Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1641. hozzászólás - 2009.04.02. 11:21:56
nah...

sokat változott véleményem a játékkal kapcsolatban...oylannyira hogy mostmár őskőre is költök mer úgyvélem az a párszááz forint elenyésző áldozat azért a sok plussz és pozitív dologért és élményért amit a játéktól kapni szoktam...és bár az élet nem fenékig tejfel mert azé a biztosítékaimat még mindig kiszokta csapni egykáét dolog de ha másra nem is arra biztos jóvolt ez a párhónap kényszerpihenő amig a forumról tiltva voltam hogy legalább a játékkal jobban megismerkedtem és elméllyedtem...

nagyon teccik az a sok változatos és érdekes lehetőség és egyébb dolog amiket lehet csinálni...és ugye folyamatosan jönnek az újabbnál újabb frissitések tehát aztkell hogy mondjam nekem személyszerint a kezdeti 1 pontos játékból mára már 8 pontos lett a Végzetúr...

talán csak annyit hiányolok hogy nincs egy valmilyen kis Fantasy városka amolyan közös forum ahol a játékkal jááccó emberek a karakterük bőrébe bújva ismerkednek egymással...mint pl Thrillion Kincseiben a játéktér...ha ilyen lenne akkor aztmondanám...imhol megtaláltam az Ígéret földjét...

nah ennyi =) Nevem Dr_Faktor aka Sharab Shaktor...és világ1ben 31es szinten bajnoki viadal után várom a döntetlenezni vágyó emberkéket smaragd zafír és rubin hordáából...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1642. hozzászólás - 2009.04.02. 13:00:09
Pár hete Sameed, nemrég Grahor, tegnap Axonise Flass, most Nephila unta meg... nem jó ez így, hogy a játék meghatározó karakterei elhagyják a porondot
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1643. hozzászólás - 2009.04.02. 14:24:35
Lesznek új "meghatározó" tagok, biztos vagyok bene
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1644. hozzászólás - 2009.04.02. 14:31:51 (Válasz Mortimer #1642 hozzászólására.)
Ax is abbahagyta
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1645. hozzászólás - 2009.04.02. 15:49:13
azért mert hosszútávon a kattingatás nem ad kielégitó játékélményt főlleg ha igazából annyira kemény az illető hogy kettétöri a jövőhetet is azt már nincs kihívás a játékban(bár a legtöbb ilyen befejezem a játékot és egyébb hattyú halálás kirohanás nem atrt sokáig és akik nem törlik magukat azok rövid időn belül visszatérnek a karakterükhöz)...

és akkor pedig itt ezért is jólenne ez a kis Fiktív Fantasy városka amiről én beszélek...ez lehet pont nem az elöbb emlitett játékosoknak volna nagy fless hanem másoknak akikben van egy kis írói avagy néminemű szerepjátékosi véna...

trükküs kis városkát lehetne rittyenteni...lenne pár utca épület satöbbi...jönnének mennének az emberkék írkálnának ismerkednének...ismét cska a TKt tudoom felhozni példának ahol még a játék csps részénél is jobban ment anno ez a szerepjáccós fless...sok embert lekötne bizony mondom tinéktek...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1646. hozzászólás - 2009.04.02. 15:55:30 (Válasz Dr_Faktor #1645 hozzászólására.)
ott van erre a fórum
konkrétan a Végtelen Mágia Temploma, ami elkészülte után villámgyorsan kihalt...
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1647. hozzászólás - 2009.04.02. 16:03:21
Aprópó nálunk pl azért törölt valaki, mert megsértődött!

Nephilától azért kérdeztem volna egy-két taktikát...

A felső szférának, nehogy Ti is abbahadjátok, mert akkor lehet a Toplistában a 30. szintűek lesznek legelől!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.02. 16:03:36-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1648. hozzászólás - 2009.04.02. 16:04:55
sajnos a játék egyik nagy hibája maga a forum xD nem túl igényes illetve nem is tudom talán egy telefonhoz tudnám hasonlítani amolyan régiszériás féltégláshoz...a feladatát ellátja...de kényelmi extrákat és luxust nem biztosít...

ez pedig a játékba beépített hivatalos közösségi város volna amire én gondolok szépen igényesen végzetúras hangulatba kidolgozva...tuti nyerő biznisz...kb mint a fehércsokis turórudi...olyan sincs de ha lenne tuti lenne...

egyébként látom én ezen topikokat amit mondasz meg hogy vannak ilyen kezdeményezések de áhhh kajak mondom a játékba beépitett klánforum jobban teccik mint maga ez a nagyforum...ettöl függetlenül jódolog írogatni ide de azé azt mindenki elismerheti hogy vannak ennél sokkal jobb motoron működő forumok =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.75
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1649. hozzászólás - 2009.04.03. 21:55:38
Nagyon örülök hogy a fókuszkristályoknak az árai lelettek csökkentve, de az állat felszerelés szerintem még mindig horribilis, szóval ha csak 1-2 őskővel is, de lejjebb lehetne vinni..nehogymár egy implantátum, vagy nemtudom mi annyiba kerüljön mint egy enyészmester....
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.50
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1650. hozzászólás - 2009.04.04. 09:18:12
1. túl nagy a random szerepe a játékban, nagy a szórás portyában és vadászatban egyaránt
2. az építőrabszolgázás ellen még mindig nincs megoldás
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1651. hozzászólás - 2009.04.04. 09:29:52 (Válasz Andaxin #1650 hozzászólására.)
Idézet: Andaxin - 2009.04.04. 09:18:12
1. túl nagy a random szerepe a játékban, nagy a szórás portyában és vadászatban egyaránt
2. az építőrabszolgázás ellen még mindig nincs megoldás


A V3-on a karakterek fele "építőrabszolga". Még mindig nem értem, miért fájna nekem az, hogy egy másik szövetség többet épít az enyémnél. Az miért nem fáj, hogy mások több millió LE-t rabolnak, és abból annyit költenek építésre, hogy bármelyik "építőrabszolga" megirigyelhetné? A szabályok megengedik, tehát meg lehet tenni. Akárcsak a nonstop építést. Jómagam is ismerek több "építőrabszolgát", akik semmi mást nem csinálnak, csak vadásznak és építenek. Hogy ebben mi az élvezet, arról ne vitázzunk velük, de ezért a furcsa játékstílusért ki kéne zárnunk őket a játékból? Ki dönti el, hogy ki a tamagocsi-játékos, és ki a rabszolga?
Pontszám: 5
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1652. hozzászólás - 2009.04.04. 17:37:17
Üdv!

Remek lenne, ha az ősköves tárgyak árai nem emelkednének, hanem például konstans 10 ősköbe kerülnének a fegyverek, vértek, 2-4 őskőbe az állatok felszerelései és a fókuszkristályok. Így többek engedhetnék meg maguknak, ráadásul később sem hagynák abba a játékot azzal az indokkal, hogy már túl sokba kerül, ennyit nem ér meg... Ha minden marad a jelenlegi, most kaszálhattok vele, aztán szépen kifullad a dolog. Viszont kételkedem abban, hogy jelentős veszteséget okozna a javaslatom, főleg hosszabb távon.

Edit: A farmkarakterek ellen is lehetne tenni azzal, hogy negatív differencia esetén ne tudjon többet veszíteni, legfeljebb néhány százalékot.
A hozzászólást Ianus módosította 2009.04.04. 23:50:37-kor
Pontszám: 9
fórumozóZitukaNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1653. hozzászólás - 2009.04.05. 13:15:17
Üdv!

Jó lenne, ha a kvízben feltett kérdéseket igazságosan értékelnétek. Többször előfordult ,hogy megírtam a kérdést a lehetséges válaszokkal együtt, leellenőriztem minden tekintetben és mégis pl. helyesírási hibát észleltek, csak azért, mert egy másik játékos szerint rosszul írtam. Ilyen alapon a kérdés elfogadása csak szerencse kérdése.

Köszi!
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1654. hozzászólás - 2009.04.05. 13:26:02 (Válasz Zituka #1653 hozzászólására.)
Zituka,

másold fel az elutasított kérdéseidet ide: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,94.0 és segítenek megfejteni hogy mi volt az ok.
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1655. hozzászólás - 2009.04.05. 22:34:57
Sziasztok!Nem találtam rá jó topikot,ezért ide írom:
Lenne egy fejlesztés: Ha egy végzetúr eléri a 20-as szintet,lenullázódik a szakértelemösszege,TÖ-je.Ez azért lenne jó,mert a játék elején,amikor még nem ismered annyira,tudsz csinálni olyan dolgokat,amiket később kiröhögsz(pl felgyúrod 40re a mágiád,holott varázslatod sincs,mert nem tudod,hogy mit ad a mágia..)
Szóval lenullázódik,és kapna mondjuk 20k LE-t,amit csak TÖ-re fejleszthet,és szintén 20k-t,amit szakikra.Ezen kívül választhatna egy-egy fegyvert,pajzsot,páncélt és varázslatot,mindegyik mást képviselne,az egyik rubinoknak,a másik smaragdoknak lenne jó.PL: 20-as szintű fegyverek,egyik ad 15erőt,támadást,védekezést,a másik 15iq-t mágiát,taumatot.(aránytalanul nagy mind.)
Ez egy alap felvetés,szerintem nem lenne hülyeség,nem beszélve arról,hogy ez megoldást nyújtana a random miatt siránkozóknak.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 3.64
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1656. hozzászólás - 2009.04.06. 09:56:50
Hököhömmmmmm....


óriási óriás lajhár ....


lol
Pontszám: 4
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1657. hozzászólás - 2009.04.06. 10:55:35
Zoknihóód vagy hogyan is hínak...szóval...drága Felebarátom felvetésed értelmetlen nonszensz és ha ez nem volna elég még hülyeség is...

amikor álltalános iskolából mondjuk átmentél középsuliba elfelejtettél írni olvasni és újra kellett tanulnod hogy szebben tudd görbíteni a B betű pocakját? vagy most hogyvanez...

pontosan az ilyen dolgokra van bevezteve a felejtés szakértelem a játékba...igaz nem könnyű elérni és nem sikerülhet mindenkinek csak akik amegfelelő szövetségben tartózkodnak...merazé az akadémiát már nem a legyek hordják össze...

tehát aztjavaslom hogy bár szép és becsülendő hogy megprobálod szinvonalasabbá érdekesebbé jobban élvezhetővé tenni a játékot azért az iylenkor agyad egy eldugott zugából előpattanó ötleteid probáljanak megmaradni a realitás és ésszerűség talaján =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.27
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1658. hozzászólás - 2009.04.06. 13:38:36
Hát mekkora egy ....
Nem értem,miért kell lehurrogni egy ÖTLETET.
Látod azt a felhőcskét a nevem mellett?Pont az olyanok miatt van,mint te.
Egyébként szánalmas,ami az aláírásodban szerepel,az,hogy próbálod takarni azt,hogy nem tudsz normális ember lenni,lepontoznak,megérdemled,ezért próbálod elhitetni,hogy teljesen direkt vagy közellenség titulusú.Egyszerű pszihológia. Bekakálsz a táborban?Hitesd el,hogy ez menő dolog.

Remélem az életben is ilyen "sikeres" vagy. Mond csak,barátnőd van?Nincs? meglepő.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 6.73
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1659. hozzászólás - 2009.04.06. 13:51:27
nemtom látode a villámot a felhőcskémben...ez a külömbség kettőnk között...és igen...én büszke vagyok rá hogy közellenség lehetek mert magamért lettem az és biztos lehetnék kedvenc vagy akármi mer csak annyit kéne kérnem hogy szólok a klántársaimnak és a hverjaimnak hogy pontozzatokmárföl hey...de nekem nem kell puncsolt módon összetarhált megbecsülés...

az ötleted meg szar...és tudom ez most megfog lepni téged de képzeld el ez úgyműködik hogy A játékos ír egy ötletet(pl most te voltál A) erre B reakciózik és véleményezi A ötletét(ez voltam most én)

de ha neked az kell a lelkibékédhez hogy egy népszerű tag szólja le az olcsó 2 forintot nemérő kis ötletedet akkor remélem jön egy iylen is...

az ötleted továbbra is egy nonszensz degenerált pipogya agymenés...

aztán megmég annyit hogy nem vall túlzottan kifinomult belső értékekre és fejlett intelligenciára hogy abbol akarod megállapítani hogy nekem milyen a magánéletem hogy elolvastad egy postomat...mégha igazad is lenne akkorse volna hozzá semmi közöd...de megnyugtatlak van barátnőm...akit nagyon szeretek és ő is szeret engem...

te viszont egy megkeseredett kis életképtelen egyed lehetsz ha iylen tulzott érzelmi reakciókat váltott ki belőled a postom elolvasása(igen ezmár tényleg Pszihologia)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.06. 14:30:05-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1660. hozzászólás - 2009.04.06. 14:58:09
Zokneenho: ne haragudj meg, de az ötleted tényleg nem valami jó. Meg sajnos logikátlan is, ha mondjuk elképzeled az egészet. Mondok egy példát:
Ifjabb Gellerel 10 éves kora óta egy mágustoronyban tanulta a varázslók bölcs eszméit. 19 éves korára már képzett mágus vált belőle, képes volt egy tűzfuvallattal megölni több ezer orgling disznót. Ám mikor a 20adik életévét betöltötte, hirtelen elvesztette varázserejét és hirtelen egy hatalmas izmos barbárrá változott!!!



Remélem érthető, meg amúgy is mit szólnának azok hozzá, akik meg jól fejlesztették ki a képességüket.
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője