Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
721. hozzászólás - 2009.02.21. 17:48:38 (Válasz Superadmin #719 hozzászólására.)
Ez nem szabálytalan tehát nem sérti meg a felhasználási feltételeket. Ez ugyanis minden játékos és minden szövetség számára nyitott lehetőség. Más kérdés, hogy pl én nem így csinálom meg a társaim sem, de a lehetőségem meg volna rá.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
722. hozzászólás - 2009.02.21. 17:51:00 (Válasz Superadmin #719 hozzászólására.)
Idézet: Superadmin - 2009.02.21. 17:45:08
winnie írta:
"ez komoly, hogy létezik ilyen csőlátású játékos? az hol multi, ha valaki, hogy segítsen másnak, indít egy karaktert, akivel semmit sem csinál, csak építkezik."

Válaszom:
Segíti? A Barátait?

Erről beszéltem, de újra leírom:

"Érdekes stratégia a Passzív Rezisztancia, de ezt a Scriptesek Világában Multizónak nevezik.
Ha nem csinálsz semmit csak építkezel, aztán tegyük fel megunod a játékot és kilépsz, ez hogyan érinti a többi szövetséget?"


HOL marad a Tisztesség, ha már a "Békés Világ" is "csőlátó" és tisztességtelen?


a való világban is vannak különcök. segíteni szabad, mindenki segíthet akárkinek, te is segíthetsz. az nem csalás, maximum áldozat, amit bárki tiszta lelkiismerettel meg tud hozni. a csalás, hogy fennen írják az, ha valaki több karaktert futtat.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
723. hozzászólás - 2009.02.21. 17:51:19
Elnézést, hogy beleszólok az épületesbe, de Nem Lehetne Kisbetűvel Írni, Amit Kisbetűvel Kell Írni?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
724. hozzászólás - 2009.02.21. 17:55:22 (Válasz Superadmin #719 hozzászólására.)
Tudod ki a multizó? Akinek több karaktere van egy világon. Az nem multizik, sőt nem vét semmilyen szabály ellen aki az egyik világon csak építkezik. Sőt, tudtommal azt sem tiltja semmilyen szabály, hogy ha rájöttem, hogy rossz taktikával játszottam eddig, újrakezdem az egészet, ezt pedig törlöm.

Olyan levelet kaptál, amelyikben azt írja, hogy "Tudod, igazából enyém a szövetség legtáposabb karaktere is, de azzal csak úgy tudok fejlődni, ha tartok egy építő rabszolgát is."

Na, majd ha ilyen leveleket küldenek, akkor beszélhetsz megalapozott gyanúról, addig ez csak megalapozatlan vádaskosás, aminek szintén nem színtere a fórum, ezért jogos a nyilvános leoltás.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
725. hozzászólás - 2009.02.21. 18:00:04 (Válasz Zaccmester #718 hozzászólására.)
Zacc, tudom mi a multizás. Engem az érdekelne, hogy ezt te mivel tudtad tételes listába szedve bizonyítani, mert a saját szövitársaidon kívül sehol, senkinek nem tudod megnézni, hogy mikor aktív, vagyis nyugodtan mondhatom, azt állítani, hogy egy szövetség tagjai nem egy időben vannak fenn, hanem egy tag irányítja mindet, nem más, mint rágalmazás, mert semmilyen szabályos módon nem tudod bizonyítani játékosként, hogy azt az x karaktert ki irányítja.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
726. hozzászólás - 2009.02.21. 18:34:03 (Válasz Lanmandragoran #725 hozzászólására.)
Ja, értem a kérdésed!

Kicopyztam háborúban a támadáslistát, még előző szövetségemben. A tünet az volt, hogy 3 karakter ütött akit ért duplán-triplán óránként, max. 2 perces összeltéréssel, 24 órán keresztül. Kettő nap után untam meg, és mivel más magyarázatot nem találtam, ezért jeleztem a bannedre a gondomat, az aznapi lista bemásolásával. Nem volt rövid, már délelőtt sem...
A staff tudhatott valami más magyarázatot, mert semmi nem történt. Választ én sem kaptam, passz. Talán Te most felvilágosítasz, hogy ezt miképpen lehet megvalósítani.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
727. hozzászólás - 2009.02.21. 19:28:53 (Válasz Zaccmester #726 hozzászólására.)
Na, így viszont már én is értelek téged, ez így valóban betudható alapos gyanúnak, ha azt te nyilván nem is tudod mivel bizonyítani, hogy ugyanaz az ember lépett be mindenhova.
Megvalósítani max úgy lehet, ha minden egyebet beáldozva a három karakter 3 napon keresztül pontosan óránként támadott, szándékosan összehangolva, hogy akit lehet ki is üssenek. Rengeteg szervezést, precizitást, és hatalmas kockaságot igénylő taktika, de elméletben megvalósítható. Gyakorlatban valóban valószínűbb az egy pontból irányítás.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
728. hozzászólás - 2009.02.21. 19:40:03 (Válasz Lanmandragoran #727 hozzászólására.)
Vagy a scripteles.

Es igy, konkretumokat idezve, abszolut egyetertek Zaccmesterrel. Az ilyet ki kell szurni. Kuldd el ujra es ujra a JV-nek, amig valaszt nem kapsz. Mi is lattunk mar ilyet tortenni. Nehez barmi bizonyitekot is talalni, mert tenyleg, ha valaki odateszi magat, lehet nagyon kemenyen portyazni. Napi 24 oraban ezt tenni tobb napon keresztul azonban tenyleg a valoszinutlenseg hatarat surolja. Vagy script megy, vagy pedig a jatekosok egymast valtogatva portyaznak tobb karakterrel. Azt nem hiszem, hogy tenylegesen egy szemely iranyitja ezen karaktereket folyamatosan.

Masreszt azt is hozzatennem, hogy meg ha letezik is ilyen karakter/szemely, nem tunik ugy, hogy sikerult a csalasukat elonnye kovacsolni. Bar egy-egy haboruban idegesito lehet, osszessegeben nem ertek el semmi latvanyosat. Vagy rossz a script ( ), vagy pedig tok mindegy... rendes jatekkal tobbet lehet elerni.
A hozzászólást Simon módosította 2009.02.21. 19:41:28-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
729. hozzászólás - 2009.02.21. 20:06:54
Most nagyon örülök, hogy végre sikerült kifejezni magam egyértelműen.
Már nekem is gyanús, hogy ennyien nem értenek meg.
Na mind1, bennem lehet a hiba. Amit említettem, az már több hetes, illetve hónapos esetem. Többet én nem foglalkozom vele, a befogadói oldal érdektelensége miatt. Szal úgy érzem le se...
Nem lehet olyan rossz az a script. A példa 3 karaktere ma is aktív, rettenetesen fel van gyúrva, de nincs a toplista első oldalán a szövetségük! Mondom ezt azért, nehogy a TGY-re gondoljon valaki.
Ilyen vagyok. Jelzem a problémát 1x, 2x, aztán én megtettem a dolgom.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
730. hozzászólás - 2009.02.21. 20:21:40 (Válasz Zaccmester #729 hozzászólására.)
Pedig nem szabad feladni, Zaccmester. Ha tovabbra is van errol adatod, friss, akkor kell kuldeni a JV-nek. Sajnos nem tokeletes a vilag ( csak a gyemant az! ), neha eroltetni kell egy temat. Ha mar nem aktualis az adat, akkor majd egyszer csak elojon a szituacio.

Az elet minden teren a szarsagba belenyugodni nem szabad.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
731. hozzászólás - 2009.02.21. 20:23:09 (Válasz Superadmin #705 hozzászólására.)
Esküszöm te nem vagy normális. Drakoon a szövetésgtársam v1-n teljesen normális karaktere van, de megis mondta hoyg arra akar menni v3-n hogy a toplisán ő legyen első építésben...Látom te nagyon unatkozol, de azt ne itt vezesd le, mert egyszerűen csak kinevetteted magad a nagy okoskodásoddal
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
732. hozzászólás - 2009.02.21. 20:25:43
Nem értek egyet. Háborúban pont hogy nem egy vészes taktika, hogy egy gyengébb karit óránként 3 erősebb rendszeresen bever. Nem kell hozzá nagy előkészület. Elég egy kémgömb és adj neki. 2 percenként pedig nem támadhatnak, mert alapban 5 percnek el kell telnie két támadás között.

Hozzáteszem, szép dolog az, hogy valaki próbáklja segíteni az adminok munkáját, de higyjétek el, Miklósék amit tudnak megtesznek a multizás ellen. Valószínűleg figyelik ezt a topicot is, illetve a PM-eket biztosan és olyankor lefuttatnak a LOG-on egy ellenőrzést. Ha nem találnak semmit, akkor nincs multi. Az, hogy valaki proxi mögött, váltott IP-vel, több mail címről regisztrálva dolgozik, nem lehet kiszűrni, illetve roppant nehéz. Ez ellen nem fognak tudni ők sem tenni. A gyanú pedig kevés a BANhoz.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
733. hozzászólás - 2009.02.21. 20:27:38 (Válasz Simon #730 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.02.21. 20:21:40
Sajnos nem tokeletes a vilag ( csak a gyemant az! )

Áááá... Azért mert egy piszkos széndarabot átneveztek, még nem jelenti, hogy tökéletes
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
734. hozzászólás - 2009.02.21. 20:37:22 (Válasz Craslorg #732 hozzászólására.)
Nem egészen értetted a lényeget. Természetesen nem az a volt a gyanús, hogy ha valaki üthtő, arra többen rászállnak, hanem az, hogy több napon keresztül, óránként ahogy a malusz letelt, ugyanaz a három karakter megjelent, és ütött akit lehetett. Azért ha az eseményekben azt látod, hogy 13:37-42 között "A" ütött 2-t, "B" ütött 2-t és "C"ütött 2-t; majd 14:38-40 között "A", "B" és "C" is ütött egyet-egyet; aztán 15:40-45-ig újabb 5 ütés hármuktól, és ez így megy a nap 24 órájában több napon keresztül, az azért kicsit több egy nem túl vészes taktikánál. Legalábbis ha jól értem Zaccmestert.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
735. hozzászólás - 2009.02.21. 20:40:45 (Válasz Craslorg #732 hozzászólására.)
Kérlek olvasd újra a sztorit. Nem ugyanazt 2 percen belül, hanem akit lehetett, továbbá non-stop. Meglepő lenne, ha éjjel-nappal 3 ember ülne 3 különböző IP alatt, és úgy vinnének egy háborút. Ekkora kockák nem lehetnek! Vagy igen?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
736. hozzászólás - 2009.02.21. 20:41:55
Erre írtam, hogy háború esetén ez egy apróbb szervezés. Mindamellett elképzelhető a multizás, de ezt - mint említettem - jelzés alapján Miklósék biztos leellenőrzik.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
737. hozzászólás - 2009.02.21. 20:43:09 (Válasz Lanmandragoran #734 hozzászólására.)
Jól érted. Átlagban 8 ütés ment le egyszerre 3-3-2 bontásban. Gondolom utána elfogytunk...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
738. hozzászólás - 2009.02.21. 20:43:59 (Válasz Zaccmester #735 hozzászólására.)
V2-n volt egy háborúnk, amit indítottunk. Gondoltuk lazán lecsapjuk őket, mert ha csináltunk volna egy bajnokságot az összes karakterükkel a mieinkkel szemben, akkor 70-30 % arányban mi nyertünk volna. Ezzel szemben baromi jól megszervezték magukat, mi meg csak pislogtunk és nem szerveződtünk rendesen. Sokat tanultunk abból a vereségből és minden elismerésem a szövinek, hogy ezt így megcsinálták.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
739. hozzászólás - 2009.02.21. 20:45:34 (Válasz Craslorg #736 hozzászólására.)
Nem tudom mire jutottak az ellenőrzésnél.
Ezt a taktikát mi is követjük, én max. 20 órát bírtam fent lenni. Aztán 10 óra szünet.
Pontszám: 5
fórumozóSuperadminFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
740. hozzászólás - 2009.02.21. 20:50:59 (Válasz Szabinho #731 hozzászólására.)
Csak felhívom a figyelmét az embereknek arra, hogy a Szövetségi multizás is létezik.

A tisztességes játék mindenek felett.

A nagy szövetségek, akikben nincsenek Kőművesek, vagy nevezzük "segítem a barátaimat" karakterek, mind egyetértenek velem, és elítélik a tisztességtelen játékot.

És a világ3 szinte most indult, most érdemes még foglalkozni az "építkezőkkel", mert még vissza lehet fogni ezt a törekvést.
Pontszám: 2.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője