Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3441. hozzászólás - 2010.04.04. 17:02:35 (Válasz Polaci8 #3440 hozzászólására.)
Mit fűznél hozzá?Vagy valamit kihagyott?

Egyébként ezek a legélvezetesebb levelek!Nálunk verseny volt, ki kap több ilyet!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 4.00
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3442. hozzászólás - 2010.04.04. 18:41:16 (Válasz Polaci8 #3440 hozzászólására.)
Ilyenkor kell válaszolni:

Tisztelt Játékos!

Elnézést, ez egy scriptek által működtetett karakter, így a levelet nem olvassa senki.
A lehetséges válaszaim:
- Bocs a nagy rablásért, de vigyázz az LE-dre!
- Gratulálok, hogy sokat raboltál, ügyes vagy!
- Nem akarok szövetséget váltani, köszönöm az invitálást!
- Sokan kíváncsiak a módszeremre, kérlek olvass utána és javaslom a fórumot, illetve a wikidotot!

Kérlek a megfelelő választ vedd figyelembe.

További jó játékot!
Pontszám: 9.27
népszerűHeyhoFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3443. hozzászólás - 2010.04.04. 18:46:47
haha, ez jó:) Hát igen, én is hetente 2 hetente 1-szer hozok egy 10-20K-s rablás, amolyan "mák"-ból, nem kémgömbözök senkit, nem figyelgetek, csak portyalistán támadok, és kész. Biztos a másik oldalon gyanus lehet, de aki sokat van gép elött, az valsz néha belenyúl ilyenbe is.
Pontszám: 7
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3444. hozzászólás - 2010.04.05. 09:51:05 (Válasz Heyho #3443 hozzászólására.)
Aki portyázik rendszeresen, teljesen véletlenszerűen belenyúl nagy rablásba rákészülés nélkül is

Polaci8: Gratula kolléga Szép volt.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3445. hozzászólás - 2010.04.05. 10:02:17 (Válasz CaveMaN #3444 hozzászólására.)
Felteve, hogy alapbol sok LE-vel jar portyazni. Amit kevesen tesznek.
Pontszám: 8.34
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3446. hozzászólás - 2010.04.05. 10:10:25 (Válasz Kocos #3445 hozzászólására.)
Az általad ismertek közül kevesen. Jó, ez csak kötözködés volt, valóban kevesen vannak, sok póknak mondott karakter, akik egy-két millás LE diffit birtokolnak is alamizsnával rohangálnak. Sajnos.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.30
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3447. hozzászólás - 2010.04.05. 10:15:45 (Válasz Kocos #3445 hozzászólására.)
Hát nem tudom Koc, messziről se vagyok pók, de 10-15k-nál kevesebbel minek menjek el portyázni? Én is szoktam néha nagyot szakítani, persze átlagban csak az üres Tp jön.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.05
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3448. hozzászólás - 2010.04.05. 10:15:47 (Válasz Kocos #3445 hozzászólására.)
Az történetesen az ő bajuk
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3449. hozzászólás - 2010.04.05. 10:53:58 (Válasz Byzon #3447 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2010.04.05. 10:15:45
Hát nem tudom Koc, messziről se vagyok pók, de 10-15k-nál kevesebbel minek menjek el portyázni? Én is szoktam néha nagyot szakítani, persze átlagban csak az üres Tp jön.


Hat azert gondolnam, hogy erdemes kevesebbel menni, mert a prejekcio altal vedett mennyiseget konnyen elbukhatod egy bukasnal. Bar azt nem tudom mennyire lehet feletek biztosra menni. Ha evente 2 tamado portyat buksz, akkor ez nyilvan nem szempont.
Pontszám: 7.78
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3450. hozzászólás - 2010.04.05. 11:10:13 (Válasz Kocos #3449 hozzászólására.)
Tökéletesen biztos portya Miklos-random miatt természetesen nincs, de 95%-ban legalább nyerem is az indított portyáim, na meg a projekciot viszonylag kevesen fejlesztik. Így túlnyomórészt ha otthagyja a karit nincs is nála LE. De ha szerencsém van és most bukott fel 15%-ról, akkor meg királyság.
Na meg ezt minden bántás nélkül mondom a játékos felé, de pl Paskovich kollégán egymagamban eddig majd félmillát kerestem.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.70
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3451. hozzászólás - 2010.04.05. 11:13:49 (Válasz Kocos #3449 hozzászólására.)
Ha kevéssel megyek, abból is csak a baj van.

A csatában összesen 3788 sebzést okoztál, és 1801 sebzést kaptál. Állataidat fojtogatja a mérgezett lélekenergia! 11424 életpontot veszítettek. (Slave elájult.) Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 22848 lélekenergia és 15 TP!
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3452. hozzászólás - 2010.04.05. 13:43:27
Bodnaar, előre is bocs, plágiumot követek el, felhasználom a történetedet, hogy jól látható legyen a különbség. Ha zavar, szólj, módosítom majd egy sajátra.

Élt egyszer az üveghegyeken túl két parasztember. Szomszédok voltak, ugyanakkora telekkel, és mindegyiknek a földje ugyanolyan jó minőségű volt. Még a szakállukat is ugyanolyan spektrális minták díszítették. Azért kerültek ők ide, mert az üveghegy ura meghirdetett egy versenyt ahol bárki szerepelhet és az győz, aki a legtöbb terményt tudja betakarítani és azt a legjobban hasznosítja saját gyarapodása érdekében. A játék feltételei között szerepelt, hogy csak azokat az eszközöket használhatják a föld művelésére, amit az üveghegy ura adott nekik. Minden más eszköz készítése és használata büntetéssel jár. Egyetlen különbség köztük, hogy az egyiknek a napi földmunkához volt egy szép traktora, amit a szabályok ellenére készített, és a napi munkát traktorral végezte, fél óra alatt, míg a másik egész nap dolgozott puszta kézzel, hogy ugyanazt az eredményt elérje. A traktoros emberünket nem érdekelte a szomszéd, neki teljesen mindegy volt, mennyit kell dolgoznia. Ő mindig kevesebbet dolgozott, mert megtehette, nem bántotta őt ezért senki, mert az üveghegy ura sajnos elnézte neki eme ténykedését, annak ellenére, hogy a durván megsértette a verseny szabályait. A másik szomszédot a büszkeség hajtotta, hogy ő kézzel kapálgat, és ettől valahogy felelősségteljesebbnek érezte magát a kötelező rossz, a napi monoton munka közben. Néha a pokolba kívánta a szomszédját, néha csak irigykedett rá. Történt aztán egy nap, hogy a két szomszéd épp egy időben tartózkodott a kerítésnél (persze csak azért, hogy egymás veteményét megdézsmálják), és elkezdtek beszélgetni.
- Mondja jó uram, nem szégyelli magát, hogy traktora van, nekem meg nincs? - kezdte frappánsan a szegény szomszéd.
- Miért szégyellném barátom? Ingyen kaptam jómagam is. Kövesse a szupersztrádára vezető linket, és megtalálja a boltot, ahol osztogatják.
- Ez akkor is kibabrálás a többiekkel, uram!
- Valóban az lenne? Én sosem kértem, hogy kézzel kapáljon, jóuram. A munkánk eredménye pontosan ugyanaz minden nap végére, annyi különbséggel, hogy én nem fáradok el benne. És tudtommal nem bünteti senki, ha valaki traktort tart a kertjében. Ha így lenne, Isten olyanra teremtette volna a földet, amin nem lehet traktorral dolgozni.
- Ez nem igazság! A traktor készítőjét el kell pusztítani. Isten szabad akaratot adott az embernek, hogy ő döntse el, mi a jó és mi a rossz!
- Tudja, ismertem néhány bőrkabátos alakot, még mielőtt az üveghegyre költöztem. Nekik furcsa hobbijuk volt, könyveket égettek. Némi hasonlatosságot vélek felfedezni a hangjában, kedves szomszéd...
Ráadásul nem értem hogy mer ön bírálni engem, amikor ön is tiltott eszközt használ a szakálla igazítására!

