Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1321. hozzászólás - 2009.01.16. 18:29:53 (Válasz Almási Viktor #1318 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.16. 17:51:48
Ivan ezzel a fejlesztéssel csak és kizárólag rabszolga tipusu karikat nem érdemes portyázni, ott meg hol van a sikerélmény?

Ez így nagyon nem igaz. Legalábbis remélem, különben azt jelentené, hogy a karakterek 20-30%-a rabszolga.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1322. hozzászólás - 2009.01.16. 19:03:25 (Válasz Almási Viktor #1314 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.16. 12:24:23
Wolfy elég fura a gondolatmeneted, hogy a fökaraktert töröljék de a rabszolgákat hagyják bent

Nem fura, célravezető.
Ha egy rabszolgát törölnek, nem igazán hatja meg a gazdáját, indít egy újat.
Viszont ha a fő karaktert törlik, na az már fáj. Elgondolkodtatja, hogy megéri-e.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1323. hozzászólás - 2009.01.16. 19:19:06 (Válasz MIvan #1320 hozzászólására.)
Idézet: MIvan - 2009.01.16. 18:27:39
Sok időt töltöttem azzal, hogy megtaláljam kiket érdemes ütni.


Akkor ezek szerint te nem rabszolgákat ütöttél, mivelhogy azokat 1 nap alatt 100%-os pontosságal ki lehet szürni, úgyhogy most már végképp nem értem mi a problémád ezzel a módosítással
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1324. hozzászólás - 2009.01.16. 20:03:43 (Válasz Almási Viktor #1323 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.16. 19:19:06
Idézet: MIvan - 2009.01.16. 18:27:39
Sok időt töltöttem azzal, hogy megtaláljam kiket érdemes ütni.


Akkor ezek szerint te nem rabszolgákat ütöttél, mivelhogy azokat 1 nap alatt 100%-os pontosságal ki lehet szürni, úgyhogy most már végképp nem értem mi a problémád ezzel a módosítással

Az, hogy a rabszolgák (1 buzogány+mosolyban állnak), akiket 1 nap alatt ki lehet szűrni, rendszeresen le vannak csapkodva 15% alá, így a gazdáikon kívül más nem tudja támadni őket. Egyébként is, akkor van náluk LE, ha jön a gazdi. Kár is vesztegetni rájuk az időt.
Ami nehezebb, megtalálni a rendesen játszó, normálisan felszerelt, csak épp kevésbé ügyes/taktikus karaktereket. Megfigyelni vadászási szokásaikat, és megtalálni az alkalmat amikor érdemes hozzájuk beütni. Játékstílusukból adódóan, idővel ők is minuszosak lettek, és ez a fejlesztés őket is leminősíti rabszolgává.
Ez zavar.
Illetve az, hogy akik eddig komolyan rabszolgáztak, azoknak ez csak egy újabb paraméter lesz, amire tenyésztéskor oda kell figyelni.
Ettől függetlenül meg fogják találni a kiskaput, ebben biztos lehetsz. A korlátozás pedig szépen bebetonozza az előnyüket.
Ergo megint a rabszolgázók jártak jól, akik saját erőből akartak eredményt elérni, azok pedig meg lettek szopatva.
A hozzászólást MIvan módosította 2009.01.16. 20:09:37-kor
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5.50
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1325. hozzászólás - 2009.01.16. 20:24:41 (Válasz Almási Viktor #1323 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.16. 19:19:06
Idézet: MIvan - 2009.01.16. 18:27:39
Sok időt töltöttem azzal, hogy megtaláljam kiket érdemes ütni.


Akkor ezek szerint te nem rabszolgákat ütöttél, mivelhogy azokat 1 nap alatt 100%-os pontosságal ki lehet szürni, úgyhogy most már végképp nem értem mi a problémád ezzel a módosítással

Mellesleg ha olyan gyorsan és biztosan ki lehet szűrni őket, akkor mi szükség erre az elbaltázott lekorlátozósdira?
Vágják ki őket a ....-ba, a gazdáikkal együtt, a többieket meg hagyják játszani.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1326. hozzászólás - 2009.01.16. 20:29:07 (Válasz MIvan #1325 hozzászólására.)
A kivágás sziszifuszi munka, amellett, hogy nehéz bizonyítani. Akik meg ennyire "bénák" normálesetben, ennyi védelmet megérdemelnek.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1327. hozzászólás - 2009.01.16. 20:50:44 (Válasz CaveMaN #1326 hozzászólására.)
Ott lesz nekik a világ 3, ezért kár volt belerondítani az első kettőbe.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1328. hozzászólás - 2009.01.16. 21:13:00
üdv Mindenkinek!

eddig nem fórumoztam,elég macerás ide bejutni ,biztos többet jönnék ide a pl az extrák alatt lennének a topicok...de nem ezért írok
mérhetetlen indulattal kezdtem írni ezt a hozzászólást az új feljesztésekkel kapcsolatban
nagyon rossz írányba tartunk,korlátozva van a LE rablás? miért? 1-2 klán és még pár játékos csal,farmokat tart? miért nem lehet ezt kiszürni?miért azokat kell büntetni akik nem próbálnak ügyeskedni. a top vesztőknek az 50% a rabszolga, a másik fele meg egyáltalan nem tud vagy nem akar komolyan játszani és akkor most ők lesznek védve hogy kevesebbet vesszenek,bár haladni így se fognak és jobbak se lesznek,csak lassabban fogy el a pénzük.
Én elég rosszkor kezdtem (pár héttel a kezdés után),és benne vagyok a legnagyobbak +5 szintjébe, hiába vagyok a szintemen a legjobb 10be, mégse ér semmit olyanok ellen akik életükbe nem raboltak még 3számjegyűt és kb annyi a tulajdonságpontjuk és a szakértelmük mint nekem, kb 500-100 szokott lenni a végeredmény ...... nem ide,ha meg kicsit komolyabb ellenfél támad akkor meg 2 csatát nem bírok...........szerintem itt van a legnagyobb baj: vagy túl nagyok az 5 szinttel nagyobbak sebzései vagy TÚL KEVÉS AZ ÉP! és én azt mondom inkább ezen kéne változtani (érdekes én lefelé 5el támadva is ki tudok kapni 100al kevesebb tulajdonságpontú és 100al kisebb szakértelmű Végzetúraktól is) elég sok aréna játékban megfordultam és ép gond ennyire nem volt sehol................
inkább azokkal kellene segíteni mint a múltkori fejlesztés hogy +5%ép/szint a kihívhatóság.
az a baj hogy a játésok 90%a -15% ép alatt van egésznap ,kicsit elveszti a varázsát így előbb-utóbb, 4-5 csatát midnekinek kellene bírni egymás után.
Portyapontok: (nekem még sose fogyott el) ezt se értem minek kellett korlátozni a támadást mégegyszer? nem eről szól 1 aréána játéko hogy támadjunk,ne annak legyen már jó aki heti 1 órát játszik,hanem annak aki napi 7 órát.
Szerintem ne vigyétek el a játékot az arénajáték vonalról........lassan kezdem magam építőtáborba érezni ,meg néha Teréz anyát is vélem látnia gyengék védelmezőjét............de ha valaki erre vágyik neveljen tevét,ott nem bánhatja senki
és szerintem Arénajáték és nagyon jónak indult : látom nem hiába írtunk annyit a Milyen fejlesztést szeretnél a sárkányölőn című topicban
kicsit lehetne még gyorsítani a szervereken így estére eléggé belassul

elég hosszúra sikerült,köszönöm a figyelmet
Pontszám: 5.43
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1329. hozzászólás - 2009.01.16. 21:34:34 (Válasz Csagary #1328 hozzászólására.)
A témával kapcsolatban már irtam másik topicba is, de akkor itt is leirom.

A rabszolgázást nem lehet tökéletesen kiszürni. Természetesen, csináljuk, de ha valakinél nem teljesen egyértelmü a dolog, inkább nem zárolom, minthogy egy ártatlant büntessek. De ha valaki lebukik, természetesen nemcsak a rabszolgák, hanem a fő kari is zárolva lesz, akár prémiumos, akár nem.

A "korlátozás" igazándiból csak azokat szüri, akiknek irreálisan minuszban van a szerzett LE-jük. Ezeknek nagy része nem olyan karakter, aki "nem játszik elég jól" és emiatt 20 szinten át türi, hogy folyamatosan kifosszák. Ezek "farm" karakterek, amit többen beismertek. A rendszer ezeknek a farmolását zárja ki. Aki csak gyengén játszik, de azért fejlesztgeti a karakterét, azt továbbra is tudod rabolni, mert az azért nem bukta el a vadászatban szerzett LE-je jelentős részét akkor is, ha nagy minuszban van.

A szerver gyorsitására csináltunk több optimalizációt, és úgy látom, meg is van az eredménye, ma egész délután és este nem éreztem számottevő lassulást.
Pontszám: 7.75
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1330. hozzászólás - 2009.01.16. 21:51:40 (Válasz Miklós #1329 hozzászólására.)
Esetleg olyan fejlesztésre lehetne számítani, ami támadás előtt informál, hogy az adott karaktert leminősítettétek, és ezért nem fogok LE-t kapni ha legyőzőm?
Esetleg ennek hiányában valamilyen konkrét infót, ami alapján el tudom dönteni, hogy kit szabad megtámadni és kit nem?
Kevésbé lenne kitolás jellege a jelenlegi korlátozásnak.
A hozzászólást MIvan módosította 2009.01.16. 21:54:01-kor
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1331. hozzászólás - 2009.01.16. 21:54:45 (Válasz MIvan #1330 hozzászólására.)
Na de komolyan, arra mi szükség? Nem kell sokat variálni, hogy rájöjjön az ember, az meg, hogy napi néhány becsúszik, mert elszámoltad magad szerintem bőven belefér. Olyan gomb nem kellene, ami csak akkor enged támadni, ha legalább 500 LE-t lehet rabolni a delikvenstől?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.60
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1332. hozzászólás - 2009.01.16. 22:07:40 (Válasz CaveMaN #1331 hozzászólására.)
Most hogy mondod.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.50
fórumozóWinczetomFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1333. hozzászólás - 2009.01.16. 22:10:37
sziasztok mi történt már megint frissítettek az oldal stílusán a régi jobban bejött ez az új nem tetszik...
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1334. hozzászólás - 2009.01.16. 23:42:42
Caveman: én úgy látom hogy te napi pár támadásoddal általánosítod a játékot............
elég nehezen lehet ellenfelet találni,kicsi gyorsítás nem ártana neki (pl. a keresőbe csak a kihívható ellnfelek jelenének meg) ,Miklóssal is vitatkoznék: aki sokat veszített az farm .......ha szándékosan ha akaratlanul, aki gyanus az vagy legyen törölve vagy ugyanazok a szabályok vonatkozanak rá is mint a többiekre, ezzel a szabállyal a középrétegre ( nem farm és nem fullos) rétegre tesztek napi dupla támadást...................szegény gyengék nehogy annyit kikapjanak

nincs tervbe a szövetségi toplista bővítése? klánszinten a rablások,győzelmek is érdekesek lennének
Pontszám: 7.50
fórumozóVulture73Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1335. hozzászólás - 2009.01.17. 00:20:59
Sziasztok!

Nem lehetne az üzenetek írásánál berakni egy funkciót, hogy küldés ennek meg ennek a szövetség összes tagjának?
Legalább a saját szövetségünkre.
Tudom, arra ott a fórum, de mit tehetnénk ha nem is foglalkoznak vele
Pontszám: 5.33
népszerűmrlocklearFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1336. hozzászólás - 2009.01.17. 01:02:18
Miért kellett a régi rendszert átalakítani? Eltart egy darabig, amíg megszokom, az biztos. Szinte már csukott szemmel tudtam, hogy hová kell kattintanom az egérrel. Annak ellenére, hogy kicsit áttekinthetőbb lett a Szövetség lap, még minden olyan idegennek tűnik.
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1337. hozzászólás - 2009.01.17. 01:25:42 (Válasz mrlocklear #1336 hozzászólására.)
Ahogy felépültek az új épületek, amúgyis átrendeződtek a gombok.
Ellenben az új taglista jó lett! Végre nem kell végignyomkodni a karaktereket a TÖ megnézéshez.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1338. hozzászólás - 2009.01.17. 08:53:58 (Válasz Csagary #1334 hozzászólására.)
Már amennyiben a napi 30 az párnak számít, portyázás szempontjából nem hinném, hogy sokkal több. Esetleg még kémgömbözés, meg támadások sora.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1339. hozzászólás - 2009.01.17. 09:21:03 (Válasz MIvan #1337 hozzászólására.)
Idézet: MIvan - 2009.01.17. 01:25:42
Ahogy felépültek az új épületek, amúgyis átrendeződtek a gombok.
Ellenben az új taglista jó lett! Végre nem kell végignyomkodni a karaktereket a TÖ megnézéshez.


A taglista nem új. Eddig a részletes statisztikák alatt volt elérhető ez a nézet és az összes TÖ, ehát eddig sem kellett végignyomkodni az össz. karaktert, ha kiváncsi voltál a TÖ-kre
Pontszám: 3.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1340. hozzászólás - 2009.01.17. 10:23:52 (Válasz Szinv #1339 hozzászólására.)
mások szövetségénél is volt taglista építésekkel, TÖ-kel?
A hozzászólást winnie módosította 2009.01.17. 10:26:40-kor
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!