Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1361. hozzászólás - 2009.01.18. 16:40:21
Sztem is jó van ez így!!
Eddig Én is kisebbeket nyomtam-->kaptam sok Le-át,de aztán egyszercsak elfogyott...ezután átváltottam 30 PP-re és minden portyám 700-1100 Le-át hozott a konyhára!!
Miért jó ez?? Az állatom 2*-3* gyorsabban fejlődik és legalább megvan az értelme a portyázásnak,igaz nem sebzek 300-akat egy portyán,de kit érdekel az a lényeg,h befolyik egy csomó LE!!!
Csak ezután több korlátozás már ne legyen!
További jó játékot!

Üdv Lélek,
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1362. hozzászólás - 2009.01.18. 17:02:39
abban igazat adok hogy a top vesztőket (szinte) lehetetlen kihívni és azt is hogy 10es szinten mindegy hogy 1-2 szinttel feljebb támadsz ha jó a kari ütsz mindenkit és jön a lé.csak én 1 kicsit feljebb vagyok , karim a top3ba van a szintemen tulajdonságpontba és szakértelembe is ...........mégse tudok fölfelé ütni max pár embert,azok se kihívhatóan csak ritkán.........
a támadásom korlátozását meg nem szeretem,sehol nem látom hogy a támadókat fogják vissza mert túl aktívak, aki ügyesebb az haladjon jobban
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1363. hozzászólás - 2009.01.18. 17:23:17 (Válasz Csagary #1362 hozzászólására.)
Idézet: Csagary - 2009.01.18. 17:02:39
aki ügyesebb az haladjon jobban


Aki ügyes az jobban halad, a korlátozások mellett is. Ez az egész vita elfajult oda, hogy a portyázóktól elvették a nagyon kényelmes farmokat (főleg akkor kényelmes, ha nem is a saját) és most azért megy a tüntetés, mert meg kell dolgozni az LE-ért.

Mikor elkezdtem a játékot én is féltem a randomtól, sőt szétagyaltam magam. Mára megszoktam, sőt mostanában már élvezem, mert 20. szint felett a random már csak egészséges környezetet biztosít a harcoknak. Mikor bevezették a pp-ket az se nagyon tetszett, de a játéknak nagyon jót tett (szerintem). Ettől az új szabálytól is sokan megrettennek, de a portyák kb 12 óra elteltével igazolták, hogy ha valaki nem direkt a farmokra utazik, hanem megpróbál ügyesen játszani, azt nem is igazán érinti.

Illetve ami a legfontosabb, még mindig el lehet menni vadászni annak, aki szerint a portya már nem éri meg. Ilyen úgy sem lesz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.25
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1364. hozzászólás - 2009.01.18. 17:37:27
nagyon szép amit írsz de nem azért megyek el portyázni hogy 0 LE-t kapjak ..... sőt
nekem még mindig nem tetszik a random ,mert csak negatív élményem van vele én még véletlenül se nyertem olyan ellen aki csak picit volt jobb tőlem,vagy egyszerűen csak nagyobb szintű és semmibe se jobb...én viszont 10 portyánként olyantól kapok ki akit előtte 300al ütöttem, a pp meg ne mond hogy jó találmány...csak annak aki ritkán jár be,de mi van azzal aki sokat benn van? az se tud haladni úgy ahogy akar mert 15/30 támadása lehet 1 nap ,szerintem bőven elég lett volna a 2 portya utáni 10% büntetés
igaz lehet menni vadászni,meg 15% alá veretni magad hogy ne zaklasson senki.....de erre nem lehet alapozni 1 arénajátékot.................ez a tevenevelőbe való
Pontszám: 7.20
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1365. hozzászólás - 2009.01.18. 17:42:47
Én is fizettem a játékért. Eddig.
Azt gondolom, elkeserítő, hogy lassan élvezhetetlen lesz.
Ráadásul este már játszhatatlanul lassú is.
Pontszám: 3
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1366. hozzászólás - 2009.01.18. 17:52:39 (Válasz sharp #1365 hozzászólására.)
akkor nemcsak nekem nem tetszenek az újjítások
Pontszám: 5.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1367. hozzászólás - 2009.01.18. 17:58:32 (Válasz Csagary #1364 hozzászólására.)
A 15/30 PP egy szukseges valtozas volt. Csokkentette a valos eletbol szarmazo ido hatasat a jatekban, ezzel valamennyire kiegyenlitette a jatekteret. Ha ezt nem latjatok, akkor gondoljatok at megegyszer. Teny, igy kevesbe lehet elszaladni olyanoknak, akik egyfolytaban jatszananak. Es ezzel pontosan a celt a valtozas elerte.

Az meg hatra van, hogy tovabb csokkenjen az a napi szinten eltoltendo ido, amivel a jatekban letezo eroforrasokat minden jatekos ki tudja hasznalni. Az is kiegyenliti majd a jatekteret.

Ezutan erjuk el azt, hogy az ugyesen jatszok jobban haladnak majd, ami talan rendjen is van. Jelenleg az ugyesen jatszok es sok idovel rendelkezok tudnak jol haladni. Keves idovel rendelkezo ugyesek pedig nem tudnak lepest tartani a sok idovel rendelkezokkel.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.17
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1368. hozzászólás - 2009.01.18. 18:14:48
Akkor én megyek is.
Majd a jövőhéten benézek újra.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1369. hozzászólás - 2009.01.18. 18:52:19 (Válasz sharp #1368 hozzászólására.)
ezt nem teljesen értem?
miért kell a keveset játszónak ugyanúgy haladni mint aki többet játszik? szerintem nem kell csökkentenii a valóséletből származó idő hatását...........elég ha a vadászat csp,meg a térkapu csp-i gyülnek
jól néznénk ki ha a klánháborúba azért nem nyerhetnénk 3 nap alatt mert az ellen nem volt benn a játékba csak napi 5 percet/fő mi meg napi 5 órát/fő és így nem kiegyensúlyozott a harc!
aki sokat játszik és jól az van most visszafogva.......egyre újabb megszorításokkal
azzal kéne kiegyenlíteni a játékot hogy, full épével ne csak 2 csatát bírjunk védekezni,esélytelenül hanem 5-10-t,mert már a lélekkufár szponzorálástól eldurran az agyam,meg ettől a pár embertől aki fórumozás helyett inkább kipróbálná a játékot és úgy magyarázná hogy jól van minden
Pontszám: 5.75
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1370. hozzászólás - 2009.01.18. 19:03:52 (Válasz Csagary #1369 hozzászólására.)
Na, latod, szerinted nem kell csokkenteni. Van aki veled egyetert. Szerintem (es masok szerint) meg igenis csokkenteni kell.

Nem arrol van szo, hogy napi 5 perc legyen a jatek. Az egy veglet. Mintahogy a mostani szituacio is veglet, hogy napi 16 oraban orankent lepeget be az ember 2-3 klikkre. Akinek nincs napi 16 oraja erre, annak eselye nincs. Csupan errol van szo.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.43
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1371. hozzászólás - 2009.01.18. 19:36:47 (Válasz Simon #1370 hozzászólására.)
így meg akinek van napi 16 órája rá annak sincs esélye rá,hogy előnyt kovácsoljon belőle.......sokat emlegetem a tevenevelőt.............de ott tényleg ez a szabály jó........itt ,nevetséges

meg nem is értem milyen esélyekről beszélsz? aki 2-3 héttel előttem kezdte az úgy üt engem mint a répát biztos hogy nem ügyesebb és nem foglalkozik többet a karival és mellé még pénz nélkül is támad akármennyi van nálam 0-t visz ,szerintem kedvtellésből támad mert megteheti én se kapok esélyt.......és biztos így gondolja az akit én támadok és 2-3 héttel később kezdte...........ezt kéne rendbe rakni ,meghogy 1500ÉP 2 védés után pihenni kell
Pontszám: 8.75
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1372. hozzászólás - 2009.01.18. 19:50:54
Lehet, hogy butaságot mondok, de érdekelne a véleményetek.
Nem lenne jobb ha mondjuk egységesen 1- 2 szintet lehetne lefelé ütni?
Hamar szelektálódnának a karakterek és mindenki boldogulna valahogyan.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1373. hozzászólás - 2009.01.18. 20:07:52 (Válasz sharp #1372 hozzászólására.)
Ellehetetlenítené a szövetségi háborúkat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1374. hozzászólás - 2009.01.18. 20:10:11 (Válasz sharp #1372 hozzászólására.)
és a másik gond hogy 10es szinten marad 1000 ember akiből válogathatsz ez 30son már csak 10
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1375. hozzászólás - 2009.01.18. 20:21:02 (Válasz Csagary #1371 hozzászólására.)
Csagary - az, hogy sokat sebszodz, az egy teljesen mas tema, semmi koze a 15/30 PP-hez meg a jatekra toltott extrem idoertekek csokkentesehez. Kicsit azt hiszem osszekeverted a dolgokat.

Egyebkent teljesen egyetertek veled a magas sebzes altal okozott problemakrol. En tovabbra is ugy gondolom, valami regeneracio kellene, a kisebb szintu tamadott karakter a befogadott sebzes valamekkora reszet csata utan visszageneralna. Ezzel nem csokken a tamadasi szfera, az eselyesebb ugyanugy nyer, viszont maradna is EP-je az alacsonyabb szintunek. A regeneracio lehetne oskoves - ala vedelem itala, csak ez nem ad harci bonuszt. Naponta egyszer fogyaszthato, 24 oras regeneraciot ad magasabb szintu tamadasok ellen. Vagy valami hasonlo.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1376. hozzászólás - 2009.01.18. 20:24:22 (Válasz Simon #1375 hozzászólására.)
A regenerációval az a baj, hogy ha egy 50. szintű üt egy 49-et, és a 49-es simán visszaregenerál, akkor mivel a 49-es is feltehetőleg brutál nagyokat sebez az 50-esbe, egy háborúban teljesen felborítaná a normális viszonyokat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1377. hozzászólás - 2009.01.18. 20:28:26 (Válasz Mortimer #1373 hozzászólására.)
Igazatok van.
Erre nem gondoltam.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1378. hozzászólás - 2009.01.18. 20:30:17
Bocs, nem fejtettem ki, termeszetesen szintkulonbsegtol fuggo lenne a regeneracio merteke. Mintahogy a karakter maxEP-jet is figyelembe veheti... ezt mind ki lehet dolgozni, hogy ertelme legyen. Gondoltam mas is hozzatehet valamit az otlethez.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1379. hozzászólás - 2009.01.18. 20:40:46 (Válasz Simon #1375 hozzászólására.)
PP pontnak tényle nincs köze a sok sebződéshez, csak idegesítő ha elfogy
én az ép problémáról azt gondolom hogy volt más játékba is ilyen gond.......és egyszerűen megemelték az ép-nket,gondolnék itt most valami %osra
Pontszám: 5
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1380. hozzászólás - 2009.01.19. 04:26:03
Ha már annyira a túlzott sebzések okozta kényszerpihenőknél tartunk..
Mivel általában az a baj, hogy a 4-5 szinttel magasabban lévők felszerelésük előnyeiből kifolyólag gyakorlatilag bébipapivá vernek a kb 25. szint környékén, nem a kapott sebzést kéne redukálni?
Pl: belém csapnak 500-at, de az ÉP-m csak 250-nel csökkenne.
Természetesen a csata statisztikájában az lenne, hogy a csatát xy nyerte 500-100-ra, és vinné is a megérdemelt TP-t, LE-t, de én csak a felét, vagy egy adott százalékát kapnám az okozott sebzésnek. Így már rögtön nagyobb eséllyel mehetnék én is portyázni, meg az a kisebb is akit meg én ütök, sokkal dinamikusabbá téve a játékot.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!