A beszélgetés még órákig folytatódott, és végül egyik ember sem lett meggyőzve. A traktoros szomszéd már órák óta nyugodtan alszik. A napi munkát elvégezte, és nem tett olyat, amiért oka lenne kényelmetlenül érezni magát. Nem lopott mástól, nem okozott kárt szomszédjának (legalábbis ezzel a hazugsággal ringatta magát állomba), egyszerűen csak okosan használta idejét olyan eszközökkel, ami szomszédjának is rendelkezésére állna - habár tiltottak. A másik szomszéd minden nap hulla fáradtan sírja magát álomba, asszonyát hetek óta nincs ereje boldoggá tenni, és titokban azon imádkozik Istenéhez, hogy sújtson le az összes traktorra, traktorosra, és traktorkészítőre. Néha azon is gondolkozik, hogy eladja a földjét, és nem kapál többé. A másik szomszéd is gondolkozott egy időben ezen, és már épp el is készült adni mindenét, mikor rátalált a traktorra. Ez ismét visszaadta neki életkedvét, és azóta is boldogan él, persze csak míg kézimunkás szomszédai rá nem gyújtják a házat. A szomszédok szerencsére (?) a házat nem gyújtották rá, de az üveghegy ura megbüntette és a terményének egy részét máglyán égette el, hogy a többiek is jól lássák, mi történik azzal, aki nem veszi figyelembe a szabályokat!

Vége a történetnek. Következnek a tények:
Programozó vagyok és az alábbiakat a munkámban szerzett tapasztalatok alapján írom, tehát nem elméletek:

1. Csinálni egy programot, ami a játékba bejelentkezik helyettem - 1,5 óra (teszteléssel együtt)

2.

A. Vadász vagyok: csinálni egy olyan funkciót a programba, hogy pontosan a szükséges időben átöltözzön, meggyorsítva ezzel a feljövetelt 15% fölé (esetleg megigya a legolcsóbb gyógyitalt), üsse az epikust, öltözzön vadászós cuccba, visszamenjen vadászni, az adatbázisok és a google segítségével megválaszoljon meg minden kérdést - ez kb. 5 óra. Az eredmény: nyugodtan állíthatom, hogy lehetetlen lesz lét rabolni tőlem (az egész művelet az öltözéstől a leütésig nem lesz 1 másodperc, jó internetkapcsolatnál)
Ha nagyon ráérek megcsinálom azt is, hogy a megadott sorrendben fejlesszen dolgokat, a vadászat végén pedig építse el a maradék lét.

B. Pók vagyok: kb. 2 óra csinálni egy olyan funkciót a programba, ami figyel megadott személyeket (vagy akár az egész portyalistát szövetségenként) és amint üthetőek, üti is őket. Durvább megoldás, ha a megadott személyeket nemes egyszerűséggel fél (!) másodpercenként üti - így még a program előző funkciójának sem lenne sok esélye.

Tehát rászánok egy szombatot, megcsinálom és onnantól a programra sem kell figyelnem, esetlen kapok emailt, hogy:
A. a mai nap ezt és ezt fejlesztettem
B. hogy ezt és ezt sikerült elkapnom és ennyi volt a haszon

3. A rendszeresen epikus ütés gyógyulással és öltözéssel együtt max. 2,5 óra

Viszont kérdem én, mi értelme van így az egésznek? Nyerjen az, aki jobb programozó vagy drágább programozót tud megfizetni (esetleg ismer)?
Ennek a játéknak nem erről kellene szólnia!
Pontszám: 8.84
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3453. hozzászólás - 2010.04.05. 13:56:26 (Válasz Sleeper Cell #3452 hozzászólására.)
Van aki a manuális sebességváltóra esküszik, van aki az automatát szereti.
Egy dolog biztos, sok LE-vel kell portyázni menni, mert csak akkor tudsz AKKORÁT rabolni, hogy leesel a székről.
Velem kétszer esett meg eddig, mindkettő 8 napon belül gyógyuló volt
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.29
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3454. hozzászólás - 2010.04.05. 14:49:49
Nos, nem bánom a plágiumot, nem jogvédett műről, csak egy szombat délutáni magasvérnyomás eredményéről van itt szó.

Külön figyelemre méltó, hogy az érvelésnél tényeket is használsz, ezt ritkán szoktam itt a fórumon észrevenni.

Szeretnék most iróniától mentesen*, lehetőleg objektíven megvizsgálni pár dolgot.

1. A játéknak van egy mechanizmusa ugyebár, akár a portyázás, akár a vadászat útját követi valaki. Ez a mechanizmus automatizálható. Ahogy te is mondtad, programozás kérdése, és létrehozható egy hétvége alatt egy terminátor karakter. Tekintsünk el a morális részétől most, és nézzük a célokat. Mire jó ez? Belépni hetente, megnézni hogy halad, aztán ezen élvezkedni? Kétlem. Sokszor nem a cél hoz örömöt, hanem az odáig vezető út, ezért nem fogadtam el soha még 999-es szintű karakterek átvételét. Amit magam nevelek, az vagyok én. Mi értelme volna lekódoltatnom valakivel egy független karaktert, amihez semmi közöm? Kételkedem abban, hogy ez bárkinek örömet okozna. Én szeretem nézni, ahogy a rendszeridő utolsó perceit üti, letelik a 8 óra, és ismét kivégezhetek valakit. Ott vagyok, a szemébe nézek, és vigyorgok a szenvedésén.

2. A játékban vannak örömet okozó, és örömet elvonó elemek. Örömet okoz, ha közös erővel, csapatjátékkal leölünk egy epiket, de urambocsá az is örömet okoz, hogy még dél sem volt, máris annyit raboltam másoktól, mint két nap alatt. Ha leraknék érte 50-100ezret valaki asztalára, hogy ezt helyettem csinálja egy gép, az semmilyen formában nem okozna örömet. De itt van az, ami szintén visszaveti mentális erekciómat (és ezzel szerintem nem vagyok egyedül): Ifjabb Kovács János hanyadik jelenetért kapta meg élete 9. oscar-díját a Vak asszony visszanéz III. c. fimben? Oké, google, wiki. Fél perc alatt megtalálom. Fekszem az ágyon játék közben, és csak azért nem köpöm le magam, mert visszahullana rám. Már megint fél perc az életemben, ami semmi örömet nem okoz. Helyes válasz! - írja a VU, kiváló. Akkor most Hány csavarból állt az az űrhajó, ami az első néger űrtúristát szállította? Google, wiki, kezdődik előről. Úgy érzem magam, mint egy gép...miért ne csinálhatná ezt egy gép, ahelyett, hogy én másolgatom a kérdéseket egyik böngészőablakból a másikba?

A történet két szálra szakad:

a) Jé, nem vagyok egyedül, valaki már ezt megcsinálta...letöltsem? Nem...tilos, illegális, máglyahalál. Oké, végül is ezt vállaltam, végigkattintom a kérdéseket, mert kell a plusz lé. Eltelik hét hónap, a kórházban ébredek. "Végzetúr kvíz miatti gyógyszertúladagolás, a héten már a harmadik" - mondja az ügyeletes orvos. Tudom, hogy jó kezekben vagyok. Minden rendbe fog jönni, és mire kikerülök, legalább 400 CSPm lesz megint...

b) Jé, nem vagyok egyedül, valaki már ezt megcsinálta...letöltsem? Illegális...illegális? Nem tudom. Ha ez így megy tovább, törlök, ezért pedig maximum zárolnak...nincs sok különbség. Elrontom más játékát vele, hogy amíg ő 10-et kattint, a google, a wiki, és háromhavonta az ambulancia között ingadozik, én boldog vagyok? Aligha rontom el. Szép nap ez a mai, újra van kedvem játszani, rendelek is 1000 őskövet.

c) 2012. Az emberiség fele kipusztult a kérdések megválaszolásától, a másik fele pedig a karakter zárolása okozta önpusztítástól. Az utolsó két hős, Miklós, Baraty, és kedves családjuk visszautaznak az időben, hogy ezt megfékezzék. Összefogásuk eredményeként 2010 áprilisában megalkotnak egy új gyorsítást, amitől egyetlen kvízkérdést sem kapsz, de az opcionális 10% helyett fix 5%kal többet érnek a vadászataid. A parasztok eldobják traktoraikat, a rabszolgák felszabadulnak. Családfők ébrednek rá, hogy olyan nevű gyerekeik vannak, akikről a VU elkezdése óta nem is tudtak. A világ egyetlen városban egyesül, nincsenek többé országhatárok, fegyverkezési verseny, és béke honol a galaxisban. (mindenki vesz 500 őskövet is)

Összefoglalva:
- a játékban vannak kellemes és kellemetlen részek. ezzel mindenki egyetért
- népes tábor szerint a kvíz kellemetlen. ez a tábor vagy használ scriptet, vagy lenyeli a békát.

Bocsánatot kérek, ha kampányszövegnek hangzott ez az egész, nem bíztatok senkit arra, hogy csaljon. Mindenki eldöntheti, mit csinál, nem az én dolgom. Szubjektív véleményként szeretném leírni, hogy engem NEM zavar, ha valaki 100% helyes választ ad (mint v4en a legtöbb helyes válasz tulaja), NEM zavar, ha valaki percre pontosan 8 óránként megüt, sőt az sem, ha csak maszturbálni loginol be hetente, és a többi aktivitásáról csak egy email értesítőt kap a fiókjába. Felteszem magamnak a kérdést, tényleg nem zavar? Nem. Nem foszt meg semmi élvezettől engem. Tudom, hogyan kell fejlődni, ismerem a trükköket. Ha kell, nem alszom. Mert élvezem. Tudom, hogy erős leszek, bárki bármit csinál, egy géppel is felveszem a versenyt. És azokkal az emberekkel, akik szintén gépi precizitással, 30 bajnoki medállal, napi 24 órában ennek élnek.

Nem értem a felháborodást ennek fényében. Minden öreg róka tudja, hogy a "nem vesz el sok időt" az igazi kampányszöveg. Minél többet szánsz rá, annál jobb vagy. És minél többet intéz helyetted egy program, annál semmitmondóbb a léted.

Kérdezd meg magadtól, kedves olvasó, szereted azt a 10000 kérdést, amit eddig megválaszoltál? Megérte? Rosszabb lett a helyzeted, hogy ezt más ember nem 1000, hanem 1 óra alatt válaszolta meg? Tényleg azért vagy gyenge, mert más programot használ?

*nem sikerült
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 7.05
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3455. hozzászólás - 2010.04.05. 15:18:28 (Válasz Bodnaar #3454 hozzászólására.)
Jók a történeteid . Igaz, hogy propaganda szövegek, brutálisan sarkítanak, de tényleg szórakoztatóak, jót nevettem rajta .

Próbálj meg őszintén válaszolni: fel tudod venni a versenyt egy olyan géppel, ami századmásodpercre rabolja le azokat akiket megéri, ezzel nagyon durva előnyre tesz szert és csak a randomban fogod tudni leverni?
Nem fog zavarni, hogy egy olyan "játékos" (próbáltam 3 idézőjelet tenni, csak csúnya) van a csúcson min. 2x annyi rabolt lével mint te, aki robot és soha nem lesz esélyed beérni?
Pontszám: 6.65
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3456. hozzászólás - 2010.04.05. 15:23:30
A történet két szálra szakadásából kihagytad, hogy vannak nem függő játékosok is, akiknek a VU nem feledteti a rokonait és a barátait. A függőség egyfajta betegségnek is tekinthető, ha érzed, hogy a családod rovására megy a játék, akkor ideje visszavenni. Nem a törlés a legjobb megoldás, ez olyan, mintha öngyilkos lennél, mert megbuktál egy vizsgán. (dehogyis, azért, mert sokat kell rá tanulni...)
Van egy szabályzat, amit illene betartani. A BKV legalizálta a jegy és bérlet nélkül utazást az XYZ buszon, mert nem szokott rajta ellenőr lenni? Sokak szerint igen. De ez nem változtat azon, hogy nem.

Ugyanakkor, ha írsz egy programot, ami minden funkciót ellát, és még sikeres is, az nem sikerélmény? Valahol az. Ha letöltöd, akkor nyilván nem az. De a siker már rég nem a játéktól van, hanem attól, amit alkottál. AI. Az is jó, csak azon túl hogy tilos, előbb-utóbb az igazi játékosok rovására megy a dolog.

Szerinted nem előny az, hogy fixen kapsz 10%-ot, anélkül hogy bármit csinálnál? Jogos, a többiekkel szemben, akik válaszolni próbálnak? Ha ezen nem múlik a karakter erőssége, miért vannak játékosok, akik azért is reklamálnak, hogy egy HKK-s relikvia 1% bónuszt adott csapdakészítésre? Az utolsó kérdés pedig nagyon egyszerű: Bár jelenleg a legtöbb adatbázis olimpia idején nem üzemel, mennyi ideig tart, amíg akad valaki, aki rendelkezni fog minden kérdéssel olimpia idején is? (Semmitmondó a léte? Na, puff, ezzel pont azt nem hatod meg, aki csinálja )
Pontszám: 9.29
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3457. hozzászólás - 2010.04.05. 15:23:34 (Válasz Bodnaar #3454 hozzászólására.)
Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 14:49:49
Tényleg azért vagy gyenge, mert más programot használ?


nem, nem vagyok gyenge. egyáltalán. a fő karakteremmel nyertem 4 bajnokit (nevetségesen alacsony 200ezer körüli LE rablással, a pókok között ...) meg 12 (14) kvízmedált mindenféle script meg egyéb segédprogram nélkül


Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 14:49:49

Kérdezd meg magadtól, kedves olvasó, szereted azt a 10000 kérdést, amit eddig megválaszoltál?


inkább kérdezd meg Te magadtól, hogy benne van-e a szabályzatban, hogy minden automatizálást végző program/script tiltott? benne

"Azt se felejtsétek el, hogy a multizáson kivül zárolni lehet valakit azért, mert más módon sérti meg a felhasználási feltételeket: pl. az üzenetküldő rendszert spammolásra vagy netikettet sértő levelek küldésére használja fel, programokkal, scriptekkel automatizálja a játékát, vagy kihasznál egy programhibát."

Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 14:49:49

Megérte?


neked biztosan megéri csalni, hiszen semmilyen szankciót nem kapsz érte

én nem fogok itt szélmalomharcot vívni, hiszen semmi értelme. csak szeretnék rávilágítani arra, hogy
1) aki a kvízhez scriptet használ, az miért ne használna más lerablásához vagy akármi máshoz
2) a script az script, a jelenlegi szabályok szerint mindegy mire használod, a VU kezdete óta tiltott
3) lesz szankció? a multizókat büntetjük a scriptelőket nem? mert ha nem büntet senkit a Beholder legalább a fórumon arcoskodók közül, akkor mindenki nyomhatja ami a csövön kifér gondolom
4) vagy tegyük az egészet hivatalossá, építsük be a játékba, stb. stb.
Pontszám: 8.90
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3458. hozzászólás - 2010.04.05. 15:54:40 (Válasz Sleeper Cell #3455 hozzászólására.)
Ha már kíváncsi vagy:
Szerintem ez egy szép nagy torta, jut akkor is, ha egy ember eszi meg a felét. Nem egyszer nyertem már bajnokit, és ez nekem elég. Nem vágyom abszolút első helyre, elég, ha mindenkit leverek, aki az utamban van.

Egyébként volt már dolgom csúcsoptimalizátorral, esélyem sem volt ellene. Aztán kb 40 szintnyi optimalizálás után hirtelen törölt, pont amikor az ember élvezni kezdi munkája gyümölcsét. Hogy zavart-e? Igen. Rágyújtottam volna a házát. De bőségesen feledteti minden rossz érzésemet, hogy belerokkant a kemény munkába és törölt, mielőtt jól érezhette volna magát, akár ember, akár gép vitte idáig.

Szóval igazat adok neked. Csak én már felébredtem. Rájöttem, hogy nem a láthatatlan vadászat és a matek teszi széppé a játékot, hanem az erő gyakorlása

Ja igen, az élmezőnyben ez komoly problémát jelenthet, hogy valaki automatizál. De ha jobban belegondolunk, az élmezőny mindig is kihaló félben levő faj lesz, és ennek nem a csalás a fő oka, hanem a célponthiány, és az ingerszegény TOP életmód.
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 6.00
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3459. hozzászólás - 2010.04.05. 15:55:51
Üdv!

Kicsit emelkedett a hangnem ahhoz képest, hogy közben emberek ezrei használnak segédeszközöket, úgy hogy egy szót se szólnak a fórumon.
Itt egyébként mindenki elmondhatja a véleményét, ha jól emlékszem az előző találkozón is kifejtette Miklós, hogy szólásszabadság van. Azaz mindenki azt mond amit akar?
A szellem már kibújt a palackból. Visszatömködni nem lehet.
Azért érdekesnek találom, hogy a valóban aktív okos játékosok milyen hévvel esnek egymásnak. Valaki biztos dörzsölgeti a kezét.

A szankciókról pedig annyit, hogy nagyon nehéz olyan szankciókat alkotni, amik figyelembe veszik az emberi leleményességet.

Script vs No Script témában még annyit, hogy nem hiszem, hogy B. azt mondta volna, hogy a kvízre válaszoló okos, a scriptelő okosabb. Hanem hogy mindenki találja meg a lelkivilágának elfogadható megoldást és éljen együtt vele.
Nem vitaalap a játék összes jellemzőjének, csalási lehetőségének összevonása a kvízzel. Egy rablás aktívan megkárosítja és rombolja a másik játékos játékát. Én más lapon említeném.

Andaxin, örülök a sikereidnek. A hangnemet nem tudom interneten közvetíteni, így gondolj arra, mintha egy kávézóban beszélgetnél egy új ismerőssel és ő nem bántólag, normál hangnemben felteszi a kérdést. Google-t használtad, vagy mindent fejből tudtál? Mert ha nem, akkor azok akik nem használták, most mondhatnak akár csalónak is. Gondolhatják úgy, hogy nem a te tudásoddal szerezted a kvízt, hanem gyorsan használod a gépet.

Egyébként jó érzés magyarnak lenni, mert egyrészt látom, hogy rengeteg az okos ember, másrészt azért keretbe tudjuk tenni a dolgokat. Okos dolgokat írtok. Csak talán nem egymásban kellene az ellenséget keresni.

Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.05. 16:08:36-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.95
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3460. hozzászólás - 2010.04.05. 16:00:06 (Válasz Mormord #3456 hozzászólására.)
1. A nem függő játékosoknak semmi keresnivalójuk az élmezőnyben. Keményen hangzik, de így van.

2. Nem, szerintem nem előny. Egyik csoport: nem csinál semmit, kap 10%-ot. Másik csoport: kattint 10-et, olvas, jelöl: kap 10%-ot. A végeredmény ugyanaz, csak az egyik csoport tagja közben elfárad. Ez mindössze morális kérdés, nem előny, mert mindenki 10%-ot kapott.
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 4.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!