Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritálóA vályog gyermekeFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
581. hozzászólás - 2008.11.01. 18:36:02
Nem lehetne egy olyan játék világ amiben a normális tágyak nem mind őskőbe kerlnek ha nem pénzelsz kb semmi értelme mert minden portyán még ha joval gyengébb is az ellenfél ugyis ő nyer engem már nagyon idegesit kezdem unni az egészet..vaádszni alig lehet protyanak semmi értelme akkor mi ebbe a játék?
A hozzászólást A vályog gyermeke módosította 2008.11.01. 18:37:34-kor
Pontszám: 4.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
582. hozzászólás - 2008.11.01. 18:41:08 (Válasz A vályog gyermeke #581 hozzászólására.)
Idézet: A vályog gyermeke - 2008.11.01. 18:36:02
Nem lehetne egy olyan játék világ amiben a normális tágyak mind őskőbe kerlnek ha nem pénzelsz kb semmi értelme mert minden portyánmég ha joval gyengébb is az ellenfél ugyis ő nyer engem már nagyon idegesit kezdem unni az egészet..


Nézd azon nem kell meglepődni, hogy egy prémium játékos erősebb, mint az aki semmit nem költ a játékra. De van ilyen játék, pl a Sárkányölő, de a színvonalak össze sem hasonlíthatóak, éppen azért, mert ezt jobban megéri fejleszteni. És azt is gondold át kérlek szépen, hogy ha az zavar, hogy megvernek, akkor jobb ha csak egy-egy éppen induló játékba regisztrálsz, mert különben lesznek olyanok akik előtted járnak...
Óh, és még valami. Ha lehet, legközelebb olvasd át amit írtál, mielőtt elküldöd, mert ezzel a helyesírással nos, már meg ne haragudj, de egy kisebb kínszenvedés volt elolvasni...

Jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
583. hozzászólás - 2008.11.01. 18:45:05
Nem akartam második karaktert, de mégis regisztráltam a második világra. Tettem ezt azon meggyőződésem bizonyítására (mivel ez még részemről is csak feltételezés), hogy őskő nélkül is lehet erős karaktert csinálni. Amennyiben sikerül, egy hónap múlva itt, ezen a fórumon fogom bemutatni az eredményt.

További jó játékot, sikeres portyákat
Pontszám: 6.80
népszerűtlenTilburyFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
584. hozzászólás - 2008.11.01. 19:25:22
Kellene egy keresőt beépíteni a toplistákba a szövetségekről is!
Olyat mint van a játékosokról.
Nagy segítség lenne, ha nem tippelgetni kellene a szövetség helyét, hanem beírni a nevet és a kereső azt mutatná meg.
Pontszám: 9.17
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
585. hozzászólás - 2008.11.01. 19:50:53
Vannak az őskőért vásárolható italok, amelyeket naponta egyszer lehet venni. Jó lenne, ha ezeknél is lenne valami számláló, hogy lássuk az időt, mikor vehetünk legközelebb.
Pontszám: 8.60
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
586. hozzászólás - 2008.11.01. 20:09:24
A helyesíráshoz annyit, hogy a modernebb internetböngészők (Firefox rocks!) nagyon komoly helyesírás-ellenőrzővel rendelkeznek (feltéve, hogy magyar verziósak). Beírod a rossz szót, és pirossal aláhúzza-voilá!

"A helyesírás a legalapvetőbb kötelesség az olvasóval szemben." -Illyés Gyula
Pontszám: 7.33
népszerűtlenFilepImreFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
587. hozzászólás - 2008.11.03. 08:32:27
Nekem nagyon tetszik a játék. Nem igazán az én világom a Dark Fantasy, sőt semmi nem az, ami sötét. De itt, ez a játék nagyon megfogott. Egy építő ötlet. Még felét sem ismerem a rendszernek, azért mégis van itt valami. A Lélekkufár adhatna el teljesen ismeretlen tárgyakat, jelentősen nyomott áron. Ezek általában apró csecsebecsék lennének, elvétve közepes erejű tárgyak. És még valami. A vásárolt öskő mennyiség mellé célszerű lenne némi Le-t is adni. Amúgy pedig nekem tetszik, újra mondom. Én jó sokáig itt maradok.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
588. hozzászólás - 2008.11.03. 08:48:50 (Válasz FilepImre #587 hozzászólására.)
Na, az lenne durva, készpénzért LE-t! Felejtsd el.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
589. hozzászólás - 2008.11.03. 09:03:00 (Válasz FilepImre #587 hozzászólására.)
Idézet: FilepImre - 2008.11.03. 08:32:27
És még valami. A vásárolt öskő mennyiség mellé célszerű lenne némi Le-t is adni.


A Lélekkút kisütése nem elég???
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
590. hozzászólás - 2008.11.03. 09:05:37 (Válasz Byzon #589 hozzászólására.)
kisütni csak kevesen tudják, akik borzasztó sokat költenek a játékra (5000+)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
591. hozzászólás - 2008.11.03. 09:07:26 (Válasz Mortimer #590 hozzászólására.)
Nem muszáj 500-ra...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
592. hozzászólás - 2008.11.03. 11:55:53
Akkor egy vélemény a játékról.

HA ismét a játékosok szavazatait kéri a Beholder akkor jó lenne átgondoltabb kérdés feltevést alkalmazni. Mind a portyapontok bevezetésénél, mind pedig a megerősítésénél a kérdésfeltevő szándéka tükröződött a válaszokban.
Nem azt kérdezték, h legyen-e portyapont rendszer, hanem h maradjon-e minden, a jelenlegi 15-30as rendszer. ÉS ez hiba. Mert sokan-én is- beláttuk, h valami szinten szükség van portya korlátozásra, de nem tetszik a mostani metódus. Tucatnyi kiváló ötlet született a témában amit több mit 2 héten át javasolgattunk, de sajnos válaszl érveinkre nem érkezett, egyszerűen semmibe lettek véve.
Olyan mintha kiírnánk szavazást:

1. legyen 5 csp vel kevesebb kapható
2. legyen 10 cspvel kevesebb kapható
3. legyen 15 cspvel kevesebb

ÉS a végén levonnánk belőle a konzekvenciát, h a játékosok sokalják a cselekvési pontokat és ezért közkívánatra csökkentjük...
A hozzászólást BaalCain módosította 2008.11.03. 11:57:01-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
593. hozzászólás - 2008.11.03. 13:06:50
Néhány észrevétel.

- A szövetségeknél az aktuális háború állását jó lenne nem a kapituláció gomb alatt elérni, mert eleinte arra senki sem mer kattintani

- Szintén a szövetségeknél...az aktuális szavazás jobb lenne, ha a szövetség főoldalán látszódna a tagok számára, mert így sokan nem látják és elfelejtenek szavazni...
Pontszám: 8.75
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
594. hozzászólás - 2008.11.03. 14:09:14
Szép lett az új fejléc, tetszik
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
595. hozzászólás - 2008.11.03. 16:25:59 (Válasz Doktordikhed #593 hozzászólására.)
Idézet: Doktordikhed - 2008.11.03. 13:06:50
Néhány észrevétel.

- A szövetségeknél az aktuális háború állását jó lenne nem a kapituláció gomb alatt elérni, mert eleinte arra senki sem mer kattintani

- Szintén a szövetségeknél...az aktuális szavazás jobb lenne, ha a szövetség főoldalán látszódna a tagok számára, mert így sokan nem látják és elfelejtenek szavazni...


Mind a kettőt erősen támogatom. Az aktuális háború(k) állása akár a szövetségi főoldalra is elférne valahol, de legrosszabb esetben nevezzétek át a gombot pl. "Aktuális háborúk"-ra.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
596. hozzászólás - 2008.11.03. 17:11:06
Gratula az uj fejlechez. Nem akarom a regit bantani, ezert maradjunk annyiban, hogy az uj jobb. Remelem hamrosan a forum felirata is megvaltozik.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
597. hozzászólás - 2008.11.03. 17:21:58
Tévedtem múltkor, írásra kényszerülök egy kérdésem miatt.

Nem lehetne a pihenés rendszerét úgy megcsinálni, mint a portyázásét?Gondolok itt arra, hogy választható lenne, nem csak 3x10 óra, hanem más pl.:5x5, 4x7.
Lehet felvetődött már és az is lehet csak nekem problémás a 3x10.

Köszi
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.75
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
598. hozzászólás - 2008.11.03. 21:40:56 (Válasz Morroch #597 hozzászólására.)
Tokeletesen egyetertek!
Nem igazan ertem mi alapjan mehetek el 3 szor pihenni :S

Miert nem oszthatom be ugy ahogy akarom?
Mejegyezhetne hany oram hany percem van meg a gep, mert ez igy baromira idegesito, hogy ki kell jonnom a pihenesbol, foleg haboruban, hogy megtamadjam az ellenfel karaktereit, de utana szeretnek vissza menni pihenni.
Szerintem ertheto miert lenne jo ez.

A masik eszrevetelem:
Nem igazan lehet specializalodni a karaktereknek, ertem ezalatt ez csak egy vicc, hogy a smaragd az varazslo karakter.
Mar nem azert, de a VP iszonyatosan keves, es eszmeletlen gyorsan fogy a villamcsapassal -40Vp.
A regeneracio is nagyon lassu, mit erek akkor, ha nincs Vp-m a harcban maguskent?
Ha nem koltesz Tamadasra es Vedekezesre jelenleg buktad a harcot.
Nem igy kene lennie, szoval valami VP regeneralo illetve VP novelo megoldas kene, vagy ugyanannyit regeneralhatnank mint ha az eletunk toltodne, mert jelenleg az is sokkal gyorsabb. Azonkivul, hogy a magiara pakolok egy tucat pontot.
Koszonettel: Zolcsimus
A hozzászólást Zolcsimus módosította 2008.11.03. 21:42:17-kor
Pontszám: 6
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
599. hozzászólás - 2008.11.03. 21:43:01 (Válasz Zolcsimus #598 hozzászólására.)
"Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Mormolsz, kezedből kirepül egy villámcsapás. 91 sebzést okoztál.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 91 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát!"


És ez NEM az én csatám hihi
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
600. hozzászólás - 2008.11.03. 21:49:12 (Válasz BaalCain #592 hozzászólására.)
Örülök, hogy tetszik nektek a fejléc!

Kapituláció gomb és háború állása - igen, kicsit szerencsétlen dolog, meglátom tudunk-e rajt javitani.

Idézet: BaalCain - 2008.11.03. 11:55:53
HA ismét a játékosok szavazatait kéri a Beholder akkor jó lenne átgondoltabb kérdés feltevést alkalmazni...

Figyelemmel követtem a javaslatokat, de valójában, ahány ember, annyiféleképp szeretné ezt. Igazándiból minden ember másképp csinálta volna meg ezt a játékot, és ha alakitani lehetne rajta, másképp alakitaná, mint a többiek. A portyapontokon is lehetne még variálni, számos ötlet volt, amiben alapvető hibák rejtőznek (volt, akinek priviben ezt el is magyaráztam), és biztos volt olyan, amit ha próbálgatnánk, kicsivel jobb lehetne a mostaninál. csakhogy az emberek gyomra nehezen venné be a folyamatos változtatgatást, kisérletezést. kipróbáltunk valamit, egész jól működik, most ne állitsuk feje tetejére megint, csak azért, mert van aki szerint még lehetne optimalizálni rajta...
Pontszám: 7.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!