Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2901. hozzászólás - 2009.11.01. 23:17:41 (Válasz Freindbela #2899 hozzászólására.)
Igyekszel az biztos, sokra viszed még ebben a játékban
Fricike-Fecoka számomra egyértelmű, ahogy a kukac.hu is.
Fecoka is kilépett onnan látom
További jó szórakozást a TP tömő játékodhoz, mostantól ugye ahogy tapasztolom dupla az élvezet
A JV multikereső szubrutinjaihoz meg gratula, nem azért mert nem végzi jól a munkáját, hanem mert egyáltalán nem végzi, másra nem tudom alapozni a kukac.hu és extagjai jelenlegi létezését
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.20
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2902. hozzászólás - 2009.11.02. 14:51:28
Kukac.hu 4 eva
Hol lenne az én drága Reirenem nélkülük.. leaglább 8K LEt húztam rajtuk 2. szinten... kár, hogy abbahagytam a játékot.. pedig lehet Irgalmatlanról is legombolnék annyit
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5.04
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2903. hozzászólás - 2009.11.03. 22:30:40
Nos nem tudom, hogy az alaptalan vádaskodás felhasználási feltétel megsértése alá esik-e, de mindenesetre kiteszem

Küldő:
Pigone
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 22:16:06
Szia,

Szépen lefutott automatizált script támadás volt, Schifi ellen. Operával vagy Firefox-szal nyomod? Mert gondolom, nem ültél végig a Támadás gombot nyomogatva mp-enként...
A technikát már ismerjük, a csalást holnap jelzem Mikiéknek, gondolom, nem fogsz megharagudni, ha monitorozni fognak egy ideig...

Üdv. Pigi

Felhívnám a figyelmet a félkövér betűtipussal kiemelt kijelentésre, lehet, hogy ez is megér egy vizsgálatot

A monitorozásnak pedig állok elébe, de remélem, ha nem találnak semmit akkor kedves Pigonét zárolják
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.11.03. 22:42:28-kor




Pontszám: 4.49
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2904. hozzászólás - 2009.11.03. 22:48:21 (Válasz Gyulas84 #2903 hozzászólására.)
Rá se ránts

Ha valakit nagyon meg akarsz ütni akkor meg fogod ütni, ezt itt sokan bizonyítják. És monitorozhatják is hogy mit csinálsz mert nem egy olyan fanatikus van aki képes órákat itt ülni hogy elkapjon valakit
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.04
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2905. hozzászólás - 2009.11.03. 23:16:26 (Válasz Gyulas84 #2903 hozzászólására.)
Ad 1 Csalni lehet a játékban.
Ad 2 elkaptál valakit abban a pillanatban, amikor feljött 15% fölé.
Ad 3 Csaló vagy.

kikezdhetetlen logikai összefüggés
Pontszám: 7.98
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2906. hozzászólás - 2009.11.03. 23:27:32
Miért jó Begginert meghívni egy szövibulira?

Mert egy pendrive-on is elfér


Igazából az egész kari egy program, nem is játszik vele senki
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.11.03. 23:28:17-kor
Pontszám: 7.61
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2907. hozzászólás - 2009.11.03. 23:45:34 (Válasz Rodriguez #2906 hozzászólására.)
ajaj, akkor ki ült mellettem kettővel a kocsmában a múltkor?
Pontszám: 5.08
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2908. hozzászólás - 2009.11.03. 23:47:21 (Válasz cirip #2907 hozzászólására.)
A.I. mesterséges értelem...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.11
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2909. hozzászólás - 2009.11.03. 23:48:19 (Válasz cirip #2907 hozzászólására.)
Megtaláltad a pendrive-omat?
Pontszám: 4.56
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2910. hozzászólás - 2009.11.03. 23:53:52 (Válasz Rodriguez #2909 hozzászólására.)
olyan kis helyes emberformájú volt?
Pontszám: 5.08
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2911. hozzászólás - 2009.11.03. 23:58:39 (Válasz cirip #2910 hozzászólására.)
A bátyám hologrammja volt biztos

De témánál maradva jól felidegesített a "jóember", bár szerintem bekerülök a rekordok könyvébe a "leggyorsabban csalással megvádolt végzetúr" címmel...
(4 nap kellett hozzá)
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.11.04. 00:03:54-kor




Pontszám: 3.69
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2912. hozzászólás - 2009.11.04. 00:13:30 (Válasz cirip #2910 hozzászólására.)
Igen az lesz az, 1 GB-s és alig 100k volt foglalt rajta

Ne idegeskedj Begi
Pontszám: 5.15
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2913. hozzászólás - 2009.11.04. 08:17:51
Kedves Beginner!

Mielőtt telesírod az összes topicot, gondolkozzál el szépen.

Balumaci szövitársam 3 pontban foglalta össze, amit én előtte privátban írtam neked.

Pontosítok, mert látom a felét fogtad csak fel a mondandómnak:

A technikát már ismerjük, de etikátlannak és a játékélmény zavarásának gondoljuk. Informatikusként nem tartott soká utánajárni a dolognak.
A módszer technikai leírását részletezve leírtam Miklósnak és Baratynak, a reggeli mailjeik között már olvashatják.

Üdv. Pigi

Címzett:
Begginer
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 06:31:58
Szia!

Bocsánatkérésért akkor fogok folyamodni, ha elárulod, mi a titka, hogy 1 mp-el a 15% fölé jövetelnek és az epikkel való lecsapatás közötti időben épp tudtad, hogy mikor kell támadni az illetőt? Gondolom, nem egész nap ülsz az F5-öt nyomkodva egy karakter támadhatóságára várva, szóval ha van valami ésszerű és elfogadható magyarázatod, kíváncsian várom. Eszem ágában sincs visszaélni vele, se időm, se kedvem a pók-stílushoz.
Látszik, hogy fiatal vagy még, egy vélt sérelem miatt ellenségeddé válik az egész szövi. Ehhez csak gratulálni tudok, sokat megmagyaráz....

Üdv. Pigi

"Szia

Bátyám figyelmeztetett, hogy sűrűn előfordulhat, hogy csalónak fognak tituálni és meg kell majd védenem magam...

Akkor most ebben a minutumban várnék egy bocsánatkérést.

Monitorozzanak nyugodtan, csak nehogy írjak én is a JV-nek, hogy Téged zároljanak alaptalan vádaskodásért.

Ha nem haragszol akkor kiteszem az üzeneted a felhasználói feltételek megsértése topicba.

Tisztelettel (és ez után a levél után sűrített támadásokkal a Domini Mortis szövetség felé)"
Pontszám: 4.92
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2914. hozzászólás - 2009.11.04. 08:32:05 (Válasz Pigone #2913 hozzászólására.)
Tök egyszerű, nem kell órákig ott ülni, kiszámolod mikorra várható hogy felgyógyul és odaülsz kicsit előbb, 1 percig frissitesz, aztán ha lehet támadsz. Nem kell hozzá mindenféle szuperprogram, annyira szánalmas, ahogy vádaskodsz.
Pontszám: 6.54
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2915. hozzászólás - 2009.11.04. 08:40:56 (Válasz Rodriguez #2914 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2009.11.04. 08:32:05
Tök egyszerű, nem kell órákig ott ülni, kiszámolod mikorra várható hogy felgyógyul és odaülsz kicsit előbb, 1 percig frissitesz, aztán ha lehet támadsz. Nem kell hozzá mindenféle szuperprogram, annyira szánalmas, ahogy vádaskodsz.


Ha szánalmasnak találod, az a Te bajod. Valós problémát írtam, majd Miklósék megnézik, mennyire állja meg a helyét ebben az esetben.

Két kérdést azért engedj meg, ha már bekapcsolódsz a vitába:
1. Milyen hatodik érzék alapján gondolta, hogy pont ő az, akit ilyen kiemelt figyelemmel kell kísérni?
2. Szerinted a "vége felé igyunk egy kis gyógyitalt, hogy megzavarjuk a regeneráció számítást" nem használatos technika?

A köv. javaslatom volt ezügyben:

Valamilyen formában korlátozni kell, hogy ne lehessen, csak késleltetve indítani a támadást, vagy egy felhasználótól érkező két ugyanolyan parancs között min. 30 mp teljen el. Ez gondolom, a trükkök nélkül játszókat nem zavarja, ellenben a csalókat kiszűri.
Pontszám: 4.28
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2916. hozzászólás - 2009.11.04. 08:44:45 (Válasz Pigone #2915 hozzászólására.)
"Valamilyen formában korlátozni kell, hogy ne lehessen, csak késleltetve indítani a támadást, vagy egy felhasználótól érkező két ugyanolyan parancs között min. 30 mp teljen el. Ez gondolom, a trükkök nélkül játszókat nem zavarja, ellenben a csalókat kiszűri."

Aha, szóval te jót akarsz és ez egy kiváló alkalom, hogy ezt megjavasold a játékvezetés felé. Príma. Köszönjük!

Ez tényleg szánalmas...
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 5.30
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2917. hozzászólás - 2009.11.04. 08:47:02 (Válasz Pigone #2915 hozzászólására.)
2 kémgömb, ha közte nő a tp, akkor vadászik az egyén, szerintem elég logikus. Nem fogok leállni vitázni veled, azt gondolsz amit akarsz.
Pontszám: 5.69
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2918. hozzászólás - 2009.11.04. 08:48:16 (Válasz Rodriguez #2917 hozzászólására.)
És ehhez még informatikusnak sem kell lenni.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 5.68
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2919. hozzászólás - 2009.11.04. 09:12:05
Eddig sem vitt rá a lélek, meg időm sincs arra, hogy egész nap itt osszam az észt. Ezután sem lesz másképp.
Persze, Kristálygömbbel gyönyörűen megy a dolog, percenként gömbölök valaki és ahogy Te is írtad, lehet vadászni rá.
De: Beginnernek nincs ilyen relic-je, és baromi szerencsés fickónak kell lennie, ha óránként olyan pont olyat gömböl, aki pont megfelelő és 100k-t tud lenyúlni tőle. Ne haragudj, de ez elméletben nagyon szépen hangzik, csak épp gyakorlatban nem állja meg a helyét...

Trimble2, próbáld meg újra elolvasni, amit írtam. Szerintem meg az a szánalmas, ha valaki kocka a támadás scriptjét futtatja mp-enként, tök mindegy, hogy automatice vagy manuális módon, reggel 8-tól este 10-ig. Lelke rajta, ha valakinek ez a játékélmény, hát hajrá. Sikerélménynek biztos az, aztán majd látja, meddig élvezi a dolgot.

Tényleg nem értem, mi a gondod azzal, hogy egy ellenfél ellen indított támadás parancs ismétlődése között (nem a karakterlapjának betöltése között!) legyen pár mp-nyi szünet, amikor nem enged a rendszer támadni...
Pontszám: 4.55
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2920. hozzászólás - 2009.11.04. 09:17:27 (Válasz Pigone #2919 hozzászólására.)
Kisbarátom!

Ne más faszával verd a csalánt! Nem írtam, hogy bármi bajom lenne azzal. Sőt, nem is véleményeztem! Ne adj az én számba ilyen mondatokat.

Kösz.
Pontszám: 4.54
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője