Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2801. hozzászólás - 2009.10.07. 10:26:01 (Válasz Lord Zero #2800 hozzászólására.)
"már nekem kellemetlen" az a duma lehet h valamit félre irtam mert mindig ez van ha gyorsan jutnak az eszembe a dolgok de a kezem lassú Amire gondoltam az a következö. Lehet h multizik de engem nem érdekel igy már vidámabban értelmezhetö Harcostársam Zero, uff én beszéltem
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 5.25
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2802. hozzászólás - 2009.10.07. 11:39:29
Lényegesen

Amúgy engem azért érdeklene, ha valaki nem megengedett eszközöket használna, sőt! Főleg h. tudom milyen szintkre lehet jutni tisztességes játékkal is
Pontszám: 6.84
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2803. hozzászólás - 2009.10.07. 11:54:56 (Válasz Kis Mackó #2796 hozzászólására.)
Maci, Maci ezek a Freudi elszólások...
Tényleg mi történt azon az ominózus estén? Khetty nagyon elzárkózik mindenféle válaszadástól a témában... Túl korán leléptem asszem
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5.79
kedvelt tagTurkyFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2804. hozzászólás - 2009.10.07. 16:06:48 (Válasz masterv #2795 hozzászólására.)
Nem akarok kötözködni meg semmi, de azért eztetszett


Idézet: masterv - 2009.10.07. 07:33:49
Nem vagyunk barátok,nem szólítottalak meg,általánosságokban beszéltem lentebb.Erőltess egy kis kultúrát az arroganciád fölé legalább álcából,barátom. Köszönet és hála,hogy megnyilatkoztál.
Pontszám: 8.42
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2805. hozzászólás - 2009.10.07. 16:30:31
Crimson vagyok, gyógyulófélben lévő csaló, három hónapja tiszta.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.67
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2806. hozzászólás - 2009.10.07. 16:38:08 (Válasz Crimson #2805 hozzászólására.)
LOL
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.48
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2807. hozzászólás - 2009.10.07. 16:46:29 (Válasz Crimson #2805 hozzászólására.)
Gyere vissza és csaljál közöttünk Mester, vagy javíts meg minket is...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.81
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2808. hozzászólás - 2009.10.07. 16:48:52 (Válasz Turky #2804 hozzászólására.)
Ne piszkáld Turky, hatalmas felháborodásában belekavarodott...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5.54
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2809. hozzászólás - 2009.10.07. 16:54:12 (Válasz Ösvényjáró #2807 hozzászólására.)
Inkább az utóbbi, nem szívesen esnék vissza. Már a kézremegésem is kezd elmúlni, és naponta másfél órát kimerészkedem a bunkerből a napfényre.
Szóval, az első lépés a felejtés szakértelem feltornászása a legnagyobb szakértelmed feléig, majd jöhet rá a turbó...
;-P
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.40
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2810. hozzászólás - 2009.10.07. 17:02:23 (Válasz Crimson #2809 hozzászólására.)
Igenis Mester!
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.54
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2811. hozzászólás - 2009.10.07. 18:37:23 (Válasz Crimson #2809 hozzászólására.)
ne terjeszd itten a sátánista gondolataidat.. .

Fogadjunk, hogy halálra unod magad a játék nélkül, azért lebzselsz itt
Pontszám: 8.22
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2812. hozzászólás - 2009.10.07. 19:29:27 (Válasz Crimson #2809 hozzászólására.)
Valamicske iránymutatást adnál mester, hogy a ex-farmjaid további használatára kit tartasz érdemesnek?

Már csak egy döntetlen hiányzik!

ui: nagyon durvák az elvonási tünetek?
A hozzászólást Anababa módosította 2009.10.07. 19:34:38-kor
Pontszám: 7.86
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2813. hozzászólás - 2009.10.07. 20:48:48 (Válasz Maci #2811 hozzászólására.)
Ez a terápia része. Naponta négy órát lila képernyőt kell bámulnom, különben kiszabadul belőlem az állat. De jól haladok, tizenhatról kezdtem:)

Anababa padawanom, a farmjaimnak már a kezdőbetűjére sem emlékszem, de alacsony szinten volt "Dzsokszer, a rettenetes", vagy ki a tököm, őt rendszeresen fejtük. Egyszer elverte Malfunctiont.... ej, a régi szép idők:D
Gratulálok a döntetlenekhez, ha jól számolom úgy havonta lezavarsz egyet, mikulásra simán kész leszel:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.00
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2814. hozzászólás - 2009.10.08. 05:04:33 (Válasz Crimson #2813 hozzászólására.)
Áááá, Crimson Mester
Itt vannak a régi farmok is, csak őket már nem érdemes ütni
De vannak újak! VIP lista a Zöld pókoknál
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.96
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2815. hozzászólás - 2009.10.08. 12:03:57
Az igazat megvallva jót mosolyogtam magamban a hozzászólásokon, ám komolyra fordítva a szót, eloszlatok pár tévhitet a pókokkal kapcsolatban.
Először is, az eredményes portyázás 90-95 %-a nem a szövetségi bónuszokon, hanem a megfelelő ellenfélválasztáson múlik. Ezt bármelyik póktaktikát követő játékos alátámaszthatja. Higgyétek el, hogy így van, a játéknak ebben a szegmensében jelentősen nagyobb tapasztalattal bírunk. Ez puszta ténymegállapítás. Azt nem mondom, hogy nem jelent számít semmit sem a magas épületszint, hiszen - különösen alacsony szinten - a bajnoki viadalon jelentős szerepe van.
A "mások játékának tönkretételéről": a célunk a saját erősödésünk elősegítése, hogy a szintünkön és környékén a legrettegettebbek legyünk. Nem az motivál minket, hogy hehe, most aztán majd jól elrontom másnak a játékát, hanem, hogy a saját fejlődésemre fordíthassam azt a LE-t, amit tőle elrabolok. Nem feltételezem, hogy akik konkrétan ezt hiszik, azoknak egy ilyen helyzetben a másnak való keresztbetevés lenne a célja. Bízom benne, nem tévedek.
Ellenben a TP szállítása semmilyen előnyt nem jelent a támadónak, az egyetlen célja a másiknak való károkozás. Nekem (9. szintű vagyok) eddig 1000 Tp-m származik hasonló tevékenységből. Nem mondom, hogy nem zavar, de nem fogom magam idegesíteni rajta. Viszont az ilyen jóindulatú karaktereket a jövőben szövetségi társaival egyetemben örömmel fogom látogatni. Ha már nem működik az üzenetközpontú kommunikáció, akkor ezen a nyelven fogunk beszélgetni.


Tisztelt Masterv,
Tagjaink előző karakterének törlése és a gyengeség között nincs összefüggés. Ha eddig így gondoltad, akkor rosszul tudtad. Karaktereink felvették a versenyt bármelyik toplista első oldalán elhelyezkedő végzetúrral, legyen az akár Sharpa, Barrique, Ariel vagy éppen Galmuszk illetve TrueBlood. Esetemben nincs egyetlen egy olyan karakter sem, amelyiket ne győztem volna le többször is (utóbbi kettőt arénában). Rengeteg oka van van, miért töröltünk, melyek igen összetettek és szerteágazók. Lehet meglepő, de az említett szövetségek tagjai kellő tisztelettel viseltettek egymás iránt annak ellenére, hogy egymás ellenfelei voltak.
Illetve nem hiszem, hogy Ösvényjáró Testvér a védelmemre szorulna, de néhány észrevételem van a hozzá intézett és az ezt megelőző irományoddal kapcsolatban. Személyeskedést említesz, hogy Te ilyet nem tettél. Szerintem pedig igen. Mert attól, hogy nem nevezel konkrétan a nevén senkit sem, hanem alaposan körülírod, attól még utalsz kimondatlanul is az illető(k)re. Ez tény.
Ösvényjáró köntörfalazás nélkül megszólított és elmondta a véleményét a hozzászólásodról..
Az etikával kapcsolatban írtad, hogy számodra nem férne bele egy ilyen szövetség kiaknázása, mert ahhoz nem lenne gyomrod (nem így fogalmaztál ugyan, de a lényeg ez volt).
Sokaknak az nem fér bele az elveibe, hogy egy szövetség teljes jelszólistával rendelkezzen, amit alaposan kiaknáz az epikusok ölése kapcsán kb. 8 hónapja. Ha jól tudom, a Légió tagja vagy (voltál), ezáltal pedig érintett ebben a kiskapuban. Ha információm téves, akkor elnézésed kérem. Engem nem zavar ez a fenti módszer, taktikailag kifejezetten okos húzás. Azonban ne kérdőjelezzük meg egymás etikai tisztességét még burkoltan sem a jövőben, mert egyikőnknek sincs joga pálcát törni a másik felett.


Kedves Awenhai,
Tévedésben leledzel, ha azt gondolod Ösvényjáró köré lett építve a szövetség, és hogy anélkül sehol sem lenne. Ő egy igen erős játékos, és játéktudását csak toborzóképessége múlja felül. Túlzás nélkül állítom, hogy ebben Ösvényjáró toronymagasan a legjobb az egész játékban. Sokkal jobb, mint amilyen anno én vagy akár Dzsó voltunk vagy lehettünk volna, vagy bárki akit ismertem/akiről hallottam. Ezt kovácsolta gyakorlati haszonná a szövetség képében.
Abban nem látok sértőt, hogy középszerű karakternek titulált. Bizonyára ha több energiát fordítanál a játékra ez erősen megváltozna, azonban jelen körülmények között - mindenféle pejoratív szándék nélkül mondom - tényleg az vagy, ha a számokat vesszük alapul.
Abban is tévedsz, hogy órákat görnyednénk a végzetúr felett. Fél óránál többet nem igényel a taktikánk. Ez az egyik oka, hogy még jelen vagyunk az első szerveren.

Azonban szeretném ha betekintést nyernétek a szövetségünk működésébe és a "pókkodás" rejtelmeibe - és ezt most a legnagyobb komolysággal írom. Nem olyan bonyolult a mi életünk mint azt sokan elsőnek gondolják, és a játékosok sem azok az arrogáns p*csök, mint azt képzelitek, holott éppen ellenkezőleg. Biztos vagyok benne, gyökeresen megváltozna a véleményetek.
De nem lopom tovább itt a helyet a rovat megnevezésének megfelelő közlések elöl.
Látogassatok meg minket, szeretettel várunk benneteket.
Pontszám: 8.16
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2816. hozzászólás - 2009.10.08. 16:38:04 (Válasz Turky #2804 hozzászólására.)
Oooopsz,ott kihagytam az idézőjelet...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.56
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2817. hozzászólás - 2009.10.08. 17:12:48 (Válasz Ywgarrd #2815 hozzászólására.)
Tisztelt Ywgarrd!

Jó látni,hogy valaki érdemben és értelmesen is ki tudja fejteni az elgondolását! Kicsit pontosítalak:nem voltam és nem is leszek a Légió tagja,tökéletesen elégedett vagyok mostani helyemmel,a Kubla Kánságban(lassan egy éve)
A körülírásom ha jól emlékszem nem személyt,csak viselkedési normát írt körül...
És ezúton kérek elnézést a törölt karakterektől,ha az "Én mondjuk akkor sem fogom törölni a karakteremet,hogy újrakezdjem,ha minden hülye agyonvág is." mondatomat magukra vették. Nem céloztam egyik nagy koponyára sem,arra sem,hogy gyengeségből töröltek.Csak és kizárólag a magam nevében jelentettem ki a jövendőbeli elgondolásomat.Kissé talán kétértelmű lett. Bocsi.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.56
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2818. hozzászólás - 2009.10.08. 17:43:48
Így van, mindig Ywgarrdot küldjük a nagyfórumra ha türelem és megértés kell a kisgyerkőcökhöz
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.97
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2819. hozzászólás - 2009.10.08. 17:52:54 (Válasz Ywgarrd #2815 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.10.08. 12:03:57
Nem olyan bonyolult a mi életünk mint azt sokan elsőnek gondolják, és a játékosok sem azok az arrogáns p*csök, mint azt képzelitek, holott éppen ellenkezőleg.


Minden tiszteletem a tiéd bölcs Ywgarrd, legnagyobb politikosunk, a pókok ügyvédje

Viszont ezen kijelentésedtől teljes mértékben elhatárolódnék.
Nem azért trancsírozom immáron másodszorra az alsóbb szinteket hogy "épp ellenkezőleg".
És nem is azért hogy erősebb legyek, én már így is elég erős vagyok
Fejlődésem egyetlen célja hogy elérjem a piros gombot és tovább folytathassam ész nélküli pusztításomat.
És ha már mindenkinek elvettem a kedvét a játéktól én leszek a legnagyobb Végzetúr!
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.10.08. 17:55:17-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.97
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2820. hozzászólás - 2009.10.08. 20:43:13
1-2 hétre nem nézek ide s mi történik.. ejh testvéreim.

No ha már ennyire meg lettünk billogozva a taktikánk miatt.. akkor szivesen kezébe adom bárki hozzáértőnek Reiren és Elyra karaktereim.

Másrészről.. azt kell mondjam, hogy bármely pók ismétlem BÁRMELY PÓK, nagyon kényelmesen el lenne bármilyen szövibónusz nélkül, ezen kár is bárki másnak a száját tépni, hogy így építenek köré, meg úgy. Ahogy előttem is mondták.. a szövibónusz arra jó, hogy -20%-on is nyerjen az ember, ennyi. S erre továbbra is középszerű V2es Elyrámat tudom példaként hozni.. 5. szinten volt kb +3/+3 a bónusza... s azt hiszem nem ez kellett ahhoz, hogy 4. szinten 1000 fölött húzzon.

Ameddig lesznek olyan játékosok, akik egy kicsit sem veszik a fáradságot, hogy kérdezzenek, ha már utána nézni lusták, hogy miként játszanak, addig lesznek pókok is.

Reirennél más volt a helyzet.. neki kellett az épületbónusz.. őt a kukac.hu tagjai ellen gyúrtam, de úgy néz ki vele is abbahagyom a játékot, s Crimson mester mellé ülök a szabadban "shougi"-t játszani vagy bármi mást.

Illetve ezúton szeretnék szeretnék bocsánatot kérni testvéreim viselkedésért, ha bárki karakterét középszerű vagy ennél degradálóbb jelzővel illették, a nem optimális helyett.

Végezetül... valami etikus vagy sem... kérdem én, miért mindig a kis karaktereken csattan az etikátlan jelző.. nyugodtan meg lehet nézni, hogy sok nagy kari sem etikusabb.. lehet nem borítja annyira a játék egyensúlyát.. de etikátlan.

ui.: Ez most megint egy nagy egyveleg lett.. sosem szerettem sokat írni, így meg sok kicsi lett, de azt hiszem mindenki megérti aki meg akarja érteni...
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 7.39
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!