Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
401. hozzászólás - 2008.10.19. 11:59:26
Látom itt is sokan foglalkoznak a szövi háborúk rendszerével ide is bemásolom a háborúhoz írt hszem.

A jelenlegi felállásban tényleg rossz a kis szöviket, ill azoknak akik építőmestereket foglalkoztatnak bőszen. Az utóbbit nem sajnálom, most másnak termelnek, de az előbbieket védeni kell.

Lehet érdemes lenne valami pontrendszert kitalálni. A szövetség kaphatna amolyan támadó pontot ami szintén naponta gyűjtögethető lenne, amiből hadat lehetne üzenni. Minnél kisebb az ellenfél annál drágább legyen a megtámadása. Ha a támadópont erőforrásá válik akkor a kifizetendő áron túl még kevésbé éri meg a kicsiket piszkálni.
Azok a klánok akik meg Kőmüves Kelement alkalmazzák egész családjával azok meg kapnak az építőmániákustól annyi bónuszt h harcoljanak érte, ha már megnövelte a szövi épületeit.

Más.
Nagyon kell egy valódi békekötés opció a háborúhoz. Amit mindkét fél megszavazhat és emelt fővel döntetlenek ítélhetik küzdelmük.
Pontszám: 6.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
402. hozzászólás - 2008.10.19. 13:29:24
Nos, a 11 fős szövetség, akikkel hadban állunk, mára 6 főre fogyatkozott. Már csak két tagjukat tudom támadni. Gondolom hamarosan egytagú lesz a szövi, egyetlen olyan taggal, akit közülünk senki nem tud támadni. Aztán leshetünk. Ők meg persze bármikor visszaléphetnek a szövetségbe, mindenféle korlátozás nélkül. Ejj, micsoda egy háborús taktika, ezt nevezem! Azért én ezt nem hagynám...
Pontszám: 6.80
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
403. hozzászólás - 2008.10.19. 14:41:01
Szerintem nagyon jó és összetett a játék csak 1 valami hiányzik nekem , mégpedig a szintlépés lelassítása például lehetne -Tapasztalatot szerezni!Ez gondolom azért nincs ebben a játékban hogy a nagy szintűek ne szivassák a kisebbeket!De szerintem ha 2 szintel lejjebb támadunk az még nem olyan szemétség és ha 2 szintel kisebbet támadunk azért kapnánk -2TP-t!
Ez azért lene jó mert például énis elrontottam a játék elején a karakteremet és nincs időm egy azonos szinten belül úgy felerősíteni magam hogy néhány azaonos szintüt megverjek!Mert olyan sok TP-t kapok a vadászatokból hogy gyorsan lépek szintet!

Egyébként gratula a játékhoz nagyon jó lett
Pontszám: 5
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
404. hozzászólás - 2008.10.19. 15:07:42 (Válasz Necronis #402 hozzászólására.)
Idézet: Necronis - 2008.10.19. 13:29:24
Ők meg persze bármikor visszaléphetnek a szövetségbe, mindenféle korlátozás nélkül.


Amikor belép az ember egy szövetségbe, akkor fel kell töltenie a lélekkutat ahhoz, hogy hassanak rá a bónuszok. Ráadásul a lélekkút csak a többi épület építése révén növekszik, ha jól értem, így amíg lélekkutat tölti újra, addig nem nő maga a lélekkút. Ez alapján nem annyira éri meg ki-be lépkedni.
Igaz van valami olyasmi is, hogy a korábban már lélekkútba épített LE beszámít akkor, ha belépsz valakihez, de ez úgy rémlik, hogy nem 100%-ban számít be.

Vagy valami nem korrekt a gondolatmenetben?
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
405. hozzászólás - 2008.10.19. 15:19:35 (Válasz dorong #404 hozzászólására.)
Nos igen. Csakhogy ettől még nem tudjuk megnyerni a háborút. Ez itt a bibi.
Pontszám: 5.33
népszerűazreusFérfi
Végzetúr tehetség
118 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
406. hozzászólás - 2008.10.19. 19:38:08
Akárhogy nézem, sok szövi annyira erős, a csak prémiumos illetve őskővásárló tagság miatt, hogy felesleges játszani. Minek? hogy turbobéla és csapata 3 naponta kiszívja a lélekkutunkat?
és a legvacakabb ebben az, hogy jogos a dolog hisz ők fizetnek ezért. másfelől meg annak nincs értelme, hogy mindenki más megutálja a játékot, mert a pénzes kölykök nagyon el vannak eresztve. nem látok jó megoldást, de a jelenlegi helyzetnek nincs sok értelme.
nagyon kéne valami szabályozás.
HÁDZSIMEEE!!!
Pontszám: 4.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
407. hozzászólás - 2008.10.19. 21:42:14
Szerintem meg aki áldoz a saját pénzéből a játékra, az igenis megérdemli a tápot. Nem tudnak veled semmi olyat tenni, ami tartós kárt okozna-nem ölnek meg, nem lopják el a tárgyaidat,stb. Az ÉP regenerálódik, LE-t vadászattal mindenki tud szerezni. Legfeljebb lassabban fejlődsz, és buktál pár tucat egérkattintást-na bumm!
Pontszám: 3.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
408. hozzászólás - 2008.10.20. 08:40:11
Én más játékokban sokat játszottam fizetésmentesen és ott is a top 5%-ban tudtam maradni, ráadásul nem kezdetektől játszottam adott szervereken, hanem 1-2-3 vagy több nap késéssel. Márpedig tuti többen fizettek. Jó taktikával, stratégiával meg lehet rángatni a bajszukat és lehet őket szívatni. Az egészben az a szép ilyenkor, hogy tudod, ő fizetett és mégis rommá vered, vagy mégis szívatod.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
409. hozzászólás - 2008.10.20. 16:58:03 (Válasz azreus #406 hozzászólására.)
Idézet: azreus - 2008.10.19. 19:38:08
Akárhogy nézem, sok szövi annyira erős, a csak prémiumos illetve őskővásárló tagság miatt, hogy felesleges játszani. Minek? hogy turbobéla és csapata 3 naponta kiszívja a lélekkutunkat?

Ha egyszer kapituláltatok, akkor utána 1 hétig hadat sem tudnak nektek üzenni...

Necronis, az ellenfeled eléggé érdekes módszert alkalmaz, ezt hivják a felégetett föld taktikájának. Nem hagyják, hogy elvegyétek tőlük, inkább elpusztítják... abból hogy a háború nem ér véget, nincs hátrányotok, max annyi hogy emellett csak 4 másik háborút kezdeményezhettek.
Pontszám: 5
kedvelt tagKormendiFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Tapasztalatpontok
410. hozzászólás - 2008.10.20. 18:08:05
Csak egy ötlet:
A valóságban mivel lehet több tapasztalatot gyűjteni? Egy olyan tevékenységgel, amit naponta rutin szerűen, sikeresen elvégzünk, már oda sem kell figyelnünk, vagy abból tanulunk többet, amit először csinálunk, esetleg sikertelenül?
Szerintem egy elvesztett csatával sokkal több tapasztalatot gyűjtünk, mint a sikeres napi vadászattal.
Mi a véleményetek arról, hogy a vadászat alap tapasztalat pontja ne emelkedjen a szintek emelkedésével, hiszen ugyan annak az állatnak a sokadik elejtése már nem jelent sok új tapasztalatot, a csatáknál viszont annyi legyen a tapasztalati pont, ahányas szintűvel küzdünk, és a vesztes is kapja (+-1, függően a fáradtságtól, vagy láthatatlanságtól)
Így persze sok mindent újra kell értékelni.
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
411. hozzászólás - 2008.10.21. 08:59:02
Jó lenne a háborúk végén egy statisztika, vagy a háborúkon belül valahol egy archív menüben:
- győzelem / vereség arány
- Karakterek egymás közötti statjai
- stb...
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
412. hozzászólás - 2008.10.21. 10:09:04
A háború részt át kéne alakítani, mert így a kis szövetségeket legyalulják a nagyok. Szerintem úgy kellene megcsinálni hogy a támadott félnek elkeljen fogadni a hadüzenetett.
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
413. hozzászólás - 2008.10.21. 10:17:48
Néhány javaslatom lenne:
1. részletes keresési feltételek pl. szint, varázslat, tárgy stb.
2. napi összesítő a portyákról szerzett/vesztett LE tp stb.
3. Támadás előtt számláló hogy mi az arány adott végzetúrral szemben (hánysor találkoztunk, ki mennyit nyert, mennyi a LE arány egymással szemben stb.

szerintem hasznos kis statok lennének
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 7.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
414. hozzászólás - 2008.10.21. 12:15:25
Javaslat, bár ezzel a szövim ellen beszélek. Ne 1 hét legyen az automatikus béke, hanem 2 vagy inkább 3 hét. Kis szövik farmolása miatt.
Pontszám: 7.33
irritálóMetoman XFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
415. hozzászólás - 2008.10.21. 17:49:48
Helló!
Csak ajánlanék valamit,ami elég jó lenne nem is 1 játékosnak!!!
Sztem jó lenne ,,piacot" csinálni,ahol lehet venni másik játékosoktól cuccokat,és az őskőbe kerülő tárgyakat is el lehetne adni LE-áért
Pontszám: 2.33
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
416. hozzászólás - 2008.10.21. 17:54:28 (Válasz Craslorg #414 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.21. 12:15:25
Javaslat, bár ezzel a szövim ellen beszélek. Ne 1 hét legyen az automatikus béke, hanem 2 vagy inkább 3 hét. Kis szövik farmolása miatt.


Én is magam ellen beszélek - de ezzel egyetértek. A 3 héttel. Talán könyebben kapitulálnak a kicsik, ha tudják, hogy jön 3 hét nyugi.

Jaana
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.50
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
417. hozzászólás - 2008.10.21. 17:55:13
Hát az a prémium játékosoknak kedvezne mert amit ők kevés LE-ért és némi őskőért vesznek azt eladják a piacon 3x annyi LE-ért és már megérte nekik és evvel hatalmas előnyre tennének szert!
Pontszám: 5.50
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
418. hozzászólás - 2008.10.21. 18:05:04 (Válasz Craslorg #414 hozzászólására.)
ezzel én is egyetértek, 1 hét nagyon kevés.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
419. hozzászólás - 2008.10.21. 18:08:25
Hát én még nem vettem részt ilyen háborúban , de ahogy hallom hogy csak a kisebb rendeket érdemesebb támadni , ezért én is arra szavaznék hogy hosszabbítsuk meg az 1 hetet!
Pontszám: 5
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
420. hozzászólás - 2008.10.21. 18:53:36
Eszembe jutott valami, mégpedig a személyes szövetségesek. Így nem kellene kiírni mindenkinek, hogy kivel áll szoros barátságban, és egyszerűbb lenne megkeresni ismerőseinket. Ezzel párhuzamosan személyes ellenségek menü
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője