ad,vagy a hangyák hordták össze?
Vagy a nyuszi tojta mi?


ha Te ennyire értesz hozzá és állitólag számolni is tudsz,biztos meg van a megfejtésed hogy csinálta.
Avassál már be minket is.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.04.01. 14:27:53-kor
Pontszám: 3.35
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3330. hozzászólás - 2010.04.01. 14:27:45 (Válasz Quasarus #3326 hozzászólására.)
es hol is van ebben a felhasznaloi feltetelek megsertese?
az emberek cserelgetese a szoviben a gyorsabb epitkezes miatt legfeljebb etikatlan, de szabalyosnak szabalyos
Pontszám: 6.56
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3331. hozzászólás - 2010.04.01. 14:30:11 (Válasz Quasarus #3326 hozzászólására.)
És azt is szeretnénk nagyon tudni szerinted melyik szövetség játszik 70 fövel,ha már vádaskodsz.
Pontszám: 3.35
népszerűStardustFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3332. hozzászólás - 2010.04.01. 14:31:07
Nos, azért nem ártana mégiscsak pontosítani vagy kicsit jobban átnézni a V4-es szövetségeket.

23M-es építése csak 1 játékosnak van, ellenben nagyobb tagmozgás meg egy másik szövetségnél van, most akkor pontosíts kérlek hogy melyikről is szeretnél beszélni.
Riszálom úgy is úgy is!
Riszálod úgy is úgy is!
Riszálja úgy is úgy is!
Riszáljuk úgy is úgy is!
Riszálják úgy is úgy is!
Riszálod úgy is úgy is!
Pontszám: 6.11
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3333. hozzászólás - 2010.04.01. 14:41:21 (Válasz Quasarus #3326 hozzászólására.)
Idézet: Quasarus - 2010.04.01. 13:43:27
hogy tud vki 43-as szintre érve 23milla össz-építést csinálni???
én szint X-3as szerencsével nem tudnák 10m-nál többet csinálni, pedig a LE- termelő szakikat kezdtem el tolni maxig mindent prém-el, de nekem nem akar összejönni. Lehet hogy ha csak hatalmas lényeket fognák be és a szerencse mindig a maximális sajtolási értéket adná, ill vadászatoknál, ugyancsak hatalmas lényeket vadásznák le, akkor talán elérhető a 23milla.... Nevetséges, aki V4-re legközelebb is jönne, annak felesleges, mert úgy sem fog nyerni, egy olyan csapat ellen aki a 35-maximális létszámot 70fővel operálja, aki kint van csp-t gyűjt, aki bent az elkölti, aztán csere, ez máshogy nem megy!


Nagy az Isten állatkertje...
Tudod ha valaki belép egy szövetségbe, akkor a szövetségi taglistánál a "Belépés ideje" oszlopban ez látszik - azért hívják annak Ebből láthatod, hogy az adott szövetségbe március 30-án lépett be valaki, azelőtt meg március 23-án. Ha figyelemmel is kísérted volna, akkor azt is tudnád, hogy nem volt ki-be lépkedés, egy esetben fordult elő, hogy valaki kilépett (ki lett rúgva), majd később visszajött (sikerült elsimítani a vitákat).

Az pedig, hogy te 10M-et tudsz összehozni építésből dicsérendő dolog, de megnézed az építési toplistát elég sokak ennél lényegesen többet össze tudnak hozni. Valószínű azért is nyernek, mert jobban értenek hozzá, mint te.

De hogy ne furdalja oldaladat a kíváncsiság, leírom a módszert:
- Mint kvíz toplistából látszik, a játék ideje alatt el lehetett költeni több, mint 8500 csp-t. Ha valaki ebből csak építés, SM, EF szakikat nyomta ki a szükséges mértékben, akkor kb. szint*26 LE-t kap egy vadászatra. 30-nak véve az átlagszintet (mivel magasabb szinten jóval több csp-t költesz el), átlagosan tehát 30*36*8500 LE-t lehet szerezni a játékban, ami több, mint 9 millió (ebből persze lejön 2-300k a szakik kifejlesztéséért). Ezt építés szakértelemmel 3-szorosan lehet befejleszteni, ami 27M körül van - ezt tekinthetjük elméleti maximumnak.

További jó gondolkodást!
Pontszám: 6.37
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3334. hozzászólás - 2010.04.01. 14:46:59
Ugyan... Nem kell itt marakodni. Értsétek meg, amíg fizet a nép addig van indok szemet hunyni.
Sokáig nem tudtam mi a szkript. Most, hogy tudom az összes kvízmedált visszavonnám egy évre visszamenőleg legalább.
Ugyanis az elért eredmények olyan gyorsak, hogy csak úgy lehet megvalósítani, ha a válaszadó el sem olvassa a kérdést.
A mostani nyertes 10 másodperc alatt olvasott-döntött-nyomott. De a régebbiek között 7 másodperces átlag is akadt. Ez még az ismerős kérdéseknél el is megy, De van olyan amit tényleg nem lehet elolvasni és megérteni ennyi idő alatt. Főleg a vége felé mikor fárad az ember és izgul, hogy "húúú eddig minden tuti el ne rontsam". Szóval úgy látom minden csak pénz kérdése. Ha a csalókat kidobálnák jelentősen csökkenne a bevétel. Multizás megy? Kit zavar? Vegyél nekik prémiumot! Szkriptel? Ugyan, hiszen fizet.
Szóval nem kell lázadni. A VU ugyanaz mint a világ kicsiben. Akinek van, az boldogul. Akinek nincs az nem érti és lázad, írogat. Ez van.
Mindenkinek további kellemes időtöltést!
-Y-

Ui: Aki teljesen tisztán tolja és úgy is megkérdőjelezhetően jó az eredménye attól tengermély elnézést!
Hofi után szabadon: "Akinek nem inge az nem veszi magára. De akinek inge, az végre öltözködjön föl!"

Ohh... Köszönöm a lepontozást. Nyilván valakinek sérti az önérzetét... Lepontozni olyan egyszerű, egy cáfoló válasz sokkal bonyolultabb lenne. Ez egy őszinte vélemény csak, de ha Téged bánt akkor van valóságalapja.
Maradok tisztelettel: -Y-
A hozzászólást Yaffa módosította 2010.04.01. 15:02:24-kor
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 8.00
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3335. hozzászólás - 2010.04.01. 14:59:29 (Válasz Stardust #3332 hozzászólására.)
Idézet: Stardust - 2010.04.01. 14:31:07
Nos, azért nem ártana mégiscsak pontosítani vagy kicsit jobban átnézni a V4-es szövetségeket.

23M-es építése csak 1 játékosnak van, ellenben nagyobb tagmozgás meg egy másik szövetségnél van, most akkor pontosíts kérlek hogy melyikről is szeretnél beszélni.

egy harmadiknál pedig a múltban volt heves tagmozgás...
csak hogy még kevésbé legyen egyértelmű kivel is van problémája Quasariusnak
A hozzászólást cirip módosította 2010.04.01. 15:00:09-kor
Pontszám: 8.09
irritálóQuasarusFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3336. hozzászólás - 2010.04.01. 15:05:43 (Válasz Yaffa #3334 hozzászólására.)
THX! Aki becsületesen nyomja attól úgyszintén elnézést kérek.

A kollégának meg igaza van, akinek nem inge nem veszi magára!
És mindig az kiabál a legjobban akinek a háza ég.

A lényeg, a végén majd magukban harcolnakk V4-en

Én becsületesen játszom, csak nem szeretem a cheatereket. Jól fizető vendég voltam idáig... Mától nem leszek az.

Nem vádaskodom, csak elégedetlenkedem

Nem az adott szövi fele ment a hsz, de úgy látom egyből rá is haraptak Hanem a vendégek fele, ill azon többi játékos fele akik ugyan ezen véleményen vannak, még ha nem is írtak ide semmit.

Vagyis nem vagyok egyedül, aki matekból 1-esre áll Hiába is megy a bosszúból fikázás.
A hozzászólást Quasarus módosította 2010.04.01. 15:06:29-kor
Pontszám: 4.24
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3337. hozzászólás - 2010.04.01. 15:14:44
Inkább azt fejtegessük mennyire fér bele a játék tisztaságába és mennyire sérti a felhasználási feltételeket az ,hogy egy adott szövetség aki az elsőbbségért kűzd a mai napon reggel már negyedszer cserélt le embereket.(képpel bizonyitva) És köztük vannak olyan játékosok is akiket a fórumon általában tisztelet övez,hallgattak a véleményére. És képes ilyen unfair ki be lépkedésre...biztos megéri ?
Pontszám: 4.91
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3338. hozzászólás - 2010.04.01. 15:23:46 (Válasz Quasarus #3336 hozzászólására.)
van aki mindig harap Quas ....visszaterve.....eleg ha osszeadjuk az ossz epitest a tagoknal...es ki tudjuk szamolni hogy mekkora kutra lenne elegendo.....persze ehhez hozzaadodik a manak ami nem noveli a kutat....de azert meg igy is kovethetok a statisztikak.....en amondo vagyok hogy mindenhol volt okoskodas....van ahol kis szinten...van ahol nagy szinten.....az etikatlansag mar mas teszta....ugyanugy mint a "csalas"...
Time in a bottle
Pontszám: 4.05
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3339. hozzászólás - 2010.04.01. 15:34:18
Bár a szövetség nem hatalmazott fel erre, de közzéteszem a v4-ről a Csak simán torony eseményei közül azokat, amelyek a tagsági változásokat érintik (március 17-ig visszamenőleg van meg):

dátum esemény ok
2010.03.18 22:10 Birka az átlagkari kilépett a szövetségből. --- durván összeveszett Nyolcaskával
2010.03.20 01:21 Kirúgtátok a szövetségből: Nyolcaska. --- Másik fél (ment tovább a harakiri közöttük, aminek a szövetség látta kárát)
2010.03.20 14:26 Felvételt nyert a szövetségbe: Odite. --- Tagpótlás
2010.03.20 21:34 Felvételt nyert a szövetségbe: Nagycapa. --- Tagpótlás
2010.03.23 18:39 Güzü kilépett a szövetségből. --- Abbahagyta időhiány miatt
2010.03.23 18:50 Felvételt nyert a szövetségbe: Vadócka. --- Tagpótlás
2010.03.30 20:32 Kirúgtátok a szövetségből: Elf Láncing. --- Kilépett, hogy Birka visszajöhessen
2010.03.30 21:05 Felvételt nyert a szövetségbe: Birka az átlagkari. --- Tagpótlás

Kérem a játékvezetőt, ellenőrizze az adatokat.
Kérek minden vádaskodót, hogy a további mocskolódásuk előtt először tegyék közzé saját szövetségük hasonló adatait (kiszedés: copy-paste először excelbe, onnan ki lehet törölni az ide nem tartozó eseményeket, majd lehet copy-pastelni ide).

Magánvélemény: szeretném látni a Happy Tree F(r)iends hasonló táblázatát, bizonyítva a verseny tisztaságát, hogy elejét vegyük a további vádaskodásoknak.

Köszönöm.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.04.01. 15:35:16-kor
Pontszám: 6.64
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3340. hozzászólás - 2010.04.01. 15:36:50
Ja.

Van olyan szövi aki úgy nyer (V4), hogy szét van multizva az összes embörük , tudjuk melyik az polgártársak... Csak nehogy bekukkantson az NBH, és belső ember is legyen az adott témában

hogy tud vki 33-as szintre érve 142 össz-TÖ-t csinálni??? kérdem én!?
én 10<6+[ß*(szint X-3as+8)] szerencsével nem tudNÁK 141-nél többet csinálni, pedig a LE- felező szakikat kezdtem el tolni jusztig mindent bundá-val, de nekem nem akar összejönni. Lehet hogy ha csak kiba***tt hatalmas lényeket fogNÁK be és a luck&realitym mindig a maximális préselési értéket adná, ill vadászatoknál, ugyancsak azokat az izé lényeket vadászNÁK le, akkor talán elérhető a 142.... Nevetséges, aki V4-re legközelebb is jönne, az jöjjön, mert úgy sem fog nyerni [de kellenek a töltelékek], egy olyan csapat ellen aki a 35+- maximális létszámot 70fővel [osztálytársakat nem számolva!],operálja, aki kint van csp-t gyűjt, aki bent az elkölti, és így ki-be húzogatják, ami amúgy is erkölcstelen, aztán csere, ez még erkölcstelenebb: máshogy nem megy! [vagy menne, de cserélgetve izgalmasabb]

A sok száz ember meg pénzt ől bele az őskőbe. Igen őli, csak úgy bele az ősköbe a zoxigént.


Szőrnyű... Jó, hogy vége.
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 5.39
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője