Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
941. hozzászólás - 2008.12.08. 00:10:44 (Válasz Morroch #940 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2008.12.07. 23:11:35
az hogy a 666 VP-met hogyan gondoltátok lenullázni egyelőre rejtély


Elhasználod MAJDNEM az összes VP-det, megvárod, hogy regenerálódjon 30-ra, aztán 30 VP-ért használod a Kémgömböt. Baromi bonyolult...
Valaha azt hittem, hogy soha nem fogok egy portyázásból 5 TP-t szerezni, aztán csodák csodája, mégis sikerült. Majd ha a 411. számú küldetéssel fogunk szívni ("Győzz egymás után olyan 100 harcban, amiben te vagy a védekező fél"), röhögve gondolunk vissza ezekre a pitiáner feladatokra...
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
942. hozzászólás - 2008.12.08. 00:15:31 (Válasz Morroch #940 hozzászólására.)
1. Erre van küldetések topik.
2. A küldetések sorrendjét fogd fel nehezítésnek.
3. Egyetlenegy jogos kritikád a 6 állatos küldetés, azt én se értem. Persze 30-as tanulás felett több állatot is harcba hívhatsz, legalábbis hallottam erre vonatkozó pletykát.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.33
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
943. hozzászólás - 2008.12.08. 00:20:08 (Válasz csati777 #941 hozzászólására.)
Hát én úgy gondolom hogy a jelenlegi mezöny jóval elörébb jár a küldikben mint ahol kéne
a 6 befogott állat meg biztos jó esz valamire(szerintem majd többet lehet egyszerre haszánli valamilyen szakinak köszönhetően csak épp Akadémia nélkül tutira nem kapja meg senki)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
944. hozzászólás - 2008.12.08. 00:22:48 (Válasz Hauer92 #943 hozzászólására.)
"Hát én úgy gondolom hogy a jelenlegi mezöny jóval elörébb jár a küldikben mint ahol kéne"

Igen, ebben én is egyetértek. Aközött, hogy valaki 45 vagy 58 küldetést csinált meg 178e LE különbség van. Ez 4 szint teljes vadászási mennyisége.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
945. hozzászólás - 2008.12.08. 11:12:15
A Szövetségek közti háburút se ártana szabályozni.
Jó példa most ahol vagyok. 3 sokkal nagyobb szövetség támad egyszerre. Tagokban 6-9el, szintekben átlagosan 3 erősebbek. Gyakorlatilag óránként támad valamelyikből ránk valaki és még láthatatlanság és pihenés közbe is elvernek annyival erősebbek, és ez nem csak azért mert tulajdonságban annyival jobbak ,ha nem a szövetségek épületeivel is jobban állnak.
Igy esély sincs a kisebb szöviknek fejlődni.
Ezért javasolnám hogy minden szövetség egyszerre 2 háborút vívhasson maximum. 1-et amit ő kezd,1-re pedig őt lehessen kihívni.
Ekkor nem lenne az a helyzet hogy az elsők között alakult nagyobb szövik 6-8 háborút is vívnak kisebbek ellen és mivel sorra nyerik abból sokszorosára emelik épületeik, miközben az embereik alig lépnek szintet a kisebb TP miatt. Viszont zsebelik be a kisebbektől a LEt amiből tovább nő a tulajdonság különbség.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
946. hozzászólás - 2008.12.08. 11:13:47 (Válasz Texex #945 hozzászólására.)
olvasd el ezt:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,79.0
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
947. hozzászólás - 2008.12.08. 11:31:41
Kösz! Ezt nem láttam, de látom akkor másnak is feltünt egy ideje.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
kedvelt tagRedswiftFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
948. hozzászólás - 2008.12.08. 13:25:02
Ha sürgősen nem vezettek be valami korlátozást a háborúkkal kapcsolatban akkor rengeteg szövetség feloszlik és sokan abbahagyják a játékot...
Ha az volt az eredeti cél, hogy hordánként rövid időn belül csak egy-egy szövetség maradjon a akkor ezt sikerült megvalósítani. Ha viszont nem, akkor javaslom megfontolni a következőket:
1. csak valami hosszú időkorlát (pl. 1 hónap) után lehessen ugyanazt a szövetséget újra támadni
2. készüljön valami statisztika az egyes szövetségekre (pl. a tagok tulajdonságösszege vagy a lélekkút mérete vagy mit tudom én) és a csak kb. azonos erősségű szövetségek támadhassák egymást, mert ez így a gyengébbek folyamatos lefejése, amitől az olló egyre nyílik
Pontszám: 7.20
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
949. hozzászólás - 2008.12.08. 18:05:13 (Válasz csati777 #941 hozzászólására.)
Megtudnám magyarázni a dolgokat, de nem ez a lényeg, hanem, hogy túléléssel ellentétes dolgokat adnak küldetésbe, ha idétlen feladatokat akartok, szóljatok a főnökeiteknek vagy tanáraitoknak, meg fogják tudni oldani, itt pedig örülnék a lehető legreálisabb megoldásoknak. Vagy egyszerűen mondjátok, hogy bocs Morroch, ez egy viccoldal amihez türelempróbát mellékeltek és kitartás szükségeltetik, az eredmény és egyben jutalmad egy jó játék amit elront a jobban nem megoldható dolgok csoportja[korábban említett random, valószerűtlen küldetések, büntetlen szabálysértések].
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
950. hozzászólás - 2008.12.08. 20:59:21
Tiszteletem!

Alapvetően nagyon tetszik nekem ez a játék, a problémám csupán az hogy viszonylag késői jövevény vagyok, így hát csak nemrégiben értesültem róla hogy milyen volt a játékmenet azelőtt hogy reggeltem volna. Hát, azt hiszem akkoriban még jobban tetszett volna.

Viszont lenne néhány kreatív javaslatom. Úgy érzem a gyémánt horda még mindig túl erős (ehhez tartozom én is), így hát a következőket indítványozom:

- aki a karakterleírásában elhelyezi a "Ne támadj!" feliratot, azt ne lehessen támadni! Vagy lehessen, de csak 5-10 PPért cserébe.
- a fáradtság már a nulladik támadás után is legyen jelen (10%-ról indulva persze), de kizárólag azoknál akiknek pozitív a LÉ-diffijük. Ez a gyengébbek érdekeit szolgálja.
- a láthatatlanság mellett legyen teleportálás is. Aki teleportál, az lényegében egy másik világba kerül, ahol egyáltalán nem lehet támadni senkit sem, így sok-sok játékos álma megvalósulhat. Ja, ezt a gombot szerintem a Törlés mellett kéne elhelyezni.
- a portyapontokat kössük a LÉ-diffihez. 30ról indulna mindenki, ezt osztjuk a nyert/vesztett LÉ arányával. Tehát ha valaki mondjuk 10x annyit nyert mint veszített, az kapjon napi 3 PP-t. Ezzel egycsapásra kihúznánk mind a harcosok, mind a gyémánt hordások méregfogait, a közös halmazról már nem is beszélve.

Elnézést kérek, nekem valóban tetszik ez a játék, de úgy érzem hogy frappáns javaslataim lehet hogy nem is olyan utópisztikusak a mostani trendeket elnézve.

Tisztelettel,
Igor
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 3.93
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
951. hozzászólás - 2008.12.08. 21:11:22 (Válasz Bolsevik #950 hozzászólására.)
Haha! Szerintem a LE-t is iktassuk ki, meg egyaltalan a harcot. Minek az?

Viszont be lehetne tenni Barbie oltoztetot, es mindenki szep szoknyat, esetleg nadragot huzhatna.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
952. hozzászólás - 2008.12.08. 21:42:58 (Válasz Bolsevik #950 hozzászólására.)
Kiírom, hogy "Ne támadj" és ezek után soha többé nem veszítek LE-t. Nyílván én támadhatok, de csak gyengébbet fogok ütni, így sosem lesz vereségem csak győzelmem. Mondjuk győzelmem sem lesz, mert senkit nem lehet támadni a felirat miatt.

Az hogy -10 ről induljon a fáradtság eszméletlen hülyeség. Miért fáradt egyből a karakterem? A portyapontok csökkentése sem jó ilyen módon. Minél jobb harcos vagyok annál kevesebbet harcolhatok?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.71
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
953. hozzászólás - 2008.12.08. 21:49:31 (Válasz Ricardo #952 hozzászólására.)
Elnézést, nem hittem volna hogy ezeket a roppant hasznos javaslatokat bárki is komolyan veszi, azt hittem süt belőle az irónia, a szándékaimnak megfelelően...
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 6.88
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
954. hozzászólás - 2008.12.08. 21:55:28 (Válasz Bolsevik #953 hozzászólására.)
Hm. Lehet egy kicsit fáradt vagyok ...

(Bocs az offért)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
955. hozzászólás - 2008.12.08. 22:08:17 (Válasz Bolsevik #953 hozzászólására.)
De, sejtettem...

Orulok, hogy igy van. En meg csak rateteztem.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
956. hozzászólás - 2008.12.08. 22:48:59 (Válasz Bolsevik #950 hozzászólására.)
Szintén gyémánt hordás lévén kiegészíteném Bolsevik kolléga javaslatát.

- Láthatatlanság lavórja a szövetségen belül, a katakomba mellett. Aki ott van, nincs is ott.

- Gyémántoknak tripla TP minden egyes 0 LE-s portyázáshoz, támadási szinttől függetlenül!

- Ők már induljanak eleve mondjuk 10-es szintről alapcuccban és alapstatokkal, akkor megelőzhető lesz, hogy megpróbáljanak valamerre is támadni.

- Gyémántok támadása ellen mindhárom másik hordának legyen + 150 % TÖ-je, átmenetileg, mondjuk háromezer évre.

De mindezen javaslatok sokkal egyszerűbben is megoldhatóak.

Töröljük a reggelési lehetőségek közül a gyémántot, a meglévők meg úgyis megunják, hogy 10 "javításból" 9 a hordabónuszukat "javítgatja" és törölnek.

Amelyik elvetemült mégsem az minden oldalfrissítéskor kap -10 % örökre megmaradó fáradságbüntit.

Jó lesz ez.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
957. hozzászólás - 2008.12.08. 23:21:53 (Válasz Darah #956 hozzászólására.)
Ja egy nagy láthatatlan lavór ahol vidáman pancsikolhatnának a szövitagok és közben boldog pici tevecsemetéket etetgethetnének
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.15
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
958. hozzászólás - 2008.12.09. 14:49:44
LEhet, hoyg hülkye ötlet... De az ilyen küldiket miért is nem lehet arénában teljesíteni?
"Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal!"

Végül is az ellenfelem. Meg végül is le lehetne ott is győzni nagyobb végzeturakat. értem én, hogy így is úgy haladunk a küldikkel, hogy szinte képtelenség mindig elegendő küldit legyártani, de akkor is, kicsivel jobb lenne az Aérna... Értem én, hogy Kenel előfeltétele...
Na, érvelgetem itt magamban, nem kell komolyan veni, csak vélemény...
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
959. hozzászólás - 2008.12.09. 14:53:45
Hadd gonoszkodjak én is egy kicsit a gyémánthordás ölteltre reagálva.
Szerintem kevésbé boynolult leprogramozni, hogy egyszerűen kiemeljük a játékból a portyázás opciót. NA ezzel tuti, hogy minden horda mindenféle méregfogát egy pillanat alatt kihúznánk. Sőt! A nagy szövettségek se tudnának kis szövettségeket lefarmolni!

Én már kezdem megérezni a varázslók plusszait, amikor olyan varázslatokat nyomatnak felém, hogy bénítás ide vakítás oda, én csak állok meredten.. Szóval a többiek előnye egyre erősödik, nem lesz itt gond..
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
960. hozzászólás - 2008.12.09. 17:52:09
Jaja óriási táp a smaragdbónusz. 1 teljes körben van hatása mig jobb helyeken utána már 5 harci kör jön.
Megnézel egy fegyvert és a sebzése vetekszik a varik sebzésével. A bónuszunk mentő alapú, tehát szintkülönbség akár le is kompenzálhatja az IQ.

Egyedül azért kaphatsz smaragdoktól nagy varázslatot, mert vannak rosszul fejlesztett smaragdok akik még hisznek a varázslatban és a tauban.

Márpedig ha nem lesznek körökön át ható varázslatok vagy több varázslási fázis -pl védő varik?-akkor a smaragdbónuszt ki lehet majd szögezni a falra.
Pontszám: 9.17
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője